PDA

View Full Version : Сърцето



gab4ooo
04-12-2011, 18:59
Добървечер :P . Искам да ви попитам тъй като от два - три дена се притеснявам от нещо . Значи първо ще ви обясня ситуацията . Преди 4 месеца някъде началото на декември , ми стана едно такова лошо и нещо имах сърцебиене . Чак сега разбирам , че е било просто може би защото съм изкачила цели три етажа . Но подлудих наще , спуках се от рев , че ми има нещо на сърцето и отидохме на частен предглед в токуда за ехограф и другото ама му забравих името (май беше кардиогама) . Всичко се оказа , че ми е наред и е било на нервна почва всичко . Но сега от няколко дни все едно сърцето ми бие по много странен начин . Значи чувствам си го , като че ли бие както го слушам от ехографа . Много странен звук . Като си го пипна пулса и на ръката и на гърдите ми е равномерен не прекъсва < (за всеки случай) . Като легна да спя някви вълни ме обливат , а може и да си въобразявам . А изследванията са ми правени през януари средата . Падам си леко хипохондричка :)

SunnyWinter
04-12-2011, 19:14
Ами може би и това е на нервна почва, при всеки е различно. Ако си се наплашила отново, отиди на лекар, макар че аз мисля, че всичко ти е наред и може би си внушаваш.

gab4ooo
04-12-2011, 19:15
Мерси за мнението и аз горе - долу така мисля , но ако може още мнения по въпроса и странното е че само вечер го усещам .

gab4ooo
04-12-2011, 21:03
аре плс някой да сподели имал ли е такъв проблем или от какво може да е защото и тая вечер няма да спя .

zvezdolinka
04-18-2011, 12:21
Преди три дни ходих на лекар точно заради това...лекарката ми ми каза че е на нервна почва и ми изписа хапчета...и на мен всичко ми е наред пулс всичко,но просто го усещаш по различен начин и понякога имаш чувството ,че не можеш да си поемеш въздух както трябва нали ? :)

gab4ooo
04-18-2011, 15:48
да вярно се едно не мога да си поема въздух . мерси за отговора а да ти кажа аз вече не го мисля :Д

Aily
04-18-2011, 18:31
Другия вариант е да ти бие силно, ако пиеш някакви енергийни напитки, тип Ред Бул. На мене ми се случва понякога. И все пак не мисля, че има за какво да се притесняваш... И аз съм хипохондричка, разбирам те! :)

bubkaa93
04-19-2011, 14:15
От нервна почва е аз съм същата постоянно имам сърце биене (даже днес имах пулс 125 ) просто си легнах и спах и всичко отмина ;dd