PDA

View Full Version : Не знам какво да правя.. помогнетее ;х



fen7asy
04-14-2011, 14:06
Играхме на криеница 8-) С едно момче се криехме заедно.. оставахме насаме и т.н. Каза ми (по скайп |( ), че ме харесва.. аз му отвърнах, че предпочитам да сме си просто приятели и той вика ''еми да ти зак'во си мислиш, че те питам?'' .. по- късно ми предложи.. аз пак му отказах.. онзи ден пак играхме на криеница 8-) скрихме се в един вход, а там беше тъмно.. прегърна ме в гръб.. аз не се отдръпнах ;х дишах толкова учестено.. сърцето ми щеше да изскочи.. не го харесвам, нито пък съм влюбена в него, но се почувствах толкова добре.. сякаш ме прегърна любовта на живота ми ;х като се прибрахме ми пише по скайп ''днес във входа беше за малко ама беше приятно ;)'' аз викам ''кво е станало?'' и той вика ''нищо.. взе си прегръдката ;д'' и аз викам ''емии.. не съм?'' и той ''утре пак ;)'' и на следващия ден отново ме прегърна.. само че ме хвана, обърна ме към себе си и така.. и аз взех че го прегърнах :х после си хванахме ръцете.. премрежихме си пръстите.. и компанията дойде и ние се пуснахме.. ОБАЧЕ той се зарибява с абсолютно всяко момиче.. предлага на всяка.. само с мен НЕ се зарибява ;х .. като минавам после ми клюкарят, че се усмихвал.. че непрестанно ме гледал.. че като кажат нещо лошо за мен (нарочно) той веднага праел мутри ;д .. и все пак казал на приятелката ми, че я харесва ;х .. мозъка ми казва да го наредя довечера, когато пак се опита да ме прегърне.. обаче сърцето ми казва да му се оставя ;х .. не че е нещо една прегръдка.. и целувка може да има.. това е нищо.. просто се чудя.. защото ако се привържа към него и стане така, че за него съм поредната .. става лошо и пак ще страдам.. така че според вас да продължаваме ли докато станем нещо повече от приятели или да прекратя? ;х
бтв аз съм на 14, а той на 15 .. и ако можее без излишни коментари.. :)

Josefinne
04-14-2011, 14:12
Може би си пада по теб, но явно е лошо момче. Ще се наложи да си трудна, за да му завъртиш главата добре, преди да му се поднесеш на тепсия. Опитай се да не се надяваш прекалено и не се самонавивай, ч е си влюбена в него. Ако помислиш малко и установиш, че просто ти е приятно някой да ти обръща внимание, а не че конкретно той е в центъра на това чувство, по-добре въобще не се занимавай с него.
Най-добре не се изправяй пред него с някакви обвинения или обяснения. Просто следващия път, когато те прегърне му се усмихни и се дръпни, кажи, че например "не можеш да се съсредоточиш в играта".

Donnie
04-14-2011, 14:38
:D Еми, аз предлагам... :evil: когато те прегърне днес да му разясниш, че не си играчка за един ден и, че ако наистина те желае, трябва да го докаже като спре да зарибява другите момичета :o Иначе,ако можеш, опитай се да забравиш тоя пед*л :D

fen7asy
04-14-2011, 14:39
Това за съсредоточаването .. Е УНИКАЛНО ! :grin: ;DD .. и бтв ако го отрежа.. ще започне както всички останали да ме обижда, да ми се присмива, да ме злепоставя и т.н., така че не искам, защото няма да мога и да излизам заради него ;х обаче пък няма и да тръгвам с него.. той май сега си мисли че ходим.. и въпреки това е казал това на прятелката ми ;х .. както и да е.. винаги съм била ''трудната''.. разигравах едно милиони пъти по-добро (и външен вид и характер) момче от него цели ДВЕ години.. така че колкото и да ме мисли за лесна.. хем искам да му докажа, че не съм.. хем искам да скоча в прегръдките му.. хем знам, че не трябва ;х.. ае просто еати ФИЛМА ;ddddd

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 15:46
Щом ти е харесало във входа и щом той те харесва,и ти него..защо не тръгнете?

fen7asy
04-14-2011, 15:47
ами защото е такъв ;х.. предлага на всяка срещната.. +тва не съм сигурна, че ме харесва, нито пък аз го харесвам..

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 16:43
Изпитай го някак си дали те харесва наистина.

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 16:44
Изпитай го някак си дали те харесва наистина.

TheNewReligion
04-14-2011, 17:28
Има вероятност чувствата му към теб да са по-сериозни, ама все пак не го вземай на сериозно. И ми е много интересно как сте си "премрежили пръстите"...

interista8
04-14-2011, 17:34
Изпитай го някак си дали те харесва наистина.
Съгласен ... предложи му да пласирате заедно тревица или да ограбите някоя баничарница, или магазин за левче :D

r19
04-14-2011, 17:36
...разигравах едно милиони пъти по-добро (и външен вид и характер) момче от него цели ДВЕ години..
... :-x :x
По темата: като не го харесваш за какво изобщо ти е темата???!?!?!

fen7asy
04-14-2011, 18:42
как да ти обясня за премрежването ;DDDD пръстите ни бяха едни между други .. апък тва за изпитването .. нали ако знаех как 100 пъти щях да го напрая ;х .. АПЪК КВО СТАНА ПРЕДИ МАЛКОО ;Х аз само странях от него.. апък една постоянно му се буташе.. и той ми вика ''ай във входа'' и аз викам ''ае отивай с нея е ;)'' и почнах да бягам .. и той нали някъв напрай муцуната демек ''оофф ко пак ее'' сякаш не е виновен.. пък тая дето му се бута е всъщност дето й казал, че я харесва - моята ''приятелка'' .. ае просто ;х

antifashionshit
04-14-2011, 20:38
:lol:

xinfamous
04-15-2011, 01:57
Кой ги вика тия лапета във форума не знам ?!