PDA

View Full Version : Режим за поддържане



suNnykaty96
04-15-2011, 15:42
Има много теми за диети, но никъде не открих какво да ям, за да запазя постигнатите килограми. Ясно - диета, след диетата - захранване. И после какво ? Дайте ми някое примерно меню, нещо, което да мога да ям всеки ден в продължение на доста дълъг период от време. Според вас това добре ли е - сутрин, в даскало - кафе. След училище - купичка мюсли с кисело мляко + малко захар или мед за подслаждане. За обяд - салата ( с различни зеленчуци, кисело мляко, малко соев + чили сос ) и малко парче печена риба или бяло пилешко месо. И за вечеря - салата ( от същата, само че без кисело мляко и месо ) Какво мислите ? Смисъл.... важното е да е здравословно, тоест да съдържа всички необходими за организма неща, а и едновременно да не се пълнее. Мерси предварително (:

pitfall
04-15-2011, 15:48
След захранването мисля, че можеш да си позволяваш повече неща, яж готвено. Пици, тостери, чипс и подобни по-добре ги забрави ... Един шоколад на седмица мисля, че с нищо няма да ти навреди.

mine
04-15-2011, 15:49
За закуска кафе.. :?
По-добре си направи 1 филийка у вас и закуси с нея отколкото с кафе.. :)

FuckingFreak
04-15-2011, 18:51
^ +

по-добре яж въпросната купа с мюсли преди училище, че не мога да разбера ти в колко обядваш и в колко се прибираш от училище, че това след училище го възприемам като 1-2, а после обяда в колко е - към 3-4 ли :-o

suNnykaty96
04-15-2011, 19:41
Ами много ми е рано да ги ям мюслите в 5 и половина сутринта.... абсурд. В даскало пия кафе, защото не мога да измисля нищо по - добро, освен да си нося ябълка или нещо подобно. Попринцип не ям вечеря, но просто така реших, защото може и да ми се прияде. Мюслите са ми в 1 -2, а салатата с рибата - към 4- 5, да. После към 6 - 7 може да си сипя още една салатка ;дд

Plikchencce
04-15-2011, 20:26
На мен това което си написала ми се струва добре . :)

Rebirthing
04-16-2011, 11:12
НИКОГА не пий кафе сутрин на гладно ! Колко хора са си докарали гастрит, че и язва по този начин !

GrippingBosh
04-16-2011, 11:28
НИКОГА не пий кафе сутрин на гладно ! Колко хора са си докарали гастрит, че и язва по този начин !
Изключително вярно!!! Имам язва ,лекарката ми каза изрично да не пия кафе на гладно.Всъщност това е една от основните причини да ме водят наскоро в спешното ....