PDA

View Full Version : интересна тема за сайтт



ivetoooooooo
04-13-2011, 17:33
може ли да ми дадете свежи идеии за сайт.Нямам никакво идея освен картинки с някакъв стихх или мисъл...ама има и условия да не е реклама на нещо и да не е на звезди и тем подобни... :) :) :)

Righteousness
04-14-2011, 12:57
В българия немаме много статистически сайтове май. Нещо от сорта на топ### сайт за едикфо си. Но като гледам, момиче си, едва ли ще "пишеш" сайтове, а по скоро нещо за забавление. Тогава идея си нямам :)

Mileva
04-14-2011, 13:22
Може да е нещо свързано с интересите ти, хобито ти...

ivetoooooooo
04-16-2011, 16:37
мии мисля си дали да не е някакъв примерно да изровя някакви стихотворения,мисли или някакви такива и с оригинална картинка отгоре...и някакви такива неща мислите ли че ще е интерено? :)

MaGuSs
04-17-2011, 00:50
мии мисля си дали да не е някакъв примерно да изровя някакви стихотворения,мисли или някакви такива и с оригинална картинка отгоре...и някакви такива неща мислите ли че ще е интерено? :)
Щом така си решила , най-добре е да си направиш блог. Всичко ти е на готово , ти само ще слагаш избрания текст , ще си подредиш менютата , ако искаш ще пуснеш RSS news от блога си и т.н. ...
>>> www.blogger.com/ <<<

Успех :)

GregoryHouse
04-17-2011, 01:02
И според мен най-удачно ще е да се ориентираш към блогове.

Mileva
04-17-2011, 11:26
Току що ми хрумна идея. Свали си Netscape Communicator + Netscape Composer. На компосъра си направи елементарен сайт със стихотворения и картинки и си го качи в hit.bg :)

MaGuSs
04-17-2011, 19:25
Току що ми хрумна идея. Свали си Netscape Communicator + Netscape Composer. На компосъра си направи елементарен сайт със стихотворения и картинки и си го качи в hit.bg :)
В блог ще е по компактно :)

Mileva
04-18-2011, 10:44
Специално за мен в блог ми е много комерсиално. Лично аз бих предпочела да си го подредя по мой си начин с готова таблица(темплейт), на която да трия полета и слагам разни неща, отколкото да ползвам блоговете. Смисъл искам аз да си подредя всичко по визията... На блоговете полетата им са готови... Но да, като за начинаещ блог е по-удобно.

ivetoooooooo
04-18-2011, 17:23
епа честно да ви кажа тва ми е за даскало ще тр да го правиме в час с некфа прогромо...website 5...некфа таква и .... за тва питам за помощ, чее нищоне разбирам точно от тия неща :smt095

teammember
04-19-2011, 08:35
Еми регистрирай се в Блогър и чети...нещата са доста лесни. Иначе може и да накараш някое момче от класа да ти помогне :)