PDA

View Full Version : 7 години разлика



ronito01
04-15-2011, 21:25
според вас нормално ли е момчето да е на 20 а момичето на 13..?

propertyofaoi
04-15-2011, 21:27
ми не

ozzy
04-15-2011, 21:58
ми не

I agree .. и спрете с тъпите теми ;ж

porcelandoll
04-15-2011, 22:16
Кирилицата е задължителна.

GregoryHouse.

kindergarden
04-15-2011, 22:20
Абсолютно не е нормално!

interista8
04-15-2011, 22:21
НЕ !

FuckedUp
04-15-2011, 22:28
тц...на къде отива тва племе..

TheNewReligion
04-15-2011, 23:02
Да. За чуканьето и педофилията граници ня-ма.

marin4itu
04-16-2011, 07:46
То на 13 е дете още бе!

DarkTemplar
04-16-2011, 07:50
НЕ, не е нормално.

dydinka11
04-16-2011, 07:56
WTF ??? Защо да не е нормално ?? Ако се обичат ??? на 13 била още дете ...пфффф има 13 годишни които са доста надраснали възрастта си външно и по характер така че за мен е нормално на 13 съм гаджето ми на 18 .. Сестра ми пък примерно ходи от 7ми клас с момче което тогава е било на 21 (8 години разлика) в момента тя е на 22 той ще прави 30 тази година женени са и имат една чудесна дъщеричка !!!!!!!!!!!! А пък и според мен е по-добре момчето във връзката да е по-голямо защото в днешно време повечето са лигльовци ,които знаят само думата СЕКС !!! Но не казвам че е НЕнормално и жената / момичето да е по-голямо !!!

DarkTemplar
04-16-2011, 08:04
Мда, на 13 вече са зрели и осъзнати, даже са готови за брак и деца. 8-)

Giosterica
04-16-2011, 08:09
То на 13 е дете още бе!
++

dydinka11
04-16-2011, 08:23
Мда, на 13 вече са зрели и осъзнати, даже са готови за брак и деца. 8-)


Не казах това както виждаш !!! Просто колкото и да не искаш да го видиш , има хора които живота е "очукал" доста от рано и знаят какво говорят,какво искат и какво чувстват !!!

kindergarden
04-16-2011, 08:54
Мда, на 13 вече са зрели и осъзнати, даже са готови за брак и деца. 8-)


Не казах това както виждаш !!! Просто колкото и да не искаш да го видиш , има хора които живота е "очукал" доста от рано и знаят какво говорят,какво искат и какво чувстват !!!нормално е едно 13 годишно момиче да говори така...
просто още нищо не си видяла
за да разбереш колко не си видяла :)

marin4itu
04-16-2011, 08:57
dydinka11, това, че със сестра ти се е случило така нищо, не означава. Браво на тях, живи и здрави да са, дъщеричката им също!

Но сегашното поколение на 13-годишните е различно. Имам брат, които лятото ще прави 13 и ги виждам момиченцата как разсъждават и мога да кажа, че изобщо не разсъждават като зрели хора. Поколенията просто са различни.

minionka
04-16-2011, 08:59
WTF ??? Защо да не е нормално ?? Ако се обичат ??? на 13 била още дете ...пфффф има 13 годишни които са доста надраснали възрастта си външно и по характер така че за мен е нормално на 13 съм гаджето ми на 18 .. Сестра ми пък примерно ходи от 7ми клас с момче което тогава е било на 21 (8 години разлика) в момента тя е на 22 той ще прави 30 тази година женени са и имат една чудесна дъщеричка !!!!!!!!!!!! А пък и според мен е по-добре момчето във връзката да е по-голямо защото в днешно време повечето са лигльовци ,които знаят само думата СЕКС !!! Но не казвам че е НЕнормално и жената / момичето да е по-голямо !!!

Говориш така, щото си на 13.. мислиш че си видяла нещо, ама далеч не е така..

