PDA

View Full Version : Какво чувства той? Не го разбирам ..



magiince
04-13-2011, 16:51
Здравейте! Не знам от къде да започна.. Преди месец се запознах с едно момче,попринцип има роднини в моя град и си идва лятото,но живее в Сф. Идва си тук всеки месец,защото има мачове ии така.Запознахме се ,след известно време дойде тук. Като ме видя ме прегърна,закачаше ме.Вечерта бяхме на дискотека ( да отбележа,той си има приятелка) ии танцувахме двамата,той ми прошепна,че няма как да станат нещата между нас.Аз се разсърдих,седнах си на масата,той дойде и ми вика айде,айде стани ии общо взето целувахме се,после той ме изпрати до нас.Във входа си говорихме в 4 часа през ноща ,а той трябваше да пътува няколко часа след това.Каза ми,че времето щяло да покаже всичко и че не трябва да съжалявам за станалото между нас. На следващия ден си писахме,той ми каза,че знаел че ми е много гадно в момента,че си е бил заминал,точно за това не искал много,защото знаел,че ще ми е тегаво.Нямало как да очаквам много и че щял да ме направи по-нещастна от колкото щастлива,нямало как да ми стига като се виждаме толкова рядко.Аз му казах,че ме привлича,а той ми вика че имало игра.И сега се чудя дали ще стане нещо повече лятото,дори да е за кратко,повечето пъти аз му пиша,той нее .. от което адски много се дразня,а той ми отговаря,че нямал време.. Последният път като се видяхме,отново се закачаше с мен,после ме извика да сме само двамата,но ми говори обши неща,нищо повече,само ме прегърна и това беше ....Какво мислите?

sexa_na_kompleksa
04-13-2011, 16:54
Според мен, само се игра с теб, но наистина - времето ще покаже.

SmilezZz
04-13-2011, 18:08
От една страна си е прав - дори и да се беше получило нещо между вас,единствената ви връзка щеше да е скайп и телефона.. А което си е кофти,защото ще искаш да го видиш,да го прегърнеш,да си прекараш времето с него..

А да не говорим,че е бил напълно искрен с теб и ти е казал всичко.. Да,времето ще покаже дали ще стане нещо между вас.. (:

NambyPamby
04-13-2011, 18:16
Мислим, че си тегава.

magiince
04-13-2011, 19:09
А това,че много рядко ми пише примерно,а на живо ми отделя внимание,да се взима ли под въпрос? Или просто и той чака,така да се каже лятото,защото за тогава има надежди..

catyyyy
04-13-2011, 19:13
Момчето си има приятелка.Постави ли се на нейно място след всичко случило се?Смяташ ли,че заради някоя,която дори не е от неговия град той ще зареже приятелката си.Може да звучи грубо,но е самата истина.Най-добре е да не го вземаш на сериозно.Ако другият път,когато се видите и той НЯМА приятелка,може да се позакачате пак,но имай предвид,че няма смисъл да задълбочаваш!

montana6
04-13-2011, 19:44
Що пък точно тя трябва да се съобразява, че той има приятелка? Тва нещо трябва той да си го съобразява.


...( да отбележа,той си има приятелка)...той ми прошепна,че няма как да станат нещата между нас...общо взето целувахме се,после той ме изпрати до нас.

Мда, ясна е работата, има приятелка, но все пак е флиртувал с теб, че даже се е целувал после... Въобще не си заслужава да се занимаваш с тоя, нали се сещаш, че ако евентуално някога станеш негова приятелка, същото може да се случи и с теб (да флиртува с други).

eXxXciTeD
04-13-2011, 20:27
Поиграл си е с теб, противоречи си, първо нямало как заради гаджето, после се целувате... Трябва ли ти някой такъв, а ако тръгнете, ще прави същото в София - гаранция. Не се занимавай с този, така мисля.

ByK
04-13-2011, 21:06
Хах, хич не се връзвай на такива глупости. Едно физическо привличане и т'ва е, щом си е имал и приятелка ми става ясно какъв фарс е всичко около тях двамата.
Не очаквай нищо сериозно от хора с подобна репутация. :smt023

ozzy
04-13-2011, 21:09
ти си му нещо от сорта на "гаджето на село" ако питаш мене ..

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 09:35
От една страна момчето не иска да те нарани.
Знае,че,ако се влюбиш още повече ще ти бъде по-трудно.
От друга страна пък ми се струва,че те разиграва.
Предлагам ти да се отдръпнеш малко от него.
Нека той те потърси следващият път.

mim4ety_sara
04-14-2011, 19:07
От една страна момчето не иска да те нарани.
Знае,че,ако се влюбиш още повече ще ти бъде по-трудно.
От друга страна пък ми се струва,че те разиграва.
Предлагам ти да се отдръпнеш малко от него.
Нека той те потърси следващият път.
+1

fen7asy
04-14-2011, 19:19
Що пък точно тя трябва да се съобразява, че той има приятелка? Тва нещо трябва той да си го съобразява.


...( да отбележа,той си има приятелка)...той ми прошепна,че няма как да станат нещата между нас...общо взето целувахме се,после той ме изпрати до нас.

Мда, ясна е работата, има приятелка, но все пак е флиртувал с теб, че даже се е целувал после... Въобще не си заслужава да се занимаваш с тоя, нали се сещаш, че ако евентуално някога станеш негова приятелка, същото може да се случи и с теб (да флиртува с други).


+1 ;/

DevilWish
04-14-2011, 20:10
Що пък точно тя трябва да се съобразява, че той има приятелка? Тва нещо трябва той да си го съобразява.


...( да отбележа,той си има приятелка)...той ми прошепна,че няма как да станат нещата между нас...общо взето целувахме се,после той ме изпрати до нас.

Мда, ясна е работата, има приятелка, но все пак е флиртувал с теб, че даже се е целувал после... Въобще не си заслужава да се занимаваш с тоя, нали се сещаш, че ако евентуално някога станеш негова приятелка, същото може да се случи и с теб (да флиртува с други).
Абсолютно ;)

xinfamous
04-15-2011, 02:00
Много сте тъпи всички! Авторке,мога да ти кажа че се занимаваш с един много точен тип! Ако беше някво керливо лайно като повечето щеше дося да те е наебал,да ти повтаря колко те обича и си мисли за теб и някви такива простотии.Вместо това той ТИ КАЗВА (глупажа жено!) че после ТИ ще страдаш защото ТИ го харесваш,и се опитва да те предпази от това,така че после да не пускаш бавни теми от сорта на 'Е ама аз го обичам ама сме мн далече,той дали ме обича?'.

Rorschach
04-15-2011, 05:21
^ или пък вкарва малко сапунена драма и тя лапва още повече по него..


Авторката,
имаш шанс да бъдеш неговата провинциална играчка и нищо повече. Винаги ще си на второ място за него и просто занимание, когато е в твоя град. Съвета ми е да се отърсиш от мисълта, че го харесваш и да гледаш в друга посока.