PDA

View Full Version : Задържане на "самолета"



san40Pansa
04-15-2011, 16:18
Здравейте! Имам един срамен проблем: Нямам никакви проблеми да "излетя", но :booooomb: ми нещо много бързо й гасне фитила и за секунди от максимално спада до минимум. Пробвах с хапчета, ефектът абсолютно същият (може и прекалено малко да съм взел, не знам). Вероятно е на психическа основа (млад съм). Да попитам някой ползвал ли е специални пръстени и имат ли ефект? Проблемът ми е да задържа самолета в "полет".

1) Причината е в мен, не в партньорката ми.
2) Псувайте ме колкото си искате, и без това не мога да ви *** майките :D

GregoryHouse
04-15-2011, 16:48
А можеш ли иначе да си го задържиш при мастурбация? Ако можеш - проблема е в главата ти. Ако не можеш - при доктор.

san40Pansa
04-15-2011, 17:18
Без проблеми си върша ръчната, но честно казано не съм пробвал да го държа много без симулация, но обикновенно клюмва (има и случаи, в които нямам този проблем).

anonymous708973
04-16-2011, 16:08
Помоли мацката да ти направи френска преди същинската част, но без да свършваш. Ако е кадърна, ще ти е като камък :wink:

xixixixi
04-16-2011, 17:24
Помоли мацката да ти направи френска преди същинската част, но без да свършваш. Ако е кадърна, ще ти е като камък :wink:

също съм чела ,че при френска или при акта с лек масаж на тестисите се удължава ерекцията :)

Downtown
04-19-2011, 01:00
Проблема е в мацката ;/ мързи ме да обеснявам защо ;д

kalpazanka
04-19-2011, 07:38
Проблема е в мацката ;/ мързи ме да обеснявам защо ;д
Може и да не е. При нас, докато сложим презерватива, "малкият" бие отбой.

LegaCalcio
04-19-2011, 08:47
пробвай да си биеш чекия 30 минути, ако не ти клюмне, здрав си!

san40Pansa
04-19-2011, 20:32
Ами малкият наистина бързо бие отбой. Когато съм с нея пък даже трудно застава на линия.
А това за 30мин съм го правил, но не е камък през цялото време. Е, случвало се и да е камък, но тогава не мога да свърша (без стимуланти съм го правил това).

DarkTemplar
04-20-2011, 00:34
Викай Дон Кихот, той ще се бори храбро за задържането на твоя самолет в небесата. ;)

shadow4e
04-20-2011, 01:00
Проблема е в мацката ;/ мързи ме да обеснявам защо ;д
Обясни защо мислиш, че е в нея. :)

LegaCalcio
04-20-2011, 08:12
Ами малкият наистина бързо бие отбой. Когато съм с нея пък даже трудно застава на линия.
А това за 30мин съм го правил, но не е камък през цялото време. Е, случвало се и да е камък, но тогава не мога да свърша (без стимуланти съм го правил това).виж, мек по време на секс, не е физически проблем, а психически в 90% от случаите, мек по време на чекия е физически проблем!!!!
Горещо ти препоръчвам да спреш чекиите/секса за 1 седмица, после си направи една, колкото можеш да издържиш .. вероятно ще е кратка и след това всеки ден или през ден си прави дълга чекия (25-30 минути) и се увери каква е ситуацията.

На колко години си?



Помоли мацката да ти направи френска преди същинската част, но без да свършваш. Ако е кадърна, ще ти е като камък :wink:
Човекът омеква от собствената си ръка, ти ми говориш за кадърност в мацката .. няма по-кадърна жена от дясната ръка!

dPa3HuTeJl
04-20-2011, 16:14
Като момичето не те възбужда мисли си за Justin Bieber <3

Greennight
04-20-2011, 16:34
Да ти имам проблемите...Аз па съм другата крайност,само при визуален контакт с котето на некоя готина мацка съм готов за секс маратон 8-)

Gr0zDan0v
04-20-2011, 18:14
Трибестан вдига сичко ! от мравешки ... до самолети :grin:

Parallel
04-24-2011, 22:00
Е ако си нов във тоя бранш,това значи, че гълташ бастуна и се спичаш като на първа среща.Стегни се малко.Дръж се мъжката, разклати я като гладен циганин - джанка и няма да ти спадне!

