PDA

View Full Version : Проблем...



lolito333
04-14-2011, 07:31
Здравейте!Харесвам едно момче от класа ми,а една приятелка му каза,а той пък е бил с друга моя приятелка,но тя твърди че вече не го харесва.Какво да направя-да го разхаресам ли?

catyyyy
04-14-2011, 08:22
Това ми е много позната история.Мога да ти кажа,че приятелката ти те лъже,защото ревнува и още го харесва!
А моят съвет към теб е да се сближиш с него, все пак сте от един клас имате адски много общи теми за разговор и определено в най подхящия момент да му кажеш.Ако те отблъсне,значи наистина нищо няма да стане.Да те предупредя реАбилитацията е страшно трудна и мъчителна така,че трябва да си много добре подготвена за отказ!

BlackFlower
04-14-2011, 08:26
Както казаха - най-добре е ти да му кажеш, че го харесваш, а не да този и онзи.В крайна сметка няма какво да губиш.Ако споделя симпатиите ти,добре, ако пък не да си гледа работата, пълно е с момчета.. :)

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 09:11
Просто имай воля и ще го забравиш.

Josefinne
04-14-2011, 13:29
аз харесвам,
ти харесваш,
той харесва,
тя харесва,
то харесва,
ние харесваме,
вие харесвате,
те харесват

:grin:

САПУНКА

Сериозно, просто трябва да си наложиш, че не искаш повече да се занимаваш с тази кауза. Не е важно кой го е харесвал или го харесва, важното е, че щом той не е реагирал подходящо, явно няма симпатии към теб. Случва се. Намери си занимание, което да те държи далеч от мисълта за него, например започни да се занимаваш с направата на бижута или играй карти в междучасието, whatever. Важното е да си имаш занимавка, за да не се налага да го зяпаш постоянно :)

lolito333
04-16-2011, 13:55
Той е много зле само ме злепоставя пред другите.Ужасно е,но поне мисля че вече не го харесвам :D защото видях истинската му същност :)

Whathurtsthemost
04-16-2011, 14:12
Може би приятелката ти се опитва да ти помогне. Но е много тъпо някой да дойде и да ти каже "тя те харесва". Ако искаш да се получи нещо върви при него и му признай сама. :) Успех.

VaMpiRKaTaaa
04-16-2011, 17:58
Предполагам,че те харесва.
Иначе въобще нямаше да се занимава с теб.