PDA

View Full Version : ~ !HORROR MOVIES,АКО ВИ ТРЯБВА ПИТАЙТЕ! ~



summerz
04-13-2011, 15:51
Ако имаше поне едничка темичка,която да е от скоро,и да е за това,нямаше да го пускам.Но тъй като съм фен на този жанр филми (не че омаловажавам другите),реших да пусна тема специално за този жанр..Идеята ми е,примерно на всеки каквото му трябва,да пита,други да отговарят и така да си разменяме информация относно филмите,които ни интересуват и искаме да гледаме,точно какъв вид и т.н ..

Значи искам да кажа,че се извинявам ако темата се повтаря,но всеки ден влизам в този раздел и гледам различни теми за ужаси.Хоп да вляза и си викам -ей тук може да намеря някой друг филм.И като вляза-пак въпрос от сорта "Търся еди какъв си ужас" .. така че пишете тука ако се интересувате.Ако мислите пък,че темата е ненужна може да я махнете или да я заключите.

ri41
04-13-2011, 16:13
поздравления за темата, кой е любимият ти ужас, най-добрият според теб? :)

summerz
04-13-2011, 16:29
Не мога да ти кажа така,страшно много филми съм гледал,едни вече съм ги забравил,други са ми направили много добро впечатление.Всеки филм има нещо хубаво в него,нещо готино и впечатляващо,както и нещо тъпо,което не се харесва.Естествено има уникално тъпи филми,като "Сирена" ,който гледах наскоро.Това определено беше най-тъпия филм който съм гледал през живота си.Аз съм фен на Писък.Има кръв,има стряскания,има мистерия,има избиване на тийн(забавно е,колкото и да е банално),но..Ако ме питаш,защото искаш да гледаш,кажи ми какви обичаш,примерно Тийнейджъри ги избиват на някоя екскурзия или пък някой,който няма много кръв ,но е стряскащ..Не знам:)Като цяло любимия ми е Писък и Мълчанието на агнетата,въпреки че това е по-скоро "хоррор/трилър" ,аз обичам с малко повече мистерия.Ся , ако искаш кръв и гнусотия може да гледаш "Погрешен завой" и той не е лош ако искаш да разпуснеш с малко кръв.Не знам,кажи какъв искаш аз ще ти препоръчам и ще ти пратя линк,ти ще си избереш.

freakyY
04-13-2011, 16:36
Уу .. перфектната тема ..аз съм върла почитателка на хорърите ..било то кървави или не. Но супер много се кефя на мистерийките и наистина ще е супер ако ми предложиш нещо. ^^

ri41
04-13-2011, 16:43
прав си, аз също съм гледала много, най-много ме впечатлява "Тексаско клане" и двете части и като цяло ме кефят такива тийн, както и такива дето са затворени някъде и ги плашат призраци, гледала съм "Анаконда" 1 и 2 са хубави, 3 и 4 пълна измислица, "Когато звънне непознат" има напрежение, не е кървав но е хубав, наскоро гледах един "Jeepers Creepers" 1 и 2 много ми хареса

summerz
04-13-2011, 16:52
Мълчанието на агнетата



http://prikachi.com/images/859/3218859W.jpg



Писък

http://prikachi.com/images/871/3218871G.jpg


Стая 1408

http://prikachi.com/images/873/3218873j.jpg


Четвъртият вид

http://prikachi.com/images/881/3218881c.jpg




Писък Трилогия - http://zamunda.net/details.php?id=56867&hit=1

Стая 1408 - http://zamunda.net/details.php?id=100780&hit=1

Четвъртият вид - http://zamunda.net/details.php?id=232240&hit=1

Mълчанието на агнетата - http://zamunda.net/details.php?id=120622&hit=1


Ами,ако си ги гледал/а ми кажи,ще постна още.Ако не си..Това са добри филми :) Приятно гледане.

summerz
04-13-2011, 16:57
прав си, аз също съм гледала много, най-много ме впечатлява "Тексаско клане" и двете части и като цяло ме кефят такива тийн, както и такива дето са затворени някъде и ги плашат призраци, гледала съм "Анаконда" 1 и 2 са хубави, 3 и 4 пълна измислица, "Когато звънне непознат" има напрежение, не е кървав но е хубав, наскоро гледах един "Jeepers Creepers" 1 и 2 много ми хареса

Значи..Ако искаш..

- Погрешен завой
- Брадвата (този филм е извънредно брутален,ако обичаш такива гледай го)
- Ужасът от Амитивил
- Паранормална Активност
- Гняв
- Едно пропуснато обаждане
- Петък 13ти

Това?

summerz
04-13-2011, 17:01
Не казах "Кошмари на улица Елм стрийт",защото е пълна класика ,но сега помислих ,че може и да не сте го гледали.

ri41
04-13-2011, 17:04
всички които си ги изредил съм ги гледала, ужасът на Елм стрийт скоро го гледах най-новия, забравих да кажа Петък 13 от 2009 много ми хареса, както и "Последната къща в ляво"

summerz
04-13-2011, 17:14
"То" по книгите на Стивън Кинг,доста е дълъг ,но има добра история и си е страшничак..не е кой знае колко,но е доста добър..гледал ли си го ?

psych0
04-13-2011, 17:21
аз като любител на ужасите ще се включа в темичката 8-)

скоро гледах филма "послания от мрака" хубав беше :) препоръчвам го.
апък класики като "предизвестена смърт" и "гняв" няма смисъл да се споменават, страхотни филми, интересен сюжет имат.

ri41
04-13-2011, 17:24
"То" по книгите на Стивън Кинг,доста е дълъг ,но има добра история и си е страшничак..не е кой знае колко,но е доста добър..гледал ли си го ?
с баща ми го гледахме и добре се посмяхме да си призная :D

summerz
04-13-2011, 17:29
Мм..не мисля,че е смешен..Не че е страшен,но чак пък смешен..Има римейк на Кошмарите на Елм стрийт.Също и 13 призрака?

BrainDamage
04-13-2011, 19:23
Повечето филми изредени до тук в темата съм ги гледала. Ако се сещаш за някой подобен на Мълчанието на агнетата, ще се радвам да споделиш. Иначе филмите, на които си дал постерите са много добри [само за Четвъртият вид не знам, не съм го гледала 8-)]

LifeFitness0
04-13-2011, 20:19
Ако ми кажеш някой хубав хорър ,който си пада и леко криминален.Обожавам историите за някой зъл гений(SAW;Мълчанието на агентата;Ханибал;Red Dragon),който го гонят но не могат да го хванат.Филмите в скобите съм ги гледал и ги давам за пример. :)

ri41
04-13-2011, 20:24
Ако ми кажеш някой хубав хорър ,който си пада и леко криминален.Обожавам историите за някой зъл гений(SAW;Мълчанието на агентата;Ханибал;Red Dragon),който го гонят но не могат да го хванат.Филмите в скобите съм ги гледал и ги давам за пример. :)
това е за теб, може да си избереш
http://zamunda.net/catalogue.php?catalog=movies&letter=&g9=1&g7=1&cat=&comb=yes

minionka
04-13-2011, 20:30
Искам нещо подобно на Предизвестена смърт моля?! Всички, които сте ги изредили съм ги гледала ... ако имате идеи.. споделете..

П.С.. Хубава тема!!!!!!

ri41
04-13-2011, 20:36
Искам нещо подобно на Предизвестена смърт моля?! Всички, които сте ги изредили съм ги гледала ... ако имате идеи.. споделете..

П.С.. Хубава тема!!!!!!
Гняв-всичките части и Призрачна бленда

minionka
04-14-2011, 10:13
Искам нещо подобно на Предизвестена смърт моля?! Всички, които сте ги изредили съм ги гледала ... ако имате идеи.. споделете..

П.С.. Хубава тема!!!!!!
Гняв-всичките части и Призрачна бленда

И двете са яки, ама съм ги гледала. Все пак мерси..

summerz
04-14-2011, 10:22
Sorry za latinicata v uchilishte sym,po kysno she otgovorq na vuprosite za filmi,she predloja nqkolko.

DieselBlood
04-14-2011, 10:43
Ако искате ми вярвайте,но Призрачна бленда ми изкара акъла и 2 дена не можех да спа на спокойствие.Много готин филм.Иначе любими-Хелуин-2.

summerz
04-14-2011, 11:23
Сериозно се съмнявам да сте гледали всичките тея филми,ама хайде.Като "Предизвестена смърт"

- Гняв
- Едно пропуснато обаждане
- Градски легенди
- Гробна тишина
- Сайлънт Хил
- Кошмари на улица Елм Стрийт
- Поличбата
- Екзорсистът (винаги съм го намирал за глуповат филм)

Искам да ви кажа и няколко по бруталнички,които мисля че не казах по рано:

- Къщата на 1000та трупа
- Продължението на филма:Отхвърлени от Дявола
- Погрешен Завой
- Плуя на гроба ти
- Последната къща отляво
- Знам какво направи миналото лято
- Кървавия Свети Валентин
- Тексаско клане





П.С - Кажете дали сте си харесали от тези последните,ако не..ще търся още :))

ri41
04-14-2011, 11:58
аз мога да добавя няколко добри
Черна Коледа
Торбалан 1,2,3
Amusement- от типа когато звънне непознат
From within
Midnight Movie- много добър
wicked little things

Nam3less3
04-14-2011, 12:39
Сериозно се съмнявам да сте гледали всичките тея филми,ама хайде.Като "Предизвестена смърт"

- Гняв
- Едно пропуснато обаждане
- Градски легенди
- Гробна тишина
- Сайлънт Хил
- Кошмари на улица Елм Стрийт
- Поличбата
- Екзорсистът (винаги съм го намирал за глуповат филм)

Искам да ви кажа и няколко по бруталнички,които мисля че не казах по рано:

- Къщата на 1000та трупа
- Продължението на филма:Отхвърлени от Дявола
- Погрешен Завой
- Плуя на гроба ти
- Последната къща отляво
- Знам какво направи миналото лято
- Кървавия Свети Валентин
- Тексаско клане





П.С - Кажете дали сте си харесали от тези последните,ако не..ще търся още :))
Като изключим 2-3 от тези, останалите нито ги намирам за страшни, нито за брутални, ами по-скоро са скучни клиширани истории за това как някой преследва друг или за някъв зъл дух и полицейски разследвания.

Nam3less3
04-14-2011, 12:43
Всъщност в цялата тема повече от 5-6 хубави или стойности ужаси/психота/мистерии/бруталии и т.н. не видях :lol:
Но то от тия жанрове малко са качествените филми и всичко останало е под тях(във филм най-много по 2-3 интересни момента да има). За жалост, по-извесните са простотии като погрешен завой и т.н.

summerz
04-14-2011, 13:11
Пф олигофрен.Като искаш стойностни филми ги напиши,не съм написал в темата 'ДАВАМ ГОТИНИ ФИЛМИ ЗА НЕЙМЛЕСС,СПЕЦИАЛНО НА НЕГО ДА МУ ХАРЕСАТ' правя го да споделяме информация,това ,че не теб не ти харесва,не значи,че филма е тъп.Ако не ти харесва,да те няма,не съм те канил.

summerz
04-14-2011, 13:15
Ох,и понеже 85% от българите са многознайковци като тебе,искам ти да ми кажеш стойностен филм,защото както чета в коментарите от Замунда и на всякаде,всеки филм е боклук.Я ми кажи ти някой СТОЙНОСТЕН филм,който го няма тук?Пък и аз не съм предложил всички филми на планетата,давам да си харесат,ако не пиша още.

Nam3less3
04-14-2011, 13:27
Ами някой филми са тъпи просто(независимо дали и на мене ми харесват или не), като изгледаш хубавите от жанра и това ще ти стане ясно. Няма да те ангажирам с мойте филми, но ще ти дам пример, че от темата към момента най-доброто заглавие е The Silence of the Lambs и Hannibal Lecter(като изключим още 2-3 в по-различни жанрове).
Но айде ще спомена според мене стойностни мистерии/психота/страшни филми/съспенс филми/депресиращи филми/трилъри и т.н.
Cube 1, 2(Hypercube), Dead End, The Shining, The Birds, Rear Window, The Ninth Gate, The Game, The Descent, Shutter Island, Se7en, Hannibal Lecter, The Silence of the Lambs, Eraserhead, Alien 1, The Mist, Event Horizon, Grotesque, Phobia, Saw, Guineia Pigs, The Others, Salo, и още има за които не се сещам, и други има които не съм гледал, но тия влизат по една или друга причина в горните категории.

summerz
04-14-2011, 13:36
Първо ,някой от филмите ,който си написал,щеше да ги пиша след като някой отговори дали е гледал по горните.Второ някой които си изредил са доста тъпи и не са нищо кой знае какво,дори скучни.Други,нямат нищо общо с УЖАСИТЕ като жанр,просто ПСИХО-ТРИЛЪР,което е различно.Има и добри,които си споменал,просто забравих и аз да пиша.Като цяло си писал щуротии,колкото да покажеш колко си готин и какъв разбирач си.Не казвам,че филмите,който си написал са тъпи,те са си класика,но някой са доста глупави,други вече сме ги писали,3ти пък изобщо не са Ужаси.Като цяло си поредния хейтар..Не искам да споря,не искам да превръщам темата в спам.За това,ще те помоля,ако ще говориш ,че темата е тъпа,че филмите вътре са тъпи и т.н-Не пиши,просто спри да пишеш и повече не влизай.Това ще те помоля.

Nam3less3
04-14-2011, 13:41
Първо ,някой от филмите ,който си написал,щеше да ги пиша след като някой отговори дали е гледал по горните.Второ някой които си изредил са доста тъпи и не са нищо кой знае какво,дори скучни.Други,нямат нищо общо с УЖАСИТЕ като жанр,просто ПСИХО-ТРИЛЪР,което е различно.Има и добри,които си споменал,просто забравих и аз да пиша.Като цяло си писал щуротии,колкото да покажеш колко си готин и какъв разбирач си.Не казвам,че филмите,който си написал са тъпи,те са си класика,но някой са доста глупави,други вече сме ги писали,3ти пък изобщо не са Ужаси.Като цяло си поредния хейтар..Не искам да споря,не искам да превръщам темата в спам.За това,ще те помоля,ако ще говориш ,че темата е тъпа,че филмите вътре са тъпи и т.н-Не пиши,просто спри да пишеш и повече не влизай.Това ще те помоля.И кажи кои са тъпите(да, 2-3 може да не се харесат на доста хора), но за останалите мисля, че са одобрявани.
А нима ти не си пуснал темата за да покажеш колко си готин и какъв разбирач си като те питат хората за филми, и се криеш зад добрите мотиви да помагаш? Ако наистина искаш да помогнеш, напиши лично описание за филмите, какъв тип точно са, какви аспекти на ужаси има в тях и т.н.

summerz
04-14-2011, 13:54
Тъпи са 2-3 филма,2-3 са писани и има други,които не са,аз не съм писал всички филми на земята.Реших да направя темата,защото ме кефи да си споделяме нови филми и да гледаме нещо ново.Не съм го направил с някакво друго намерение.Няма да те провокирам да пишеш други глупости,защото ще стане спам,просто спри да пишеш тук.Даже ако някой модератор го види ще помоля да изтрие всички по горни коментари свързани с тоя спор.

stubborn
04-14-2011, 17:08
По БТВ скоро даваха една нощ "Хотелът на ужасите" ... това е който си пада по бруталните и гнусни убийства! Аз не можах да го гледам от ужас ... И после не успях да спя :D :D

ch0purche
04-14-2011, 17:18
Препоръчайте ми и на мен някой ХУБАВ УЖАС! =;
Напоследък правят само БОЗИ :? Не стават за нищо.. банални,без никакви моменти на напрежение .. :? :? pleaseeeee ... ;D

r19
04-14-2011, 18:34
Препоръчайте ми и на мен някой ХУБАВ УЖАС! =;
Напоследък правят само БОЗИ :? Не стават за нищо.. банални,без никакви моменти на напрежение .. :? :? pleaseeeee ... ;D
Dead End би трябвало да ти хареса :)
всъщност Nameless е много прав .. тука са нахвърляни много Хоръри, от които само малко са стойностни и си заслужават да се гледат... :?
интересува ме коя "Призрачна бленда" е по-хубава? от 2004 или от 2008??
и поредицата Гняв хубави ли са??

summerz
04-14-2011, 18:47
Ок,аз няма да пиша повече,нека професорите напишат малко "стойностни" филми.

Aily
04-15-2011, 09:08
Някой може ли да ми каже ужас, подобен на Стая 1408. Демек с малко по-малко известни актьори и с интересен и мистериозен сюжет. Плс дайте идеи, че много ми се гледа нещо такова!

ch0purche
04-15-2011, 12:53
Препоръчайте ми и на мен някой ХУБАВ УЖАС! =;
Напоследък правят само БОЗИ :? Не стават за нищо.. банални,без никакви моменти на напрежение .. :? :? pleaseeeee ... ;D
Dead End би трябвало да ти хареса :)
всъщност Nameless е много прав .. тука са нахвърляни много Хоръри, от които само малко са стойностни и си заслужават да се гледат... :?
интересува ме коя "Призрачна бленда" е по-хубава? от 2004 или от 2008??
и поредицата Гняв хубави ли са??


Мерси за предложениетоо :-D :-D сега си го тегля и ще видим! Надявам се да ми харесаа

Aily
04-15-2011, 19:23
Плс кажете дали си заслужава "На запис" и ако да, коя част е най-добра.

StolenBliss
04-15-2011, 22:35
Хораа, препоръчайте нещо яко. От много време не съм гледала нещо друго. Малко ми писна от сюжетите със тийнеиджърите на екскурзия или такива. Ще кажа някой от филмите, които са ми харесали, за да ви насоча горе долу към вкуса си.
Case 39 (Не беше лош, два пъти го гледах даже)
Mirrors (Интересен, но не ме стрясна особено)
Haunting in Conecticut (Интересен сюжет, нещо по-различно)
See no evil (На мен ми хареса, мога да кажа - доста)
Stay alive (Определено ! )(срещала съм го и със заглавие Fear.com :-o )
Hard Candy (Психарски много, навремето ме впечатли явно, щом го помня 8-) )

И вече други като The Descent, The omen, IT, One missed call.....etc
Някой ако може да предложи нещо приличащо на горепосочените. Мерси предварително :)

summerz
04-16-2011, 06:28
Аз знам,но няма смисъл.Чакай Неймлесс да влезе,той ще ти каже най-великите филми.

theuntouchable1
04-16-2011, 11:46
Един нов филм - The Rite

http://www.moviewatcher.us/wp-content/uploads/2011/02/the-rite.jpg

Все още не съм го гледал, но изглежда интересен (:

PS Не съм чел повечето от коментарите и се извинявам ако някой вече го е споменал ..

StolenBliss
04-16-2011, 13:44
Аз знам,но няма смисъл.Чакай Неймлесс да влезе,той ще ти каже най-великите филми.


Кво се запъвате вие двамата 8-)
Не държа Неймлес да ми предложи ;)

StolenBliss
04-16-2011, 13:46
Един нов филм - The Rite

http://www.moviewatcher.us/wp-content/uploads/2011/02/the-rite.jpg

Все още не съм го гледал, но изглежда интересен (:

PS Не съм чел повечето от коментарите и се извинявам ако някой вече го е споменал ..

И аз съм го виждала в замунда, постера не е лош, но не знам дали си заслужава. Някой път се дразна като чета коментарите в замунда, щот някои от тях направо ме отказват да го гледам :? 8-)

Aily
04-16-2011, 14:04
Аз знам,но няма смисъл.Чакай Неймлесс да влезе,той ще ти каже най-великите филми.


Кво се запъвате вие двамата 8-)
Не държа Неймлес да ми предложи ;)
\:D/

theuntouchable1
04-16-2011, 15:50
Този е добър..

http://www.dreadcentral.com/img/news/may09/hauntcondvd.jpg

InloVeGirl27
04-17-2011, 06:45
http://zamunda.net/details.php?id=136096&hit=1

Охх,ей този на мен ми стопи лагерите една вечер,когато си нямах работа ...

tArIkAt
04-17-2011, 11:06
я дайте нещо подобно на wrong turn ;д за някакви тийнове, които отиват някъде и ги избиват ;д

InloVeGirl27
04-17-2011, 11:11
^този горе е нещо такова! :)

MissBianka
04-21-2011, 19:14
Страхотна тема !!! :grin: Много от посочените филми вече съм ги гледала, а някои от останалите задължително ще гледам ! Мисля да започна с Послания от мрака , ще го гледам тази вечер дано е хубав.

Относно новия филм The rite гледах че го има в замунда и чаках да качат субтитри защото имах големи надежди за него, но сега като проверявам изобщо вече не е в замунда защо така :(

selenasky
04-22-2011, 22:16
Кървави - Погрешен завой (1,2,3), Хостел, Хълмовете стават 4ервени, Тексаско клане и т.н. ....
Психо-страшни и за духове - Ужасът в Амитивил, Обитанието в Кънектикът, Нероден, Неканен, 4тият вид, Кошмари на улица Елм стрийт :) :-)
:P Пове4ето няма как да не ги знаете, но са върховни ...
Все пак - пове4ето филми от 2011 ми изглеждат боза, моля кажете някой филм и отново мн. яка тема :) зарадвахте ме като я видях!

selenasky
04-22-2011, 22:19
я дайте нещо подобно на wrong turn ;д за някакви тийнове, които отиват някъде и ги избиват ;д
Тексаско клане, Знам какво направи миналото лято и Джийпърс Крийпърс - особено втората 4аст! :)

BladeDancer
04-22-2011, 22:19
я дайте нещо подобно на wrong turn ;д за някакви тийнове, които отиват някъде и ги избиват ;д
Тексаско клане, Знам какво направи миналото лято и Джийпърс Крийпърс - особено втората 4аст! :)
Или гледай дисни чанъл. По-страшни са.

