PDA

View Full Version : Как да я впечетля повече от бившето и гадже



marin4o0
04-14-2011, 13:16
Имам един проблем много харесвам едно момиче и я зарибявам но по едно време се оказа ,че тя искала да се здобри с бившето си гадже.И сега ще си уговоря среща с нея за да се упознаем но не знам какво да направя за да ме хареса повече от него и всичко да потръгне.Много ще съм благодарен ако ми дадете някои др. полезен съвет.

Josefinne
04-14-2011, 13:21
Дръж се естествено, бъди весел и забавен. Опитай се да я впечатлиш с това, което си, а не с това, което той не е. Може предварително да се опиташ да проучиш какви интереси има и да разкажеш нещо интересно, да завържеш тема, с която не е могла да говори с бившия си, а много й се е искало ще бъде голям удар за теб :)
Също така бъде инициативен - измисли ти къде ще ходите и й предложи и виж дали ще й хареса ( а не директно да я завлачиш натам ). Подари й цвете. Усмихвай се, покажи й , че тя е най-прекрасната и искаш да бъдеш с нея. Изслушвай я.

marin4o0
04-14-2011, 13:27
Но това ще ни бъде първата среща и попринцип не сме се виждали никога един приятел ми каза да не прибързвам.В такъв случеи да купя ли цвете не ми е проблем но не зная как ще реагира не я познавам толкова добре.

Josefinne
04-14-2011, 13:32
Не, не смятам , че ще е прибързано, според мен ще се зарадва и така по един хубав начин ще й покажеш, че си мислил за срещата ви :)
Но да не й помъкнеш сватбен букет, едно цветенце, може да не е роза.

marin4o0
04-14-2011, 13:37
Ами като и подарявам цветето да и кажа ли харесваш ми нещо от сорта.И какво ако трябва?

Josefinne
04-14-2011, 13:47
Не. Казваш й "заповядай, за теб" Това е достатъчно. Отбягвай в начален етап да правиш такива "statements", по-важно е да й го показваш, а това прави точно цветето :)

marin4o0
04-14-2011, 13:56
Ами след това след колко време най-много да я поканя някъде да кажем кино?И как да продължа и да разбера че да кажем и е харесало и почва да ме харесва?

Josefinne
04-14-2011, 14:07
Това дали ще я поканиш отново и кога изцяло зависи от това как мине първата ви среща. Може пък ти да не я харесаш въобще. Може нещо в поведението й да ти подскаже още тогава, че няма смисъл да я каниш отново.
Ако искаш да ти диктувам изреченията с хендсфрий, плащай ми на час :D

WrongLife
04-14-2011, 14:08
НЕ можеш!Ако иска да е пак с другото момче и челна стойка на самолет в буря да направиш пак нищо няма да постигнеш! Приеми го!
А в случАЙ, че не искаш да си умреш неграмотен сядай над буквара, а не гони гаджета!

Nakadah
04-14-2011, 18:14
Почни да споделяш посиженията ти в WOW

montana6
04-14-2011, 18:56
"Как да я впечетля повече от бившето и гадже"

Отговор: Като не се опитваш да я впечатлиш повече от бившето й гадже.

catyyyy
04-14-2011, 19:02
"Как да я впечетля повече от бившето и гадже"

Отговор: Като не се опитваш да я впечатлиш повече от бившето й гадже.


Добра логика :lol:

ByK
04-14-2011, 19:04
Първо се увери дали изпитва изобщо някакви чувства към това момче и тогава се меси. Ако тя още си го обича дори и след края на връзката им, още повече ако иска те да се сдобряват, не се опитвай да я разубеждаваш или ограничаваш от свободата й. После ти ще останеш с 'мухата в устата'.
Дръж се отначало като приятел с нея, събирайте се по компании, интересувай се от нея, ходете на кино, изобщо поддържайте нормални приятелски отношения и не бързай да я притискаш. Всяко наистина хубаво нещо изисква адски много време и усилия.. :)

montana6
04-14-2011, 19:04
Добра логика :lol:

Замисли се малко и ще видиш логиката. ;)

bratignat
04-14-2011, 20:50
Имам един проблем много харесвам едно момиче и я зарибявам но по едно време се оказа ,че тя искала да се здобри с бившето си гадже.И сега ще си уговоря среща с нея за да се упознаем но не знам какво да направя за да ме хареса повече от него и всичко да потръгне.Много ще съм благодарен ако ми дадете някои др. полезен съвет.

Пич, щом си задаваш тоя въпрос, вече си в губеща позиция. Пусни кукичка и виж какво ще се получи. Ако не клъвне не си изхабил никакви сили. Ако клъвне изобщо не се налага да я впечатляваш. Всъщност колкото повече усилия си дава един мъж да блесне, толкова по-смешен е от страни. Успехи.

pavelhak2
04-15-2011, 07:18
братле при първия комент на лол със сигурност ще я отчая аз лично мразя лол

BlackFlower
04-15-2011, 08:48
Е щом е бивш, значи не е бил за нея..Защо искаш да постигнеш същото като него,след като видимо не е печелившо?

ceballos1990
04-15-2011, 15:04
НЕ можеш!Ако иска да е пак с другото момче и челна стойка на самолет в буря да направиш пак нищо няма да постигнеш! Приеми го!
А в случАЙ, че не искаш да си умреш неграмотен сядай над буквара, а не гони гаджета!

monika9595959595
04-16-2011, 13:19
Щом иска да се сдобри си бившия си приятел....не си прави труда 8)