PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ С NOKIA!!!



ElenaGilbert
04-16-2011, 16:58
Така имам NOKIA C5-03 със следния проблем. Януари месец си го купих и след 3 месеца стана така че когато аз звъня не се чува сигнал за свободно и дори ако някой ми вдигне също нищо не се чува. Само мен ме чуват. Дори обратното когато някой ми звънне и аз кто дигна нищо не се чува. Чува се единствено когато го пусна на високоговорител или със слушалки. Всичко пробвах изключвах го махах му батерията. Дори и настройките са си добре не е изключен звукът. Не знам на какво се дължи това. Ако някой нещо знае да каже. Благодаря

Kinghood
04-16-2011, 17:23
Компетентен отговор, може да ти бъде даден в някой сервиз за телефони. Ще имаш по-голям успех там!

ElenaGilbert
04-16-2011, 17:53
Да мерси :) аз сервиза го оставям като последен вариант :)

Kinghood
04-16-2011, 18:00
Сега като се позачетох малко по-внимателно, слушалката през която би трябвало да чуваш и високоговорителя отделно ли са ти?

ElenaGilbert
04-16-2011, 18:29
Смисъл как отделно? Като говоря и то ми излиза на екрана включи високоговорител и само така мога да чуя сигнала свободно.

Kinghood
04-16-2011, 18:36
От къде излиза звука на високоговорителя? От слушалката или от друго място? На мойта нокия Е71, звука от високоговорителя излиза от горната част на телефона до копчето за изключване. Идеята ми е следната: Ако звука от високоговорителя ти излиза от друго място, а не от слушалката, то самата слушалка ти е изгоряла или нещо е дала фира. Ако, когато пуснеш високоговорителя чуваш звука през слушалката значи може и да е софтуерен проблема. Каквото и да е мисля, че няма как да избегнеш сервиз. А телефона не би ли трябвало да е още в гаранция :?

ElenaGilbert
04-16-2011, 18:39
ами високоговорителя се чува от слушалката ;) ами мерси все пак явно ще се носи в сервиса :-D

dubi95
04-17-2011, 11:46
Така имам NOKIA C5-03 със следния проблем. Януари месец си го купих и след 3 месеца стана така че когато аз звъня не се чува сигнал за свободно и дори ако някой ми вдигне също нищо не се чува. Само мен ме чуват. Дори обратното когато някой ми звънне и аз кто дигна нищо не се чува. Чува се единствено когато го пусна на високоговорител или със слушалки. Всичко пробвах изключвах го махах му батерията. Дори и настройките са си добре не е изключен звукът. Не знам на какво се дължи това. Ако някой нещо знае да каже. Благодаря

Виж да не си натиснала нещо от менюто(да си заглушила говорителя).И преди аз имах нокиа 5320 и го дадох на ремонт и ми казаха че говорителя се е развалил и НЕМОГАТ ДА ГО ОПРАВЯТ И ОСТАНАХ БЕЗ ТЕЛЕФОН :(