П.Т: не

GregoryHouse
04-16-2011, 09:10
Какво я корите пък и вие. От моя гледна точка пък вие не сте видяли нищо и т.н.

По темата, от моя гледна точка - нищо ненормално не виждам. Просто е малко вероятно да има успех.

dydinka11
04-16-2011, 09:19
М напротив не знаете какво ми е предоставил живота още преди тази възраст ! Не говоря така защото съм на 13 , видяла съм някои на моята възраст които също знаят какво говорят и мислят но са малко наистина много малко ! Да ,не казвам ,че при всички ще стане както при сестра ми ! Надявам се да има повече такива двойки наистина ! ! ! Не знам, не познавам момичето в случая, така че не мога да твърдя дали има здрав акъл или не , ако не то е ясно как ще приключи тази връзка , обаче ако момичето знае какво иска ,а нека не забравяме и момчето де ако и то знае какво иска не виждам причина да не се получи !

concordia
04-16-2011, 09:37
според вас нормално ли е момчето да е на 20 а момичето на 13..?

Не.Той е вече доста зрял, а тя е още твърде малка. Въпросът има и законови последствия, в случай, че той поиска полови сношения, което е напълно възможно.

Родителите й трябва да знаят и да направят всичко възможно да прекратят тази връзка.

Иначе във филмите и романите от това би излязъл много красив сценарий - в смисъл, че те се обичат, а родителите и светът не ги разбира и т.н.


Поздрав,


Конкордия

againstyou
04-16-2011, 09:57
Какво я корите пък и вие. От моя гледна точка пък вие не сте видяли нищо и т.н.

По темата, от моя гледна точка - нищо ненормално не виждам. Просто е малко вероятно да има успех.

marin4itu
04-16-2011, 10:05
М напротив не знаете какво ми е предоставил живота още преди тази възраст ! Не говоря така защото съм на 13 , видяла съм някои на моята възраст които също знаят какво говорят и мислят но са малко наистина много малко ! Да ,не казвам ,че при всички ще стане както при сестра ми ! Надявам се да има повече такива двойки наистина ! ! ! Не знам, не познавам момичето в случая, така че не мога да твърдя дали има здрав акъл или не , ако не то е ясно как ще приключи тази връзка , обаче ако момичето знае какво иска ,а нека не забравяме и момчето де ако и то знае какво иска не виждам причина да не се получи !

Аз не споря, че няма момиче на 13 с акъла си.. Винаги има изключения, разбира се. Някои хора са принудени да пораснат по-бързо. Имам чувството, че не ме разбираш.. Говоря за средно статистическата връзка момче на 20 и момиче на 13, и мисля, че малко такива са успешни. Но има и изключения както при сестра ти.

Violenza
04-16-2011, 10:37
Аз не познавам дете на 13-14, което да НЕ си мисли, че е надраснало възрастта си и че е много зряло. 8-)

7 години по принцип изобщо не са голяма разлика, но говорейки за големи хора. Момиче на 13 да е с 20 годишен ми се вижда малко прекалено.

GregoryHouse
04-16-2011, 11:00
Аз не познавам дете на 13-14, което да НЕ си мисли, че е надраснало възрастта си и че е много зряло. 8-)

7 години по принцип изобщо не са голяма разлика, но говорейки за големи хора. Момиче на 13 да е с 20 годишен ми се вижда малко прекалено.

Аз не познавам такъв човек без значение от годините му.

BaffaLsc
04-16-2011, 11:05
Винаги съм била на мнение, че за любовта възрастовата разлика НЕ е проблем.. :]

sh3_1s_7h3_0n3
04-16-2011, 11:05
Нормално е, ако момичето е на 20, а момчето на 27.

К'ви са тия извратени истории. Какво общо могат да имат 20-годишен загорял МЪЖ и 13-годишна пикла?! Освен да я разчеква... за друго не се сещам...

dydinka11
04-17-2011, 08:16
Нормално е, ако момичето е на 20, а момчето на 27.

