PDA

View Full Version : Отговорете моля :)



amievil95
04-15-2011, 14:54
Гейско ли е според вас момче да си и стимулира простатата? Любопитно ми е защото мн хора казват че било мн приятно и бих искал да пробвам. Не съм гей...

gandalfepi4
04-15-2011, 14:57
ми що па не

пробвай ко искаш. ако не ти го ръга некъв момък отзаде, а някоя мома не виждам как може да е гейско (а и да беше гейско кво? и те са хора :D)

Cucko0
04-15-2011, 14:59
кое му е гейсткото..и ако някой ти каже ,че е гейско няма да пробваш така ли ?

amievil95
04-15-2011, 15:00
имам предвид дали е гейско да си я стимулираш сам, не се изразих правилно :)

Sh@d0w
04-15-2011, 15:02
сам не,по-гейско е да ти я стимулира някое момче ;d

SummerRain
04-15-2011, 15:04
Не

Cucko0
04-15-2011, 15:05
НЕ е гейско

Kinghood
04-15-2011, 20:59
Струва му се подходяща историята с 3-мата войници. :) Ще я разкажа накратко. Трима млади войници били чисто сами в гората и на първата вечер страшно много им се приискало да "чукнат" нещо. Умували умували и накрая решили, единия от тях трябва да изиграе неприятната роля. Другите двама го убедили, че от първия път не се става гей и няма нищо страшно.. просто така се е случило. Той се съгласил и станало, к'вото имало да става. На 2-рата вечер се повторил същия сюжет, същите уговорки и убеждения. Докато дошла повратната 3-та вечер, в която онзи млад левент изигравайки неприятната ролята, запитал другите двама: -Абе момчета, а от 3-тия път става ли се гей?
Таа.. давай смело и безотговорно, пък к'вот дойде! 8-)

BlackFlower
04-15-2011, 21:05
Е, как да е гейско след като го правиш САМ?Едно е някой друго момче да го прави на теб или ти на него, друго е самичък.Пипай се спокойно.Току виж си научил нещо и ти.. :-D :-D

BeastLover
04-15-2011, 21:19
Май много малко от вас хващат идеята,а именно,че до простата се стига през "задния вход".Демек пича пита гейско ли е да се ръга с пръст/играчка отзад.Лично според мен щом е за опита няма ядове.

Kinghood
04-15-2011, 21:42
Опит опит... ама колко пъти все ще се залъгват, че е само опит :D :D :D

straus
04-16-2011, 06:06
Опит опит... ама колко пъти все ще се залъгват, че е само опит :D :D :D
Споко ве, от един път не се става педерас! :D

SisiStrange
04-16-2011, 06:37
Не е гейско. Ерогенна зона е при много мъже.

jumpin
04-16-2011, 08:20
Струва му се подходяща историята с 3-мата войници. :) Ще я разкажа накратко. Трима млади войници били чисто сами в гората и на първата вечер страшно много им се приискало да "чукнат" нещо. Умували умували и накрая решили, единия от тях трябва да изиграе неприятната роля. Другите двама го убедили, че от първия път не се става гей и няма нищо страшно.. просто така се е случило. Той се съгласил и станало, к'вото имало да става. На 2-рата вечер се повторил същия сюжет, същите уговорки и убеждения. Докато дошла повратната 3-та вечер, в която онзи млад левент изигравайки неприятната ролята, запитал другите двама: -Абе момчета, а от 3-тия път става ли се гей?
Таа.. давай смело и безотговорно, пък к'вот дойде! 8-)

Този виц го знам по друг начин:Двама приятели бродили из пустинята и обикаляли с месеци.Няма пукнато момиче.И на единия му се дое**** и казал на другия.Приятелят му казал,че това са глупости,че ще го направи гей,другият му казал,че няма и момчето се съгласило.След една седмица пак така за втори път.Един ден както си вървели из пустинята момчето попитало:"От третия път гей става ли се?".