PDA

View Full Version : Обърканаа .. доста ..



tonz94
04-15-2011, 16:23
Значи едно момче вчера ми писа .. има си гадже,но постоянно ми прави копплименти .. един негов приятел ме харесва и той ме помили да не му казвам .. днес в училище идваше при мен и ме оглеждаше..сега пак ми пише и иска утре да ходя някъде с него,но аз съм ангажирана и не мога да отменя ангажимента си .. аз го харесвам от одавна,но не му показвам и сега изведнъж започна да ме закача,да ми прави комплименти.. :( :( :( :( :(

IQA
04-15-2011, 16:29
Кажи му какво чувстваш. Питай го за неговите чувства- дали са истински или просто лек каприз..! Кажи му, че утре не можеш, че си заета и го попитай дали иска да се видите др ден. Ако наистина те харесва ще те разбере и ще се съгласи! Не се притеснявай чак толкова- отпусни се и си прави кефа ! ; ))

tonz94
04-15-2011, 16:31
Питах го какво прави и той каза,че се разбира с гаджето му за утре .. :(

IQA
04-15-2011, 16:41
еми сега го питай закво се държи с теб все едно те харесва а ся те заеба....ако ш те търси ей така само му еби майката и щом ся ти казва, че ш ходи с неговата ..

ivcheto0o
04-15-2011, 18:40
А може би се опитва да те сватоса с този неговия приятел.

bratignat
04-15-2011, 19:37
Този е малък помияр - какво ти пука на теб з агаджето му. И като се фука с нея толкова, защо се опитва да те сваля. Пиша опитва, защото очевидно не му се получава. Ако търсиш съвет, не се знаимавай с лекета, особено с нелоялни. Нелоялен към сегашната си приятелка, ще бъде нелоялен и с теб.

tuzaro
04-15-2011, 20:37
загражда те майна

TheNewReligion
04-15-2011, 23:20
Ама кой ти предлага да излезете- тоя с гаджето или приятеля му? И кой те е помолил на кого да не казваш какво? Пиши ясно, нищо не разбрах...