PDA

View Full Version : А сега де?



nissanGTR
04-16-2011, 13:58
Здравейте,
Имам проблем който другите хора нямат или поне аз не съм срещал някой с подобен.Изпитвам отвращение към физическия контакт с изключение на секса.Всички тези прегръдки,целувки и т.н. не само че не ми носят наслада ами точно обратното.Хеле пък да спа с друг човек на едно легло,последния път като правих секс след като свършихме се преместих на другото легло а момичето ме изгледа все едно съм я накарал да изяде стадо голи охлюви.Няма да крия че ми стана тъпо но то беше за има няма 10 секунди после се сетих за "изтънчената" й физиономия и ме досмеша.
Проблема е че при тези обстоятелства малко трудно да си намеря някоя която да чисти и готви - т.е. серизна връзка.А мързела взе да надделява.

GregoryHouse
04-16-2011, 14:02
Намери си такава като теб... едва ли си склонен да се промениш. Или стани богат и си хвани курветина.

Whathurtsthemost
04-16-2011, 14:07
Не познавам момиче, което да не обича да я прегръщат или целуват. Много трудно ще си намериш такова момиче. А ако приятелят ми след секс се измести на друго легло определено няма да ми е хубаво.

TheBeliever
04-16-2011, 14:08
някоя която да чисти и готви - т.е. серизна връзка

Ако това ти е разбирането за сериозна връзка имаш повече проблеми, отколкото си мислиш. Най-добре се посъветвай с психолог.

nissanGTR
04-16-2011, 14:58
някоя която да чисти и готви - т.е. серизна връзка

Ако това ти е разбирането за сериозна връзка имаш повече проблеми, отколкото си мислиш. Най-добре се посъветвай с психолог.
Ако се замислиш по-голямата част от мъжете се женят заради тези или близки причини.Ако тръгна за такива глупости по психолози не виждам къде ще му излезе края.

Undying
04-16-2011, 15:47
някоя която да чисти и готви - т.е. серизна връзка

Ако това ти е разбирането за сериозна връзка имаш повече проблеми, отколкото си мислиш. Най-добре се посъветвай с психолог.
Ако се замислиш по-голямата част от мъжете се женят заради тези или близки причини.Ако тръгна за такива глупости по психолози не виждам къде ще му излезе края.
Хаха, вземи си прислужница щом под сериозна връзка разбираш една жена да ти чисти и готви. Повечето мъже се женели заради тези или близки причини?!?! :lol: Ние жените правим тези неща, но в замяна на много други, които ти явно нямаш желание да предложиш, или просто дори не си и чувал за тях.

NomNomNom
04-16-2011, 16:37
Споко, окей си .
Ставащи за чистене и готвене , и желаещи за това - има, особено в провинцията ( имам в предвид селцата , там така ги възпитават , че е редно да се слуша мъжа, още е патриархат ) .
Ама повечето жени надигат глава.
Абе, хвани си някоя млада, заблудена - 17-18г. , вземи си я у вас, води я чат-пат някъде за да й замажеш очите.
Истината е , че ако не е манипулирана да бъде слугиня като малка, без да даваш нещо от себе си - няма да ти седи .

А мислел ли си някога защо не харесваш този тип контакти ? Какво е семейството ти , какво изпитваш към двамата ти родители ( ако са двама ) и какво го е продиктувало ?

VaMpiRKaTaaa
04-16-2011, 17:39
Ми хвани си някоя курва и няма да има нужда да я гушкаш.
Sorry,но си малко извратен.

ivelinaivanovaivanova
04-22-2011, 14:14
Намери си такава като теб... едва ли си склонен да се промениш. Или стани богат и си хвани курветина.

хахахаха разби ме :D :D :lol:

nepowtorima
04-22-2011, 14:40
тц тц.. хората вече откачат и се чудят какви проблеми да имат.. ае я се вземи в ръце бе човек!!! гръмни се бе.. :x много ти е сериозен проблема, психически... о боже пази от такива индивиди като тебе!!