Nam3less3
04-22-2011, 22:32
я дайте нещо подобно на wrong turn ;д за някакви тийнове, които отиват някъде и ги избиват ;д
Тексаско клане, Знам какво направи миналото лято и Джийпърс Крийпърс - особено втората 4аст! :)
Или гледай дисни чанъл. По-страшни са.+1, wrong turn и производните му са срам за думата "страшни".

MissBianka
04-26-2011, 13:52
Ако предпочитате филми с повече мистерия гледайте Identity (2003) Много е добър ! Определено си струва гледането !

tArIkAt
04-28-2011, 20:11
я дайте нещо подобно на wrong turn ;д за някакви тийнове, които отиват някъде и ги избиват ;д
Тексаско клане, Знам какво направи миналото лято и Джийпърс Крийпърс - особено втората 4аст! :)
гледал съм ги ;д

suNnykaty96
04-30-2011, 08:53
Хах аз се сещам за Sweeney Tod, не е токова на ужасите, ами по - скоро брутален и кървав. След него още ми е гадно да ям сандвич с месо :D
Аз искам да ми препоръчате някакъв филм на ужасите, който не е толкова страшен.... защото тука като гледам повечето мнения, филмите на които съм пищяла от ужас, някои ги намират за бози хD И искам филма да е с хепи енд ! Да, хорър с хепи енд. Сега феновете ще кажат, че точно в гадния край му е якото на филма, ама не.
Ии.. да ви питам преди време бях гледала един хорър, където 5 - 6 човека бяха затворени в нещо като клиника и бяха с изтрита памет. Естествено, умираха един по един по мистериозен или брутален начин. Накрая се оказа, че мъжът на една от тях ги е затворил там и им е изтрил паметта ( той май беше някакъв хирург или нещо подобно ) Накрая тя и още един успяха да избягат от клиниката ( хепи енд :grin: )
И ако може и да ми препоръчате някаква хубава мистерия, без много кървища, но да свършва пак по много мистериозен начин... мерси предварително ((:

RaWw
04-30-2011, 10:41
Хах аз се сещам за Sweeney Tod, не е токова на ужасите, ами по - скоро брутален и кървав. След него още ми е гадно да ям сандвич с месо :D
Аз искам да ми препоръчате някакъв филм на ужасите, който не е толкова страшен.... защото тука като гледам повечето мнения, филмите на които съм пищяла от ужас, някои ги намират за бози хD И искам филма да е с хепи енд ! Да, хорър с хепи енд. Сега феновете ще кажат, че точно в гадния край му е якото на филма, ама не.
Ии.. да ви питам преди време бях гледала един хорър, където 5 - 6 човека бяха затворени в нещо като клиника и бяха с изтрита памет. Естествено, умираха един по един по мистериозен или брутален начин. Накрая се оказа, че мъжът на една от тях ги е затворил там и им е изтрил паметта ( той май беше някакъв хирург или нещо подобно ) Накрая тя и още един успяха да избягат от клиниката ( хепи енд :grin: )
И ако може и да ми препоръчате някаква хубава мистерия, без много кървища, но да свършва пак по много мистериозен начин... мерси предварително ((: ++++

Doowylloh
04-30-2011, 13:42
Спокойно,не си само ти дето си пищяла от ужас,пък тези тук казват че са божи.Те в сайта , и в замунда , и във всички тези сайтове се мислят за големите разбирачи,безстрашни пичове дето много разбират от филми и музика.Но винаги ще има такива,филмите са си страшни,просто винаги се намират олигофрени да си искаят ограниченото мнение.

minionka
04-30-2011, 13:52
Сериозно се съмнявам да сте гледали всичките тея филми,ама хайде.Като "Предизвестена смърт"

- Гняв
- Едно пропуснато обаждане
- Градски легенди
- Гробна тишина
- Сайлънт Хил
- Кошмари на улица Елм Стрийт
- Поличбата
- Екзорсистът (винаги съм го намирал за глуповат филм)

Искам да ви кажа и няколко по бруталнички,които мисля че не казах по рано:

- Къщата на 1000та трупа
- Продължението на филма:Отхвърлени от Дявола
- Погрешен Завой
- Плуя на гроба ти
- Последната къща отляво
- Знам какво направи миналото лято
- Кървавия Свети Валентин
- Тексаско клане





П.С - Кажете дали сте си харесали от тези последните,ако не..ще търся още :))


Е тоя ми се струва хубав...меерсии

theuntouchable1
04-30-2011, 17:43
Някой гледал ли е My Soul To Take ?

http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploads/My-Soul-to-Take-Reviews.jpg

Смятам да го гледам но се чудя дали си заслужава ?

StolenBliss
04-30-2011, 20:32
^ Не е лош, но не е и кой знае какво.

StolenBliss
04-30-2011, 20:34
Хораа, препоръчайте нещо яко. От много време не съм гледала нещо друго. Малко ми писна от сюжетите със тийнеиджърите на екскурзия или такива. Ще кажа някой от филмите, които са ми харесали, за да ви насоча горе долу към вкуса си.
Case 39 (Не беше лош, два пъти го гледах даже)
Mirrors (Интересен, но не ме стрясна особено)
Haunting in Conecticut (Интересен сюжет, нещо по-различно)
See no evil (На мен ми хареса, мога да кажа - доста)
Stay alive (Определено ! )(срещала съм го и със заглавие Fear.com :-o )
Hard Candy (Психарски много, навремето ме впечатли явно, щом го помня 8-) )

И вече други като The Descent, The omen, IT, One missed call.....etc
Някой ако може да предложи нещо приличащо на горепосочените. Мерси предварително :)

tArIkAt
04-30-2011, 21:06
Някой гледал ли е My Soul To Take ?

http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploads/My-Soul-to-Take-Reviews.jpg

Смятам да го гледам но се чудя дали си заслужава ?
меееееееееега тъп .. съжалявам за изгубеното време ;д не го тегли ..

Nam3less3
04-30-2011, 23:27
Хах аз се сещам за Sweeney Tod, не е токова на ужасите, ами по - скоро брутален и кървав. След него още ми е гадно да ям сандвич с месо :D
Аз искам да ми препоръчате някакъв филм на ужасите, който не е толкова страшен.... защото тука като гледам повечето мнения, филмите на които съм пищяла от ужас, някои ги намират за бози хD И искам филма да е с хепи енд ! Да, хорър с хепи енд. Сега феновете ще кажат, че точно в гадния край му е якото на филма, ама не.
Ии.. да ви питам преди време бях гледала един хорър, където 5 - 6 човека бяха затворени в нещо като клиника и бяха с изтрита памет. Естествено, умираха един по един по мистериозен или брутален начин. Накрая се оказа, че мъжът на една от тях ги е затворил там и им е изтрил паметта ( той май беше някакъв хирург или нещо подобно ) Накрая тя и още един успяха да избягат от клиниката ( хепи енд :grin: )
И ако може и да ми препоръчате някаква хубава мистерия, без много кървища, но да свършва пак по много мистериозен начин... мерси предварително ((: ++++Sweeney Todd си е страхотен мюзикъл и смислен филм(+ черна комедия), изобщо не е ужас.
Иначе написах в предишните страници стойностните или страшните ужаси/мистерии/психотрилъри, които съм гледал, малко са истински плашещите, сега филми като тексаско клане и one missed call може да си умреш от скука и клише, даже и мъчения няма много, по 1-2 убийства на филм и това предлагат.

MissCoFFeTearOfl
05-01-2011, 08:03
Бих искала да ми предложите някой филм като The hitcher 2007 (Стопаджията 2007), Wolf creek (Вълчият залив). Или например семейство или приятели тръгват на екскурзия, обаче им се разваля колата или нещо друго подобно и някакъв започва да ги гони. Ако ми препоръчате такъв филм, ще съм ви много благодарна. Пропуснах да кажа да не е с много кървища, а по-скоро да държи в напрежение.

П.С. Темата е страхотна! Браво!

victoriassecret1
05-01-2011, 08:45
Бих искала да ми предложите някой филм като The hitcher 2007 (Стопаджията 2007), Wolf creek (Вълчият залив). Или например семейство или приятели тръгват на екскурзия, обаче им се разваля колата или нещо друго подобно и някакъв започва да ги гони. Ако ми препоръчате такъв филм, ще съм ви много благодарна. Пропуснах да кажа да не е с много кървища, а по-скоро да държи в напрежение.

П.С. Темата е страхотна! Браво!


Сещам се за: Rest Stop, Dead End (2003), Joy Ride :)

theuntouchable1
05-01-2011, 08:49
Някой сеща ли се за филм като Disturbia ? Наскоро го гледах и много ми хареса и ми се гледа подобен на него..

П.С. Беше ми скучно и пуснах My Soul To Take да видя дали става..Не ми хареса особенно.. tArIkAt и StolenBliss са прави ;]

RaWw
05-01-2011, 09:04
[quote="theuntouchable1"]Някой сеща ли се за филм като Disturbia ? Наскоро го гледах и много ми хареса и ми се гледа подобен на него..

и аз това търся.. :lol:

ri41
05-01-2011, 09:07
сега ще го гледам тоя Disturbia изглежда обещаващ напрегнат трилър

SorrowEyes
05-01-2011, 12:06
всички които си ги изредил съм ги гледала, ужасът на Елм стрийт скоро го гледах най-новия, забравих да кажа Петък 13 от 2009 много ми хареса, както и "Последната къща в ляво"

Ооо добре че ми напомнихте за римейка на A Nightmare on Elm Street. Преди година гледах оригиналния и оставаше много малко време до пускането на новия филм, но съм забравила .. ето какво ще гледам сега :)
Иначе тези филми, които авторът е изброил в началото - всички са ми любими :)))

SorrowEyes
05-01-2011, 12:11
[quote=theuntouchable1]Някой сеща ли се за филм като Disturbia ? Наскоро го гледах и много ми хареса и ми се гледа подобен на него..

и аз това търся.. :lol:

Disturbia - супер як филм. Ако ви е харесал гледайте The Stepfather ! :)

theuntouchable1
05-01-2011, 12:42
[quote=theuntouchable1]Някой сеща ли се за филм като Disturbia ? Наскоро го гледах и много ми хареса и ми се гледа подобен на него..

