PDA

View Full Version : Червени петна



Donnie
04-15-2011, 10:28
Оф, момичета, мнооого згафих :? Вчера си направих кола маска на мустачките (Боже, как звучи :shock: ) и след това нещо ми се появиха някакви червени петна, сякаш кръвта се е наслоила под кожата и УЖАСНО боли :-x А аз, колкото съм тъпа, взех след това да се намажа с крем от алое вера и кат почна да щипе, огласих квартала :shock: Та, ако на някой му се е случвало, би ли ми казал как да се оправя защото в момента приличам на пияна отрепка :o

theonlyone123
04-15-2011, 10:48
Майка ми е козметичка и ми каза да не си ги махам "мустачките" с кола маска , защото ще стане така както при теб .. първо е трябвало да питаш , да разпиташ .. иначе за момента нз .. ще питам мама какво да направиш и ще пиша пак :)

7chancallsu
04-15-2011, 10:49
Tи си шибана кучка. :D

Donnie
04-15-2011, 11:01
Майка ми е козметичка и ми каза да не си ги махам "мустачките" с кола маска , защото ще стане така както при теб .. първо е трябвало да питаш , да разпиташ .. иначе за момента нз .. ще питам мама какво да направиш и ще пиша пак :)

Аз не го правя за първи път :D Но никога преди не ми се е получавало така :?

Donnie
04-15-2011, 11:02
Tи си шибана кучка. :D


Ако аптеката е затворена, лудницата винаги ще те чака с отворени обятия ;)

FuckingFreak
04-15-2011, 13:31
Е да ти кажа честно май няма оправия на това. Ще трябва да почакаш само да ти мине. Мисля че ще можеш да успееш поне малко като допреш студен предмет до зачервеното, но ефектът ще бъде временен.

а и толкова ли си нямате собствени думи да изразите нещо, все някакви цитати или чужди мисли ползвате... става въпрос за горния коментар

Cucko0
04-15-2011, 13:41
Tи си шибана к*чка. :D

по-кротко с езика !