View Full Version : BB Cream
Търся си BB Cream от доста време и все не мога да си намеря.За тези,които не са чували какво е това чудо,бих го описала така:измислен е в Германия от дерматолози,за предпазване на чувствителна кожа след лазерна операция,за прикриване на белези от акне и т.н.По-късно става популярен в Азия(предимно сред корейските актриси) и в днешно време има всякакви видове(за подобряване тона на кожата,против акне,против бръчки и т.н).Интересувам се от него тъй като е фон дъо тен,крем,слънчева защита и не на последно място-бори се с акне.Та искам да попитам,дали някой е виждал която и да е марка някъде из аптеки,по-големите козметични магазини.Много съм му навита,ма съм от малък град и където и да попитам все ми казват,че няма.Ще ходя след няколко дена в София,та ако някой може да ме насочи къде да търся или ако го виждал,да ми каже къде. [-o<
FuckingFreak
04-13-2011, 12:00
Наистина не знам за какво говориш, може и да има такова нещо, но според мен няма такъв продукт който да изравнява тена на кожата, да прикрива пъпки и белези, да изравнява тена на кожата, да не се личи и да лекува акнето, или поне не е измислен. Просто за всеки проблем си има решение, няма как с 1 продукт и кожата ви да е блестяща и здрава..
Мммм и аз когато за пръв път чух за него си помослих,че не е възможно един продукт да прави толкова неща,но всъщност наистина е така(поне доколкото съм чувала,гледала и чела).Не случайно в Азия са полудяли по него.
Снимка(преди и след използване) http://francepixel.fr/revesderoses/wp-content/uploads/2010/05/beforenafter.jpg
koshtramba
04-13-2011, 12:36
Снимките са замазани с фотошоп... :lol: :lol:
one_love
04-13-2011, 20:11
Провери в ebay - там има всичко.
Мисля, че и аз бях чела за нещо подобно, но не мога да помогна с никаква информация за съжаление.
Все пак ще следя темата.
AbbeyDawnnn
04-14-2011, 07:13
Аз го имам . Отзад пише : за мазна и комбинирана кожа. Не позволява омазняването на Т-зоната. Прази порите по-незабележими. Абсорбиращи мазнината микросфери мигновено придават матиращ завършек. Заглажда кожата и спомага за премахването на петна , пъпки и черни точки. Дълготраен и свеж.
Производиител: Лумене, Финландия
@AbbeyDawnnn: Как е точното име на продукта?
AbbeyDawnnn
04-14-2011, 07:27
BB Cream се казва и много ми харесва. Стой супер естествено . Купих си го от Бюти Зоната в мола :)
BB Cream се казва и много ми харесва. Стой супер естествено . Купих си го от Бюти Зоната в мола :)
Понеже не съм от града,можеш ли да ми дадеш малко повече инфо.От кой мол си го взела и за колко? :)
Reingewinn
04-14-2011, 11:16
А на каква цена е?
AbbeyDawnnn
04-14-2011, 17:10
Мол София .. за 42 лева, но си заслужават поне :)
http://youtu.be/nFNIYtFrk5k
http://www.youtube.com/watch?v=5v9H1xI1GyM
За тези, които не знаят - ето за това става дума.
http://youtu.be/nFNIYtFrk5k
http://www.youtube.com/watch?v=5v9H1xI1GyM
За тези, които не знаят - ето за това става дума.
Именно,за това говоря.(bubz :smt007)
AbbeyDawnnn мерси много :grin:
NicoleTsang
06-19-2011, 11:40
Има го в Бюти зона?! Тръгвам веднага ! Този крем го търся не знам откога , а родителите ми не пазаруват от нета , а и нямам 18. От отдавна следя Бъбз и от нея се влюбих в този крем ! :D