PDA

View Full Version : Как Тренирате,Как се храните ? :)



Everytime
04-15-2011, 16:39
Темата е ясна.Нека всеки който не прояви мързел да опише накратко своя тренировъчен план и хранителен режим. :)

Моята схема е следната:
Тренирам 4 пъти в седмицата,като гърди и трицепси тренирам по два пъти.
Спазвам НВД-ВМ.
Ползвам кре алкалин (скайтек) и бцаа и глутамин(само след тренировка,понеже е бонус от залата в която тренирам).

Хайде вие сте :)


Направих темата,понеже умирам от скука,а и пък може да науча нещо повече. :)
И ако я смятате за тъпа просто я подминете и недейте да пишете коментари не по темата.Благодаря.

DownloadVirus
04-15-2011, 17:05
Еми аз тренирам 5 пъти в седмицата.

Гърди-бицепс
Крака
Гръб
Рамо-трицепс
1 час кардио

Корем правя след крака и след кардио и това е..

Спазвам ВВД,в този период се опитвам да кача ;)

ПП: Как така ти дават безплатно добавки от залата :D Да не си VIP :razz:

awerw
04-15-2011, 17:09
4 пъти тренирам и почти всичко го тренирам по 2 пъти без гърди,рамо и трапец и съм на ВВД

Everytime
04-15-2011, 17:12
ПП: Как така ти дават безплатно добавки от залата :D Да не си VIP :razz:

Ами не,просто със тренировката дават добавка :) Но може и да се каже,че съм един вид ВИП :D :P :)

Everytime
04-15-2011, 17:23
4 пъти тренирам и почти всичко го тренирам по 2 пъти без гърди,рамо и трапец и съм на ВВД

а някакви добавки взимаш ли :) аминота,креатин,протеинче, ейнер ? :)

щото ако я караш без мисля,че е доста трудно.

DownloadVirus
04-15-2011, 17:38
4 пъти тренирам и почти всичко го тренирам по 2 пъти без гърди,рамо и трапец и съм на ВВД

а някакви добавки взимаш ли :) аминота,креатин,протеинче, ейнер ? :)

щото ако я караш без мисля,че е доста трудно.

Въобще не е трудно,и аз го карам без. Баш пък трудно не е , но те улесняват..

DownloadVirus
04-15-2011, 17:39
ПП: Как така ти дават безплатно добавки от залата :D Да не си VIP :razz:

Ами не,просто със тренировката дават добавка :) Но може и да се каже,че съм един вид ВИП :D :P :)

Добре бе! И аз искам така! Да ида да тренирам и да ми кажат "на ти 50 кила протеин и 5 кила креатин" :razz:

Everytime
04-15-2011, 17:39
хмм.Значи възстановяването ви е повече от перфектно при 4 дни в седмицата интензивни тренировки и 3 дни почивка.
Така де вируса тренира 5 дни.

DownloadVirus
04-15-2011, 17:41
хмм.Значи възстановяването ви е повече от перфектно при 4 дни в седмицата интензивни тренировки и 3 дни почивка.
Така де вируса тренира 5 дни.

Да ! Ама аз правя всяка мускулна група по 1 път!

UNITED2
04-15-2011, 17:42
Тренирам всеки ден,като един 3 дена в седмицата правя само част от упражненията :D .
Иначе кардио правя всеки ден!
В момента съм на НВД и от пилешки пържоли и варени яйца нищо чудно скоро да ми изникне човка :shock:
Ям много домати и краставици също,както и кисело мляко :D

Everytime
04-15-2011, 17:45
Тренирам всеки ден,като един 3 дена в седмицата правя само част от упражненията :D .
Иначе кардио правя всеки ден!
В момента съм на НВД и от пилешки пържоли и варени яйца нищо чудно скоро да ми изникне човка :shock:
Ям много домати и краставици също,както и кисело мляко :D

няма да ти изникне човка споко :D

щом не съм почнал да кодкудякам сме добре хаха :)

DownloadVirus
04-15-2011, 17:47
Тренирам всеки ден,като един 3 дена в седмицата правя само част от упражненията :D .
Иначе кардио правя всеки ден!
В момента съм на НВД и от пилешки пържоли и варени яйца нищо чудно скоро да ми изникне човка :shock:
Ям много домати и краставици също,както и кисело мляко :D

няма да ти изникне човка споко :D

щом не съм почнал да кодкудякам сме добре хаха :)

Може да го правиш на сън!

