PDA

View Full Version : Хак за skype



Bonbonchencetyy
04-15-2011, 14:27
Здравейте!Търся хак за скайп.Не ми викайте,че съм луда или нещо от тоя сорт.Просто се ядосвам,и то много на една съученичка.Предната година имах 2 скайпа.Единия беше на майка ми.В него тя имаше колеги,а в моя имах съученици.Ето какво направи съученичката ми:
1. Предната год. бях нова в класа;
2. Като си пуснах скайпа един път тя ми писа;
3. Едното ѝ съобщение беше ,,Откъде се появи в нашия клас?Ти си една глупачка.По-добре да не беше идвала въобще.Да беше останала в старото си у-ще при тъпите цигани(българка съм,да не ме помислите за циганка!!!!! ) . ,, ;
4.Аз я питах какво съм ѝ направила(аз даже не бях я докосвала,пък камо ли закачала) ;
5. Тя не ми отговори.Само взе да ми пише ,,Тъъпачка,смоотанячка,кръг ла нуула,, . ;
6. Аз ѝ отвърнах ,,Дреме ми на салфетката.,, ;
7. Съученичката ми каза ,,Ти все ме копираш.Аз съм оригинална,а ти ме копираш.Дразня се от теб! ,, ;
8. ,,Това въобще не е вярно.Вземи впредвид това,че аз първа си купих чантата на WINX.На 2-я учебен ден дойдох с нея,а ти след 2 седмици веднага да ме копираш я купи.-отвърнах ,, ;
9. Тя продължси с ,,Глупачка и т.н . ,, ;
10. По едно време се направих на инкогнито,след 5 мин. скайпа ми изчезна и се изписаха буквите ,,Вашата парола е сменена.Моля въведете я отново . ,, ;
11. Пробвах да въведа паролата,но не стана.На скайпа на майка ми паролата също не стана.Тогава натиснахме на ,,Забравена парола? ,, и написахме е-мейла на мама.;
12. Избрахме скайпа ѝ от всичките там и пробвахме да въведем нова парола.Изписа се,че има грешка.Въведохме още 4 пъти,но пак така стана.И на моя скайп беше същото. ;
13. Разбрах,че съученичката ми е блокирала паролите,защото в у-ще като ме погледнеше ми се усмихваше злобно. ;
14. Като се върнах компютъра беше развален.Занесохме го на поправка и човека каза,че това е от хак от скайпа;
15.Загубихме всички файлове .

Предната година не ми се занимаваше,но тази год. искам такъв хак,защото до гуша ми дойде от нея.Така ме дразни,че ми иде да я разоблича пред класа,но ще стане лошо и за мен. Предлагайте хакове,които да развалят само скайповете.Само,че без въпроси ,,Ти знаеш ли,че е тя? ,, .Много ясно зная,тя дори го каза на мен.

Bonbonchencetyy
04-15-2011, 14:34
Ако имам грешки,моля да ме извините,просто бързах и затова...

GregoryHouse
04-15-2011, 14:57
Ще ме прощаваш, но това не е хакерски сайт.

P.p: Също така дълбоко се съмнявам, че компютъра ти се е прецакал от скайп хака. По-вероятно е да са използвали e-mail за да ти сменят паролата...