и аз това търся.. :lol:

Disturbia - супер як филм. Ако ви е харесал гледайте The Stepfather ! :)


The Stepfather изглежда много добър - ще се гледа :]

tArIkAt
05-01-2011, 12:47
[quote=theuntouchable1]Някой сеща ли се за филм като Disturbia ? Наскоро го гледах и много ми хареса и ми се гледа подобен на него..

и аз това търся.. :lol:

Disturbia - супер як филм. Ако ви е харесал гледайте The Stepfather ! :)


The Stepfather изглежда много добър - ще се гледа :]
много е як ;д сещате ли се за нещо в стил Джийпърс Крийпърс ?

tArIkAt
05-02-2011, 06:24
http://www.zamunda.net/details.php?id=236403

тва определено ще го гледам :lol:

Doowylloh
05-02-2011, 12:28
Здравейте..като фен на ужасите се включвам в темата."Човешка стоножка" е ужасно тъп филм,доста гнусен и зле направен.Мисля,че е доста извратен.Има и по гнусни,но този няма никакъв смисъл в него..ако искате го вижте,но не препоръчвам.

StolenBliss
05-02-2011, 19:38
http://www.zamunda.net/details.php?id=236403

тва определено ще го гледам :lol:

Този съм го дръпнала преди 4738 години и още не съм го гледала. Сякаш не ме дърпа към оназ папка :lol: Изглежда ми измислен и ако съдя по горното мнение, правилно ми изглежда . 8-)

tArIkAt
05-03-2011, 05:56
Здравейте..като фен на ужасите се включвам в темата."Човешка стоножка" е ужасно тъп филм,доста гнусен и зле направен.Мисля,че е доста извратен.Има и по гнусни,но този няма никакъв смисъл в него..ако искате го вижте,но не препоръчвам.
именно, обожавам гнусни и извратени филми, точно затова го дръпнах :D

selenasky
05-03-2011, 08:18
Препоръ4аха ми "Убийствен пъзел" (1,2,3....) и ми се ще да попитам някой, който е гледал някои от 4астите дали филма си струва и за какво горе-долу се разказва, дали е 4ак толкова гнусен, колкото казват някои ???

SuperBadSuperFresh
05-03-2011, 12:07
Препоръ4аха ми "Убийствен пъзел" (1,2,3....) и ми се ще да попитам някой, който е гледал някои от 4астите дали филма си струва и за какво горе-долу се разказва, дали е 4ак толкова гнусен, колкото казват някои ???

Гнусничък си е,няма какво да се лъжем,но за сметка на това е интригуващ.
Мързи ме да чета предните страници,да препоръчам само "The Others" и The Orphan" :D
Такам,искам да питам някой гледал ли е "Сръбски филм"?Казаха ми,че е нереално брутален и стресиращ.Мнения?

Unendlich
05-03-2011, 16:55
Мисля, че тук ще може някой да ми отговори, че преди време като пусках тема и беше без успех. Така - търся един филм, той е страшен-психо и така. Филмът е стар (сигурно някъде от 90-те) , даваха го много отдавна по БиТиВи, бяха го превели нещо като 'полу' или 'почти' мъртва. Имам спомени, че няква бабка излизаше от гроба и преследваше дъщеря си и приятеля 'и, дано някой се сети :)

theuntouchable1
05-03-2011, 18:51
Някой ако може да ми каже още тийн-трилъри като Disturbia и The Stepfather :]

SilverRain
05-03-2011, 20:42
Мисля, че тук ще може някой да ми отговори, че преди време като пусках тема и беше без успех. Така - търся един филм, той е страшен-психо и така. Филмът е стар (сигурно някъде от 90-те) , даваха го много отдавна по БиТиВи, бяха го превели нещо като 'полу' или 'почти' мъртва. Имам спомени, че няква бабка излизаше от гроба и преследваше дъщеря си и приятеля 'и, дано някой се сети :)


Almost Dead ?

сещам се има и един "Drag me to hell" се казва, ама той не е толкова стар ... пак за една бабка се разправяше сякаш...

tArIkAt
05-03-2011, 22:29
Препоръ4аха ми "Убийствен пъзел" (1,2,3....) и ми се ще да попитам някой, който е гледал някои от 4астите дали филма си струва и за какво горе-долу се разказва, дали е 4ак толкова гнусен, колкото казват някои ???

Гнусничък си е,няма какво да се лъжем,но за сметка на това е интригуващ.
Мързи ме да чета предните страници,да препоръчам само "The Others" и The Orphan" :D
Такам,искам да питам някой гледал ли е "Сръбски филм"?Казаха ми,че е нереално брутален и стресиращ.Мнения?
нереално гнусен и извратен е ;д на моменти ти иде да повърнеш.. по едно време показват ебане с новородено, а в друг момент, бащата ебе 8-годишния си син ;д;д друг гаден момент беше, когато вади окото на един и му го вкарва там :smt069 ако след това описание ти се гледай - давай ;д на мен лично ми хареса, падам си по извратени неща ;д;д

tArIkAt
05-03-2011, 22:33
Мисля, че тук ще може някой да ми отговори, че преди време като пусках тема и беше без успех. Така - търся един филм, той е страшен-психо и така. Филмът е стар (сигурно някъде от 90-те) , даваха го много отдавна по БиТиВи, бяха го превели нещо като 'полу' или 'почти' мъртва. Имам спомени, че няква бабка излизаше от гроба и преследваше дъщеря си и приятеля 'и, дано някой се сети :)


Almost Dead ?

сещам се има и един "Drag me to hell" се казва, ама той не е толкова стар ... пак за една бабка се разправяше сякаш...
тоя 'drag me to hell' е най-тъпия филм, който съм гледал през живота си ;д беше меко казано смехотворен ;д попиках се от смях, особено когато духовете се вселиха в козела, който почна да вряка и да хапе ръце, да боде хора, беше нереално :lol:

SilverRain
05-04-2011, 07:22
мдаа, прав си ... не е кой знае какво филма

summerz
05-04-2011, 13:49
Death Silence - http://zamunda.net/details.php?id=89131&hit=1

scandalousLady
05-04-2011, 14:47
Скоро гледах Husk/Плашило хареса ми.Препоръчвам го на тези,които харесват филми от типа " група приятели тръгват на някъде и им се случва нещо 8-) "

tArIkAt
05-04-2011, 19:47
я дайте нещо гнусно и извратено в стил 'Сръбски филм', 'Човешка стоножка' или '120 дни на Содом' ;д;д

SorrowEyes
05-05-2011, 06:52
Death Silence - http://zamunda.net/details.php?id=89131&hit=1

Dead Silence?

Този филм Hust май ще го гледам, но не обичам извратени или прекалено гнусни работи...
Хорааа, защо почти всички мои познати гледат horror филми само заради гнусотиите, а не заради самия филм или сюжет ?!

Май и тук се очертава подобна тенденция :-o

selenasky
05-05-2011, 09:30
Death Silence - http://zamunda.net/details.php?id=89131&hit=1

Dead Silence?

Този филм Hust май ще го гледам, но не обичам извратени или прекалено гнусни работи...
Хорааа, защо почти всички мои познати гледат horror филми само заради гнусотиите, а не заради самия филм или сюжет ?!

Май и тук се очертава подобна тенденция :-o

На всеки се харесва разли4но... много мои приятели гледат ужаси тип кланета, иаз гледам, но не си падам по тях.. Мисля, 4е филмите за духове, демони и извънземни са по яки, защото има мистерия в тях :) :P

theuntouchable1
05-05-2011, 16:15
Току що гледах The Amityville Horror и го препоръчвам горещо !

Goddess
05-05-2011, 20:26
Повечето филми споменати до тук съм ги гледала. Препоръчвам също и Fear Dot Com/Страх.ком ( за тези, които искат нещо подобно на "Предизвестена смърт ), Beneath/Минало, The amusement/Забавлението, Urban Legends 3: Bloody Mary, The Nun/Монахинята, този: http://zamunda.net/details.php?id=203587&hit=1

ии този :)

http://zamunda.net/details.php?id=103419&hit=1

breathslow
05-05-2011, 21:47
Искам много да гледам едни филм,но му забравих иметоо бихте ли ми помогнали? Значи филма мисля че се води трилър и е за едни убиец ( има си семейство , всяка вечер пие мляко пред хладилника и учи още някакво момче как да бъде като него - неща които си спомням) Актъора беше с очила. Само това помня дано се сетите

Unendlich
05-06-2011, 11:51
SilverRain, благодаря много - това е филмът :) Жалко, че го няма в замунда.

ri41
05-08-2011, 08:04
препоръчайте ми филм като тези, общо взето за пътувания
http://www.zamunda.net/details.php?id=157472&comments=1#startcomments
http://zamunda.net/details.php?id=142855&comments=1#startcomments
http://www.zamunda.net/details.php?id=131225&hit=1

FashioN
05-11-2011, 12:13
Ъпвам,доста добра темичка.

SilverRain
05-11-2011, 19:50
Искам много да гледам едни филм,но му забравих иметоо бихте ли ми помогнали? Значи филма мисля че се води трилър и е за едни убиец ( има си семейство , всяка вечер пие мляко пред хладилника и учи още някакво момче как да бъде като него - неща които си спомням) Актъора беше с очила. Само това помня дано се сетите

http://zamunda.net/details.php?id=209676&hit=1 ?

tArIkAt
05-12-2011, 07:32
препоръчайте ми филм като тези, общо взето за пътувания
http://www.zamunda.net/details.php?id=157472&comments=1#startcomments
http://zamunda.net/details.php?id=142855&comments=1#startcomments
http://www.zamunda.net/details.php?id=131225&hit=1
http://www.zamunda.net/details.php?id=125717&hit=1

иначе и аз търся още такива..

ri41
05-12-2011, 12:50
препоръчайте ми филм като тези, общо взето за пътувания
http://www.zamunda.net/details.php?id=157472&comments=1#startcomments
http://zamunda.net/details.php?id=142855&comments=1#startcomments
http://www.zamunda.net/details.php?id=131225&hit=1
http://www.zamunda.net/details.php?id=125717&hit=1

иначе и аз търся още такива..
благодаря ти, обаче тоя съм го гледала както и Vacancy

selenasky
05-13-2011, 00:24
препоръчайте ми филм като тези, общо взето за пътувания
http://www.zamunda.net/details.php?id=157472&comments=1#startcomments
http://zamunda.net/details.php?id=142855&comments=1#startcomments
http://www.zamunda.net/details.php?id=131225&hit=1
http://www.zamunda.net/details.php?id=125717&hit=1

иначе и аз търся още такива..
благодаря ти, обаче тоя съм го гледала както и Vacancy

House of Wax ?? :P - Има пътуване и лагеруване, но е малко по-разли4ен от тези...

ri41
05-13-2011, 11:29
House of Wax съм го гледала, мисля, че вече изгледах всички такива филми за пътувания :-D

scandalousLady
05-13-2011, 14:32
House of Wax съм го гледала, мисля, че вече изгледах всички такива филми за пътувания :-D

Husk
Carriers
Rest stop 1,2.

ri41
05-13-2011, 15:11
^ гледах ги вече, както и Градски легенди-някой беше споменал, не съм гледала обаче Boo

theuntouchable1
05-13-2011, 16:45
Може ли някой да препоръча някакъв хорър/трилър с мистерийка ?

selenasky
05-13-2011, 17:55
Може ли някой да препоръча някакъв хорър/трилър с мистерийка ?
The uninvited (Неканен) :) - с доста нео4акван край е!!

theuntouchable1
05-13-2011, 18:03
Може ли някой да препоръча някакъв хорър/трилър с мистерийка ?
The uninvited (Неканен) :) - с доста нео4акван край е!!