MaLkaTa_LaDy
04-22-2011, 17:43
Ей, малко психопатче значи... Тъй няма да си намериш жена, иди на психолог.

bloodyred
04-22-2011, 18:30
Нямаш шанс .. луди ли сте, в провинцията така ги възпитавали.. пхахах, по-голям виц.. Всяко момиче обича да я целуват и прегръщат, да й показват, че е обичана .. а ти нещо ми изглеждаш НЕнормален.

nissanGTR
04-22-2011, 21:40
Мерси че демонстрирахте нагледно какво е толерантност....
MaLkaTa_LaDy психопатията е заболяване при което индивида не може да изпитва НИКАКВИ чувства, а аз обичам семейството си.Колкото до причините до колкото знам дори като бебе майка ми не е давала да ми говорят като на бебе,да ме гушкат(бахти гадната дума) и прочие,може би за това е сега такова положението... Кой знае ...
NomNomNom и на мен ми е минавала подобна мисъл през главата - да си хвана някоя по-малка 16-17 годишна и да я "дресирам",обаче за какво да лъжа момичето.Нали всеки заслужава щастие, а тя дори и да се привърже към мен няма да е щастлива понеже няма да мога да й отвърна с същата взаимност.

ае я се вземи в ръце бе човек!!! гръмни се бе.. :x много ти е сериозен проблема, психически... о боже пази от такива индивиди като тебе!!Мерси за съвета ,но мисля да оставя тая тежка работа на всички безнадеждно влюбени тъпанари,без тва ся май е модерно.
Иначе след тежко мислене решението на големия проблем излезе наяве- ще си ползвам прахосмукачката,пералнята и ще се храня навън.Не мисля че това е някакъв кой знае какъв проблем ,просто исках да видя има ли и други хора с него,и какво мислят "нормалните".

jghgh
04-22-2011, 21:56
NomNomNom и на мен ми е минавала подобна мисъл през главата - да си хвана някоя по-малка 16-17 годишна и да я "дресирам",обаче за какво да лъжа момичето.Нали всеки заслужава щастие, а тя дори и да се привърже към мен няма да е щастлива понеже няма да мога да й отвърна с същата взаимност.
Поне си съвестен.
Не си играй с хората, колкото да получаваш това, което искаш.
Относно колко си луд - да, и на мен ми идваш странен и ми стана доста неприятно като ти четох темата, но всеки луд с номера си, налЕ. Просто трябва да се откажеш от мечтите си или да си склонен на компромиси.
Жена, която да чисти и готви, не е трудно да си намериш, но да прави само това и да не изисква нежност от теб, е пълен абсурд.
Ти искаш слугиня, която да почукваш от време на време, пълен патриархат. Малко или много тези норми отпадат и жените стават по-свободни, има някои като мене, които пък съвсем нямат домакински опит и не смятат да натрупват ;) Съвременните мъже (съдя от моя баща) знаят как да си почистят сами, да си изгладят дрехите и не разчитат само на жената, защото на нея мястото не й е само вкъщи да домакинства. В съвременните семейства и мъжа, и жената си помагат и се допълват.

Трябва да направиш компромис със странните си изисквания. Най-вече със социопатичната наклонност. Може и да не е социопатична, ама това нежелание за физически контакт ми е много странно. Да не си Водолей, бтв?

Баща ми е и не обича да го лигавят и целуват често, но от време на време и той се гушка и докосва близките си хора. А ти ми изглеждаш съвсем чужд на всякакви ласки. Прекалено голям темерут си, а жените не харесваме такива момчета!
Изключително грубо е да се преместиш на друго легло и да се интересуваш от жената само когато ти се прави секс. Никой не харесва хора, които не искат да споделят пространството с теб, не искат да те погалят и да те накарат да се чувстваш значим/а. Мен всичко това ме навежда, че имаш някакви емоционални проблеми, не можеш да се привързваш, да обичаш и т.н., а това е тъжно... много. Никоя не си пада по темерути.