PDA

View Full Version : как да и грабна вниманието.........



sheisthenumberone
04-13-2011, 17:20
Харесвам едно момиче успях да и взема скайпа от една приятелка писали сме си веднъж за няколко минути,защото много бързаше,до колкото разбрах от една нейна друга приятелка тя е много ексцентрична и супер рядко отговаря трябва някакси да и грабна вниманието че да го направи имам само скайпа и........... някакви идеи ?
Обмислям да я поканя на среща но се надявам първо поне да успеем да си поговорим малко.............. с една от най близките и приятелки съм много близък може да кажа да ме спомене ама нз дали това ще ми помогне.............. Всички идеи са добре дошли,
момичето е на 17 :) а аз съм на 20 :)

SmilezZz
04-13-2011, 18:10
Щом се разбираш с нейната най-добра приятелка,то тогава я помоли да ви запознае.. Поговорете си... И така.. Ако чакаш да стане само чрез скайп,май ще си останеш с чакането :D

Lian4ety
04-13-2011, 18:12
Щом имате общ приятел, накарайте я да ви ореди среща или да ви запознае поне пък те нещата от там нататък зависят от това как ще подходиш. :) Успех!

antifashionshit
04-13-2011, 19:18
ами.. предложи и нещо по-различно от останалите момчета. не мисли за това, как тя те вижда или как да и направиш впечатление. не и бъде в кърпа вързан. и най-важното - забавлявай се докато си с нея. всички обичаме хора, които могат да се забавляват и да релаксират, нали? ще отбележиш доста точки само като контраст спрямо другите.

catyyyy
04-13-2011, 19:26
Поинтересувай се какво харесва.Нека бъде нещо,което не се харесва на всички и нека това стане твоето ново хоби.Определено ще и направиш впечатление!

montana6
04-13-2011, 19:26
Излезте някъде тримата.

tuzaro
04-13-2011, 20:00
на 20 години щом не можеш да поканиш момиче на среща смятай къде отиват нещата.

N1ksun
04-13-2011, 20:10
на 20 години щом не можеш да поканиш момиче на среща смятай къде отиват нещата.


Накъде отиват ????

tuzaro
04-13-2011, 20:15
на 20 години щом не можеш да поканиш момиче на среща смятай къде отиват нещата.


Накъде отиват ????надолу по наклонената плоскост

N1ksun
04-13-2011, 20:23
на 20 години щом не можеш да поканиш момиче на среща смятай къде отиват нещата.


Накъде отиват ????надолу по наклонената плоскост


Ти си един доста объркан младеж :? , на пича му няма абсолютно нищо .

tuzaro
04-13-2011, 20:25
на 20 години щом не можеш да поканиш момиче на среща смятай къде отиват нещата.


Накъде отиват ????надолу по наклонената плоскост


Ти си един доста объркан младеж :? , на пича му няма абсолютно нищо .ти си объркан юноша, много трудно ше си хване гадже щом до 20 години не се е научил.

N1ksun
04-13-2011, 20:45
на 20 години щом не можеш да поканиш момиче на среща смятай къде отиват нещата.


Накъде отиват ????надолу по наклонената плоскост


Ти си един доста объркан младеж :? , на пича му няма абсолютно нищо .ти си объркан юноша, много трудно ше си хване гадже щом до 20 години не се е научил.

На 20 съм и познавам доста хора на тази и даже на по-голяма възраст , които са нямали гаджета , но в последствие са си намирали без проблем 8)

interista8
04-13-2011, 21:25
Любовта в интернет се дели на две части:
1) преди пращане на снимката
2) след пращане на снимката

Лека вечер

Bender
04-13-2011, 21:28
на 20 години щом не можеш да поканиш момиче на среща смятай къде отиват нещата.


Накъде отиват ????надолу по наклонената плоскост


Ти си един доста объркан младеж :? , на пича му няма абсолютно нищо .ти си объркан юноша, много трудно ше си хване гадже щом до 20 години не се е научил.