Мм гледал съм го доста добър е ;]

BacksteetBoy
05-13-2011, 23:35
Бих се радвал ако някои ми препоръча, филм на ужасите , които няма много стряскания.

Незнам защо , но като гледам някои стряскащ , после 3 дни не мога да спя като хората. :shock:

againstyou
05-14-2011, 08:52
Бих се радвал ако някои ми препоръча, филм на ужасите , които няма много стряскания.

Незнам защо , но като гледам някои стряскащ , после 3 дни не мога да спя като хората. :shock:
Знам какво направи миналото лято 3,Предизвестена смърт 2,Петък 13,Последен изход ( 1,2,3,4 ),Погрешен завой

ri41
05-14-2011, 09:20
Бих се радвал ако някои ми препоръча, филм на ужасите , които няма много стряскания.

Незнам защо , но като гледам някои стряскащ , после 3 дни не мога да спя като хората. :shock:
Знам какво направи миналото лято 3,Предизвестена смърт 2,Петък 13,Последен изход ( 1,2,3,4 ),Погрешен завой
точно Предизвестена смърт ли препоръчваш като не стряскащ филм, аз като го гледах ми изскочиха ангелите направо, както и Петък 13 си е стряскащ да хубав е но явно човека иска нещо по-така леко

mimssss
05-14-2011, 13:45
Предложете ми хубав филм с приятели като Восъчната къща например :)

scandalousLady
05-14-2011, 16:17
Предложете ми хубав филм с приятели като Восъчната къща например :)

Husk
Carriers
Rest stop 2
Знам какво направи миналото лято.

againstyou
05-16-2011, 09:27
Бих се радвал ако някои ми препоръча, филм на ужасите , които няма много стряскания.

Незнам защо , но като гледам някои стряскащ , после 3 дни не мога да спя като хората. :shock:
Знам какво направи миналото лято 3,Предизвестена смърт 2,Петък 13,Последен изход ( 1,2,3,4 ),Погрешен завой
точно Предизвестена смърт ли препоръчваш като не стряскащ филм, аз като го гледах ми изскочиха ангелите направо, както и Петък 13 си е стряскащ да хубав е но явно човека иска нещо по-така леко
Еми за мен не са стряскащи и за тва,все пак не мога да му знам разбиранията и вкуса.

tArIkAt
05-17-2011, 12:37
една приятелка ми разказа един филм, обаче не мога да го намеря.. разказва се за няколко приятеля, които се качват в камиона на някакъв човек, който им казва да не отварят кашоните.. и после ги води в някаква кланница, където ги убива един по един, а в кашоните е пълно с кръв.. някой сеща ли се ?

glezenata13
05-21-2011, 11:23
Темата е страхотна, обожавам ужаси, само такиа гледам, толкова много съм изгледакюла, че вече май неостава хорър , който да не съм гледала, ако може да ми предложите някой готин, и наистина СТРАШЕН!!! Аз мога да ви кажа филмът Ехото (The Echo) - http://zamunda.net/details.php?id=196811&hit=1 Много готин филм, с много стряскащи моменти, с интересн замисъл, за любителите на жанра ще се хареса.. Предлагаите вие, че незнам какво да гледам :(

MissBianka
05-28-2011, 20:18
Гледайте Insidious, много е зловещ :shock: :shock:

JZfan
05-28-2011, 20:25
Бих се радвал ако някои ми препоръча, филм на ужасите , които няма много стряскания.

Незнам защо , но като гледам някои стряскащ , после 3 дни не мога да спя като хората. :shock:
Wrong turn1,2,3 е най-добре да гледаш.Доста са развлекателни даже леко смешни!

BluesCat
05-29-2011, 14:59
Бихте ли ми препоръчали филми с неочакван край? Благодаря предварително.

tArIkAt
05-29-2011, 17:14
Бихте ли ми препоръчали филми с неочакван край? Благодаря предварително.
'The others', 'Shrooms', 'The uninvited' ;)

selenasky
05-29-2011, 19:43
Нео4акван край, също - The mist, 2007!!
Ако някой иска филм с о4акван предопределен край, подходящ пример е оная боза Final Destination.. вси4ките филми от тази поредица са толкова еднакви, 4е нямам думи.. :? :lol:

stelkastel
05-29-2011, 21:51
Имаше един филм, който гледахме със сестра ми, когато бяхме по-малки, но определено не мога да си спомня името му. Разказваше се за някаква група приятели /е, може ли да е за нещо друго :D /, които бяха нападната от гоблини. Да, гоблини! :shock: Уж се криеха в някакъв град, за да избягат от тях, а всъщност се оказа, че градът, прочетен наобратно означава точно ''Гоблин''. Е, не им се случиха много хубави неща, разбира се. Но аз не помня почти нищо друго от този филм и дори се чудя дали е ужаси, тъй като го даваха по обяд, но пък за сметка на това доста се бяхме стреснали със сестра ми. Таа...някой ако се сеща кой е филма да пише. :)

DENKAZ
05-30-2011, 15:26
Човече, има 3 филма, които искам да намеря, единия го открих по чиста случайност, а ако някой ми помогне да намеря другите 2, ще му подаря 1 пепси 2.5 ( ако е в моя окръг) 8-) .
Та, единия беше с 1 пишлеме, което остава само вкъщи и когато тока се пре*ба, започнаха да се появяват некви копелета(спомням си ги като страшни клоуни), но го гледах отдавна и вече не мога да си спомня.
Вторият е за двама летци, които всяка сутрин катастрофирват в 1 езеро(или нещо такова) и 1 момиче се опитва да им помогне.
Моля ви, търся тези филми с години, ще ви бъда много благодарен ако ми погнете :smt022

sheldoncooper
05-30-2011, 17:55
Препоръчвам SUPERNATURAL ! Сериал е , но е хипер добър .. за тези,които не са го гледали : Няма да останете разочаровани ! :grin: Свързан е с духове,демони,чудовищата от градските легенди и по-нататък в сезоните се включват и ангелите . Но наред с тях , можеш да се пръснеш от смях : D

actorqt
05-30-2011, 19:22
Здравейте.Включвам се в темата като върл почитател на хорор жанра!Ако имате въпроси може да задавате в темата и аз ще отговарям.Не знам защо почнаха някой хора да се включват с лигави сериали като по-горния,той няма нищо общо с този жанр.

tArIkAt
05-30-2011, 19:37
Човече, има 3 филма, които искам да намеря, единия го открих по чиста случайност, а ако някой ми помогне да намеря другите 2, ще му подаря 1 пепси 2.5 ( ако е в моя окръг) 8-) .
Та, единия беше с 1 пишлеме, което остава само вкъщи и когато тока се пре*ба, започнаха да се появяват некви копелета(спомням си ги като страшни клоуни), но го гледах отдавна и вече не мога да си спомня.
Вторият е за двама летци, които всяка сутрин катастрофирват в 1 езеро(или нещо такова) и 1 момиче се опитва да им помогне.
Моля ви, търся тези филми с години, ще ви бъда много благодарен ако ми погнете :smt022
офффф и аз го търся тоя с летците ;д като малък съм го гледал, много беше як, искам пак да го гледам ;д ако някой се сеща, моля ви, споделете с нас заглавието ;д

svilengrad
05-30-2011, 21:36
Гледайте Frontiers :shock:

selenasky
05-30-2011, 23:40
Човече, има 3 филма, които искам да намеря, единия го открих по чиста случайност, а ако някой ми помогне да намеря другите 2, ще му подаря 1 пепси 2.5 ( ако е в моя окръг) 8-) .
Та, единия беше с 1 пишлеме, което остава само вкъщи и когато тока се пре*ба, започнаха да се появяват некви копелета(спомням си ги като страшни клоуни), но го гледах отдавна и вече не мога да си спомня.
Вторият е за двама летци, които всяка сутрин катастрофирват в 1 езеро(или нещо такова) и 1 момиче се опитва да им помогне.
Моля ви, търся тези филми с години, ще ви бъда много благодарен ако ми погнете :smt022
Първия филм, както го описваш ми мяза на "Страх в мрака" (fear of the dark) и макар да се води ужас, този филм е на свтлинни години от страшното :-D :D
Дано е този де .. :)

MissBianka
05-31-2011, 08:26
Кажете някой филм, който държи в напрежение, има мистерия (да не е от сорта на : един ги гони и ги изколва всичките, не са ми страшни тези) Ще се радвам да ми препоръчате нещо, защото вече се чудя какво да гледам, все по-трудно намирам хубав страшен филм.

LadyDi
05-31-2011, 08:33
Вторият е за двама летци, които всяка сутрин катастрофирват в 1 езеро(или нещо такова) и 1 момиче се опитва да им помогне.
Моля ви, търся тези филми с години, ще ви бъда много благодарен ако ми погнете :smt022
Тоя филм се казва Restless spirits.
Обаче не знам от къде можеш да си го свалиш.

victoriassecret1
05-31-2011, 11:23
Кажете някой филм, който държи в напрежение, има мистерия (да не е от сорта на : един ги гони и ги изколва всичките, не са ми страшни тези) Ще се радвам да ми препоръчате нещо, защото вече се чудя какво да гледам, все по-трудно намирам хубав страшен филм.

