PDA

View Full Version : д-р МАРИЯ НИКОЛОВА-МИЛОВА



belona
04-16-2011, 12:26
Гласувам с две рце "ЗА" включването на д-р Мария Николова в списъка на най-безскруполният пловдивски гинеколог.
Не само се интересува кой си, с какво се занимаваш, от къде и какви са ти доходите, за да сондира мнение колко да те обере, а и злоупотребява с оказаното й доверие от страна на пациента.
Доверявш й най-ценното си - ЗДРАВЕТО, а тя умишлено го съсипва, само и само да те обере. В мига, в който разбере, че имаш доверен човек, който има и най-малка представа от дейността й, те изритва, тъй като вече не се вписваш в образа на жена-касичка.
Уж полага усилия да се самообразова, да следи новостите в гинекологията, но не прилага познанията си по предназначение. Буквално убива пациентите си.
Една приятелка забременя. Реши да се възползва от моя гинеколог - д-р Николова. Беше с МНОГО проблемна бременност. Бремеността протече уж под постоянното й наблюдение и "загриженост". Докторката й беше обещала, че ще присъства на раждането. ТЯ й насрочва ден за секцио. В деня на раждането - отсъства. Търсят я по мобилния телефон. Оказва се, че Докторката е на планувана конференция в Брюксел. Забравила да предупреди приятелката ми. Уверила е, че ще даде напътствия на оперативния екип.
Загриженостза пациента?! - Какво е това?!
Лично мен дългосрочно и уж неуспешно ме лекува от гъбички. Те били част от микрофлората ми и взели превес. Вместо да ме насочи да регулирам киселинния си баланс чрез censored, тя ме лекува чрез вагинални таблетки и censored крем за външно намазване. Не изписа нищо друго. След това - пак прегледИ, пак изследвания, пари... Тактично й обясних, че искам копие от резултатите на микробиалните изследвания и рецепта... Не само не получих такива, а и повече не ми вдигна мобилния си телефон, дори нещо повече - отхвърля повикването...
Едно е сигурно, д-р Мария Николова е най-безскруполният и най-незагриженият гинеколог в Пловдив, а дали не и в цяла България.
Преди пращаше пациентите си в "Торакс". От там са я разкарали.
Сега работи със "Селена" и лаборатория "Писанец" До кога ли?
НЕ СТЪПВАЙТЕ ПРИ Д-Р МАРИЯ НИКОЛОВА!!! - Ще Ви одере и убие.

GregoryHouse
04-16-2011, 12:51
За съжаление има много такива из цялата страна. Господарите изловиха доста такива... Жалко как хората могат да експлаотирт доверието ти и да застрашават здравето ти за някои лев отгоре.

П.п: Модерирах само имената на лекарствата, от съображения. В България имаме навик да се самолекуваме.