PDA

View Full Version : Спортни Танци



Seihoruf98
04-16-2011, 17:36
Хора почнах спортни танци, амаа съм.......дебеличък :D :-D :-D :D И ако има хора, които са напреднали в тази област :
Дали ще мога да ходя на концерти!???!!! Въпреки, че се опитвам да топя мазнинките 8) :-D :-D :D :) , не искам след 5 години да почна да ходя на концерти, но се пак тренера не ми казва нищо, нито намеква :) :) :)
Какво да правя??

shadow4e
04-16-2011, 18:08
Колко точно си дебел и каква височина?

Seihoruf98
04-16-2011, 18:34
Колко точно си дебел и каква височина?
Aми около 1,65-70м и 70-73кг :) На 13 съм

myNameIsImmortal
04-18-2011, 21:00
Не се притеснявай.. бъди малко по-уветен.. наблегни на стандартните танци, където на състезание можеш да наблегнеш на по-широки дрехи с фраг и сако.. докато в латиното си с впито боди и се личи всичко.. малко по малко тренирай за да поотслабнеш ако ти е толкова голям проблем.. и тренирай повече с техниката в различните танци.. не са важни килограмите, а начина по който изразяваш себеси със стъпки ;)

Seihoruf98
04-19-2011, 12:24
Не се притеснявай.. бъди малко по-уветен.. наблегни на стандартните танци, където на състезание можеш да наблегнеш на по-широки дрехи с фраг и сако.. докато в латиното си с впито боди и се личи всичко.. малко по малко тренирай за да поотслабнеш ако ти е толкова голям проблем.. и тренирай повече с техниката в различните танци.. не са важни килограмите, а начина по който изразяваш себеси със стъпки ;)
Благодаряя!!! :) :) :)