PDA

View Full Version : Кофти ситуация



BakuTo
04-16-2011, 16:07
започвам по същество.Има едно момиче 1 година по-малка от мен,не че има голямо значение.Имаме си една компанийка 5-6 човека и двамата сме в нея,и когато излизаме се опитвам да я впечатля някак си но винаги някой друг я разсмива а и доста рядко гледа или говори директно с мен.Пада си малко лигава,но определено има разлика по начина които се лигави с мен и с другите момчета от компанията.Мислих да я поканя някой път да излезем само 2та,но тя не си поплюва и ако ми откаже другите ще ме скъсат от бъзик и общо взето доста ще "падна" и едва ли ще имам 2ри шанс

Pepi2o1o
04-16-2011, 16:27
Ами говорете... на саме ... скаип...феисбоок...

ivcheto0o
04-16-2011, 16:51
Пробвай докато сте с компанията да я заговаряш,да и обръщая повече внимание,да си пишете по скайп,да се сближите повече и тогава вече да я поканиш.

VaMpiRKaTaaa
04-16-2011, 16:55
Който не рискува,не печели.
Действай.
Гледай като си тръгва от даскало да сте само двамата...и тогава си поговорете :)

BakuTo
04-16-2011, 17:04
тъпото е,че почти винаги един дето ми се пише приятел обира погледите,особено нейния.Не съм някакъв сдухняк,имам добро чувство за хумор но просто нещо пречи

VaMpiRKaTaaa
04-16-2011, 17:10
Нямаш ли и skype,facebok..нещо от тази сорт?
За да я поканиш на среща.
Щом я харесваш,и я искаш,няма кой друг да се бори за нея освен теб.
Никой няма да ти я поднесе на тепсия.

BakuTo
04-16-2011, 17:13
Нямаш ли и skype,facebok..нещо от тази сорт?
За да я поканиш на среща.
Щом я харесваш,и я искаш,няма кой друг да се бори за нея освен теб.
Никой няма да ти я поднесе на тепсия.
така е,но при отказ тя ще каже на другите а оттам вече ще ме почнат :(
имам само 1 шанс,това ми е мисълта,а не бих искал да го пропилявам

VaMpiRKaTaaa
04-16-2011, 17:25
Тогава гледай да я впечатлиш с нещо.
Знаеш тя какво обича предполагам...
Върти се около нея..настоявай.
Бъди по-нахален.НЕ прекалявай обаче.

ivelinaivanovaivanova
04-22-2011, 14:16
Нямаш ли и skype,facebok..нещо от тази сорт?
За да я поканиш на среща.
Щом я харесваш,и я искаш,няма кой друг да се бори за нея освен теб.
Никой няма да ти я поднесе на тепсия.
така е,но при отказ тя ще каже на другите а оттам вече ще ме почнат :(
имам само 1 шанс,това ми е мисълта,а не бих искал да го пропилявам

голяма работа и да те резни ако почнат да те базикат не им показвай че ти е тъпо тка ще им правиш кефа

nepowtorima
04-22-2011, 14:35
Е ние как трябва да ти помогнем...
ако откаже откаже... момичета бол.. пък дори не се знае дали ще те отреже... никой който е пробвал не е умрял...

Ssummerjam
04-22-2011, 16:34
Действай, пък каквото стане. :)

darkPaladin
04-22-2011, 16:38
като откаже че голям ти праз ти другите да не мислиш че успяват всеки път

AniBG
04-22-2011, 16:48
Единственото, което мога да допълня към предишните мнения е че проблемът ти е в това, че се влияеш от другите.. Прекалено много се филмираш, спри да мислиш за останалите, какво ти пука дали ще говорят за теб или не!? Щом те обсъждат 1ако се случи така) значи, че ти ги интересуваш.. :P

pricelessxv
04-22-2011, 18:34
Нямаш ли и skype,facebok..нещо от тази сорт?
За да я поканиш на среща.
Щом я харесваш,и я искаш,няма кой друг да се бори за нея освен теб.
Никой няма да ти я поднесе на тепсия.

Да, да, да, да... първо: ''оф мн е тъпо нещата да се развиват по интернет (скайп, фейсбук)'', а после: ''Ми пиши и по скайп или фейсбук'' :? :razz:

Иначе първо гледай да станеш най-близък с нея от компанията ви. Споделяйте си разни неща и при всяка възможност, в която се случва да останете насаме се опитай да я впечетлиш. Направи и по някой комплимен (естествено, не да я заливаш от такива). Постепенно си ставайте по-близки и съм убедена, че няма да ти откаже да излезнете веднъж само двамата. :)