К'ви са тия извратени истории. Какво общо могат да имат 20-годишен загорял МЪЖ и 13-годишна пикла?! Освен да я разчеква... за друго не се сещам...

Ти чувал/а ли си за думата ЛЮБОВ или си от хората знаещи само СЕКС ,СЕКС,СЕКС !!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????? Съгласна съм с другите ,че не всички на 13 са с акъла си , че за любовта не е от значение дали си на 13 или на 15 .... а за това че всички твърдят ,че са надраснали възрастта си ако мислиш че и аз съм такава ела да се запознаем ,прекарай един ден с мен и ще си промениш мнението !

anonymous708973
04-17-2011, 08:43
Съгласна съм, че има хора, които разсъждават като много по-зрели от връстниците си, но... 13? За 13-20 разликата е прекалено голяма. Добави по още 3-4 години и вече е съвсем друга бира.

Той учи в университет, евентуално и работи, излиза с приятели по нощите, а тя все още учи граматични правила, как да се гримира и трябва да е вкъщи в 20 ч?
Не е нормално. Никак даже. Той наистина ли не може да си намери някоя на по-близка до неговата възраст?

П.С. Дидинка, с риск да ти спукам розовия сапунен мехур, баш като 13-годишен пуберт се държиш. Прочетох малко мнения... Никакво сдържане на емоции. Не си надраснала възрастта си, повярвай ми :)

cigarettekisses
04-17-2011, 09:18
..

anonymous708973
04-17-2011, 09:23
Виж, няма твърда формула. Зависи основно от акъла и светогледа на момичето. :)

Greennight
04-17-2011, 11:45
НЕ!Виж,ако единият беше на 28,а другият на 35 да речем ситуацията е различна :)

TheBeliever
04-17-2011, 11:52
Всички се насочват към това колко зряла/незряла ще е девойката. А на мен ми е по-интересно какъв оръфляк трябва да е 20-годишния, та да се хване с хлапе на 13. Не познавам нормално интелигентно момче на тази възраст, което да прояви интерес към дете в прогимназия.

XxInn0cencexX
04-17-2011, 12:04
В повечето случаи разликата не е проблем.Примерно единия на 28,другия на 21 .. но това тука е различно.Приоритетите на едно 20-годишно момче и 13-годишно хлапе са съвсем различни.Нямат допирни точки,така че не може да става въпрос за някаква сериозна връзка,освен за секс.

kitti123
04-17-2011, 12:12
Че момичетата се развиват по-бързо от момчетата..ФАКТ..Но за мен тази разлика си остава голяма и трудно преодолима.В мойто даскало има едно девойче на 14 ,което ходи с 23-4-5 годишен (нз точно на колко е..).И все пак подкрепям мнението,че всичко е индивидуално..

GregoryHouse
04-17-2011, 13:08
Естествено, че възрастта има важна роля в една връзка. Дори и при ситуацията 28 към 35. Просто не е фрапираща като при 13 към 20. Аз съм на 21 и гледам на 13-14г момиченца като на деца. Некфи лапета там.
За какво бих си говорил с 13 годишна? Сериозен разговор? Да,бе,да. То си мисли как да няма петно на дънките и как да избяга от даскало на кафе. Аз се чудя къде ще живея, работя, каква далавера да направя и т.н. Коренна разлика в мисленето. Тя тепърва би навлизала в буйните си години, иска да експериментира и т.н. Докато ти вече си минал този период и си далеч по улегнал.

Единственото възможно общо е секса. Който е незаконен по българското законодателство и се третира като педофилия -> подлежиш на затвор.

GG за любовта няма граници.

cigarettekisses
04-17-2011, 14:07
.
За какво бих си говорил с 13 годишна? Сериозен разговор? Да,бе,да. То си мисли как да няма петно на дънките и как да избяга от даскало на кафе. Аз се чудя къде ще живея, работя, каква далавера да направя и т.н. Коренна разлика в мисленето. Тя тепърва би навлизала в буйните си години, иска да експериментира и т.н. Докато ти вече си минал този период и си далеч по улегнал. .