Everytime
04-15-2011, 17:59
може да хах :) :D

awerw
04-15-2011, 18:13
Не взимам добавки :) И както Вирус каза не е трудно.

slicky
04-15-2011, 18:22
3 пъти в седмицата
първи ден трицепс гърди
втори бицепс гръб
трети рамо,трапец крака
Не изчислявам колко точно протеини и въглехидрати са ми нужни,но спазвам определени правила.Сега ще ги постна:
1. 2-2,5 часа преди тренировка трябва да обезпечите организма си с умерено количество въглехидрати със среден гликемичен индекс и умерено количество протеини.
2. Протеините трябва да постъпят от храни, които се преработват лесно от организма. Не е правилно да се яде преди тренировка свинско, дори без тлъстини, и говеждо, тъй като някои меса се обработват дълго – до 9 часа след приемането им. Подходящи източници на протеини могат да бъдат: суроватъчен протеин, млечен протеин, неголямо количество варена риба, обезмаслена извара, нискомаслено сирене, нискомаслено кисело мляко. Помнете, че суроватъчният протеин трябва да се приеме 2 часа преди тренировката, а не 30-45 минути преди нея, както правят някои трениращи.


3. Въглехидратите трябва да ви дадат достатъчно енергия, но не бива да затормозяват храносмилането ви. По време на тренировката стомахът трябва да е почти празен, иначе в него могат лесно да започнат гнилостни процеси и отделяне на токсини. Както показва практиката, най-добри източници на въглехидрати преди тренировъчния процес се явяват белият ориз, бананите, ябълките, печените картофи или гейнер без подсладители.
4. 30-40 минути преди тренировка трябва да се приемат 5-7 грама аминокиселини (ВСАА). Можете да приемете и 1-3 грама аргинин – за по-добро кръвонапълване на мускулите.


5. След тренировка в организма се „отваря " така нареченият "белтъчно-въглехидратен" анаболичен прозорец – това е период, в който организмът 5-6 пъти по-бързо усвоява хранителните вещества. Но това не означава, че трябва да изядете голямо количество храна или да приемете много високо белтъчна храна, няма и да има полза от такъв „подвиг”. Кръвоснабдяването в стомаха още не се е възстановило. С други думи – не се тъпчете с много храна. Най-добре би било да вземете суроватъчен протеин (0,4-0,6 г на килограм маса) и въглехидрати с висок гликемичен индекс (0,8-1,0 г на килограм маса) – всичко това ще бъде усвоено идеално без разход на много енергия. Ако не ви се приема дори такава храна, можете да ползвате няколко капсули аминокиселини (най-добре ВСАА) и чаша-две сок.
6. Час, час и половина след тренировката неизбежно ще огладнеете и е необходимо да се нахраните пълноценно. Задължително е да включите обилно количество въглехидрати със среден или нисък гликемичен индекс и внушителна порция белтъчини.
7. Не пийте вода по време на ядене. Пийте между храненията, водата е важна за растежа на мускулите ви.
8. Тъй като в сегашните плодове няма много витамини и минерали, поради начина на отглеждането им, създайте си навик след закуска и вечеря да приемате витаминно-минерален комплекси.

да питам-тези правила добри ли са и ако може дайте някакъв друг

vankata5555555
04-15-2011, 19:26
Възтановява се,защото е на ВВД,нека като мен да жули само зелени салата и месо да видим как ще е.Иначе зимата и аз се възтановявах така,а сега с течно амино се възтановявам ама нямам грам сила.Иначе изглеждам доста по як(от зимата),щото съм по релефен.

Chacho
04-15-2011, 20:44
Ми в момента тренирам така:

Сутрин разтягам 30-на минути.

Следобяда ходя на лост и успоредка, като ги редувам - единият ден лост, другият успоредка, без почивки. Редувам си в сериите широки, тесни хватове.

Веднага след това отивам да тичам. С умерено темпо (да мога да водя разговор докато бягам) докато не издъхна. Почивам малко и изкарвам 1-2 обиколки по-бързо.

Като свърша с тичането почвам различни видове ритници, комбинации на удари с ръце и крака (ако има кой да ми държи, ритам една ръкавица, иначе във въздуха). После бой със сянка и се прибирам.

Вечерта правя корем.

Преди да си легна разтягам втори път.

Когато намеря време през деня, без значение кога, тренирам за здравина на костите - юмруците, лактите и пищялите.

