PDA

View Full Version : Просто искам да споделя и аз своята история..



fenkaaa
04-13-2011, 01:43
За почитателите на дълги истории ;д Надявам се да има такива,които да го прочетат :)

Преди близо година,обичах едно момче (или поне така си мислех).Не ходехме.Самият той беше страшна бъркотия,не знаеше какво иска.. Занимавахме се близо година,но чувствата ми към него не отихнаха още 2 години след това.Никога не можех да се задържа с момче повече от месец,даже няма и толкова.. винаги ги зарязвах,някак си всички ми бяха еднообразни и колкото и да исках не можех да забравя въпросното момче в което бях влюбена :? Отмина се време,не го бях виждала с месеци и чувствата започнаха някак си да отшумяват.. просто ми омръзна да тичам след нещо,което никога няма да бъде мое. Нооо.. явно на това мога да му кажа само "детската ми любов",защото след толкова грешки,срещнах едно момче (сегашният ми приятел),който е много по различен от всички останали.Единствено той ми показа какво е да обичаш истински! Заедно сме вече половин година ( е може да се каже и повече,защото си имаме и някакви месеци предистория ;д ) Той.. просто прави всичко за мен и аз настина оценявам това,опитвам се да му отвръщам със същото :-) Проблема е само,че е много ревнив,дори с приятелките ми излизам много рядко,защото си мисли,че ще отидем при някое момче и разни такива :? Иии.. си пада малко нервак ;д Не знам защо,но винаги имаме навика да се караме по купони.. и няколко пъти в яда си съм му казвала,че късаме (макар да знам,че пак ще се оправим някак си.. ) повечето пъти не може да се сдържи,дори е проливал сълзи пред мен,за което ми е много гадно.. Във всичко е с мен,помага ми с каквото може.Когато остана да спя в тях и на сутринта като се събудим първите му думи са "Колко си красива" .. лично аз не се харесвам сутрин с рошавата коса и подпухналите за сън очи :D просто се опитва както се може да ме трогне,било то комплимент или нещо друго.Винаги съм искала такъв човек до мен и мечтата ми се сбъдна.. Дори ми е казвал,че иска да се ожени за мен и съм първата на която го казва.. При положение,че преди мен е имал връзка 1 година.. Лично това много ме трогна :) Тази вечер,на поредното събиране,пак се скарахме.. Излъгах го че ми е омръзнал,болеше ме много,чак очите ми се насълзиха.. Той само ми каза " Знаеш,че умирам за теб.. кажи само какво мога да направя за да не се разделяме,имам чувстото,че живота ми е в теб" .. замълчах.. След това последва "Нали толкова искаше да отидем в парка,ще отидем,ще го обиколим 3 пъти и повече,не ме интересува че ще вали,няма да спираме да починем,ще се гушнем,ще се смеем.. както преди и може би ще осъзнаеш,че няма смисъл от раздяла" .. Чух тези думи,тръгнах напред,той тръгна след мен като ми викаше да го чакам,какво ми станало така изведнъж.. Аз просто вървях бързо напред и изведнъж му казах "Обичам те" хвърлих му се на врата,а той ме попита това какво значи (казах да забрави всичко,което му наговорих че ми е омръзнал и т.н) Казах му също "Защо всеки път като се опитвам "уж" да те зарежа така правиш че с думите си караш колената ми да омекват" след което започнах да го бия с чантата :D И така като малките деца под дъжда след полунощ се гонихме,смяхме се,обичахме се и т.н и т.н :-) И се надявам да сме заедно още много много време и да няма много такива драматични случеи :grin: Благодаря на всички,които отделиха време,да го прочетат :) :-)

Nakadah
04-13-2011, 04:14
иииииии Майна, добре, но не можеш ли да го направиш на точки? Така че всички да го прочетеме?

fenkaaa
04-13-2011, 05:53
иииииии Майна, добре, но не можеш ли да го направиш на точки? Така че всички да го прочетеме?