според мен,ако момичето е достатъчно умно и не е лигла-могат да си намерят теми за разговор.
философски въпроси може би,проблеми,мечти..не знам.
на 13 обаче още си дете и т.н.
по-добре е,естествено,да се занимаваш с момчета на твоята възраст или 1-2 години по-големи.
иначе всяко правило си има изключения..
предлагам ти да продължиш напред,още си малка.
знам,че сигурно ще ти е трудно.любовта не пита и т.н.т. обаче трябва да мислиш трезво.

YoUcANNOtiMaGiNe
04-17-2011, 14:26
За всеки границата между нормално и ненормално е различна. Гледната точка на психопата например е, че е нормално да извършва престъпления. Прието е в обществото, обаче, че това не е нормално. Отговорът ми на въпроса е: нормално е, стига да знаят какво правят и психически да са надраснали възрастта си.

GregoryHouse
04-17-2011, 14:32
Психопата е неемоционален човек който не разбира разликата между добро и зло, не може да осъзнае, че има последствия от действията му. Примера не е много уместен.

Аз доколкото съм гледал и говорил с 13 годишни, всички мислят, че са открили топлата вода. Че са много по-напред от останалите и никой от тях няма да ти каже, че е малка лигла и не разбира нищо. :) Така, че това е една полемика в която, ако навлезем - няма да излезем. Щото кой детерминира, че е психически надраснала годините си?

YoUcANNOtiMaGiNe
04-17-2011, 14:38
Може и така да е. Наистина на тази възраст има много малко, които са надраснали годините си. Повечето от останалите, неосъзнати тийнове преекспонират с това, но все пак има и такива, които са се осъзнали и разсъждават като големи хора. Въпреки това, характера на човек се оформя изцяло далеч по-късно от тийн възрастта.

TheTiger
04-17-2011, 15:11
Разликата от 7 години е нормална едва тогава, когато и двете страни са готови да носят отговорност, да споделят общи интереси и др.

dydinka11
04-17-2011, 16:24
Съгласна съм, че има хора, които разсъждават като много по-зрели от връстниците си, но... 13? За 13-20 разликата е прекалено голяма. Добави по още 3-4 години и вече е съвсем друга бира.

Той учи в университет, евентуално и работи, излиза с приятели по нощите, а тя все още учи граматични правила, как да се гримира и трябва да е вкъщи в 20 ч?
Не е нормално. Никак даже. Той наистина ли не може да си намери някоя на по-близка до неговата възраст?

П.С. Дидинка, с риск да ти спукам розовия сапунен мехур, баш като 13-годишен пуберт се държиш. Прочетох малко мнения... Никакво сдържане на емоции. Не си надраснала възрастта си, повярвай ми :)

и как да си сдържам емоциите като сте супер зле ?? Да за 20 годишен добре не е много добре ама какво я нападате живота е нейн и ако иска и с 30 годишен ще ходи а за "розовия ми сапунен мехур" ПЪРВО Е ЛИЛАВ И ВТОРО НЯМА КАК ДА МИ ГО СПУКАШ ! Твоето мнение относно това дали съм надраснала лапешките историйки на повечето 13 годишни момиченца не ме огрява !! Тези които ме познават много добре знаят за какво стаава въпрос ! Странични мнения НЕ ме касаят ! :*

Josefinne
04-17-2011, 16:27
Нормално е. Нормално е дори момичето да си пада по момчето. Но не е нормално обратното.

pitfall
04-17-2011, 16:31
не е нормално, ама то в днешно време и 11-годишно дете е способно да се хване с 20-годишен, нищо не е чудно вече :-o

GregoryHouse
04-17-2011, 16:43
Тези които ме познават много добре знаят за какво стаава въпрос ! Странични мнения НЕ ме касаят ! :*

И постваш анонимно във форум...Sense! It makes none of it!

bloodyred
04-17-2011, 17:13
7 години разлика са едно НИЩО за истинска любов, но 13 годишно момиче? Чакай малко, поне да беше на 15 вече нещата са по-различни, но 13 кой клас е - 6ти, най-много 7-ми? .. Не мисля, че ще се получи нещо, но ако примерно момичето е 15+ и нагоре, разлика от 7, дори 8 години не е голяма. ;)

Josefinne
04-17-2011, 17:14
Съгласна съм, че има хора, които разсъждават като много по-зрели от връстниците си, но... 13? За 13-20 разликата е прекалено голяма. Добави по още 3-4 години и вече е съвсем друга бира.

