PDA

View Full Version : Много го харесвам....



tetevenka
04-15-2011, 11:42
Тази година кандидатствах и сега уча в ново училище с нови съученици. Още първият ден едно момче от моят клас ми направи силно впечатление и от тогава на сам го харесвам. От време на време в часовете засичаме погледите си и някои ми казаха, че ме харесва.. но мен ме е срам да му кажа.... на всякъде чета "харесвам момче от моя клас.." ии отговора е "кажи му." Еми.. мене ме е срам... В междучасията си приказваме.. извън училище сме излизали в обща компания.. но не мога да му кажа.......... :( :( :(

mim4ety_sara
04-15-2011, 11:51
Ако има фейсбук,намери го,започнете да си пишете и така.С намеци ще се разберете,дали той те харесва или не.Ако не - закачай го,заговори го в училище,друг начин няма.

SuperBadSuperFresh
04-15-2011, 11:54
Предполагам че си 8 или най-много 9 клас.Замисли се колко ще ти е гадно,ако
1.Не изпитва същото
2.Се съберете и разделите със скандал
3.Разбереш,че не сте един за друг,а той упорства и ти досажда 6-7-8 часа на ден.

catyyyy
04-15-2011, 12:14
Предполагам че си 8 или най-много 9 клас.Замисли се колко ще ти е гадно,ако
1.Не изпитва същото
2.Се съберете и разделите със скандал
3.Разбереш,че не сте един за друг,а той упорства и ти досажда 6-7-8 часа на ден.


Това е много вярно.Трябва първо да си пишете обчувате и т.н. за да разбереш дали наистина някакви чувства и симпатии и чак тогава да му споделиш!!

Ashenvale
04-15-2011, 14:20
Предполагам че си 8 или най-много 9 клас.Замисли се колко ще ти е гадно,ако
1.Не изпитва същото
2.Се съберете и разделите със скандал
3.Разбереш,че не сте един за друг,а той упорства и ти досажда 6-7-8 часа на ден.


Това е много вярно.Трябва първо да си пишете обчувате и т.н. за да разбереш дали наистина някакви чувства и симпатии и чак тогава да му споделиш!!

Накратко, поопознайте се по-добре, и ако тогава още имаш същите чувства към него му кажи. Не е нужно да бързаш. А пък и да не те харесва няма какво толкова да губиш. Не е единствен. Успех

againstyou
04-15-2011, 14:28
Ако има фейсбук,намери го,започнете да си пишете и така.С намеци ще се разберете,дали той те харесва или не.Ако не - закачай го,заговори го в училище,друг начин няма.

SuperBadSuperFresh
04-15-2011, 15:46
И защо,за Бога,да му пише във Фейсбук като са в един клас!?Съвсем сте го затрили реалното общуване...

fUcKsMiLe
04-15-2011, 16:13
Ами в училище си говорете, в скайп или фейсбук.. където искаш.
Важното е да станете една идея по-близки. Каза, че си излизала с него в компания, повторете пак и пак и пак. Хубаво е да излизате, реалното общуване е много важно. Но на първо време, докато преодолееш срама, давай виртуално. :)

FuckedUp
04-15-2011, 16:23
Стига давахте предложения за Fakebook..пф..

TheNewReligion
04-15-2011, 23:18
Предполагам че си 8 или най-много 9 клас.Замисли се колко ще ти е гадно,ако
1.Не изпитва същото
2.Се съберете и разделите със скандал
3.Разбереш,че не сте един за друг,а той упорства и ти досажда 6-7-8 часа на ден.
И к'во? Т'ва важи за всяка една потенциална връзка.
Като за начало, за нищичко на света не му казвай, че го харесваш директно. Има голяма вероятност да се окаже селяндур и да ти се подиграва за това.
Ако ти идва отвътре, намекни му, че му се кефиш. Ако отвърне, супер. Ако не- здраве да е.

