PDA

View Full Version : Log in



breathless
04-13-2011, 18:01
Не можах да измисля по-подходящо заглавие, сори. 8-)
Та, нали знаете като си влезнете в пощата в абв примерно и после ви се запаметява името и е достатъчно следващия път да напишете само първата буква и то излиза отдолу ... както и в други сайтове като се вписвате. Е въпроса ми е: как може да се изтрие никнейма ако е запаметен по този начин и да не излиза повече, когато тръгвам да го пиша, ако въобще може?
Дано сте разбрали какво имам предвид, че не е много хубаво обяснено. >.<

Mileva
04-13-2011, 18:12
Натискаш буквата на въпросния акаунт и падащия списък се показва, оттам влачиш мишката и го селектираш, без да го кликаш. Натискаш Delete бутона на клавиатурата(след като вече е селектиран излишния account) и то се трие. Ама така се трие само от списъка, но не и от компютъра със запаметените акаунти.
Другия вариант е да влезеш в настройките на браузъра и да намериш там някъде Manage Account(в Chrome се намира Options->Personal Stuff-> Manage autofill settings) и да изтриеш онова, което искаш да махнеш.

breathless
04-14-2011, 05:59
Аз хубаво съм с Chrome, ама като отида там не ми показва всички акаунти, в които е влизано. Както и да е - Delete ми свърши работа, мерси много. :)