PDA

View Full Version : Подаръци, които обичате



fluffy2
04-13-2011, 19:52
Видях темата малко по долу и реших да направя такава:На кой подарък бихте се зарадвали най много?

BrokenInnocence
04-13-2011, 22:57
Книги и пари, това е. Единствените неща, с които човек няма как да сбърка като ми ги подари.

burpp
04-14-2011, 07:00
Ами най-добре в кеш, ю кноу - сам си преценяваш какво искаш.
После вече, кецове, флакони и дрехи, които да ми харесат. http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/014/8/7/yay_by_sml_e.gif

anonymous708973
04-14-2011, 07:04
Обичам, когато подаръкът казва: "Виж, помислих за това какво харесваш". Другото готино е да съм споменала, че искам нещо и да ми го подарят. Или пък някаква приятна изненада.
Шефът на майка ми (близки семейни приятели сме) ми подари ваучери за картинг, размазах се от кеф. Подарявал ми е и Bluetooth слушалки, защото веднъж ме чул да мрънкам как си нямам и как трябва часове наред да си държа телефона на ухото. И ся си джиткам с тях, супер кеф е 8-)

Парфюм не обичам да ми подаряват. Рядко нацелват какво харесвам, но в момента имам точно два парфюма - и двата са подарък (единият от баба ми, другия приятелка на майка ми й го подари, но бил много младежки и ми го даде). Този от баба ми е един супер марков, тежък, вечерен и множо женствен, а другият е ежедневен, лек и готин :)

Общо взето, най-уникалният вариант е пари (не и за приятел/ка на твоя възраст обаче, абсолютно липса на вкус е.). Никога няма да сбъркаш 8-), но пък кефът от готин подарък е къде-къде по-голям. :)

BladeDancer
04-14-2011, 09:16
пари най-вече. Нямам много неща които да искам. Никога не съм искал да харча парите си за нещо но от 2 години си мечтая за 1 китарка която е много скъпа така, че най-вече на пари се радвам.

iiordanova
04-14-2011, 09:49
Обичам подаръка, който ми подаряват да е или пари , или нещо аз да си избера , или да си личи , че човека е помислил какво би ми харесало.
Парите са най-удобния вариант , но пък удоволствието от това да не знаеш какъв е подаръка , който ще ти подарят е по-яко...

anonymous708973
04-14-2011, 18:39
Ох, че съм заплес... Последният подарък, който ми взе акъла, беше от нашите - след 2 месеца имам рожден ден и ми казаха, че по тоя повод ще отида в Лондон при приятелка за 10 дена. Направо не знаех какво да кажа, а това рядко се случва! :)

ivcheto0o
04-14-2011, 18:48
Мен всякакви подаръци ме радват.За щастие родители те ми винаги се съобразяват с това от което се нуждая в дадения момент.Сега най-много бих се зарадвала на кола 8-)

iiordanova
04-14-2011, 19:13
Ох, че съм заплес... Последният подарък, който ми взе акъла, беше от нашите - след 2 месеца имам рожден ден и ми казаха, че по тоя повод ще отида в Лондон при приятелка за 10 дена. Направо не знаех какво да кажа, а това рядко се случва! :)

Е, това е най-прекрасния подарък. Аз получих същия и бях на не знам кое небе! :) Ще ти хареса много, невероятен град!

marin4itu
04-14-2011, 19:15
Ами за мен хубав подарък е примерно като си бях харесала един пръстен в един магазин за сребро, където влязохме с приятеля ми съвсем случайно. Просто ей така минавахме, пръстенът ми направи впечатление и приятелят ми като имаше възможност ми го взе ей така без повод. Много ме зарадва и изненада. Обичам, когато ме слушат какво говоря.

kyka1
04-14-2011, 19:18
Радвам, се че е от сърце, и не ме интересува какво е.Общо взето няма значение, какво е радвам се на всичко важното е, че човека който го е подарил, че се потрудил и се е постарал да се погрижи :)

Greennight
04-14-2011, 19:22
Радвам, се че е от сърце, и не ме интересува какво е.Общо взето няма значение, какво е радвам се на всичко важното е, че човека който го е подарил, че се потрудил и се е постарал да се погрижи :)

evvky
04-16-2011, 10:23
книги :-)