tetevenka
04-16-2011, 09:03
Както казахте по нагоре.. закачам го и много пъти той прави същото.. много благодаря за съвета на TheNewReligion това мисля да го приложа :) Това за Фейсбук наистина вече е прекалено изтъркано.. пък и виртуалните целувки и прегръдки сега ги нямат за нищо... Една до преди известно време водеща ми се приятелка му пише постоянно прегръдки, целувки, сърца и т.н. а пък на живо и здрасти не си казват.. В горните класове според мен това няма да ми попечи.. ако сме скъсали, значи сме скъсали и нямаме повече чувства един към друг и в най-добрия вариант ще останем много добри приятели. :) :)

kameliyar
04-16-2011, 09:47
Предполагам че си 8 или най-много 9 клас.Замисли се колко ще ти е гадно,ако
1.Не изпитва същото
2.Се съберете и разделите със скандал
3.Разбереш,че не сте един за друг,а той упорства и ти досажда 6-7-8 часа на ден.
И к'во? Т'ва важи за всяка една потенциална връзка.
Като за начало, за нищичко на света не му казвай, че го харесваш директно. Има голяма вероятност да се окаже селяндур и да ти се подиграва за това.
Ако ти идва отвътре, намекни му, че му се кефиш. Ако отвърне, супер. Ако не- здраве да е.

+++

SuperBadSuperFresh
04-16-2011, 13:33
Да,ама в една потенциална възка,както го нарекохте,не си принуден да седиш с един човек почти всеки ден по няколко часа в следващите 2-3-4 години,нали?

xinfamous
04-16-2011, 13:40
защо трябва да му казваш каквото и да било,бе тъпо лапе ? като му кажеш че го харесваш по магически начин ще се заобичате,ще се зацелувате и най-важното...ЩЕ ТРЪГНЕТЕ!

ByK
04-16-2011, 13:43
Точно предложенията със общуването в интернето не са най-доброто решения. За бога, по цели дни прекарвате времето си? Все нещо трябва да си научила за него - какво харесва, от какво се интересува, какво го вълнува. Говорети си, шегувайте се. Можеш да подметнеш да излезете примерно ти, той и някой съученик/чка някой път, за да прозвучиш прекалено настоятелна и така. Важен е контакта на живо, а не примерно чатили сте си бла бла бла време и когато отидете на кафе примерно да не можете да се погледнете от срам и да не обелите и дума..

VaMpiRKaTaaa
04-16-2011, 18:16
Това,че те зяпа не значи задължително,че те харесва.
И аз си зяпам много момчета,но не е ,защото ги харесвам и искам.
Защо не говориш с него?

FuckingFreak
04-16-2011, 21:33
Предполагам че си 8 или най-много 9 клас.Замисли се колко ще ти е гадно,ако
1.Не изпитва същото
2.Се съберете и разделите със скандал
3.Разбереш,че не сте един за друг,а той упорства и ти досажда 6-7-8 часа на ден.

Да бе, всички връзки на тази възраст са такива. Не вярвам което и да било момиче/момче е намерило перфектната половинка още на 14-15 и иска да е с нея до края на дните си.. :?

Намекни му, независимо по facebook,skype или наживо. Не е много добре да е директно, тъй като, може би аз така го разбирам, но си в нов клас, вече се познавате, но когато приятелството е ново не само момичетата, ами и момчетата могат да пускат слухове и да си съчиняват разни работи, въпреки че в това да харесваш някого няма нищо лошо... И най-важното - увери се че не иска само секс, вярно на тази възраст може още да е девствен, но имам приятелки които са прекарвали по 3-4 месеца с момче, което през връзката се държи нормално, но се скарват по жесток начин и то започва да пуска слухове как му е пуснала, но е била много космата, миризлива, или пък и друг вариант - той само това искал от нея, харесвал я първите 2 седмици, но после бил с нея само да не и стане гадно и я зарязал точно защото не му е пуснала..

tetevenka
04-16-2011, 21:38
Това,че те зяпа не значи задължително,че те харесва.
И аз си зяпам много момчета,но не е ,защото ги харесвам и искам.
Защо не говориш с него?

аз не съм казала нищо такова ! .. Двамата говорим всяко междучасие той ме заговаря.. аз го заговарям и т.н. ............................ :]