PDA

View Full Version : Realtek WIRELESS lan driver



RadioMan
04-16-2011, 15:32
даите ми линк с точния драйвер

GregoryHouse
04-16-2011, 15:34
Батка...как я мислиш тая работа. За всеки чарколак нова тема да ми пускаш нема стане.

Казах ти кажи си модела на лаптопа и ще ти дадем всички нужни драйвъри.

RadioMan
04-16-2011, 17:58
Батка...как я мислиш тая работа. За всеки чарколак нова тема да ми пускаш нема стане.

Казах ти кажи си модела на лаптопа и ще ти дадем всички нужни драйвъри.
еми като не намирам драйверите така е а нали за това е форума ако ми дадеш точен линк с всички драйвери ама "работещи" няма да пускам повече теми ..

модела е ИНТЕЛ

Cybershot
04-16-2011, 18:20
модела е ИНТЕЛ

Тук вече ме заболя стомаха от смях :razz: :razz: :razz: :razz:

DarkAngelOfHope
04-16-2011, 19:35
хахах ... авторче ... някъде по лаптопа пише нещо от сорта на Dell, HP, Asus, Acer и т.н може даже да е отгоре на капака ... а от долната страна на лаптопа пише модела ... на някои лаптопи го пише и покрай клавиатурата, ако лаптопа слуяайно е Dell пише и servise tag с което се намират по лесно driver-ите ...

лаптоп МОДЕЛ Intel едва ли ще има някога ... :)

Lolomg
04-16-2011, 19:40
Абе я слагай Windows 7 че като те гледам :shock: :shock: :shock: :? :lol: и без това е по добре

RadioMan
04-16-2011, 19:48
хахах ... авторче ... някъде по лаптопа пише нещо от сорта на Dell, HP, Asus, Acer и т.н може даже да е отгоре на капака ... а от долната страна на лаптопа пише модела ... на някои лаптопи го пише и покрай клавиатурата, ако лаптопа слуяайно е Dell пише и servise tag с което се намират по лесно driver-ите ...

лаптоп МОДЕЛ Intel едва ли ще има някога ... :)

Е да пише HP нешо си обаче този видео драйвер които дръпнах беше за интел и тръгна много странно

GregoryHouse
04-17-2011, 01:56
Сега обърни лаптопа отдолу там някъде пише HP Pavillion(или нещо друго) нещо си. Кажи ни какво пише след HP. Видеото ти просто е на интел.

http://www.realtek.cz/realtek-driver.php?realtek=wireless

Иначе заповядай всичките драйвъри на риълтек... дано го уцелиш.