PDA

View Full Version : временна татуировка



Eos
04-14-2011, 19:22
на каква цена г/д?
защото ме е страх от истинска, малко ме наплашиха 8-) и мисля, че още ми е рано за истинска, за това искам временна, която да повтарям през определено време 8-)
и трябва ли да се ходи с родител, за да я направят?
какво мислите като цяло по въпроса :-o

marin4itu
04-14-2011, 19:24
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?

Eos
04-14-2011, 19:29
не 8-)

marin4itu
04-14-2011, 19:33
Щотоо да ти кажа една временна татуировка повече от 10 дена няма да издържи..

transformable
04-14-2011, 19:37
От какво те е страх ? Имам един фр на 14 е и и си направи преди 4 - 5 дни .. Каза болката е минимална .. Временен татус можеш да си направиш без родител . Но ако имаш някои фр който може добре да рисува , взимаш го с себе си отивате до аптеката взимате кана , взимате клечки за зъби и той ще ти я направи ;) Елементарна работа е :P

marin4itu
04-14-2011, 19:44
Той хубаво си е направил татуировка на 14, ама ако знаеш колко много ще му се промени мисленето за живота... Така че може един ден да реши, че не си харесва татуировката или че му е омръзнала.. Така че, авторе, не бързай, има време. Аз от 12-13 годишна искам татуировка пеперуда, но си я направих чак като станах на 17. Така поне знам, че наистина съм я искала и никога няма д ами омръзне. Да не говорим, че като си направиш една, вероятността да си направиш още е голяма. От опит 8-)

Eos
04-14-2011, 19:46
точно заради това искам и временна :)

divacheee
04-15-2011, 07:43
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?


Защо си мислиш, че тряа да я повтаря през 10 дена .. Временните татуси стоят 2-3 години. Хенна татусите трябва да се повтарят и пак не са на 10 дена ;)

marin4itu
04-15-2011, 08:05
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?


Защо си мислиш, че тряа да я повтаря през 10 дена .. Временните татуси стоят 2-3 години. Хенна татусите трябва да се повтарят и пак не са на 10 дена ;)

Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!

BlindedAngel
04-15-2011, 08:22
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?


Защо си мислиш, че тряа да я повтаря през 10 дена .. Временните татуси стоят 2-3 години. Хенна татусите трябва да се повтарят и пак не са на 10 дена ;)
Преди доста време имаше временни татуси, които държаха с месеци, обаче туша, който се използваше, беше много вреден и отдавна се е спряло с използването му :)

VikitoRia
04-15-2011, 10:08
...
Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!

татуировките за 2-3 години се правят със специално мастило и не вкарва токова навътре

mynichka
04-15-2011, 10:17
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?


Защо си мислиш, че тряа да я повтаря през 10 дена .. Временните татуси стоят 2-3 години. Хенна татусите трябва да се повтарят и пак не са на 10 дена ;)

Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!
напълно съм съгласна с теб, лично съм го видяла с очите си- имам приятелка, която преди повече от 6-7 години си направи уж временна татуировка и уж трябваше до 2-3 години изобщо да я няма. Е факт минаха не 2-3, а двойно повече години и татуировката още си е там и дори не е мръднала.

interista8
04-15-2011, 10:25
Временните с къна държат към 14 дни ама после става грозно. А истинската зависи къде си я правиш, различно е усещането, най много боли на плешката и гърба но е строго специфично при всеки човек. Принципно най - малка е болката на прасеца мисля :)

Evie
04-15-2011, 11:14
Една моя приятелка си направи преди няколко дена и каза, че ще й стои 1 месец, не знам колко струва, но изглежда много яко(точно като истинска) :) иначе предполагам, че цената зависи от това колко е голяма татуировката, но едва ли е много скъпо...и аз смятам да си направя за лятото 8-)

ето така изглежда нейната http://www.prikachi.com/images/281/3225281E.jpg

SuperBadSuperFresh
04-15-2011, 11:23
Една моя приятелка си направи преди няколко дена и каза, че ще й стои 1 месец, не знам колко струва, но изглежда много яко(точно като истинска) :) иначе предполагам, че цената зависи от това колко е голяма татуировката, но едва ли е много скъпо...и аз смятам да си направя за лятото 8-)

ето така изглежда нейната http://www.prikachi.com/images/281/3225281E.jpg

Да бе,на морето и на мен така ми казаха. :D Издържа около 2 седмици,но след 5-6 ден вече почна да се изтърква и седи мноого грозно.
Порастни и почакай да истинска.И аз бая време си почаках,няколко години,ама си струваше :-)

Evie
04-15-2011, 11:50
^ее гадно...ся ще видя на нея колко ще й издържи, дано около месец щото много искам да си направя и аз :D иначе наистина е най-добре истинска татуировка на мен мен ми казаха, че не боли чак толкова а и си заслужава 8-) аз задължително ще си направя след 2-3 години :grin:

marin4itu
04-15-2011, 12:16
Временните с къна държат към 14 дни ама после става грозно. А истинската зависи къде си я правиш, различно е усещането, най много боли на плешката и гърба но е строго специфично при всеки човек. Принципно най - малка е болката на прасеца мисля :)

Ми мене лично на вътрешната страна на китката ме боля повече от на плешката. За други места не мога да коментирам.