В началото съм написала че е дълго,който иска да чете.. по кратко не мога да го направя ;)

VaMpiRKaTaaa
04-13-2011, 06:27
Сериозно момче е.
Наистина те обича.
Така,че престани да му казваш,че ще се разделите,когато се карате,защото някой път я ще му писне,я на бъзик ще ти каже ''ок разделяме се''. :D

Sisito941
04-13-2011, 06:31
Сериозно момче е.
Наистина те обича.
Така,че престани да му казваш,че ще се разделите,когато се карате,защото някой път я ще му писне,я на бъзик ще ти каже ''ок разделяме се''. :D

Съгласна съм с това мнение.. :) :)

CherryBell13
04-13-2011, 08:21
Прочетох го цялото и съм направо изумена :) явно си си намерила точно това което ти трябва :) той е сериозен и те обича , не го изпускай ;) желая ви да сте заедно още много дълго време :-)

Roxie
04-13-2011, 09:40
И аз имам този "проблем" понякога обиждам хората , които най-много значат за мен.. явно това ми е защитната реакция.Другият път му кажи да си запуши ушите (:

IceGirl90
04-13-2011, 10:05
И аз мисля като VaMpiRKaTaaa :) Но незнам , цялата история ми звучи някак нереална ( но хубава :grin: ) Обичайте се !!!

fenastz
04-13-2011, 13:08
иииииии Майна, добре, но не можеш ли да го направиш на точки? Така че всички да го прочетеме?

Не можеш ли да научиш български, неграмотнико ?

Josefinne
04-13-2011, 13:08
Браво :)
Само не разбрах каква беше връзката с предишното момче.

rebeccaa
04-13-2011, 14:45
Момчето така като гледам е свястно вече рядко се намират такива момчета.А ти престани при всяко каране за дреболий да искаш да скъсате, защото някой ден ще му омръзне от всичките тези циркове.

w0sh
04-13-2011, 14:55
tldr

kamucheto0
04-13-2011, 19:36
Много се радвам за вас! Желая ви още многоо дълго време да сте заедно! :-)

montana6
04-13-2011, 19:44
Поздравления! Намерила си човек, който да тича подир теб като кученце. Надявам се си доволна. :)

fenkaaa
04-13-2011, 21:12
Браво :)
Само не разбрах каква беше връзката с предишното момче.

Ами просто си мислех,че няма да срещна човек,който да ме кара да се чувствам така.. всички ми бяха безразлични.. 3 години да страдаш по някой не са никак малко време :? Е.. докато не намерих правилния човек :-)

montana6 .. не знам какво си имал предвид с това,но ако можеш да ме разбереш и си го изпитвал .. не можеш да си доволен,когато някой страда и тича подир теб,както се изрази, при положение,че го обичаш :) Доволна съм само от това,че съм го срещнала !! На всички останали благодаря много за отговорите и за хубавите пожелания :) :-)

eXxXciTeD
04-13-2011, 21:19
Това с раздялата и омръзването осъзнаваш ли вообще, че са сериозни неща? Как може при най-малкото нещо да му ги повтаряш. Мери си приказките щом значи нещо за теб, аз лично не бих търпял нещо подобно особено ако е системно, както при теб.

montana6
04-13-2011, 22:16
Това с раздялата и омръзването осъзнаваш ли вообще, че са сериозни неща? Как може при най-малкото нещо да му ги повтаряш. Мери си приказките щом значи нещо за теб, аз лично не бих търпял нещо подобно особено ако е системно, както при теб.

Прав си, но момчето също си е виновно, че няма достатъчно самоуважение и въпреки че тя нерядко говори такива простотии, той продължава да й се обяснява и да гледа да оправя нещата. Истината е, че приятелят ти си пада доста влюбчив, така че много внимавай какво приказваш, щом толкова го обичаш и не искаш да го нараняваш. Точно, щото е много влюбчив, се е изхвърлил за това с женитбата (даже съм почти сигурен, че същото го е казал и на миналата си приятелка, но тя го е напуснала, щото я е задушавал).

fenkaaa
04-13-2011, 22:29
Това с раздялата и омръзването осъзнаваш ли вообще, че са сериозни неща? Как може при най-малкото нещо да му ги повтаряш. Мери си приказките щом значи нещо за теб, аз лично не бих търпял нещо подобно особено ако е системно, както при теб.

Прав си, но момчето също си е виновно, че няма достатъчно самоуважение и въпреки че тя нерядко говори такива простотии, той продължава да й се обяснява и да гледа да оправя нещата. Истината е, че приятелят ти си пада доста влюбчив, така че много внимавай какво приказваш, щом толкова го обичаш и не искаш да го нараняваш. Точно, щото е много влюбчив, се е изхвърлил за това с женитбата (даже съм почти сигурен, че същото го е казал и на миналата си приятелка, но тя го е напуснала, щото я е задушавал).