На 20 съм и познавам доста хора на тази и даже на по-голяма възраст , които са нямали гаджета , но в последствие са си намирали без проблем 8)
На 18 съм след няколко месеца правя 19 , не съм имал приятелка . Нахрани и мен.

sheisthenumberone
04-13-2011, 21:51
Любовта в интернет се дели на две части:
1) преди пращане на снимката
2) след пращане на снимката

Лека вечер
Виж виждал съм я на снимки нейната приятелка ми я е показвала и знам че е свободна ;)
малко ми е неудобно...... да накарам приятелката и да уреди среща защото не знам дали ще успее , в смисъл не е толкова лесно да вмъкне и мен........ те се познават от над 10г.
За мен най-добрия начин ще е ако ми отговори в скайп или я накарам да ми напише нещо.По-вероятно първото....... и след като започнем разговор евентуално ще я поканя на кафе или разходка или нещо друго....... въпроса е че не ми отговаря на здравей и подобни...... пробвах да я заговоря за нейното хоби музиката но и тогава не ми отговори......... в случея става въпрос за доста трудно момиче не че на мен ми има нещо ;)

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 09:56
Бъди и ти по-изобретателен.
Направи си косата зелена например...

Mileva
04-14-2011, 10:41
Щом не ти отговаря по скайпа има няколко отговора:
1. Тя знае, че си ти, обаче не те харесва и затова се прави на приятно разсеяна и не ти отговаря
2. Не знае, че си ти, обаче с нищо не я грабваш, че да ти пише(аз също не пиша на непознати в скайпа, докато не ме нарекат по Име и оттам вече питам от къде се познаваме...)...
При първия случай ти е ясен изхода. -> Find another only one
При втория случай пробвай с името и... примерно ако е Мария -> "Ей, Миме.. Не искаш ти да ми пишеш и това си е" нещо забавно.. И на нея ще и стане интересно от къде я познаваш и ще ти пише. Оттам ще се заговорите и плана ти е изпълнен.
НО! Смятам, че тоя план със скайпа куца. Смисъл на мен лично ще ми е мега тъпо някой да ми пише по скайп да ме задява за среща. Не бих отишла. По скоро бих отишла на обща среща(безопасна) с въпросната обща позната някъде.. Да видя за какво става дума и ако наистина си струва бих повторила но само аз и той..

Успех!

anonymous708973
04-14-2011, 12:06
Покажи, че си различен. Привлечи й вниманието, покажи й, че женските й номерца не минават.

Малко неща могат да вбесят една жена повече. :wink:

YyoOnNiItTyY
04-14-2011, 12:32
Aбе момче.. ти едно момиче ли не можеш да поканиш на среща.. :? Аз съм на този принцип: Щом не можеш значи няя го праиш! И толковаааааа :grin: :grin: :grin: Щом не знаеш как да поканиш момичето.. няма да я каниш.. осъзнай се бе човек.. станал мъж на 20 години и иска съвети от може би по малки от него :D

missapple
04-14-2011, 16:22
Общата ви приятелка ти е жокера!!! ... накарай я да излезнете първо тримата например... защото първо трябва да се запознаете нали се сещаш. Ок излизате всичко минава ..каквото стане стане вие се запознавате, опознавате ( колкото за 1 ден .. нали се сещаш че няма да започне да разкрива цялата си автобиография .... то всичко ще си дойде с времето) Такааа ... след като първата ви т. нар. "среща" приключи и вие вече официално се познавате ,просто вземаш номера и или просто предлагаш да се усъществи 2-ра среща , но този път НАСАМЕ двамата ... приятелката ви вече си е свършила работата.... и от там на сетне каквото Господ е рекъл ще стане! ... Този вариант очи в очи е много по-добър ..от чат в скайпа не мислиш ли ?!?! :) Хайде успех от мен!!!