Хранителен режим не спазвам в момента, само след тренировки се захранвам. Ям квото има.



Общо взето спортувам, колкото да се поддържам във някаква форма. Скоро може да се захвана по-сериозно със спорт, но в момента много други неща ми занимават ума и заемат свободното време. Пък и пороци трябва да отказвам - пиене, пушене..

Everytime
04-16-2011, 07:33
Като цяло ти си активно спортуващ,браво!
Само пушенето и алкохола не очаквах от теб :)

Greennight
04-16-2011, 11:15
Еми тренирам по 3-4-5 пъти седмично,според ентусиазма 8-) Иначе тренирам предимно с дъмбели и щанги и от време на време на лостове.А също за прасец 3 пъти качвам и слизам 3 етажа на пръсти с брат ми на гръб-50 кила 8-) Не спазвам някакъв по-специален хранителен режим.Сега от 1 седмица наблягам на протеина,за да кача малко мускул :)

ArrowsOfDeath
04-16-2011, 12:44
Как успявате в една седмица два пъти да тренирате една и съща група, при все че имате някаква почивка?

Everytime
04-16-2011, 12:54
Ако имаш добро възстановяване и хранене не е проблем. :)

redbul2
04-16-2011, 13:40
Като цяло ти си активно спортуващ,браво!
Само пушенето и алкохола не очаквах от теб :)
Ай,ай,ай.Срам и позор! Резил голям! :shock: Ама това,че си го признаваш е хубаво качество :)

redbul2
04-16-2011, 13:45
Как успявате в една седмица два пъти да тренирате една и съща група, при все че имате някаква почивка?
Според мен,трябва се тренира според типа телосложение.Най-атлетичните мезоморфи могат да си позволят по няколко тренировки седмично.Хората среден тип до 3-4 пъти,а по-леките ектоморфи само 2 до 3 пъти седмично,може и през 2-3 дни.С по-къса тренировка,по-малко упражнения и по-дълги почивки.

firstdiesel
04-16-2011, 14:55
от утре почвам по тая http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=399606

а храненето е предимно от
1.месо (телешко, свинско, рядко пилешко, риба-никога ... мн се дразня да разделям костичките от месото),
2. ориз около 4-5 КГ на седмица
3. много яйца 10-30бр (с жълтъците, има холестерол ама карай все някога се мре)
4. Кисело мляко от бабата 3-5КГ/седмица (няма нищо общо с купежното)
4. Банани и портокали - 10КГ на седмица
5. Шоколад - 700-1000 грама на седмица
6. Картофи - 25КГ чувал за месец
7. Бобови работи, баници, клинове .....
ям от 5 до 10 пъти на ден, нямам точно определен режим, огладнея ли - ЯМ.
Хляб не барам, това ме кара да ям поне на всеки 3 часа, понякога и по-често.
Алкохол, газирани работи няма .... пия само вода и айрян, нищо друго.

ArrowsOfDeath
04-16-2011, 15:04
А за белия хляб какво ще кажете? В последно време го увеличих и смятам, че има голяма роля в това, че качих 2 кила за месец.

Everytime
04-16-2011, 15:11
Бих ти препоръчал да ядеш пълнозърнест хляб :)
А и нормално да качиш кила.. все пак хляба е тесто.

Everytime
04-16-2011, 15:13
[quote="firstdiesel"]от утре почвам по тая http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=399606


3. много яйца 10-30бр (с жълтъците, има холестерол ама карай все някога се мре)

нали знаеш че холестерол--> тестостерон

redbul2
04-16-2011, 15:18
Хляб(и най-вече бял),ориз,картофи=въглехидр ати в значително количество. А консумацията е според това какви желани резултати се търсят. И оттам се регулира количеството-повече или по-малко да бъде.

firstdiesel
04-16-2011, 15:28
[quote=firstdiesel]

нали знаеш че холестерол--> тестостерон

точно ;) ... но с тестостерона идват и пъпките

play23
04-16-2011, 15:31
риба-никога ... мн се дразня да разделям костичките от месото),

Филе ;)

Everytime
04-16-2011, 15:37
е да ама филето е по-скъпо :)

play23
04-16-2011, 15:42
Аз като гледам каква програма е написал сигурно отиват по 70-80лв на седмица така че едва ли ще го бърка много. Не е по-скъпо от примерно някакво месо.

firstdiesel
04-16-2011, 19:14
да ама рибата не мога да я готвя ....
ся съм се замислил да отделя малко финанси и време за някво женско да ми готви :D

vankata5555555
04-16-2011, 20:01
Пълнозърнестия хляб(българския) се прави от стар бял хляб и се добавят трици(това са люспите на житото/пшеницата.Така че си купувайте вносен,малко е скъп но поне,ще ядете нещо.

navar
04-16-2011, 20:53
сериозно ?? ти да не си технолог ??? сигурно кренвиршите се правят от стара луканка,с добавка на нишесте ??

vankata5555555
04-16-2011, 21:50
Не,случайно познавам човек,който е управител на няколко били в България и Румъния.Днес на един имен ден,го поразпитах малко повече за храните в българия(понеже рядко имам честта да го видя) и ми обясни МНОГО неща които сигурно ти дори не си си и представял.Мога дори да ти обясня как става процедурата ако си заинтересован или просто търсиш с кой да се заядеш.И почти всички(да не казвам всички) луканки,кренвирши и саздърми се правят пак от месо което трябва да се махне от витрината.Специално създърмата се правела от месо което буквално се скапвало.

Utopia
04-18-2011, 16:52
хапваш колкото да се заситиш. не повече, най вредна е храната която се яде след като вече си се нахранил.

един ден на плодове, един ден на зеленчуци, един ден на месо със зеленчуци.

не ям хляб, пържено, сладко, не пия газирано и сокове на прах или подобни.
не слагам маги отрова в менюто.

тренирам когато мога. гледам да се движа повече. лятото играя тенис на корт, плуване. зимата малко фитнес (но последната година две нямам време).

един съвет :)
100грама дневно приемане на кашкавал е препоръчителната дажба необходима за набавяне на дневната доза калции необходима на организма. прост начин да се предпазиш от остеопороза, навреме!

abvd
04-19-2011, 13:26
мии как лесно!
1-во утивам на кикбокс и там изкарвам по 2 4аса секи ден
2-ро утивам в една фитнес зала правя:гарди,граб,бицепс,кор емни-пло4ки,прасец!
3-то утивам на някой лост и правя кофички около 25-30 нормално
4-то правя по 50-60 лицеви опори и стаам машина :D :P

DownloadVirus
04-19-2011, 16:28
хапваш колкото да се заситиш. не повече, най вредна е храната която се яде след като вече си се нахранил.

един ден на плодове, един ден на зеленчуци, един ден на месо със зеленчуци.

не ям хляб, пържено, сладко, не пия газирано и сокове на прах или подобни.
не слагам маги отрова в менюто.

тренирам когато мога. гледам да се движа повече. лятото играя тенис на корт, плуване. зимата малко фитнес (но последната година две нямам време).

един съвет :)
100грама дневно приемане на кашкавал е препоръчителната дажба необходима за набавяне на дневната доза калции необходима на организма. прост начин да се предпазиш от остеопороза, навреме!

Лол..Както казва @navar - добре е да четеш в wikipedia , но не винаги..Това са пълни глупости ;)

Everytime
04-19-2011, 19:39
кашкавала предимно го ям заради белтъците в него.Относно хляба и аз не ям хляб.
Интересно ми е как я караш един ден на плодове изцяло :)

Utopia
04-20-2011, 15:51
DownloadVirus,
не го четох в уикито, а в телевизионно предаване което гледах. една докторка която е точно тази сфера даваше съвети.

Евери,
не е толкова зор.
като съм на плодове даже по малко ям. мн бързо ме засища
един банан в 10, една ябълка в 13 или 14часа, и един портокал за вечеря.
ако е събота или неделя си правя закуската със малко кисело мляко и вътре слагам банан и ананас.

деня със зеленчуци, не закусвам, на обяд салата (може и със сирене) за вечеря един домат и половин краставица гергана. може и друго, моркови, зеле, добре е да се разнообразява.

и месото задължително не се смесва с ориз, картофи, боб,
месото може да е със зеленчуци (варени или печени)

DownloadVirus
04-20-2011, 16:00
Толкова е разбирал този "доктор" :) От-До-всичко грешно ...

Chacho
04-20-2011, 16:24
Тея доктори дават съвети за жени в напреднала възраст, които искат да свалят само чрез хранене и тук-таме някоя разходка до магазина.

За по-сериозен човек една такава диета може да се окаже голяма пречка.

ArrowsOfDeath
04-21-2011, 15:26
Наскоро видях едно момче във фитнеса да тренира не като прави по 4-5 серии едно упражнение, после друго и така, ами прави една серия на едно упражнение, после серия на друго и така ги върти няколко упражнения, като се тренира само една мускулна група, разбира се. Някакво мнение за този начин на трениране?

Everytime
04-21-2011, 17:42
Олд скуул :)

ArrowsOfDeath
04-21-2011, 19:15
И каква е целта на този начин? Какво е по-различното?

LifeFitness0
04-21-2011, 19:18
Това е кръгова тренировка.Подходяща е за начинаещи и за отслабващи,защото упражненията са предимно базови и се натоварват повече мускули =>повече изгорени калории за час.

ArrowsOfDeath
04-21-2011, 19:31
Написал съм, че се тренира само една мускулна група, а не всички. Не става дума за кръгова.

Chacho
04-21-2011, 22:55
Освен да правиш много качествено сериите, така че да те натоварва достатъчно една и просто с няколко различни упражнения да напрегнеш целият мускул и да си ходиш :Р

На мен 4-5 серии на успоредката ми стигат. Ако правя на всяко упражнение по 1 серия ще е същото.

Utopia
04-22-2011, 09:36
Написал съм, че се тренира само една мускулна група, а не всички. Не става дума за кръгова.

човек, във фитнес залата или по точно културизма всичко е въпрос на генетика.
човека си е избрал този начин на трениране и смята, че така ще постигне ефекта който търси.


много тесногръдо гледате

selenium
04-22-2011, 11:18
Когато намеря време през деня, без значение кога, тренирам за здравина на костите - юмруците, лактите и пищялите.



Какво представлява тази тренировка? В специалност за лакти/китки се интересувам.

redbul2
04-22-2011, 12:23
Написал съм, че се тренира само една мускулна група, а не всички. Не става дума за кръгова.

Щом е само една мускулна група и не е кръгова,може би става въпрос за суперсерии.При тях се редуват по една серия от различни упражнения.Препоръчва се това да става без почивка между отделните серии.Смята се,че по тоя начин натоварването и напомпването е максимално и по-добро.

Chacho
04-22-2011, 13:05
Когато намеря време през деня, без значение кога, тренирам за здравина на костите - юмруците, лактите и пищялите.



Какво представлява тази тренировка? В специалност за лакти/китки се интересувам.

Стават по твърди и малко се притъпява болката при удар. Идеята е да удряш някаква повърхност леко, по много пъти и след време ръката ти (примерно) ще е много по-здрава. За целта са удобни торбички с пясък, дъски, др. Може и с точилка да размачкваш даденото място, като обикновено точилката я увиват в нещо, за да се получи тънък мек слой и да не е директно с дървото.

Обяснението на този вид тренировка се крие в така наречения закон на Волф. Структурата на костта е фугеста, погледнато отблизо, костта е като на малки мостчета. Когато се получат микротравми, тези мосчета се разрушават и при заздравяване новите мостове стават по-дебели и съответно фугите по-малки. Така костта става по-плътна, респективно по-здрава.

Тази идея се ползва в бойните изкуства при чупенето на тухли, цигли, дъски и т.н.

cunt
04-25-2011, 17:36
тези , които спазват НВД или РБД може ли да си напишат точно хранителния им режим ?

ArrowsOfDeath
04-25-2011, 17:57
Да ви се похваля, че през последния месец имам голям прогрес откъм сила. Качил съм 2 килограма, но не забелязвам някаква разлика във външния ми вид, но затова пък много покачих силата. Преди правех с 50кг. последната серия на лежанката и то доста трудно, а сега с 60кг. правя по няколко повторения. На полулега правя с 24кг. дъмбели, а не с 14кг. както преди. На хоризонталния скрипец днес направих серия с 80кг. Абе, като цяло навсякъде съм покачил драстично силата 8-)

DownloadVirus
04-25-2011, 18:12
Да ви се похваля, че през последния месец имам голям прогрес откъм сила. Качил съм 2 килограма, но не забелязвам някаква разлика във външния ми вид, но затова пък много покачих силата. Преди правех с 50кг. последната серия на лежанката и то доста трудно, а сега с 60кг. правя по няколко повторения. На полулега правя с 24кг. дъмбели, а не с 14кг. както преди. На хоризонталния скрипец днес направих серия с 80кг. Абе, като цяло навсякъде съм покачил драстично силата 8-)

