PDA

View Full Version : Нима ЛЮБОВТА съществува !?!?



headhunters
04-16-2011, 18:00
Първо ще почна малко накратко защото иначе има да пиша много. Въпреки че минаха почти 2 години от както скъсах с едно момиче.. просто се оказа или че съм обичал неподходящата или че такова нещо любов не съществува. Връзката беше може би идеална точно такава каквото съм търсел.. каквото съм искал... ноо дойде един ден и просто КРАЙ от нищото всичко свърши. Дори не мога да си обясня как може още да я обичам.. нито времето помогна да я забравя нито което и да е друго момиче :( :( просто е неописуемо шибано. Дойде ми и в малко повече като я видях с новия й... и просто не мога да си обясня как като са минали 2 години не съм спрял да я обичам, мина толкова много време станаха толкова много неща и всичко ме връща към нея ... ии просто още едно доказателство че не само момичетата са оставяни и че не само на тях им е гадно.. не знам колко от вас ще ме разберат колко въобще ще има пишат или ще имат какво да напишат... ноо както и да е, не съм писал много подробности защото трябва да пиша още много. Има още интересни неща които не съм споменал но за сега няма смисъл.

VaMpiRKaTaaa
04-16-2011, 18:11
Най-лесно става като си поставиш цел и тръгнеш да я гониш.
Тогава не мислиш за нищо освен за целта си.

headhunters
04-16-2011, 18:44
Най-лесно става като си поставиш цел и тръгнеш да я гониш.
Тогава не мислиш за нищо освен за целта си.

Пробвал съм даже и това.

kristAa
04-16-2011, 18:45
....

headhunters
04-16-2011, 18:48
headhunters, на колко си (съжалявам че се отплесвам от темата ) :oops:
не на много.. почти на 19 ...

kristAa
04-16-2011, 18:55
....

againstyou
04-16-2011, 18:57
Ами то това си е като закон,когато всичко е толкова перфектно и изведнъж всичко се скапва.Горе главата е,бро.

GossipGir1
04-16-2011, 20:16
Много шибана ситуация.. можеш само да се радваш за нея, че вероятно в момента е щастлива с новият си приятел и да се надяваш един ден да се съберете пак.. :(

jghgh
04-16-2011, 21:38
Все някога ще ти мине, няма вечна болка.
Не вярвам, че всеки ден през тези 2 години супер усилено си мислел за нея и т.н., защото бях чела някъде, че една яка депресия не може да продължи повече от 6 месеца без самоубийство или човека да си преодолее проблема.

Просто малко или много, като си е заминала от живота ти, е отнела със себе си и радостта и ти е било сиво, мрачно и празно без нея, а още по-зле е станало като си я видял отново - отново са нахлули спомени, освен това тя дерза напред, а ти си назад.
Но това в голяма степен си е и филмиране. Има много по-стойностни жени от нея, сигурна съм. Просто всяко нещо в живота, което ни се случва, трябва да ни се случи. Направено е така, за да стигнеш до точно определено място от което можеш да прогресираш. Мисли си винаги за вратата, която е отворена със затварянето на тази.

И още нещо, не знам дали ще те успокоя, но има още много тъжни хора, които си задават същия въпрос - дали изобщо тая пуста любов съществува? Всички до няк'ва степен сме с разбити сърца и чакаме изцеление.

И, между другото, все пак не приемай всичко написано за чиста монета, защото все пак това е форум. Ти сам ще намериш правилната формула да преодолееш това момиче.
Като за начало загърби всичко свързано с нея и продължавай напред, няма смисъл да агонизираш.

BlueFace
04-17-2011, 00:06
Всичко е в главата ти. Ти самият не искаш да я забравиш. Не се чуди, а премини напред. Излизай, общувай с момичета, завързвай нови запознанства. Ще намериш някоя, която ще ти грабне вниманието и набързо ще забравиш за двугодишната си "любов" ;)

headhunters
04-17-2011, 07:01
Все някога ще ти мине, няма вечна болка.
Не вярвам, че всеки ден през тези 2 години супер усилено си мислел за нея и т.н., защото бях чела някъде, че една яка депресия не може да продължи повече от 6 месеца без самоубийство или човека да си преодолее проблема.

Просто малко или много, като си е заминала от живота ти, е отнела със себе си и радостта и ти е било сиво, мрачно и празно без нея, а още по-зле е станало като си я видял отново - отново са нахлули спомени, освен това тя дерза напред, а ти си назад.
Но това в голяма степен си е и филмиране. Има много по-стойностни жени от нея, сигурна съм. Просто всяко нещо в живота, което ни се случва, трябва да ни се случи. Направено е така, за да стигнеш до точно определено място от което можеш да прогресираш. Мисли си винаги за вратата, която е отворена със затварянето на тази.

И още нещо, не знам дали ще те успокоя, но има още много тъжни хора, които си задават същия въпрос - дали изобщо тая пуста любов съществува? Всички до няк'ва степен сме с разбити сърца и чакаме изцеление.

И, между другото, все пак не приемай всичко написано за чиста монета, защото все пак това е форум. Ти сам ще намериш правилната формула да преодолееш това момиче.
Като за начало загърби всичко свързано с нея и продължавай напред, няма смисъл да агонизираш.


E не съм мислил всеки ден за нея обаче има дни в които е просто нетърпимо непоносимо и т.н ужасно шибани дни. :( :? :(

BlindedAngel
04-17-2011, 08:05
Просто си със слаб характер и без кой знае какво самочувствие.Промени тия двете неща и ще я забравиш :)