PDA

View Full Version : Въпрос относно отслабването.



xSANYAx
04-12-2011, 18:25
Здравейтее,имам един сериозничък въпрос към вас..може и да звучи тъпо,но искам да знам ;d Знам че от ''бързо отслабване'' се получават стрии,увиснали гърди и всякакви подобни кошмари.. та понеже съм решила маалко да поотслабвам и не искам да получа всичките тези неприятности,искам да знам как да отслабна 'бавно' ... и да съм стегната.. много ви моля,дайте си мнението. :)

Serphent
04-12-2011, 18:41
еми храни се правилно и спортувай :D

CupcakeMonster
04-12-2011, 18:45
И си мажи дупето,бедрата и гърдите с някакво масло,а може и със стягащ крем..за да не се получават гадостите. :-D

xSANYAx
04-12-2011, 18:46
Да де,това е ясно..но нали уж имало бързо отслабване,от което се получава бързо разстягане на кожата и стрии и т.н ,по колко килограма трябва на седмица да се свалят,за да не се стане така и някакъв специален режим упражнения например?

CupcakeMonster
04-12-2011, 18:47
Ми да,бързо отслабване - глад или "свали 10 кила за 10 дена"
Само трябва да се избягват такива диети,наблегни на разделното хранене,то е здравословно..С него свалих и не си ги върнах,беше нормално сваляне. 8-)
Но то зависи и от това колко имаш да сваляш,дори да започнеш здравословно хранене,ако си по-пълен първите килца мн по-бързо се свалят..

Едит: Здравословното отслабване бива по 1 или 2 кила на седмица,така няма опастност да се разтегне кожата и да увисне..Упражнения може би аеробика,тя много стяга.

xSANYAx
04-12-2011, 19:00
Ми да,бързо отслабване - глад или "свали 10 кила за 10 дена"
Само трябва да се избягват такива диети,наблегни на разделното хранене,то е здравословно..С него свалих и не си ги върнах,беше нормално сваляне. 8-)
Но то зависи и от това колко имаш да сваляш,дори да започнеш здравословно хранене,ако си по-пълен първите килца мн по-бързо се свалят..

Едит: Здравословното отслабване бива по 1 или 2 кила на седмица,така няма опастност да се разтегне кожата и да увисне..Упражнения може би аеробика,тя много стяга.

Благодаря ти много..леле не знам защо,може би защото отдавна не съм правила опити да отслабвам..и ми се струва 10 кг за 10 дена напълно нормално :shock: :D е,явно не е.. а може ли да ми кажеш това здраословно хранене при теб включвало ли е тестени неща,сладки,безалкохолно? :lol: и ако може да напишеш какво си яла,ще съм много благодарна :-)

dream1707
04-12-2011, 19:01
По добре мажи с някакъв стягащ крем :) В аптеките има много подобни работи... :)
Аз преди година и нещо отслабнах наистина драстично ... И то без да искам (просто се разболях и влязох в болница.. и от там) ...
От тогава имам малко стрии ... Увиснали гърди и други такива работи нямам.


П.П.... сори, че не е по точно твоята тема. Стрии може ли да се премахне (или поне малко да се позаличи) с нещо .. и какво е то ?
:D

xSANYAx
04-12-2011, 19:08
По добре мажи с някакъв стягащ крем :) В аптеките има много подобни работи... :)
Аз преди година и нещо отслабнах наистина драстично ... И то без да искам (просто се разболях и влязох в болница.. и от там) ...
От тогава имам малко стрии ... Увиснали гърди и други такива работи нямам.


П.П.... сори, че не е по точно твоята тема. Стрии може ли да се премахне (или поне малко да се позаличи) с нещо .. и какво е то ?
:D

Аз знам за свинска мас,че помагала доста. :)

CupcakeMonster
04-12-2011, 19:13
http://tq-jenata.com/index.php?option=com_content&view=article&id=145:razdelno-hranene&catid=1:hrana-dieta&Itemid=12

http://www.bb-team.org/articles/999_razdelno-hranene-kakvo-tryabva-da-znaem-za-nego#axzz1JKyPzyuT

Аз си преначертах една таблица,която показва какво може да се смесва и какво не,навсякъде я влачех с мене 8-)

http://i172.photobucket.com/albums/w29/zai4eto_12/4454.jpg

В сайтовете е обяснено как трябва да се храниш,аз така правих,по по-малки порцийки и такам..


А за премахването на вече получили се стрий - може с лазер да се поскрият,мойте много се виждаха,но ходех на процедури и сега е доста по-добре.А пък ако са нови и червени то премахването е почти успешно. :)

Deni9688
04-12-2011, 19:52
Да де,това е ясно..но нали уж имало бързо отслабване,от което се получава бързо разстягане на кожата и стрии и т.н ,по колко килограма трябва на седмица да се свалят,за да не се стане така и някакъв специален режим упражнения например?

веднъж бях гледала по "Нека говорят с Росен Петров" една известна диетоложка и тя май беше казала,че нормалното е да се сваля по 1 кг. и нещо на седмица .. ето ти линк :::

http://www.ladyzone.bg/dieti-i-sport/dieti/story/313419029-Dietolojkata_na_Britni_Tya_otslabna_s_10_kg_za_2_m esetsa.html