Не,не е системно.. както споменах се караме обикновенно като сме някъде на купонче.. И напротив,не е виновен,че няма самоуважение или нещо такова,виновен е за други неща,които няма да споменавам,за да му наговоря аз такива работи.. но просто винаги всичко му прощавам,защото знам,че не мога без него..

Chefinkaaa
04-13-2011, 22:54
Това с раздялата и омръзването осъзнаваш ли вообще, че са сериозни неща? Как може при най-малкото нещо да му ги повтаряш. Мери си приказките щом значи нещо за теб, аз лично не бих търпял нещо подобно особено ако е системно, както при теб.

Прав си, но момчето също си е виновно, че няма достатъчно самоуважение и въпреки че тя нерядко говори такива простотии, той продължава да й се обяснява и да гледа да оправя нещата. Истината е, че приятелят ти си пада доста влюбчив, така че много внимавай какво приказваш, щом толкова го обичаш и не искаш да го нараняваш. Точно, щото е много влюбчив, се е изхвърлил за това с женитбата (даже съм почти сигурен, че същото го е казал и на миналата си приятелка, но тя го е напуснала, щото я е задушавал).

До някъде подкрепям тези 2 мнения, защото "дмите,които нямаш изпредвид" понякога се превръщат в оръжие да намекнеш или го правиш несъзнателно.. а понякога е и така.. .. Окей пробвай го 1-2 пъти като му кажеш, че късте да вижид какво ще направи..и дали държи на теб.. но не прекалявай, защото както има една приказка "Хубаво че е шегата, че да си кажем истината" - това понякога се оказва доста вярно между другото.. Дори и направено несъзнателно. И това за брака не се казва, то се чувства. Че е влюбчив - влюбчив е, ама момчета какви трябва да сте? Смисъл всеки е влюбчив..може би в тази ситуация той не иска да е изгуби.. макар че с моя приятел сме имали същите скандали..с изключение, че той е казвал такива думи.. а аз не съм от типа хора, които ще се изивняват.. ами гордоста веднага ми служи за защитна стена.. и тва не значи, че и моя не е влюбчив, защото след 2-3 дни осъзнава грешката си..и започва да ме търси постоянно, защото знае, че ме губи.. а явно не иска..пък и тая пуста моя гордост и чувство за съхранение.. Също така.. съм го виждала само 1 път да плаче.. а той мен 100 , това пак не значи че нее влюбен, а по скоро импулсивен (между другото ако ще те успокои и моя е ревнив) - и това не винаги може да е ревност, а недоверие :) Но бих ти казала, дръж го здраво, мери си приказките, недей да говориш винаги това, което ти се иска..понякога е хубаво просто да си премълчиш :) .. повярвай ми.. думи казани на шега понякога болят.. Ако толкова много държиш на него, няма едва ли не да се опитваш да се отървеш от него във всеки удобен момент.. защото един ден ще ти каже "Окей.. до тук" Все пак търпението си има своите граници :)

djipsito
04-13-2011, 23:28
И аз подкрепям горните мнения. А ти сигурна ли си, че много го обичаш ? Щото аз ако обичам някой няма при всеки скандал да казвам "късаме", а ще се опитам да реша проблема.
И сигурна ли си, че не си с него от съжаление, не от любов ?

fenkaaa
04-13-2011, 23:43
йб

djipsito
04-13-2011, 23:46
И аз подкрепям горните мнения. А ти сигурна ли си, че много го обичаш ? Щото аз ако обичам някой няма при всеки скандал да казвам "късаме", а ще се опитам да реша проблема.
И сигурна ли си, че не си с него от съжаление, не от любов ?

Хей,ако прочете по нагоре един мой отговор.. не при всеки скандал късаме.. искам да кажа,че се е случвало няколко пъти,но той е бил виновен,а аз съм имала причина.. но въпреки това съм простила..

Аз те разбирам, щото и на мен ми се е случвало... същото. Обаче накрая когато бях сигурна, че късаме и не му се поддавах на крокодилските сълзи, на излянията в любов и т.н... разбрах, че предишните пъти съм прощавала от съжаление, а не щото много го харесвам и искам да съм с него.... Така де, той с държанието си ме отблъскваше (иначе ако не ми харесваше нямаше да се хвана с него изобщо)

BrokenInnocence
04-13-2011, 23:50
Историята е хубава и дано да няма фатално завършващи драми, но верно,спри да се държиш като 10 годишна, която не знае какво иска, защото любов любов, ама всичко си има граници. Ако продължаваш след всяко скарване да заплашваш с раздяла, той просто един хубав ден може да си намери някоя, която няма да го прави и ще му се вижда също толкова красива сутрин...