Josefinne
04-24-2011, 22:02
И аз имам тоя проблем - мъжете свършват твърде бързо, трябва да го правим по няколко пъти :D

Parallel
04-24-2011, 22:17
И аз имам тоя проблем - мъжете свършват твърде бързо, трябва да го правим по няколко пъти :D

Защото не си попаднала при мен... :smt054

Gr0zDan0v
04-25-2011, 11:27
Викай Дон Кихот, той ще се бори храбро за задържането на твоя самолет в небесата. ;)

ауу не тва ме убиии !!!!! :razz: :razz: :razz:


по темата : както казах ... трибестан ... :lol:

BurnX86
04-26-2011, 10:48
Като момичето не те възбужда мисли си за Justin Bieber <3
Това беше брутално :)

chochotwo
04-26-2011, 10:54
Да знам и на мен ми се случвало когато не съм достатъчно възбуден :) :)

Downtown
04-26-2011, 15:04
Проблема е в мацката ;/ мързи ме да обеснявам защо ;д
Обясни защо мислиш, че е в нея. :)
Защото момичето не си върши работата ... ако е като пън в леглото ... или най-малкото ... не е дашна отстрана на оралните услуги ... разиграйте се малко повечко ... ако самият секс ви е скучен няма как да ти стане ... а за да може един мъж да "поддържа самолета" в полет ... трябва мацката да е по активна понякога ... да те гледа по палаво ... ако трябва и кажи да бъде малко по звучна ... това на мен винаги ми е помагало :D

strikerwal
04-26-2011, 17:30
И аз имам тоя проблем - мъжете свършват твърде бързо, трябва да го правим по няколко пъти :D

Защото не си попаднала при мен... :smt054

хахахаххаха аман от селските ебачи > куче което лае не хапе ;)

по темата: съгласен съм че по опитен партниор от дясната ръка няма ако на ръчна го държиш то тогава проблема е само във главата и мацката но и при мен се е случвало да немога да държа на ръчна но ми се е случвало само 1 път напълно възможно е ако работиш някаде и работата е динамична и изморителна също да прави този проблем аз докато работех е Happy по 20-21 часа на ден ( понеже имаше мн клиенти лятото ) моита мацка също неможеше да ме накара да правим секс дори и да имах желание просто от недоспиване стрес преумора неможех да го вдигна и да свърша работа

Parallel
04-26-2011, 18:13
Селски ебач хаха...Даже няма да си направя труда да те нахраня ;)

NightGuardian
04-26-2011, 19:17
Помоли мацката да ти направи френска преди същинската част, но без да свършваш. Ако е кадърна, ще ти е като камък :wink:

Много правилно , но човека иска да го задържи , не да го дигне...

Втори път те хващам с некомпетентно мнение...

anonymous708973
04-26-2011, 19:29
Помоли мацката да ти направи френска преди същинската част, но без да свършваш. Ако е кадърна, ще ти е като камък :wink:

Много правилно , но човека иска да го задържи , не да го дигне...

Втори път те хващам с некомпетентно мнение...

Ужас, не ме е срам.
Аз не правя френска с цел да го вдигне. Обикновено си е ... бая вдигнат преди да започна.

php
05-22-2011, 13:21
Здравейте! Имам един срамен проблем: Нямам никакви проблеми да "излетя", но :booooomb: ми нещо много бързо й гасне фитила и за секунди от максимално спада до минимум. Пробвах с хапчета, ефектът абсолютно същият (може и прекалено малко да съм взел, не знам). Вероятно е на психическа основа (млад съм). Да попитам някой ползвал ли е специални пръстени и имат ли ефект? Проблемът ми е да задържа самолета в "полет".

1) Причината е в мен, не в партньорката ми.
2) Псувайте ме колкото си искате, и без това не мога да ви *** майките :D

Ако си прекалил със химията не чакай да го задържиш във полет, ще смениш курса :P