Той учи в университет, евентуално и работи, излиза с приятели по нощите, а тя все още учи граматични правила, как да се гримира и трябва да е вкъщи в 20 ч?
Не е нормално. Никак даже. Той наистина ли не може да си намери някоя на по-близка до неговата възраст?

П.С. Дидинка, с риск да ти спукам розовия сапунен мехур, баш като 13-годишен пуберт се държиш. Прочетох малко мнения... Никакво сдържане на емоции. Не си надраснала възрастта си, повярвай ми :)

и как да си сдържам емоциите като сте супер зле ?? Да за 20 годишен добре не е много добре ама какво я нападате живота е нейн и ако иска и с 30 годишен ще ходи а за "розовия ми сапунен мехур" ПЪРВО Е ЛИЛАВ И ВТОРО НЯМА КАК ДА МИ ГО СПУКАШ ! Твоето мнение относно това дали съм надраснала лапешките историйки на повечето 13 годишни момиченца не ме огрява !! Тези които ме познават много добре знаят за какво стаава въпрос ! Странични мнения НЕ ме касаят ! :*

Тая ме разби! Лилав й бил балонът :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz:

cigarettekisses
04-17-2011, 17:23
не е нормално, ама то в днешно време и 11-годишно дете е способно да се хване с 20-годишен, нищо не е чудно вече :-o
едва ли

Whathurtsthemost
04-17-2011, 17:36
Не, не е нормално !! Неговото мислене ще е много по-различно от твоето. :!: :!:

valll
04-17-2011, 17:52
заглавието на темата е малко по-различно от съдържанието. разликата моя приятел също е 7 години. но аз съм на 20 той на 27. когато обаче става въпрос за 13 годишно момиче и 20 годишно момче вече не мисля, че е нормално. не вярвам подобна връзка да може да издържи. по принцип на тези години момичето надали е съзряло физически, а едно момче на 20 години няма да издържи дълго без секс (макар 1е в последно време на 13 имат доста богат сексуален опит). разликата в мисленето също би трябвало да се усети. на 20 би трябвало да си по зрял и с повече опит. докато на 13 нещата са по-розови и красиви. за това смятам, 1е не е нормално.

ImprezaWRX
04-17-2011, 17:59
Що да не е нормално бе ? Ако той да е с акъл на 13 годишно си пасват идеално .
:lol:

Roxie
04-17-2011, 18:33
Според мен не може да просъществува връзка между 20 годишен мъж и 13 годишно момиче. Това е нелепо! Ако да кажем мъжът е на 30, а момичето на 23 по може да се получи нещо, но при тези обстоятелства това е педофилия. Дори и момичето да има разум, то тя не би могла да преценява хората така, както 20 годишна!

п.п. Не виждам смисъл в темата, особено когато 13 годишно момиче се опитва да обясни на хората, че едва ли не може да разсъждава като по-голяма!

Fiction7577
07-05-2011, 11:49
Не виждам смисъл в темата, особено когато 13 годишно момиче се опитва да обясни на хората, че едва ли не може да разсъждава като по-голяма!

:)

4o4ina
07-05-2011, 11:58
НЕ! :shock:

cigarettekisses
07-05-2011, 12:02
То на 13 е дете още бе!

everythingisrelative
07-05-2011, 12:07
Да. За чуканьето и педофилията граници ня-ма.