fenkaaa
04-13-2011, 23:57
Явно повечето не са ме разбрали.Пътите,в които съм му казвала,че късаме не са били както е написано по горе "системни", а са били 2-3 пъти,но той е бил виновен и аз съм имала причина.. Това няма значение. Не искам да се застъпвате на точно тази част от темата за "скандалите ни",защото аз съм ги добавила за да покажа колко много любов може да се съдържа в един такъв скандал.. и самият той дори понякога укрепва една връзка. Като цяло темата ми е за да покажа,че съм щастлива с човека,когото обичам,въпреки това през което сме преминали,ние продължаваме напред ЗАЕДНО

Josefinne
04-14-2011, 14:53
Явно повечето не са ме разбрали.Пътите,в които съм му казвала,че късаме не са били както е написано по горе "системни", а са били 2-3 пъти,но той е бил виновен и аз съм имала причина.. Това няма значение. Не искам да се застъпвате на точно тази част от темата за "скандалите ни",защото аз съм ги добавила за да покажа колко много любов може да се съдържа в един такъв скандал.. и самият той дори понякога укрепва една връзка. Като цяло темата ми е за да покажа,че съм щастлива с човека,когото обичам,въпреки това през което сме преминали,ние продължаваме напред ЗАЕДНО

Бъркаш се. Това, което укрепва една връзка е разясняването и казването на някои неща, които преди това сте си ги таили вътре в себе си. Един скандал понякога е повод да си направите тези разкрития един пред друг, НО един скандал НИКОГА не може да укрепи връзката ви.

catyyyy
04-14-2011, 14:59
Страхотнооо еее
Пожелавам ви още много време да сте заедно!!! :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

fenkaaa
04-14-2011, 18:23
"Един скандал понякога е повод да си направите тези разкрития един пред друг" .. така е, но не знам аз имам чувството че когато се караме е все за добро.. ако се скараме за нещо което той прави, а на мен не ми се нрави (примерно) или обратното,това нещо повече не се повтаря.. Затова ако нещо не ми изнася си му го казвам,нищо не крия,както и той :)

ellsss
04-14-2011, 18:33
Много хубава история :oops: Жалко,че са малко момчетата като твоето :? Пожелавам ви още дълго да сте заедно,да се обичате и да бъдете много щастливи :-)

VampireLover3
04-14-2011, 19:05
Оф как ме дразнят такива като теб.
Късаме не, не чакай искам да съм още с теб.. следващ проблем- омръзна ми с теб късаме , след две минути обичам те. Да еба аре осъзнайте се помисли преди да казваш нещо .. хубаво знаеш, че те обича и, че след това ще се сдобрите ама на човек му писва. В един момент както очакваш да ти каже , че те обича и че ти си всичко за него ще се съгласи и ще се разделите окончателно. Така, че си събери мозъка и мисли преди да вършиш глупости ..не се знае какво ще стане. :-x :-x :-x

Chefinkaaa
04-14-2011, 20:58
Явно повечето не са ме разбрали.Пътите,в които съм му казвала,че късаме не са били както е написано по горе "системни", а са били 2-3 пъти,но той е бил виновен и аз съм имала причина.. Това няма значение. Не искам да се застъпвате на точно тази част от темата за "скандалите ни",защото аз съм ги добавила за да покажа колко много любов може да се съдържа в един такъв скандал.. и самият той дори понякога укрепва една връзка. Като цяло темата ми е за да покажа,че съм щастлива с човека,когото обичам,въпреки това през което сме преминали,ние продължаваме напред ЗАЕДНО

Бъркаш се. Това, което укрепва една връзка е разясняването и казването на някои неща, които преди това сте си ги таили вътре в себе си. Един скандал понякога е повод да си направите тези разкрития един пред друг, НО един скандал НИКОГА не може да укрепи връзката ви.


Скандалите много често са ползвани като средство за изразяване на чувствата таени в себе си, които си се опитвал да криеш или да не споменаваш пред въпросния човек, за да не предизвикаш остри реакции. Един скандал е перфектно време , за да си излееш целия гняв към някого, било то приятел или гаджето :) От личен опит.. и аз подкрепям мнението, че скандалите НЕ укрепя връзката.. А спомага на много истина да излязат на яве, и другия или ти самата да си направиш преценка за човека до теб.. :)