Баскервилското куче, Мълчанието на агнетата, Ханибал. Ето още:

http://www.tvtv.bg/tags/type/tag/%D0%9C%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F

:)

DENKAZ
05-31-2011, 11:38
Майко, това са и двата филма, които търся човечее. Не мога да повярвам, че има добри хора в този форум. Не не, обичам ви LadyDi и selenasky, вие сте хората :-) :-) :-) :grin:

actorqt
05-31-2011, 12:40
Привет.Вчера гледах / Денят на майката / .. Беше добър,напрегнат.Не беше много ужас,по скоро трилър,но беше готин.Препоръчвам го.Сега ще гледам Ужасът от Амитивил,че не съм го гледал отдавна.



http://prikachi.com/images/745/3401745r.jpg

Резюме: Братя садисти бягат от закона и са на път към родният си дом. Но там те установяват, че майка им е загубила къщата и сега в нея има нови обитатели. Новите собственици и техните гости ще научат няколко болезнени урока от отмъстителните братя.


http://zamunda.net/details.php?id=261326&comments=1#startcomments

sheldoncooper
05-31-2011, 12:55
Кажете някой филм, който държи в напрежение, има мистерия (да не е от сорта на : един ги гони и ги изколва всичките, не са ми страшни тези) Ще се радвам да ми препоръчате нещо, защото вече се чудя какво да гледам, все по-трудно намирам хубав страшен филм.

Гледай The uninvited , хубав е (без кървища) и държи в напрежение !

actorqt
06-03-2011, 18:24
Ъп-вам темата...М/У гледах Mask Maker,добър беше,пробвайте го.. :)

selenasky
06-04-2011, 21:07
Може ли да ми препоръ4ате някой нов филм за зомбита, защото намирам все стари от 80-те и 90-те години :P
Мерси предварително :)

ledenakrasota
06-05-2011, 17:10
Може ли да ми препоръ4ате някой нов филм за зомбита, защото намирам все стари от 80-те и 90-те години :P
Мерси предварително :)

Resident evil 1,2,3,4.
Day of the Dead
Diary of the Dead

Има ги в Замунда :))

ledenakrasota
06-05-2011, 17:14
Кажете някой филм, който държи в напрежение, има мистерия (да не е от сорта на : един ги гони и ги изколва всичките, не са ми страшни тези) Ще се радвам да ми препоръчате нещо, защото вече се чудя какво да гледам, все по-трудно намирам хубав страшен филм.

The Ring 1,2 :smt002

Dead silence

MissBianka
06-06-2011, 15:29
Гледала съм всички от тези които ми предложихте , затова ми е толкова трудно да си намирам вече филми :(

ledenakrasota
06-06-2011, 17:41
Гледала съм всички от тези които ми предложихте , затова ми е толкова трудно да си намирам вече филми :(


Братя Грим

Boogy man

Red rose и It со по Стивън Кинг :)

MissBianka
06-06-2011, 19:37
Гледала съм ги :lol: Братя Грим не е страшен...

p0lina
06-07-2011, 14:30
Човече, има 3 филма, които искам да намеря, единия го открих по чиста случайност, а ако някой ми помогне да намеря другите 2, ще му подаря 1 пепси 2.5 ( ако е в моя окръг) 8-) .
Та, единия беше с 1 пишлеме, което остава само вкъщи и когато тока се пре*ба, започнаха да се появяват некви копелета(спомням си ги като страшни клоуни), но го гледах отдавна и вече не мога да си спомня.
Вторият е за двама летци, които всяка сутрин катастрофирват в 1 езеро(или нещо такова) и 1 момиче се опитва да им помогне.
Моля ви, търся тези филми с години, ще ви бъда много благодарен ако ми погнете :smt022


За първия филм не съм сигурна дали е той , но предполагам, че говориш за '' Страх в мрака - Fear of the dark '' , а за втория филм не се сещам :)

p0lina
06-07-2011, 14:33
А аз искам да попитам помня преди 3-4 години бях гледала два филма един от които го намерих , но другия въобще не се сетих име .. та помня , че единия филм беше китайски или японски, беше си доста кървав и помня един момент от филма , когато убиват една жена и пренасят трупа чрез самолет , в който трупът оживява.. дано някой се сети и да ми го каже, че много искам пак да го гледам :) Peace V

stelkastel
06-09-2011, 18:27
Има един филм, който приятелка наскоро гледа. На български се превеждаше ''Коварство'', но на английки не помня точно. Тя доста се беше стреснала, а по принцип не се плаши от такива неща.

SorrowEyes
06-12-2011, 17:16
Има един филм, който приятелка наскоро гледа. На български се превеждаше ''Коварство'', но на английки не помня точно. Тя доста се беше стреснала, а по принцип не се плаши от такива неща.

insidious е филма.. тъкмо сядам да го гледам, ще си кажа мнението после :)

SorrowEyes
06-12-2011, 19:47
Изгледах филма... невероятен е!
Хора, гледайте го, няма да съжалявате.
През цялото време държи в напрежение, има мноого стряскащи моменти... и края много ме изненанда...
Абе, супер як е :)))

actorqt
06-13-2011, 21:01
Не ми правете забележка за подписа,ползвам го само в моите си теми!Та така..Гледайте:

My soul to take - ( WE LOVE YOU WES CRAVEN :d )
Last house on the left и също така едни приятел ми препоръча "Мама и Татко" ,но мен по снимките ми се видя тъпичък заради леката гнусотия,но фр-то ми си е леко извратен,ама деа знам,ще го гледам утре,и вие го гледайте ако искате.

lemonademouth123
06-18-2011, 17:24
Здравейте, ако може да ми предложите някой филм, да държи в напрежение, да няма много кървища (но и със кървища става, но да не е гнусен ако може :)) и да е мистерия най-вече.... Много ще съм ви благодарна

actorqt
06-18-2011, 17:43
Мълчанието на Агнетата,Ханибал,Червения Дракон май беше .. ПИСЪК (БЕСТ ФИЛМ ЕВЪЪЪЪЪР) ,Предизвестена смърт,Гняв,Ужасът в Амитивил,One missed call..

Joc
06-18-2011, 19:34
Гледала съм всички от тези които ми предложихте , затова ми е толкова трудно да си намирам вече филми :(

Funny Games (американския)
Naboer
The Reaping

WesCraven
06-18-2011, 21:51
http://zamunda.net/details.php?id=129836&hit=1 ..

Сега го свалям,интересно-не съм го гледал.Ако искате сваляйте,ако не ,като го изгледам ще пиша тук.

stelkastel
06-19-2011, 10:45
Извинявам се за коментара си извън темата, но lemonademouth123 , подписа ти от какво е?Имам предвид онова за мъртвите момичета. :D

againstyou
06-19-2011, 20:30
Най-страшния филм,да ми препоръчате ? :D

WesCraven
06-19-2011, 20:46
Няма такова нещо като най-страшен филм.Кажи какви ужаси обичаш и ще ти препоръчам.

tArIkAt
06-19-2011, 22:50
абе, верно ли ще правят римейкове на 'It' и 'Pet semetary' ?

Joc
06-19-2011, 22:52
откъде ти е инфото за "It"?

tArIkAt
06-19-2011, 22:54
http://www.imdb.com/title/tt1396484/

Joc
06-20-2011, 01:13
значи да го очакваме :grin:
всъщност даже днес споменах в една тема, че ще е хубаво да се направи римейк :)

WesCraven
06-20-2011, 06:14
Да,ще има римейк!Също ще се очакват нови филми на "Погрешен завой" "Hatchet" и Хелуин на 3Д..Доста други,ще ги постна по-късно,но тръгвам на изпит.Чао от мене.

tArIkAt
06-20-2011, 10:19
Да,ще има римейк!Също ще се очакват нови филми на "Погрешен завой" "Hatchet" и Хелуин на 3Д..Доста други,ще ги постна по-късно,но тръгвам на изпит.Чао от мене.
завоя излиза през есента :P ще има и 5-та част на 'Последен изход', 3-та част на 'Джийпърс Крийпърс', 2-ра част на 'Елм Стрийт' (явно ще правят римейкове на вс части), ще има римейк на 'Хелрейзър', след 1 месец е премиерата на римейка на 'Нощта на ужасите' на 3Д.. догодина излиза на 3Д 3-та част на 'Предизвестена смърт', а през 2013-та римейкове на 'Полтъргайст' и на един от най-великите филми 'Птиците' на Хичкок.. аз лично очаквам с нетърпение римейковете на 'It', 'Pet semetary', 'The birds', 'Fright night', както и следващите части на 'Wrong turn', 'Jeepers Creepers', 'Elm street', 'The ring' и 'Final destination' :grin:

Joc
06-20-2011, 10:24
очертава се силна хорър година :grin:

WesCraven
06-20-2011, 10:31
Да,ще има римейк!Също ще се очакват нови филми на "Погрешен завой" "Hatchet" и Хелуин на 3Д..Доста други,ще ги постна по-късно,но тръгвам на изпит.Чао от мене.
завоя излиза през есента :P ще има и 5-та част на 'Последен изход', 3-та част на 'Джийпърс Крийпърс', 2-ра част на 'Елм Стрийт' (явно ще правят римейкове на вс части), ще има римейк на 'Хелрейзър', след 1 месец е премиерата на римейка на 'Нощта на ужасите' на 3Д.. догодина излиза на 3Д 3-та част на 'Предизвестена смърт', а през 2013-та римейкове на 'Полтъргайст' и на един от най-великите филми 'Птиците' на Хичкок.. аз лично очаквам с нетърпение римейковете на 'It', 'Pet semetary', 'The birds', 'Fright night', както и следващите части на 'Wrong turn', 'Jeepers Creepers', 'Elm street', 'The ring' и 'Final destination' :grin:


Също така ще правят и 2ри римейк на "Децата на царевицата" от 2010 година,ще бъде продължение на първия.

