PDA

View Full Version : Трябва ми съвет от момчета и момичета .



j0keRR
04-13-2011, 15:15
Здравейте , искам да направя подарак или жест с който да покажа на приятелката ми какво значи за мен ,но немога да измисля.Въпрос към момчетата : Какъв жест или подарък бихте направили към своята половинка за да и покажете колко я обичате ?
Въпрос към момичетата : Според вас чрез какъв жест момче може да покаже какво значите за него ?

LambOfGod
04-13-2011, 15:22
Трипер..

VaMpiRKaTaaa
04-13-2011, 15:26
Червени рози...
Романтична вечеря...
Листенца от червени рози върху леглото..
Старомодно,но действа.

smoker4e7o
04-13-2011, 15:26
Ми ако искаш да и направиш подарък купи и секси бельо, украси спалнята с рози направи и една хубава вечеря на свещи и след това един як секс. 100% ще и хареса. 8)

SexyBitch
04-13-2011, 17:33
ЗАУЧИ "Обичам те" на 50 езика и й го кажи :oops:

Gr0zDan0v
04-13-2011, 17:55
Червени рози...
Романтична вечеря...
Листенца от червени рози върху леглото..
Старомодно,но действа. :grin:

catyyyy
04-13-2011, 19:17
Червени рози...
Романтична вечеря...
Листенца от червени рози върху леглото..
Старомодно,но действа. :grin:


То това ок действа,амааааа бъдете малко по оригинални нека листенцата са във някаква форма надпис и темподобни нека не са на леглото ами са на масата... Нека бъде нещо откачено,което ще си личи,че не е заучено от филмите,а че е вкаран малко мозък.
Но според мен най хубавият жест е да направиш подарък.Нещо което тя ти е споделяла просто ей така,че много харесва/желае,но определено не очаква да получи.

Секса винаги можеш да го дадеш било то с листенца рози или не!

antifashionshit
04-13-2011, 19:26
дай повече инфо за мацката.

Cucko0
04-13-2011, 19:29
един голям букет от червени рози поднесен по подходящ начин би бил достатъчен

Mileva
04-14-2011, 11:05
Научи кои са любимите и цветя и ги изпрати по куриер в дома й придружени с картичка с надпис "Това е само началото на една прекрасна седмица"(направи това в понеделник).. след това всеки ден до петък прави нещо малко и изненадващо например, остави бележчица с послание някъде на видно за нея място (в колата и, в дневника и, в тефтера и, пред лаптопа)виндо, че да я види, а не просто да я оставиш и да я подмине тя :) и прави това през ден, което значи вторник и четвъртък... за сряда запази поздрав по радиото, телевизията или нещо подобно... напиши някъде нещо из медиите или комуникациите, може дори да направиш един елементарен сайт с нейна снимка и някакво послание, които след това да закриеш (на временен домейн), за петък вечерта измисли вечеря навън.. А събота кулминацията,... Много ми допадна идеята на catyyyy. Така ще предоставиш на твоето момиче една седмица пълна с изненади :)
Идеята на Cucko0 също ми допада много, предишната идея за "седмица с изненади" е ако ходите от повечко време... Иначе ако сте свежи Cucko0 печели, но не е нужно да е рози, по би ме впечатлило, ако са любимите ми цветя :)

YyoOnNiItTyY
04-14-2011, 12:48
На мен пък всички тези неща ,които са изписали ми звучат много банално и най вероятно, ако приятелят ми се опита да направи едно от тях.. не мисля че много ще ми хареса.. даже никак :? Според мен е добре да и вземеш нещо малко, но да се знае че ще и хареса... голям букет от рози?!?!?! Боже.. това звучи по банално и от най романтичния филм НА СВЕТА! :razz: Може би, мнението ми е такова, защото, лично аз, не си падам по тези неща.. :oops: Но съм сигурна, че ти е споменавала за нещо ,което иска.. просто се сети какво е това нещо и и го вземи :-D Ако ли не.. научи се да слушаш какво ти говори :razz: :razz: :razz:

Josefinne
04-14-2011, 12:52
Определено много бих се зарадвала на нещо, в което той е вложил време и труд или ако съм му споменала, че искам нещо да имам, но не мога да си позволя ( по някаква причина), а той е слушал и ми го взел. :-)

garfi94
05-08-2011, 18:45
За мен подаряването на цветя е прекалено банално... Но се разтапям като ми направи някое клипче или ми нарисува нещо... Аз много често го изненадвам с романтични колажи или картички (с яки картинки на двойки, анимета) Понякога е по-хубаво като видиш, че любимият човек се е постарал сам да направи нещо за теб... Това ми стопля душичката :smt007

iins0mnia
05-08-2011, 20:22
Ми ако искаш да и направиш подарък купи и секси бельо, украси спалнята с рози направи и една хубава вечеря на свещи и след това един як секс. 100% ще и хареса. 8) на мен това ми е мечтата :D :D

TheBeliever
05-08-2011, 20:46
Всеки може да отиде до магазина и да купи цветя/бельо/бижу и т.н. Нещо направено от теб би било по-запомнящо се.

Аз лично най-много съм се радвала на 3 "подаръчета" от сегашния ми приятел. Една разкошно нарисувана от него роза, сърце оригами, пак направено от него, и една рисунка на нас двамата като анимационни герои - супер сладурска. Като се сетя колко време е отделил и с какво внимание е изпипвал детайлите само, за да ме зарадва...

razores
05-09-2011, 08:07
Прекарай 1 ден само с нея. Заведи я на кафе в парка където искаш, но да сте само двамата.

cigarettekisses
05-09-2011, 10:08
ЗАУЧИ "Обичам те" на 50 езика и й го кажи :oops:

IseeDEADbodies
05-09-2011, 10:38
Зависи, от ужасно много неща. Примерно аз бих се насочил към неща, които тя харесва, които обича да прави. Нещо такова не знам оО

TheOnlyException
05-13-2011, 12:54
посрещни я с роза и и кажи колко много я обичаш и колко много значи за тебе :) това е достатъчно :)

dimitar_ak
05-13-2011, 13:21
Може и да е най-малкото нещо, но трябва да е спонтанно. Ако искаш ми пиши на лично, няма да си издам идеите публично защото много от тях още не съм ползвал за тази която обичам.

Grommash
05-13-2011, 16:41
Подарък: зависи от нея, всяко момиче харесва различни неща, но не бих се разминал без роза. :-D
Жест: среща на място където знам че и е приятно.

Общо взето зависи доколо я познаваш и идеите сами си идват. :)

smile4ety
05-13-2011, 21:47
аз бих харесала нещо символично.. нещо, което да ми напомня за този човек.. не просто цвете или някво сувенирче..
например.. имаше едно момиче, което се запозна с едно момче на баскетболното игрище и след няколко месеца тръгнаха.. та тя му беше подарила едно малко баскетболисче.. дето беше много яко :D и той много го хареса.. символично.. как са се запознали.. сладко беше..
а ако се познаваш с момичето от повече време, символично нещо може да е нещо от важен за вас момент.. или поне хубав момент един от всички хубави моменти които сте имали.. примерно сте ходили на някое място дето не можете да отидете всеки ден.. нещо което да и напомни за този ден.. и да и покажеш че и ти го помниш..
розите.. бонбоните.. бельо.. наистина са банални.. доста момчета направо си търсят белята с тях.. или са направили нещо грешно или се готвят да направят :D :D поне при мен е било така..
общо взето НЕЩО СИМВОЛИЧНО :) :) :) :)