Добре бе продължавайте да спорите, след като ви казах, че татуист ми е казвал, че татуировка за 2-3 години няма! mynichka ви каза за приятелката си..

Infinity
04-15-2011, 12:54
Няма да е зле авторката да се уточни за какъв татус говори ?! :-o
От тези, които ги правят на всяка крачка по Черноморието или ??
Ако е първият вариант да не очаква " татуса " да й седи повече от 2 седмици, да не говорим, че ако се къпе качествено и всеки ден, то няма да й издържи повече от 5 дена. 8-)

divacheee
04-15-2011, 13:33
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?


Защо си мислиш, че тряа да я повтаря през 10 дена .. Временните татуси стоят 2-3 години. Хенна татусите трябва да се повтарят и пак не са на 10 дена ;)

Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!


http://murphystattoos.com/bp%D0%B5m%D0%B5hhi-%D0%A2%D0%B0tuip%D0%BEbki,38.html

не знам кой "татуист" ти го е казал ... но временни татуси има ..

iiordanova
04-15-2011, 13:45
И аз мисля да си правя временна лятото. Но искам да е за около месец. Мисля да е надпис на китката. Искам няколко истински, но със сигурност ще изчакам 3 - 4 години. До тогава мисля да си правя през летата по някоя на различни места, където бих искала да са ми истинските.

FuckingFreak
04-15-2011, 13:47
divacheee, Да,временни татуси има. Но момичето най-вероятно пита за онези които ги има под път и над път особено по градовете на морето.. А точно тези издържат по 1-2 седмици. Все пак през лятото се къпем всеки ден. А и цените според мен са им надути - не бих дала 40-50 лв за нещо което стои точно 1 седмица и избледнява, а да не говорим че не е кой знае колко голямо.

Violenza
04-15-2011, 13:50
Бе, какви са тия временни татуировки, дето държат по месец? Аз не виждам с какво може да се направи, че да издържи толкова. Иначе аз лично ги намирам за ужасни, от километри личи, че не е истинска.

А другите "временни", които са за по 2-3 години се правят точно като истинските татуси, но просто иглата не влиза толкова навътре. Но в Бг не съм виждала някъде да правят такива.

Eos
04-15-2011, 15:37
искам да порасна още малко за истинска
1во защото тепърва се развивам 8-) (образно казанао )
после идва страхът от иглата
и плюс това искам да е нещо което ще означава нещо за мен
а не "щото седи яко" ;-)

заради това първо искам временна ;-)

TalkDubbyToMe
04-15-2011, 16:33
Цената зависи от това колко е голяма татуировката . Цените варират от 5 лв. нагоре :)

Greshka
04-15-2011, 18:59
Тези по морето, които ги правят държат около 2-3 седмици, но най-добре първо да пробваш с такава.Една приятелка си прави преди 2 години и издържа точно 2 седмици без да се е махнало нищо.Цените бяха от 5 до 50 лв, но не правеха големи татуси. :)

neeDaBosS
04-15-2011, 19:21
Вижте кво стана с моята временна на 2рия ден http://www.prikachi.com/images/503/3227503b.jpg :lol: (само да кажа,че на 3тия ден изобщо пък я нямаше!) Според мен ще е хубаво да почакаш и да си направиш истинска :)

xixixixi
04-15-2011, 19:47
Еми аз миналото лято си правих в Албена,но малка и беше 8 лева,ама то зависи каква къна ползват,дали има цветове,колко е голяма..къде ти я правят от много неща зависи..при мене държа 2 седмици и то при положение,че всеки ден бях в морето :P

peti123
04-15-2011, 21:35
И аз си бях правила на морето миналата година на кръста . Стоеше яко р само не искам да ви споменавам как си оцавах дрехите с каната дори часове след правенето на татуто :D и да стои грозно като почва да се трие , да не говорим , че ако си хванал тен на морето и си си направил татуто преди да почернееш после ще си личи естественият ти тен 3 месеца поне :D :D

marin4itu
04-16-2011, 07:40
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?


Защо си мислиш, че тряа да я повтаря през 10 дена .. Временните татуси стоят 2-3 години. Хенна татусите трябва да се повтарят и пак не са на 10 дена ;)

Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!


http://murphystattoos.com/bp%D0%B5m%D0%B5hhi-%D0%A2%D0%B0tuip%D0%BEbki,38.html

не знам кой "татуист" ти го е казал ... но временни татуси има ..


Споконо не е някой наркоман, решил, че може да прави татуси.. Човекът и студио си има, даже в момента е в Кипър.. Както и да е..

