PDA

View Full Version : професионален фондьотен



rusoto_baby_f
04-15-2011, 18:49
Искам да си купя професионален фондьотен...
Миналата година имах бал и гримьорката която ме гримира,мисля, че използваше марката L'Oreal....но не съм на 100% сигурна..Грима ми издържа цял ден и цяла нощ, а плюс това беше много топло и бях учудена, че не се размаза...
Други марки за които съм чувала добри отзиви са Kryolan, Estee Lauder, Лумене, Shiseido,Макс Фактор...
Трябва да е фондьотен с висока степен на покривност...и дълготрайност...
Нямам белези, нито пъпки...- скривам луничките си!
Ползвам Импала, защото покриват максимално от другите нискокачествени марки...но само след няколко часа и започва да се размазва.. :?

FuckingFreak
04-15-2011, 18:55
Ами професионален - за какво го искаш? Предполагам за вечерни излизания, така че няма да има проблем да е много покривен и да има шанс да се получи ефект "маска".. в момента има един на Л'ореал - mat morphose, супер е, с матиращ ефект и е покривен, но за съжаление за цена не мога да те ориентирам. Та общо взето само за тази добра марка имам отзиви..

neeDaBosS
04-15-2011, 19:06
^Цената на morphose е 21,90.
На Lancome фондьотените са хубави,ама ще се изръсиш над 60лв.Така,че можеш да пробваш Max Factor. http://beautycosmetic.biz/images/maxfactorexpirencefdt.jpg тоя е добър :) С Estee Lauder не съм много запозната,но до колкото знам и те ще са по-скъпички.Тая impal-a не е хубава,спри да я ползваш.

nomatterwho
04-15-2011, 19:17
Да не правя нова тема искам да попитам продуктите на Revlon стават ли? Тъй като за малко да си взема един фон дьо тен за 25 лева и още се чудя за него.. :(

neeDaBosS
04-15-2011, 19:30
Revlon photoready е хубав,има средна покривност и е лек като формула.Мисля,че премахва лъщенето.

CupcakeMonster
04-15-2011, 19:51
Аз чувам добри отзиви за колорстей на ревлон,и за фотореди също..сега съм с макс фактор,но някакси не покрива и лесно пада..И искам след него някой от тези на ревлон..препоръчайте за смесена кожа,пъпки почти няма,рядко излизат,по скоро петна имам..

rusoto_baby_f
04-15-2011, 20:29
Ами професионален - за какво го искаш? Предполагам за вечерни излизания, така че няма да има проблем да е много покривен и да има шанс да се получи ефект "маска".. в момента има един на Л'ореал - mat morphose, супер е, с матиращ ефект и е покривен, но за съжаление за цена не мога да те ориентирам. Та общо взето само за тази добра марка имам отзиви..

Ами не само за вечер и за през деня....искам да го ползвам..

Rebirthing
04-16-2011, 11:30
[b]Ако ще го ползваш и за през деня фон дьо тена трябва да е лек !

Марките които си изброила не са нищо особено, ако трябва да говорим за професионализъм...освен Shiseido, де. Ако искаш нещо наистина добро, заложи на M·A·C или Lanc

PullMeCloser
04-16-2011, 13:33
Момичето може да иска да ползва качествени продукти за лицето си, щом в първия пост говори за estee lauder, shiseido и изобщо споменава 'професионални марки' предполагам е съгласна да се изръси с повечко пари.
Пробвай Шанел.

http://www.beautyandfashiontech.com/wp-content/uploads/2008/01/220_chanel-vitalumieries.jpg

Много добър и лекичък!

http://www.hellomakeup.com/wp-content/files/2006/10/chanel-teint-fluide.jpg

http://www.chanel.com/fragrance-beauty/cms2export/level2/Site1Files/P173200/P173200_LARGE.jpg

Клиник- Anti Blemish
Много съм довона, само дето моята кожа почва леко да лъщи заради слънцезащитния фактор, но с малко пудра отгоре е перфектен и издържа цял ден- нито ми лъсва зоната, нито нищо. Аз също съм с лунички, не ги прикрива особено, но е много приятен!

Бях пробвала на Clarins един, много прикриваше и стоеше леко, но не се сещам кой беше. А го ползвах доста време...


Също:
http://3.bp.blogspot.com/-VOxDZ0G72Wk/TVuX-0hss6I/AAAAAAAAAG8/qNI20SOb3vM/s1600/casualcutie-Lancome-Teint-Idole-Ultra-Liquid-Foundation-SPF-10.jpg

M.A.C. пробвай също.

Кожата ми не е проблемна, не е мазна, нито суха, няма черни точки, така че тези ,които съм пробвала не са от най- покривните, пък и гледам да не ползвам такива, защото не се чувствам добре с тях. Фон дьо тен слагам рядко, но тези, които горе показах са хубави и съм много доволна.

ri41
04-16-2011, 14:59
на МАС са хубави, издръжливи

krisito9212
04-16-2011, 16:32
Искам да си купя професионален фондьотен...
Миналата година имах бал и гримьорката която ме гримира,мисля, че използваше марката L'Oreal....но не съм на 100% сигурна..Грима ми издържа цял ден и цяла нощ, а плюс това беше много топло и бях учудена, че не се размаза...
Други марки за които съм чувала добри отзиви са Kryolan, Estee Lauder, Лумене, Shiseido,Макс Фактор...
Трябва да е фондьотен с висока степен на покривност...и дълготрайност...
Нямам белези, нито пъпки...- скривам луничките си!
Ползвам Импала, защото покриват максимално от другите нискокачествени марки...но само след няколко часа и започва да се размазва.. :?От тези,които си изброила единствено Kryolan е професионална марка.Аз не те съветвам да се мацаш с фдт,особено през деня,колкото и качествен или проф е ВИНАГИ личи чистата кожа и тази,намацана с фдт.За през деня аз лично те съветвам да използваш лека пудричка,или бронзова такава или пък шоколадите на Буржоа.
Иначе хубави фдт има на mac,chanel,lancome,no sa 60+ lw.За лореалските и подобни незнам,не съм ползвала.