Нещо ти куца леко техниката може би, 60 кг лежанка (лег) и 24 кг дъмбели (полулег) ..

redbul2
04-25-2011, 18:47
Да ви се похваля, че през последния месец имам голям прогрес откъм сила. Абе, като цяло навсякъде съм покачил драстично силата 8-)

Браво,шефе! :) Заякнал си много.За полулега дъмбелите по 24 кг всеки или двата общо са 24? Щото ако единия е 24,не знам как ги изтласкваш.Аз 2-3 седмици правя полул ег с дъмбели и още не мога им свикна.Вземам по-леки засега.80 кг на скрипеца е супер! Не съм стигал толкова кг,тежко е.И за теб лега е по-труден,но 10 кг е сериозен прогрес.Така се започва с няколко повторения и всяка тренировка опитваш още 1-2 да прибавиш.И като стигнеш 6-8 можеш да правиш всички серии с 60.Отначало може да се получи 8-6-4 примерно или 8-7-5.Караш нататък.След някоя седмица ще стигнеш 8-8-8 или 10-10-10 с 60 кг.Поздрав за успеха ти.
Теглото можеш да повишиш лесно,ако тренираш през два-три дни.Но тогава се качва и мазно.

ArrowsOfDeath
04-25-2011, 20:52
Именно с такъв начин на трениране си увеличих силата. При всяка тренировка гледам да слагам повече тежест, може да е минимална, но пак ще е повече от предишния път. Някак си много добре се чувствам, особено сега, когато усещам ефекта от здравите тренировки и по-доброто ми хранене. Почти нацяло съм спрял газираното, сладкото и храненето навън с боклуци (ям само на китайския ресторант 700гр. ориз със зеленчуци 8-)) Алкохола също. И хубавото е, че нищо от тези неща не ми липсва и не го правя насила :)

Everytime
04-26-2011, 08:47
Нещо ти куца леко техниката може би, 60 кг лежанка (лег) и 24 кг дъмбели (полулег) ..

не,професоре не куца :)

и аз вдигам 2х90 кг лег и прая полулег с дъмбели с 30 килограмовите :)

ArrowsOfDeath
04-26-2011, 21:54
А ходите ли с някого да тренирате или сами? Аз само когато правя гърди викам някой приятел, иначе в останалите дни си ходя сам. Виждал съм хора, които не искат да ходят на фитнес, щото нямали с кого... Когато съм сам, се отдавам изцяло на тренировката, само тя ми е в главата, а не се разсейвам със странични приказки.

DownloadVirus
04-26-2011, 22:23
Нещо ти куца леко техниката може би, 60 кг лежанка (лег) и 24 кг дъмбели (полулег) ..

не,професоре не куца :)

и аз вдигам 2х90 кг лег и прая полулег с дъмбели с 30 килограмовите :)

Нещо не сте в ред или на мене лега ми е доооооооост над полулега :D

В крайна сметка изкарайте едно видео да видя дали ги правите както трябва упражненията 8-)

Everytime
04-27-2011, 10:25
Ти сам четеш ли си кво пишеш :)

Everytime
04-27-2011, 10:27
А ходите ли с някого да тренирате или сами? Аз само когато правя гърди викам някой приятел, иначе в останалите дни си ходя сам. Виждал съм хора, които не искат да ходят на фитнес, щото нямали с кого... Когато съм сам, се отдавам изцяло на тренировката, само тя ми е в главата, а не се разсейвам със странични приказки.

по принцип ходим двама,най-много трима на фитнес :)
и да за гърди винаги викам някой да ме пази като правя с по-тежко :)

HHristov
04-27-2011, 12:37
Tренирам силово :) Ям квото си искам :)

Everytime
04-27-2011, 15:32
А мазнините как са ? :)

HHristov
04-28-2011, 14:17
Kaто проценти не знам :) не ме и интересува....не са малко, но пък си струва :)
п.п. само пояса е мазен, а корема е прибран :)

ArrowsOfDeath
04-28-2011, 17:21
http://www.youtube.com/watch?v=iUC6ntpPpKE

Поздрав :)

fatrat
04-28-2011, 17:41
пак ли тея маймуни :D

ArrowsOfDeath
04-28-2011, 17:44
Готина е песента :)

fatrat
04-28-2011, 17:47
Готина е песента :)
да де ясно :)

waterboy
04-30-2011, 14:33
Тренирам от 3 години и половина 1.69см 67-8кг 8)