PDA

View Full Version : сайт



YourLoveIsMyDrug
04-12-2011, 22:05
Здравейте! Проблемът ми че искам да кача един файл изработен от microsoft word и не знам къде нито как. Идеята ми е да е нещо като страница или по - точно сайт, но не знам как да го направя. Пробвах в alle.bg и подобни но не разбирам какво трябва да направя :oops: някой ако може да ми обясни къде и как да го кача ще съм му мноооогоо благодарна :-)

kykyto
04-13-2011, 05:27
Не разбирам - Word documenta ли искаш да ти е саамата web страница, или искаш да прикачиш word file? За второто можеш да ползваш google docs например :)

Mileva
04-13-2011, 14:06
Ами ако имаш регистрация в hit.bg и разбираш малко от HTML, можеш много лесно да направиш и двете.. :) И да го качиш като файл, и да го качиш така, че да ти се появява като Уеб страница..

YourLoveIsMyDrug
04-13-2011, 16:49
ДА искам Word документа да е самия сайт но не знам как да го направя .. и мерси за помощта но нито един от тези сайтове не ми помогна. Искам някой който създава лесно сайт.

lubo111
04-13-2011, 16:53
Трябва да го запишеш като HTML файл в Word има тая опция Save as web page или нещо такова..

Mileva
04-13-2011, 18:07
Трябва да го запишеш като HTML файл в Word има тая опция Save as web page или нещо такова..

Да, и след това го качваш файла със заглавие Index.html или Нещо си.html както си си запаметил през Word въпросния документ и готово.

Poraziava6taUsta
04-14-2011, 09:32
Да обобщим и изчистим:
Запомняш word файла си в самата програма, като търсиш html вариант за запомняне, а самия фал го именуваш index
но не с главна буква в началото. После този документ си го качваш в hit.bg, където предварително трябва да си си направила регистрация за безплатно хост пространство. ОК?