хахах не мн ясно

RoSKo0o0
07-05-2011, 12:13
Ъм... неее.... WTF MAN!!?!? тя още не знае дали момиче или момче е..... А момчето си е... глупавичко :? Или задръстено... наздраве

Biskfitka
07-05-2011, 13:38
Дете на 13...не е нормално :shock: Поне на 16-17 да е момичето :-o

Josefinne
07-05-2011, 13:56
Нормално е, ама ненормално е един 20-годишен мъж да се кефи на 13 - годишна :?

shoael
07-05-2011, 16:24
Ми ако момчето няма акъл е нормално. В смисъл не е баш педофилия - все пак мислят за еднакви неща. Те сигурно и секс не правят. 8-)
Иначе не, естествено. Да, хубаво е МЪЖЪТ да е по-голям... ама не, когато момичеНЦЕТО е на 13. Все пак на тия години, както всички хора с достатъчно акъл знаят, даже 2 години разлика са много. Някой в този форум преди доста време беше направил един доста подробен анализ за пропорционалното развитие на връзките спрямо годините и разликата.. и кое е нормално и кое не.
Много ми е интерсно тоя мъж на 20 години какво е видял в това момиче - най-малкото по външност? То е още малко, недоразвито, не вярвам да е с токовете, боядисана, гримирана, а-у. А и така да е, то пък е смешно на тия години... После идва проблемът с характерите и възрастта - за университета ли ще си говорят, за работа, за пари, за проблемите в живота? Смешна работа. 8-)

aLLa
07-05-2011, 16:37
Не. 7 години разлика може да е много.. може и да е малко. Бившият ми приятел е на 27, а аз на 20. Това ни се отразни много добре, но ти си мъничка и не мисля, че си в състояние да му дадеш нещата, от които се нуждае :)

dontcare
07-05-2011, 16:53
Де `а знам..то вече кво ли се брои за нормално..?!

ppeettqq97
07-05-2011, 17:23
Оф, Господи, пощади ни! Какви са тея глупости момиче на 13 да е с 20 годишен? То вярно, че и аз не съм много по-голяма( на 14 години съм), ама се смятам за дете... Аз смятах, че три години са много, но имало и по-заблудени от мен 8-) ... А за онова 13-годишното, дето се опита да покаже това, че разбира повече от другите си връсници, ще кажа, че един човек не може да даде обективно мнение за себе си или ако може ще е чак, след като навъши 40 год. Като гледам откога е темата, си мисля, че може да сме връсници с тея дяца... На 13-14 години е времето на децата да се насладят на последните си години като такива, защото те са най- сладки... Ако т'ва мномиче се окаже Водолей, чак тогава ще я призная за малко по-развита на интелектуално ниво от останалите.... А за оня 20 годишен оръфляк ще кажа, че явно е супер смотан, щом не си е намерил поне няква на 16-17... Хайде със здраве и късмет... 8-)
Извинявам се, ако съм накърнила гордостта на някого... Знам, че не съм много мъдра или знаеща, но просто се ядодах..

rosi1936
07-05-2011, 18:53
По принцип 7 години разлика са си много ,когато си само на 13,но от друга страна любовта няма граници стига да е истинска!Според мен първо го опознай ,а после сама ще решиш дали са много спрямо характера му!

ppeettqq97
07-05-2011, 18:55
А аз заблудената си мислех, че момиче на 14 с момче на 17 не е нормално, ама я гледай ти... :D

Nestlee
07-05-2011, 20:38
Според мен - не е. Но най-добрата ми приятелка (тази година, септември става на 13, т.з. е на 12 още :shock:) ходи е момче на 20...И въпреки ,че умствено и външно е като на 15, въпреки, че момчето го познаваме откакто се помним и сякаш е на нашата възраст, пак не е много нормално.

