PDA

View Full Version : Въпросче .. плс мнение



theonlyone123
04-14-2011, 13:52
Искам да попитам ... ако някого когото много харесвате , ви каже ,че не ви харесва , не сте му симпатичен/симпатична и прочие .. как бихте го приели ? бихте ли сметнали ,че във вас е вината (всмис бихте ли си помислили,че сте грозен/грозна и тн) ??
А за няколко души (говорим за 4-5) .. всмис ако г/д толкова хора (който харесвате/обичате) ви кажат,че не ви харесват ? пак ще питам дали бихте го приели лично ии тн ??

Моля ви за мнение :-)

catyyyy
04-14-2011, 13:55
Всеки човек си има вкус.Естесшено не можем да се харесаме на всички.Това става в много редки случаи,когато въшността лъже,та дори и тогава пак не са всички.Когато вече говорим за по голяма бройка,случаят се разделя надве
1.Или отново човек не влиза в критериите,на някои,защото не е по вкуса им.
2.Или просто проблема е във въпросния човек.

Лично според 1я вариант е по удачен ((:

Josefinne
04-14-2011, 13:55
Е, сигурно бих придобила някакъв комплекс за малоценност, но след като се посамосъжалявам малко, ще се опитам да си изясня какво точно не им е симпатично в мен, по възможност без да ги питам, а като поразсъжадавам малко, и ще работя върху себе си. При всички положения ще контактувам с други хора. Може би ще се опитам да навлезна в нов кръг хора, на които пък може да съм по-симпатична ;)

TheBeliever
04-14-2011, 13:58
Както аз не харесвам едни, така други не харесват мен. Въпрос на вкус.
Да, няма да ми е особено приятно от отхвърлянето, но няма да изпадам в депресии за нещо подобно.


Като малка се засягах повече, но "Всяко чудо за три дни". След седмица вече не ми правеше впечатление.

DesireToFire
04-14-2011, 14:30
Не винаги трябва човек да търси проблема в себе си. Случвало ми се е да ми допадне човек на външен вид, характер, отношение, всичко, но просто да не чувствам нищо друго освен приятелство към него.

theonlyone123
04-15-2011, 17:25
Еми да .. ама лично аз го приемам много навътре и ми става мн кофти :o :?

missmee
04-15-2011, 19:42
Наскоро и на мен ми се случи такова нещо..Момчето, което харесвах от мноого време разбрах, че със сигурност не изпитва същото към мен..Честно казано не се смятам за грозна и прочие, просто с него сме твърде различни като хора. Мисля, че на всеки може да му се случи да го отхвърлят. Все пак има и добра страна на нещата - момчетата през които трябва да преминеш за да стигнеш до този истинския остават с един по-малко. :)