PDA

View Full Version : Пъпка на пениса



inloveinsomeone
04-15-2011, 09:58
Имам ужасен проблем. Имам някаква бяла пъпка на пениса, не знам какво да направя. от няколко дена е, не се маха, какво трябва да направя, адски гадно е, нито ме боли, нито нищо, но е мн гадно

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

kalpazanka
04-15-2011, 14:11
Околната кожа зачервена ли е? Дали действително е пъпка, а не е мастно отлагане?!

inloveinsomeone
04-15-2011, 15:47
Околната кожа зачервена ли е? Дали действително е пъпка, а не е мастно отлагане?!
ne e chervena, nito me surbi, a po otblizo izglejda kato neshto bqlo
sorry za kririlicata neshto mi se precaka

kalpazanka
04-15-2011, 18:33
Кирилизирай си мнението с онлайн кирилизатор.
Да не би да е атером? На това ме навежда мисълта, при положение че кожни промени не описваш.
Подути лимфни възли да имаш? Температура имаш ли?

inloveinsomeone
04-15-2011, 18:35
Кирилизирай си мнението с онлайн кирилизатор.
Да не би да е атером? На това ме навежда мисълта, при положение че кожни промени не описваш.
Подути лимфни възли да имаш? Температура имаш ли?
Не, нищо такова. Без, каквито и да е симптоми или нещо...
Преди дни ме болеше окото от вятъра и мръсотията, но това мина и няма никаква логика...

inloveinsomeone
04-16-2011, 15:16
Ехо?! Важно е.... :( :( :(

GregoryHouse
04-16-2011, 15:36
Лекар пич... нали не искаш да ти го ампутират, щото те е било срам.

inloveinsomeone
04-16-2011, 15:44
Лекар пич... нали не искаш да ти го ампутират, щото те е било срам.
Чак лекар?
Четох и другите мнения из нета и донякъде откривам прилики, абе нищо не чувствам/усещам, даже вчера късно забелязах, че е спаднало (малко), де да знам и аз...
Адски съм се наплашил... :(

kalpazanka
04-16-2011, 15:46
Прилики с кое откриваш?

inloveinsomeone
04-16-2011, 15:49
Прилики с кое откриваш?
С това, което и другите пишат... :(
Примерно с това, че и на тях е бяла, не ги боли, не е червена...
Няма симптоми, се едно, че я няма, ама я има...
Четох и за някви капки, ама в никакъв случай няма да ползвам на сляпо. Чудя се дали не е свързано с нещо като мастно отлагане или нещо подобно. Или пък да е нещо свързано с гной... :shock: Даже четох, че е полезно да я намажя със спирт, което е логично и да изчакам да узрее, както с гнойните пъпки... :-o :shock:

kalpazanka
04-16-2011, 15:53
Ако имаше гной, преди това щеше да забележиш зачервяване, затопляне на мястото и лимфните възли щяха да реагират.

inloveinsomeone
04-16-2011, 16:03
Ако имаше гной, преди това щеше да забележиш зачервяване, затопляне на мястото и лимфните възли щяха да реагират.
А, ок...
Дано да се махне...

gab4ooo
04-16-2011, 17:55
аз съм момиче и имах и аз отдолу нещо такова преди една година две май и се бях наплашила ама то поспадна после и накрая реших и го изтисках :Д

inloveinsomeone
04-16-2011, 19:29
аз съм момиче и имах и аз отдолу нещо такова преди една година две май и се бях наплашила ама то поспадна после и накрая реших и го изтисках :Д

Горе-долу - колко време отне, за да спадне и след като го изстиска болеше ли те, пак ли се появи, маза ли го с нещо?

gab4ooo
04-16-2011, 20:28
човек недей го стиска да не вземе ти стане нещо че ще ми тежи на съвестта после . значи притесних се че може да е нещо опасно и гледах да не го пипам много . беше бяло и после след няколко дни сиг седмица спадна . при теб може да трае малко повечко и после го изтисках . аа после ми излезе едно друго ама докат се сетя да го изтискам то спадна и се скри и са го няма :ДД

LegaCalcio
04-18-2011, 13:18
:D ако нямаш гъбички, то навярно имаш гнойна пъпка :P