Перманентен грим е съвсем различно.. За първи път чувам да се правят татуировки с него.. Той е за вежди и устни.. Но ако се направи като татуировка, наистина би издържал 2-3 години.. Но аз лично не знам дали се маха напълно..

Escarina
04-16-2011, 17:56
Мислиш да я повтаряш през 10 дена ли?


Защо си мислиш, че тряа да я повтаря през 10 дена .. Временните татуси стоят 2-3 години. Хенна татусите трябва да се повтарят и пак не са на 10 дена ;)

Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!


http://murphystattoos.com/bp%D0%B5m%D0%B5hhi-%D0%A2%D0%B0tuip%D0%BEbki,38.html

не знам кой "татуист" ти го е казал ... но временни татуси има ..


Споконо не е някой наркоман, решил, че може да прави татуси.. Човекът и студио си има, даже в момента е в Кипър.. Както и да е..

Перманентен грим е съвсем различно.. За първи път чувам да се правят татуировки с него.. Той е за вежди и устни.. Но ако се направи като татуировка, наистина би издържал 2-3 години.. Но аз лично не знам дали се маха напълно..

Не се маха, моя приятелка си е правила и 4 години по-късно.. татуировката си беше на лице и почти не беше избеляла :) До авторката: Няма какво да се страхуваш от иглата, голямата болка идва ако си избереш голяма татуировка и то след първия час, че и повече. А дори и тогава - стискаш със зъби и минава :) Радвам се, че си от хората, които не се рисуват за да са "в крак с модата". :)

fenpirth
04-16-2011, 21:08
съвет не си прави временна мини направо на истинска щом искаш изчакай да пораснеш още. аз моята си я направих на 13 няма нужда да се тревожиш дали няма да се разтегне и нацепи защото кожата е еластична и ще се нацепи само при рязко упъване. колкото до болката моята ми я правиха без обезболяващи, иначе има спрейчета до няколко минути напръсканото място ще е изтръпнало и няма да чувстваш нищо след като ти я направят ще те боли максимум ден след като изчезне ефекта на спрея за този ден си приготви един нурофен примерно вс ще е наред

daniGirl
04-16-2011, 22:29
Аз също много искам татус, но още не съм решила какъв но знам къде искам :D от вътрешната страна на китката. Може ли да ми кажете г/д колко боли макар че за всеки е различно.

Escarina
04-16-2011, 23:55
Аз също много искам татус, но още не съм решила какъв но знам къде искам :D от вътрешната страна на китката. Може ли да ми кажете г/д колко боли макар че за всеки е различно.

От вътрешната страна на китката и била съвсем малка татуировка > болката е като при кола маска горе долу, но наистина е индивидуално, различни хора различна чувствителност на кожата и праг на болка :)

preslava94
07-27-2012, 21:29
Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!

МАЛКА МНОГОЗНАЙКЕ направих си ВРЕМЕННА СТОЯ МИ 2 ГОД И ПОЛОВИНА ДАЖЕ 3 ЩУХА ДА СТАНАТ ПРАВИХ СИ Я В СТУДИО ЗА КРАСОТА ВЪВ ВАРНА ANGEL FACE пак с игла но не до края беше илада ами само до епидермиса на кожата така че избледнява и до няколко дена след избледняването се маха сама ! недеъте да говорите без да знаете (съжалявам ако има грешки пиша го бързи и на тъмно ) :) PEASE

CupcakeMonster
07-28-2012, 10:03
Няма смисъл от временна,първо ,че ще дадеш много пари,второ,че ще издържи супер малко а за тези пари можеш да си направиш истинска :)) Моята не ме боля изобщо,от лакътя до китката от външната страна ми е. А такива временни с игли,пак има вероятност да стане така,че мастилото да влезне по-дълбоко от 1вия слой или не знам кой точно.. и после като се махне да останат тук там някъде петна..не си е работа.

awe_mahaise
07-28-2012, 18:52
Вижте кво стана с моята временна на 2рия ден http://www.prikachi.com/images/503/3227503b.jpg :lol: (само да кажа,че на 3тия ден изобщо пък я нямаше!) Според мен ще е хубаво да почакаш и да си направиш истинска :)

Сигурно,къната не е била хубава.:) Моята,долу на глезена,издържа 2 седмици, на морето при редовно къпане... :D

angelss_love
07-28-2012, 22:01
Той хубаво си е направил татуировка на 14, ама ако знаеш колко много ще му се промени мисленето за живота... Така че може един ден да реши, че не си харесва татуировката или че му е омръзнала.. Така че, авторе, не бързай, има време. Аз от 12-13 годишна искам татуировка пеперуда, но си я направих чак като станах на 17. Така поне знам, че наистина съм я искала и никога няма д ами омръзне. Да не говорим, че като си направиш една, вероятността да си направиш още е голяма. От опит 8-)


+1

Лола
07-30-2012, 00:54
Няма такова нещо като татуировка за 2-3 години. Правят се или с къна за 10 дена максимум или за цял живот с туш. Татуист ми го е казвал това!

+1