PDA

View Full Version : Как да впечетля по-голямо от мен момче???



yoann4etooo
04-16-2011, 16:37
Незнам дали тук е правилното място за тази тема, но наистина се нуждая от съвет. От доста време харесвам едно момче, но е по-голямо от мен (12 клас) Искам да го впечетля с нещо или да го заговоря. Но наближава той да завърши затова нямам много време,а много ми се иска да ме забележи.
Моля ви предложете нещо...не искам той просто да си замине... ;(

iLovePussyJuice
04-16-2011, 16:40
разбери кви неща харесва хаха
заговори го, завържи контакт...

Evie
04-16-2011, 16:57
Ти на колко години си и той въобще знае ли ти името? Със сигурност има фейсбук, можеш някой път да го разпиташ къде иска да учи, как е в 12 клас, за изпитите и т.н. Смисъл започни разговора с училище и после премини към по общи теми и така :) И все пак ако той има намерение да учи в чужбина(или пък в някой друг град в бг) по-добре е да си останете само приятели...А ако искаш да го впечетлиш според мен трябва просто да бъдеш себе си, а ако той не те хареса значи просто не сте един за друг :)

iLovePussyJuice
04-16-2011, 16:58
Ти на колко години си и той въобще знае ли ти името? Със сигурност има фейсбук, можеш някой път да го разпиташ къде иска да учи, как е в 12 клас, за изпитите и т.н. Смисъл започни разговора с училище и после премини към по общи теми и така :) И все пак ако той има намерение да учи в чужбина(или пък в някой друг град в бг) по-добре е да си останете само приятели...А ако искаш да го впечетлиш според мен трябва просто да бъдеш себе си, а ако той не те хареса значи просто не сте един за друг :)не си много наблюдателна...виж, че е момиче на 15 от габрово :D

kyka1
04-16-2011, 17:15
Първо разбери дали знае, че съществуваш и тогава се пробвай за каквото и да е било :) А за въпроса как да го впечатлиш ми просто бъди себе си и не играй роли и бъди различна, а не да се правиш на дърта кифла :)