PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ



LaRaZza
04-15-2011, 13:13
На скоро си хванах гадже. Постоянно мисля за нея и ми се иска да я видя , но когато съм с нея не мога да започна една свястна тема за разговор, и смятам че съм скучен. Та , мисълта ми е можете ли да ми кажете защо когато съм с нея се чувствам неловко и не мога да се отпусна . Постоянно ме е срам с нея като съм , а приятели казват че това е глупаво след като сме гаджета с нея .

Казвам се Иво Плс Хелп! Мерси предварително 8)

т.1
Местя темата в раздел Любов.
GregoryHouse

catyyyy
04-15-2011, 13:19
Темата е по скоро за раздел Любов.
Но все пак ,може би я харесваш прекалено много и те е страх да не я разочароваш и да ти бие шута.Бъди естесвен и се дръж сякаш си не с гадже,а прсто приятели.Естесвено без да правиш глупостите и лигавщините,които правиш с приятелите си!

LaRaZza
04-15-2011, 13:44
Проблема е ,че ми е страшно трудно да се държа нормално в нейната компания напоследък се опитвах да променя това , но не ми се получава и направо подивявам 8-[ :smt119

DarkTemplar
04-15-2011, 14:06
Проблема е ,че ми е страшно трудно да се държа нормално в нейната компания напоследък се опитвах да променя това , но не ми се получава и направо подивявам 8-[ :smt119
Това е защото си в положението "влюбен идиот" (не се обиждай, така го наричам, всички понякога изпадаме в такова). Толкова си заслепен от представата, която си си създал за нея, че не знаеш как да реагираш и почваш да правиш циркове.

Дано ти даде възможност да свикнете заедно и постепенно да осъзнаеш, че и тя е човек и има своите недостатъци. Тогава ще можеш да се отпуснеш качествено и да бъдеш себе си.

Whathurtsthemost
04-15-2011, 15:13
Вие сте заедно от скоро нормално е да се срамуваш да се отпуснеш пред нея. Може би те е страх да не изръсиш някоя глупост, или да я обидиш.Отпусни се и бъди себе си. :) :)

TheNewReligion
04-16-2011, 00:12
Иво. Имаш ужасно име като за начало.
От какво се притесняваш? Не трябва ли да се натискате с часове, за да нямате време да си говорите? Аз лично така разбирам гаджосването на тая възраст...не че знам на колко си.
Не се притеснявай. Може просто да нямате бъдеще заедно, което не е края на вселената...