PDA

View Full Version : Хапчета и храни



s1m0na
04-15-2011, 11:57
Какво да , пия или ям за да се натровяне много , но пак да е защото вече не издържам от проблеми с родителите ми ... казвайте храни , напитки , хапчета ... от много време мисля да замина да се самоубивам но вече неиздържам тва е най доброто за момента :)

darkPaladin
04-15-2011, 13:08
защо мислиш че това е решение на проблема

и какви проблеми имаш

можеш да кажеш тук никой не те познава туко виж сме помогнали

s1m0na
04-15-2011, 13:26
Еми ... Проблема е там че ся майка ми не ходи на работа , абиториенска на брат ми е и са в финансово затруднение постоянно са нервни и си го изкарват на нас за абсолиутно всичко :)

Foreverbg
04-15-2011, 13:43
ОМГ и затва смяташ да се самоубиваш :lol: Аз до сега отдавна да съм отпрашил от тоя свят по твойта логика :-o

Greennight
04-15-2011, 14:08
Престани с тия лигавщини.Трябва да си супер зле,за да си го помисляш дори,само заради някви проблеми с родителите...Помисли,че има милиони други с проблеми...и аз имам проблеми с родителите ми,но няма да се тровя...Да не говорим,че точно такъв начин на самоубийство е супер болезнен и най-вероятно около половин час ще си в адска агония преди да умреш...

s1m0na
04-15-2011, 17:58
Всички ми говорите, но вие незнаете аз в какво янно положение живея. Постоянно се вика псува и т.н немога :) Избрах 1 комбинация доста добра :) 5диазепана + 5лексотана + малко аулин + малко аналгин и аугментин ако има и сичко ще е ок :) за 1час вече няма да ме има :)

kalpazanka
04-15-2011, 18:35
Ей, момиче, спри се! Нищо няма да постигнеш с това!

britzy
04-15-2011, 18:50
абе самоубийците са супер егоисти.ЗаЩо?-защото първо така не спестяваш проблемите на околните ами ги и увеличаваш и не мислиш как ще го понесат те и изобщо-тъпичка си ,но щом си решила,ние кво да направим-дано мине по-леко .... :?

kalpazanka
04-15-2011, 18:55
Момите, спри се. Какво ще постигнеш с това? Замисли се за родителите ти- какво ще преживеят бедните хорица? Ами брат ти? Какъв бал ще изкара, кви 5 лева? Като се натровиш, родителите ти ще цъфнат и вържат финансово ли?!

gab4ooo
04-15-2011, 19:15
аз докат ти напиша коментче може и да си се самоубила вече и са да ползваш нет от рая - бъзикам се :ДД Та по въпроса не се самоубивай тъпо е . Остани жива за да поправиш всички грешки на ваще като имаш деца един ден . Гледала съм един филм 13 който се разправяше за едно момиче което имаше проблеми с техните и почна да се дрогира , да се реже да пие и тем подобни , но накрая като осъзна какво е направила искаше да върне времето назад . недей го прави ще съжаляваш

darkPaladin
04-15-2011, 19:51
какво имаш предвид под това че си изкарва всичко на теб?

дай ми конкретен пример

ImmortalSportFreak
04-16-2011, 09:49
Недей! Спри се с тези глупости! Нищо няма да постигнеш,даже ще стане много по-зле.. :? А при опита за извършването на това налудничево действие,ако не успееш да се самоубиеш може да се разболееш мн лошо и да си в агония доста време.
Помисли за ваще... за брат ти,колко ще страдат ако извършиш това. о.О

knas90
04-16-2011, 11:26
Я, по-спокойно не може при всеки проблем да ревете и да се самоубивате пий един ВАЛЕРИАН и си готов/а!

Shakiro
04-17-2011, 14:22
Избрах 1 комбинация доста добра :) 5диазепана + 5лексотана + малко аулин + малко аналгин и аугментин ако има и сичко ще е ок :) за 1час вече няма да ме има :)

Вместо това те съветвам да отидеш при училищния психолог (сериозно)

LookAtMeNow
04-22-2011, 16:50
Може пък да му е писнало от живота..мислите ли?
Ако му е писнало няма кой да го/я спре!
Животът си е негов той решава.

LookAtMeNow
04-22-2011, 16:55
Всички ми говорите, но вие незнаете аз в какво янно положение живея. Постоянно се вика псува и т.н немога :) Избрах 1 комбинация доста добра :) 5диазепана + 5лексотана + малко аулин + малко аналгин и аугментин ако има и сичко ще е ок :) за 1час вече няма да ме има :) С тази комбинцаия не е сигорно че ще се умъртвиш..най много да заспиш :D