WesCraven
06-20-2011, 10:35
Ааа да,ще правят и 3та част на Хостел (Хотела на ужасите) ,ще излиза другата година мисля..Аз лично не харесвам много Кошмари на улица Елм стрийт (римейка),защото просто актьора,който играе Фреди (Robert Englund) е просто незаменим.Естествено ,той вече е малко старичък за да го играе,но все пак..Това ,което не ми харесва е че се правят все повече римейкове,а хубавите и новите филми просто липсват..Е,все тая..Някой ден,като стана режисьор ще възродя и хорор филмите в България :D

tArIkAt
06-20-2011, 10:41
Ааа да,ще правят и 3та част на Хостел (Хотела на ужасите) ,ще излиза другата година мисля..Аз лично не харесвам много Кошмари на улица Елм стрийт (римейка),защото просто актьора,който играе Фреди (Robert Englund) е просто незаменим.Естествено ,той вече е малко старичък за да го играе,но все пак..Това ,което не ми харесва е че се правят все повече римейкове,а хубавите и новите филми просто липсват..Е,все тая..Някой ден,като стана режисьор ще възродя и хорор филмите в България :D
8-) 8-) аз не съм гледал още римейка на Елм Стрийт, коментарите са отрицателни, а ме е страх, че ще си разваля мнението за филма ;д;д ще го гледам тия дни..

tArIkAt
06-20-2011, 10:41
Да,ще има римейк!Също ще се очакват нови филми на "Погрешен завой" "Hatchet" и Хелуин на 3Д..Доста други,ще ги постна по-късно,но тръгвам на изпит.Чао от мене.
завоя излиза през есента :P ще има и 5-та част на 'Последен изход', 3-та част на 'Джийпърс Крийпърс', 2-ра част на 'Елм Стрийт' (явно ще правят римейкове на вс части), ще има римейк на 'Хелрейзър', след 1 месец е премиерата на римейка на 'Нощта на ужасите' на 3Д.. догодина излиза на 3Д 3-та част на 'Предизвестена смърт', а през 2013-та римейкове на 'Полтъргайст' и на един от най-великите филми 'Птиците' на Хичкок.. аз лично очаквам с нетърпение римейковете на 'It', 'Pet semetary', 'The birds', 'Fright night', както и следващите части на 'Wrong turn', 'Jeepers Creepers', 'Elm street', 'The ring' и 'Final destination' :grin:


Също така ще правят и 2ри римейк на "Децата на царевицата" от 2010 година,ще бъде продължение на първия.
и за него са ми казвали, че е пълен боклук.. попринцип не ме кефи много поредицата, ама все пак ще му хвърля едно око ;д

WesCraven
06-20-2011, 10:46
Аз през седмицата имам много свободно време и гледам всички хорори,които намеря.Няма как да да си развалиш мнението на филма,след като знаеш ,че оригинала е от Уес Крейван..никой не може да направи римейк на негов филм и той да е по-добър :D.Може би "Скалите имат очи" ,но не точно,защото за онова време си е бил доста силен хорор..

karamel44e
06-20-2011, 11:29
Едно пропуснато обаждане
Знам какво направи миналото лято
Погрешен завой 1 , 2 ,3
Предизвестена смърт
Къщата на восъка
Убийци на вампири лесбийки
Плюя на гроба ти
Тези са едни от ужасите който съм гледала и най ми харесаха

blackcat82
06-20-2011, 15:04
Посъветвайте ме за някой страшен трилър,но да няма много кървища.Почитателка съм на страшните филми,проблема е ,че съм гледала много трилъри и вече ми е трудно да намеря нещо свестно,което си заслужава гледането. :?

WesCraven
06-20-2011, 15:10
People under the stairs - Не е много трилър,по -точно е малко психо извратенящина (мали какъв жанр а ) ,но си заслужава.Също и "Забавни игрички" е Психо-трилър.."Нощен полет" също е добър..Гледала ли си ги?

WesCraven
06-20-2011, 15:33
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=410687



Ако искате драснете там,ако има желаещи и ако модераторите се навият да направим тази или другата тема важна .. там сам обяснил защо..Или ще направим една чисто нова и там..както искате.

LadyDi
06-20-2011, 16:40
Правя темата важна :)

WesCraven
06-20-2011, 16:58
А честита да ни е важната тема :D ..

http://prikachi.com/images/710/3474710J.jpg

http://zamunda.net/details.php?id=268038&comments=1#startcomments - Туко що един приятел ми го прати,не съм го гледал,но ще го изгледам после..Някой да го е гледал?Някакви отзиви?Момичето/момчето по -горе намери ли си филма?



Също така за феновете на филма и историята,ще има нова част на Ужасът от Амитивил,ще се води " Ужасът от Амитивил:Изгубените касети"


А за феновете на Тексаско клане..Споменах в другата тема.Ще има напълно нов филм,който ще следва историята,не знам кога официално ще бъде пуснат,но такава информация дойде при мен.Освен това ще бъде 3Д..


А за феновете на Хелуин ,ще има абсолютно нов филм,римейк,който ще бъде също 3Д ,но не знам също кога точно ще бъде пуснат.



Също така Уес Крейвън официално оповести,че снимките за Писък 5 ще започнат скоро и ще ИМА такъв филм..Ето и един Fan Poster..

http://prikachi.com/images/747/3474747C.jpg


Той каза,че Писък 4 е начало на нова трилогия ,за това се надявам и това да се появи в близките години:) .


http://prikachi.com/images/754/3474754j.jpg




Уес Крейвън оповети,че Писък 5 НЯМА да е 3Д.


http://prikachi.com/images/746/3474746I.jpg

againstyou
06-20-2011, 18:27
Няма такова нещо като най-страшен филм.Кажи какви ужаси обичаш и ще ти препоръчам.
Еми..аз ако знаех. ;д SAW ми харесва по принцип,обаче не ми е страшен.Нещо свързано с убийци.

WesCraven
06-20-2011, 18:59
Ами..с Убийци..Все пак говорим за филми на ужасите,доста общи звучи..

People under the stairs
Last house on the left
My soul to take .. Гледал ли си ги и 3те?

WesCraven
06-20-2011, 19:11
Такам..


http://www.prikachi.com/images/353/3475353D.jpg



http://www.prikachi.com/images/355/3475355z.jpg



Предлагам да гледате първо 2рата част ,а после 1вата.Значи филмчето не ми хареса :D .НО,е бруталничак ( не много ) ,държи в напрежение и е психарски..гледайте го..Един съвет от мен.Никога ама никога не се водете от мнението на другите,дават ли ви,гледайте .. после сами си решавате.Гледайте го този филм,има една готина страна на филма,която го прави добър..История етц..А бе гледайте го,едва ли ще се разочаровате.

PhantomLancer
06-20-2011, 19:15
Най-страшния филм, който съм гледал е The hills have eyes 1

blackcat82
06-20-2011, 19:22
People under the stairs - Не е много трилър,по -точно е малко психо извратенящина (мали какъв жанр а ) ,но си заслужава.Също и "Забавни игрички" е Психо-трилър.."Нощен полет" също е добър..Гледала ли си ги? "Нощен полет" и "Забавни игрички" съм ги гледала ,но за "People under the stairs" не се сещам сега ще му гледам трейлъра и сигурно ще го дръпна. Мерси много за инфото. :)

WesCraven
06-20-2011, 19:43
People under the stairs - Не е много трилър,по -точно е малко психо извратенящина (мали какъв жанр а ) ,но си заслужава.Също и "Забавни игрички" е Психо-трилър.."Нощен полет" също е добър..Гледала ли си ги? "Нощен полет" и "Забавни игрички" съм ги гледала ,но за "People under the stairs" не се сещам сега ще му гледам трейлъра и сигурно ще го дръпна. Мерси много за инфото. :)

Не знам дали от трейлъра ще разбереш нещо,обичаш ли класиките в жанра ?Или по скоро си падаш по новите филми с повечко ефекти,кървища и т.н..Ако си падаш по такива ,тоя филм едва ли ще е за теб..НО все пак е много добър,класика в жанра.

againstyou
06-20-2011, 20:00
Ами..с Убийци..Все пак говорим за филми на ужасите,доста общи звучи..

People under the stairs
Last house on the left
My soul to take .. Гледал ли си ги и 3те?
Ами само "Последната къща отляво" не съм гледала,ще го гледам,мерси много. ^^

WesCraven
06-20-2011, 20:03
Няма проблем.

WesCraven
06-20-2011, 20:52
За будните..

- The Descent
- It (Stephen King)
- One missed call
- Къщата на 1000-те Трупа
и 2рата част на филма The Devil's Reject .. Ако не сте ги гледали..гледайте ги ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.

Joc
06-20-2011, 23:18
Няма такова нещо като най-страшен филм.Кажи какви ужаси обичаш и ще ти препоръчам.
Еми..аз ако знаех. ;д SAW ми харесва по принцип,обаче не ми е страшен.Нещо свързано с убийци.


Citizen X
ето ти за убиец :) по действителен случай

Joc
06-21-2011, 08:17
също така evilenko

WesCraven
06-21-2011, 08:20
The Shrine 2011


Някакъв нов филм,не съм го гледал,след малко ще го пусна.


http://prikachi.com/images/619/3476619K.jpg

bibss
06-21-2011, 10:01
Здравейте, ами търся един филм на ужасите, който се разправяше нещо там за някакъв купон и всички там вече напиват се, ала-бала, веселят се и идва момента, в който всички вече си тръгват от партито с една кола (обаче шофьора и пътниците там са много пияни) и по пътя блъскат едно момиче или призрак на момиче (не помня вече) ... и след това въпросното блъснато момиче започва да ги преследва като дух.. и там да прави злини,мести разни предмети..
Моля ви се, ако някой се сеща как се казва този филм да каже, че ми трябва доста СПЕШНО ...!! :) [/b]

ludaka0007
06-21-2011, 10:01
За мен най добрите ужаси са:Тексаско клане от 2006 и 2003 година,Кошмари на улица Елм,и Писък. :booooomb:

WesCraven
06-21-2011, 10:12
Бибс..Не се сещам за такъв филм,може би,защото на половината филми в които има включен призрак,става нещо такова..карат си с колата 1 тийнеиджъри и изведнъж БАМ блъскат "нещо" ,но то после изчезва..Ако кажеш примерно горе долу за какво се разправя освен това,че са се напили..Или дали си спомняш някой актьор ?

WesCraven
06-21-2011, 11:26
Филмите на УЕС КРЕЙВЪН - Кошмари на улица Елм стрийт и Писък.



ПИСЪК / SCREAM




http://prikachi.com/images/337/3471337n.jpg


Синди(Нив Кембъл) е следващата плячка на сериен убиец на тинейджъри, носещ зловещ и ужасяващ костюм, маска и нож.Играещ си по телефона с жертвите си и изплашващ ги до смърт, убиецът избива гимназистки една след друга и само тази която е успяла да му се изплъзне - Синди-може да го спре...Сега с помощта на местната репортерка Гейл Уедърс(Къртни Кокс) и помощник шерифа Дюи(Дейвид Аркет),Синди ще трябва да отърве града от тази смъртоносна заплаха за гимназистите и да се справи с убиеца преди тя самата да е станала негова жертва...



ПИСЪК 2 / SCREAM 2


http://prikachi.com/images/357/3471357G.jpg


Ужасът продължава...,някой се вживява твърде много в продълженията и хорор филмите излезли след убийствата на колежани в града.Синди(Нив Кембъл) ,убила първия убиец става мишена за новия психар, който избива колежани и се опитва да превърне отново малкото градче в кървав ад....


ПИСЪК 3 / SCREAM 3



http://prikachi.com/images/369/3471369A.gif


След ужасяващите събития в Уиндзър Колидж, Сидни живее сама и под фалшиво име в уединен планински район в Северна Калифорния. Опитва се да забрави миналото, но спомените за смъртта на майка й все още я преследват.Скоро започва да получава и анонимни обаждания, съобщаващи за убийства, извършени в района на снимките на холивудски филм. След всяка жертва новият убиец оставя снимка на убитата майка на Сидни. Скоро и актьорите от екипа на филма започват да умират един по един.



