PDA

View Full Version : дай те съвет



xiperco0
04-13-2011, 08:15
на 16 съм трябва да ослабна 15 кг за 2\3 месеца и си намерих тази диета

сутрин една пилещка пържола
обяд един пакет от малките разфасофки сулети
след обяд една ябълкаа
вечеря шопска салата с яйче :)

ако нестава посъветвайте ме с някоя . :) x_X мерси :P :P :grin:

peychev
04-13-2011, 08:21
Може и да не успееш за 2/3 месеца .
Най - добре без никви такива диети . Спортувай много . И яж по малко от колкото сваляш и ще има ефект . :) Аз така правя трябва да сваля 10 кг и вече свалих 2 :) и то за 15 дни някъде .

Chacho
04-13-2011, 11:07
Точно в този раздел има хиляда такива теми. "Стягане", "Отслабване", "Оформяне", "Орелефяване", "Корем" - във всичките е писано за това, което те вълнува.

Поинтересувай се, какво значи кардио тренировка, запознай се с основните хранителни вещества - въглехидрати, белтъчини и мазнини и какви са им функциите.

За да се стегнеш, а не просто да отслабнеш е нужно да тренираш мускулите. Основните мускулни групи обикновено са разделени по слединя начин: Гърди, гръб, ръце, рамене, корем и крака. С един-два дъмбела можеш да тренираш всичко.

В повечето случаи, това което ще ти препоръчат е НВД+Кардио+упражнения (НВД=нисковъглехидратна диета).

Няма да ти отнеме много време да се разровиш за конкретния проблем. Опитай се да си съставиш според тези неща план за отслабване и тогава можем да ти помогнем с разни съвети.

Успех!

ПП: Диетата е ужасна.

DownloadVirus
04-13-2011, 12:10
Еми ако го направиш това,ще се убедиш,че като я спреш ще станеш като прасе ;) Ще ядеш горе-долу като преди , само , че този път метаболизма ти ще е по-бавен .. Колкото по-често ядеш метаболизма ти се забързва повече.. Точно за това се препоръчва през 2 часа и половина - 3 да се яде ;)

Ebaticirka
04-14-2011, 20:24
на 16 съм трябва да ослабна 15 кг за 2\3 месеца и си намерих тази диета

сутрин една пилещка пържола
обяд един пакет от малките разфасофки сулети
след обяд една ябълкаа
вечеря шопска салата с яйче :)

ако нестава посъветвайте ме с някоя . :) x_X мерси :P :P :grin:

Пишеш ОТВРАТИТЕЛНО, да не си циганка?Освен това диетата е ужасна сутрин въглехидрат, тия плодове ги махай-най малкото, че ще умреш от глад с тая диета.....

Greennight
04-14-2011, 20:34
Точно с такава диета,можеш да си докараш припадане.Препоръчвам ти това- http://www.bb-team.org/articles/907_otslabvane-s-nisko-vaglehidratna-dieta-nvd#axzz1JWmtQI3C

UNITED2
04-14-2011, 21:21
Аз съм на НВД от 20 дни и до сега имам страхотен ефект,чак не ми се вярва :shock: . А и изобщо не гладувам,още от първия ден свикнах без хляб и разни боклуци.И гледай да не се престараваш много защото ще ти писне и ще се откажеш ;) Има само едно нещо,което мен ме затруднява и ми пречи в тоя начин на живот е ЯДЕНЕТО НА ЯЙЦА и то не по малко от 5 на ден :shok: Но,какво да се прави изискват се и жертви :D
Привечер си скъсвам гъзЪ от бягане и вечер от упражнения,като коремни,лицеви и т.н :shock:

Chacho
04-14-2011, 22:18
Има много заместители на яйцата. Спазвал съм хранителни режими и никога не съм ги включвал.. алергичен съм. Сирене и извара ям яко ;)

UNITED2
04-15-2011, 04:51
Хиляди пъти ги предпочитам пред изварата :shock:
Нея само вечер преди лягане :booooomb: