PDA

View Full Version : Къде да търся приятелка?



Nihlathak
04-14-2011, 15:47
В моя малък град хората на моята възраст не излизат (ама изобщо), а ходят всеки петък и събота в единствената дискотека. Аз не съм типът, който да върви по дискотеки, но дори и да бях, другите момчета са копия на Брад Пит/Къванч Татлъту/Енрике Иглесиас, а аз не съм нито красив, нито грозен и заради конкуренцията нямам никакъв шанс.

През седмицата седя в Пловдив, където и уча, от там познавам само колегите, а колежките са заети.

В сайтовете за запознанства всички момичета се мислят за голямата работа (особено тези, на които имената им завършват на yyy).

Приятелите, които се интересуват от игри, като мен, ми казват че са се запознали с приятелките си по mIRC преди години. Днес никой не ползва mIRC!

fen7asy
04-14-2011, 15:55
Бургас е градът ..

BladeDancer
04-14-2011, 16:01
Е градът на кое? ... Всеки град си има хубави момичета важното е д аизлизаш на вън. Просто намери начин питай някои хора които познаваш дали познават някое момиче и така...

VaMpiRKaTaaa
04-14-2011, 16:23
Бургас е градът ..
^^Бургас не е никак малък град,а и е един от най-красивите градове.
A,колкото до Къванч Татлъту ,той е най-красивият актьор за мене.
По-готин е и от Брат Пит,и от Бен Афлек..и от всички други.. :D Хазал Кая или по-известна като Нихалс право и основание се е влюбила в него. :-)

sexa_na_kompleksa
04-14-2011, 16:51
Виж тази статия:

http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1219-%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BC%D1%8F%D1%81%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D0%BD%D0%B5%D1%88-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0

Има и други, които може да ти се сторят интересни.
Успех! : )

Moderatorius
04-14-2011, 16:59
Пробвай в гугъл. Щом си от малък град и изключваш варианта да намериш там момиче, единствените начини са чрез интернет или просто ще се наложи да напуснеш твоя град. На колко си? Студент ли си?

BladeDancer
04-14-2011, 17:08
Бургас е градът ..
^^Бургас не е никак малък град,а и е един от най-красивите градове.
A,колкото до Къванч Татлъту ,той е най-красивият актьор за мене.
По-готин е и от Брат Пит,и от Бен Афлек..и от всички други.. :D Хазал Кая или по-известна като Нихалс право и основание се е влюбила в него. :-)
Турски сериали???
Падна ми в очите..

interista8
04-14-2011, 17:16
Пич не се подценявай ;) кво е тва пораженческо мислене нямал съм шанс дрън дрън ..... я по нахакано ве. Ше я намериш и твойта ... УСПЕХ :)

Nakadah
04-14-2011, 18:15
Fakebook

Roxie
04-15-2011, 07:37
И какво като копират някой известна личност.Това , че копират някого сочи за липсата им на стил и собствен поглед към всичко заобикалящо ги.Ако не се държиш като тийн на 15 години все някога ще се появи момиче , което ще те забележи.И повярвай това , че градът е малък не ти пречи , а за сайтовете там е безнадеждно !

catyyyy
04-15-2011, 07:43
Интернет не е място за отрикване на любов.Много малко са усепшните връзки,които са започнали чрез социалните мрежи.Най-добрият вариант е живата комуникация.Излизай с прители,дори и на не дискотеки и клубове.Не е редно да седиш и да се чудиш.Когато търсиш никога няма да намериш.Любовта идва сама в най-подходящото време,без да я чакаш.Точно за това и е толкова касиво,когато се влюбиш

GregoryHouse
04-15-2011, 08:00
Пробвай нещо спонтанно и нетипично...например заговори някоя на улицата :)

BlackFlower
04-15-2011, 08:43
Ти ако си такъв песимист и толкова мнооого се съдиш...ще си останеш само с искането..Няма такъв женски индивид, който да харесва неуверени в себе си мъже.Ако има или е много зле с главния или също е неуверена.Не знам за нещо по-непривлекателно в един мъж от самосъжалението и неувереността.Никой не казва, че трябва да си нахакан до небесата и със самочувствие пак до там, но поне като за начало почни да се оценяваш, харесваш..Бъди оптимист :o

fUcKsMiLe
04-15-2011, 09:44
А защо просто не се оставиш в ръцете на съдбата?
Колкото повече търсиш 'любовта', толкова по-малка е вероятността да я намериш. Всичко идва спонтанно. Не като кажеш 'Сега трябва да съм влюбен', 'Трябва и аз да си намеря приятелка' и като щракнеш това да стане. Амии.. няма как, пич. Всичко идва от самосебе си. : )

Все пак, ако толкова много желаеш има фейсбук, майспейс и още куп сайтове за запознанства. Винаги има свястни момичета, въпроса е колко добре гледаш за да ги намериш.

nezabelejimata
04-15-2011, 10:03
Бургас е градът ..
Подкрепям напълно :D

Ами просто излез навън и като видиш някое момиче което ти харесва просто я спри и я заговори. С точните думи ще си намериш не само компания за едно питие, а дори и нещо повече :-)

Pepon
04-15-2011, 13:49
Абе момче...ти си мислиш че онези момчета като приличат на някакви педалч*та от телевизията ти нямаш шанс...ами с това мислене наистина нямаш шанс!Сайтовете за запознанства са за загубеняците и в интерес на истината едва ли си намериш сносно момиче там!Остави тия игри,събери се с приятели и започни да водиш социален живот!Иначе няма да стане!

fenastz
04-15-2011, 14:45
Интересуваш се от игри=>късна загуба на девствеността

Nihlathak
04-15-2011, 16:01
Бих предпочел разходка навън пред седене на компютъра, но ако има с кой. Не ми се шматка сам из улиците на града. Аз уча на триместри а моите приятели - на семестри и нямаме еднакво свободно време. Пък и като се разкарвам само с тях няма да ми се подобри социалното положение. Остава да се разкарвам с колегите в Пловдив през седмицата, което правех на няколко пъти, но пак съм със все едни и същи хора. Мога да тръгна на фитнес, но и преди съм бил на фитнес и знам че няма да тръгна да заговарям произволни хора.

IQA
04-15-2011, 16:23
излизай по-често, спиятели се с други хора.. и така ще се завържат нещата ... не губи надежда! За всеки влак си има пътници, нали знаеш ; ))

N1ksun
04-15-2011, 16:38
Остани си сам по-добре ще ти е повярвай !