ПИСЪК 4 / SCRE4M



http://prikachi.com/images/390/3471390Y.jpg



Сюжетът на “Писък 4” се развива 10 години след случилото се в третата част. Сидни Прескът (Нийв Кембъл) се е превърнала в изключително успешна писателка след публикуването на книгата си “Out of the Darkness”, която разказва за нейния живот. Междувременно, Гейл Уедърс (Кортни Кокс) си има свое собствено предаване, а съпругът и Дюи (Дейвид Аркет) се е завърнал на старата си работа - в полицейското управление. Двамата са вече и родители на 10-годишната Тейтъм (носеща името на сестрата на Дюи, която бе убита в “Писък 1”).

Когато от издателството убеждават Сидни да се завърне в градчето Уудсбъро за да рекламира книгата си, тя с нежелание заминава, придружена от Гейл и Дюи. Там тя се среща с братовчедка си Джил (Ема Робъртс) и някои стари познати, които я карат да забрави за ужасните неща които са се случили в градчето.

Радостта обаче бързо преминава в отчаяна борба за оцеляване, когато убиецът с призрачната маска се завръща отново в Уудсбъро.




Този филм,както и Кошмари на улица Елм стрийт ,не се нуждае от мнение.Просто не знам как да опиша една от най-големите хорор-трилър класики в този жанр.Един от най-големите режисьори,по-известен като "The Master of Horror" Уес Крейвън ,винаги може да ни изненада с неочакван край.Убиеца е един от най-неочакваните и до края доста трудно може да разберете точно кой е.След невероятния успех на трилогията,Уес Крейван постави началото на нова трилогия през 2011 с Писък 4.


Кошмари на улица Елм Стрийт


http://prikachi.com/images/254/3471254B.jpg



В първия филм от поредицата, режисиран от Уес Крейвън (“Писък”), група тийнейджъри, живеещи на на пръв поглед обикновената улица Елм, започват да сънуват ужасяващо реални кошмари, включващи загадъчен, тежко обгорен мъж със смачкана шапка и стоманени нокти, прикачени към пръстите му. Този мъж е Фред Крюгер, педофил, преди години изгорен жив от побесняла тълпа. Сега той се връща като демоничен призрак в сънищата на децата на онези, които са го убили. В началото никой не вярва на странните истории на смъртно уплашените младежи. Злия Крюгер се възползва от това и започва да избива жертвите си по-отвратителен начин…



Кошмари на улица Елм Стрийт:Отмъщението на Фреди


http://prikachi.com/images/281/3471281N.jpg


Втория филм от тази “симфония на ужаса”, заснет от Джак Шолдър, дава на Фреди Крюгер нови нищо-неподозиращи жертви – семейство, нанесло се в къща на злокобната улица “Елм”. Скоро момчето Джеси, комплексирано от патриархалния си баща и грубия си учител по физкултура, бива обсебено от коварния Фреди и започва серия от ужасяващи убийства. Единствено гаджето му може да го спаси от злата сила на Крюгер.



Кошмари на улица Елм Стрийт:Войни в Сънищата


http://prikachi.com/images/318/3471318l.jpg



Третата част от мрачната сага за улица “Елм”, режисирана от Чък Ръсел, ни запознава с група тийнейджъри, които са затворени в психиатрична клиника, страдайки от общ проблем – кошмари, свързани с изгорения жив убиец Фреди Крюгер. Никой от лекарите не вярва, че сънищата им са истински, докато не се появава красивата психиатърка Нанси Томпсън. Преди години (иначе казано, в първия филм), тя се е сблъсквала с Фреди и е успяла да оцелее. Сега тя започва да тренира децата на групова психоза, в която всеки става някакъв герой в сънищата си – един е много як, друг е магьосник, трета – акробатка… Но дори и така Фреди е твърде силен, а в този филм превъплъщенията му стават все по-всемогъщи и отвратителни.




Кошмари на улица Елм Стрийт:Господаря на Сънищата


http://prikachi.com/images/321/3471321h.jpg


Четвъртата част на тъмния епос за Фреди Крюгер, режисирана от Рени Харлин (“Гориво в Кръвта”) е втората по-касовост от цикъла (след “Фреди с/у Джейсън”) и причините за това за мен остават загадка. В този филм малко неясно Фреди Крюгер се завръща от уж окончателната си смърт в края на третата част и започва методично да коли враговете си оттам като – за кой ли път – никой не вярва в завръщането му, докато не става твърде късно.




Кошмари на улица Елм Стрийт:Детето на Сънищата


http://prikachi.com/images/324/3471324L.jpg


Петия филм за многострадалната улица Елм и нейните обитатели е режисиран от Стивън Хопкинс (“Хищникът 2”), който показва, че може да прави съвсем прилични продължения. Фреди Крюгер е по-зъл, отколкото героинята от четвъртия филм Алис предполага. След като бива победен в собствения си кошмар предходния филм, сега той вниква в сънищата на нероденото дете на Алис и се завръща, отново започвайки да сее смърт сред нищо неподозиращи тийнейджъри. Единственото, което може да го спре е родната му майка Аманда, чиито дух преди това обаче трябва да бъде освободен.





Кошмари на улица Елм Стрийт:Смъртта на Фреди: Последния Кошмар


http://prikachi.com/images/326/3471326t.jpg


В този филм на Рейчъл Телалей действието ни отнася 10 години напред в бъдещето. В града се появява момче, изгубило своята памет. Приютено в сиропиталище, то разказва на д-р Меги Бъроуз, че не може да заспи, тъй като това ще го убие. Лекарката намира изрезка от в-к в джоба му, където пише за инцидент в Спрингууд. Меги решава да отведе момчето в този град с надеждата да върне така паметта му, но с нея неканени идват още трима сираци. Когато стигат до Спрингууд, групата се озовава в някакъв кошмар – в деца живеят само полудели старци, които говорят за загадъчен убиец, лишил ги от потомството им. Този убиец е Фреди Крюгер. Той е изклал всички деца и тийнейджъри в града и сега, с помощта на нищо неподозиращата си дъщеря, която дори не знае коя е, ще напусне Спрингууд, носейки смърт навсякъде.






Филмът е абсолютна класика в този жанр.Няма да срещнете 2ри такъв ,защото той е просто уникален ,не защото има невероятни ефекти или нещо такова,а защото е нещо различно от другите..Гледайте го,няма да съжалявате.Някой път,като ви е скучно,просто си свалете всички части и се насладете на една истинска хорор класика.



ДРУГИ



FUCK YEAH !!

http://prikachi.com/images/189/3473189z.jpg

Момчето в другата тема каза,че ще излиза есента..Да видим какво ще стане :)..3тата беше добра,дано тази да оправдае очакванията ни.





ДЕТСКА ИГРА


Представям ви Чъки - Куклата убиец



http://prikachi.com/images/539/3471539q.jpg


http://prikachi.com/images/551/3471551Z.jpg


http://prikachi.com/images/552/3471552W.jpg


http://prikachi.com/images/559/3471559H.jpg


http://prikachi.com/images/564/3471564m.jpg

StolenBliss
06-21-2011, 12:58
WesCraven новата тема, която ти направи ми харесва повече.
Видях включването на модераторката, но тази тема е по-различна. Твоята беше главно като 'склад' влизаш в темата, разглеждаш, избираш си, гледаш. По ми харесва там да си е, не знам..

WesCraven
06-21-2011, 13:04
Знам,но ми се стори доста нахално,защото казах на Лейдиди (помолих:Д) да направим темата важна и сигурно,защото тази е по дълга е сложила нея,и ми се стори нахално както казах да се оплаквам..Ако не и е проблем ,може да я махне темата и да се метнем на онази..

tArIkAt
06-23-2011, 18:52
гледах римейка на Елм стрийт.. пълна боза е

WesCraven
06-23-2011, 19:05
Пишигоре.

tArIkAt
06-23-2011, 19:48
е, за кво, нали тая тема е за всякакво обсъждане, а оная е просто като каталог ;д

ludaka0007
06-27-2011, 12:08
Препоръчайте ми филм на ужасите,като Писък.

WesCraven
06-27-2011, 13:49
My soul to take.

lemonademouth123
06-30-2011, 07:49
Здравейте, ами търся един филм на ужасите, който се разправяше нещо там за някакъв купон и всички там вече напиват се, ала-бала, веселят се и идва момента, в който всички вече си тръгват от партито с една кола (обаче шофьора и пътниците там са много пияни) и по пътя блъскат едно момиче или призрак на момиче (не помня вече) ... и след това въпросното блъснато момиче започва да ги преследва като дух.. и там да прави злини,мести разни предмети..
Моля ви се, ако някой се сеща как се казва този филм да каже, че ми трябва доста СПЕШНО ...!! :) [/b]

Ами, Shutter e подобен, Призрачна бленда

alice13
07-03-2011, 13:21
кажете ми някакъв филм с духове.... (Паранормална активност, призрачна бленда) или просто нещо с тийнове

stufinka
01-17-2012, 14:57
http://www.facebook.com/tursish.ujas от тук определено има какво да си харесаш за гледане :)

scar.ss
01-28-2012, 19:20
Искам някой много брутален филм. Не колкото да е страшен, ами брутален! Като например SAW. Голяма фенка съм да отбележа ^^ ... Бяха ми препоръчали Хостел, ъъъ голяма тъпня: от час и половина само за 10 мин от целия филм се извършва някаква бруталност.

againstyou
02-10-2012, 12:35
^^ Teксаско Клане,Погрешен Завой,Задънена улица,Виж страха,Остани жив.

biskvitka__
02-23-2012, 08:48
Здравейте, ами търся един филм на ужасите, който се разправяше нещо там за някакъв купон и всички там вече напиват се, ала-бала, веселят се и идва момента, в който всички вече си тръгват от партито с една кола (обаче шофьора и пътниците там са много пияни) и по пътя блъскат едно момиче или призрак на момиче (не помня вече) ... и след това въпросното блъснато момиче започва да ги преследва като дух.. и там да прави злини,мести разни предмети..
Моля ви се, ако някой се сеща как се казва този филм да каже, че ми трябва доста СПЕШНО ...!! :) [/b]

Filma e Znam kakvo napravi minaloto lqto ! :)

BrainlessROCKBABY
02-23-2012, 13:07
вече не знам какво да гледам, сякаш съм изгледала всичко ;д
даже и човешката стоножка.. :D хелп?

tfk94
02-24-2012, 01:41
тоз дет на скоро излезе ?
http://zamunda.net/details.php?id=300664

berrynia
02-25-2012, 06:08
тоз дет на скоро излезе ?
http://zamunda.net/details.php?id=300664

обзалагам се, че повечето го теглят заради Радклиф, иначе историята е супер банална

Nikolcheto24
02-26-2012, 10:46
Филма даже е много хубав.Макар че не съм гледала този, а оригинала.

Edinstwen
02-26-2012, 14:42
Кажете нещо подобно на " Shutter Island " ...