DarkSoul
07-05-2011, 20:41
Помисли и тогава пиши :? Не е нормално може да бъде обвинен в педофилство защото си мълолетна

NicoleTsang
07-06-2011, 03:56
Ами според мен не е нормално ... Но имам една приятелка на 14 , а гаджето й е на 24-25 . Обичат се и нищо не им пречи . Доста време са заедно вече и тя като я гледам е много щастлива . :) Стига да има любов , не е чак толкова ненормално. :D

RageAgainstTheMachine
07-06-2011, 04:04
Помисли и тогава пиши :? Не е нормално може да бъде обвинен в педофилство защото си мълолетна

Вече 10 минути не мога да отклоня поглед от подписа ти :lol:


По темата - не е много нормално според мен...

Despicable95
07-06-2011, 11:28
НЕ Е НОРМАЛНО !!!!!!! Педофил е той педофил е :D Бягай надалеч колко краката ти държат, че какво на 13 години ще иска да те *** :( . Пази се момиче колко и да го харесваш има друг намери си някой наа 15 години да речем как ще кажеш на майка си че ходиш с БАТКО с 7 години по-голям от тебе. Той мисли за едно ти за друго... по различни начини . Та дори за какво ще си говорите. Ти ще говориш за каде искаш да се изместиш след 7ми клас, а той за унивирситета си :x

Bambit0
07-06-2011, 17:58
Може ли да попитам за името на автора? Много ще съм благодарна. :)

ned0stupna
07-06-2011, 18:39
Естествено , че не е нормално вие на практика живеете в различни светове - ти си още ученичка и имаш съвършенно различни проблеми, вълнения и отговорности от него - който навлиза в търсенето на работа, вършенето й и студентския живот.

sunsunsun
07-07-2011, 13:58
с моя приятел разликата също е 7 години ,но аз на 18 а той на 25 :D ама вие ходите ли ?

CandyKein
07-07-2011, 14:13
Мда, на 13 вече са зрели и осъзнати, даже са готови за брак и деца. 8-)


Не казах това както виждаш !!! Просто колкото и да не искаш да го видиш , има хора които живота е "очукал" доста от рано и знаят какво говорят,какво искат и какво чувстват !!!

интерпретирай очукал ако обичаш,защото аз не виждам как на 13 живота може да те очука при положение че единственото ти задължение е да си учиш уроците и да излизаш на навън !

naksdy
07-07-2011, 14:22
Зависи от разликата. 13-20 не е нормално, но примерно ако е 18-25, нещата отиват в съвсем друга посока :wink:

twoqtotalno1936
07-07-2011, 14:22
За сега още не е нормално,поради простата причина,че ти си още дете и мислиш за едни неща,той за други. Едва ли ще намирате обща тема на разговор. По нататък, не си личи толкова. На една приятелка родителите имат 13 години разлика. Но на твоята възраст.. НЕ ! :)

Zarity
07-07-2011, 14:51
О,the horror!

ThatsMe
07-07-2011, 15:05
ПФф хора кво ви пречи не разбирам , докато не правят секс сичко си е добре, той е мил и добър и я защитава, а тя е невинното ангелче. Оставете ги да изживеят мечтата си докато могат и да се изявят с нещо , щото като пораснат ще е вече нормално и няма да са интересни
Според мен си е нормално а и да ако правите секс той е педофил, поне се води такъв по закон и може да влезе в затвора ако някой ви изпорти ВНИМАВАЙ :razz:

Zarity
07-07-2011, 15:34
ПФф хора кво ви пречи не разбирам , докато не правят секс сичко си е добре, той е мил и добър и я защитава, а тя е невинното ангелче. Оставете ги да изживеят мечтата си докато могат и да се изявят с нещо , щото като пораснат ще е вече нормално и няма да са интересни
Според мен си е нормално а и да ако правите секс той е педофил, поне се води такъв по закон и може да влезе в затвора ако някой ви изпорти ВНИМАВАЙ :razz:
А ти защо смяташ,че 20 годишен би бил с 13 годишна.Или е малоумен или иска да я наебе,щото не може да си намери някоя по-голяма.Се не хубави причини :?

BaffaLsc
07-07-2011, 16:24
:lol: :lol: :lol: