PDA

View Full Version : ДЪЛГИ ИЛИ КЪСИ ВРЪЗКИ



gabivb
04-16-2011, 19:26
Вие на какво мнение сте ? Какви са плюсовете и минусите на дългата и късата връзка според вас ?

bonbonS
04-16-2011, 19:34
Ми според мен късите връзки са за нестабилни хора ... а дългите за хора които знаят какво искат от живота като цяло :) В дългите връзки трябва да има компромиси , любов , приятни моменти , а в късите всичко е бързо и лекомислено хаха поне така мисля аз :)

ivcheto0o
04-16-2011, 19:43
Аз лично предпочитам дългите връзки.Но все пак когато човек започва дадена връзка не знае колко точно ще трае и как ще се развие.И двата вида си има и "+" и "-" ,зависи какво търсиш в дадения момент.

Eclipsercho
04-16-2011, 19:58
Дълги.

Късите не са за мене.

ShtrudeL
04-16-2011, 20:51
Дълго
+Не мога да отговоря О.о
*след известно време...*
+Хората се обичат и са си по-близки от колкото с другите.
+Знаеш...че там има някой, някой специален, който искаш да гушкаш повече от другите...с който предпочиташ да прекарваш времето си повече от колкото с другите...има някой, пред който можеш да си съблечеш душичката дори да е грозна.

-идва момент, в който искаш да си свободен
-идва момент, в който не искаш дълго
-идва момент, в който се плашиш от сериозността на дългото
-идва момент, в който се дразниш на човека до теб на 70%, но стоиш с него заради дългото
-ревност
-чувство за собственост


Късо
+правиш си кефа
+свободен си
+свободен си

-С колкото и да си идва момент, в който се чувстваш сам сред хора.
-има риск да искаш късото да стане дълго, но да не те огрее, понеже за отсрещния човек си е късо.

BlueFace
04-17-2011, 00:30
Дълги...

BlindedAngel
04-17-2011, 08:02
Отворени връзки 8)

Stralle
04-17-2011, 10:45
Къси! :)

Greennight
04-17-2011, 10:48
Дълги,щото може да опознаеш човека по-добре :)

Cucko0
04-17-2011, 10:52
зависи на каква връзка си способена ти и партнора ти и до колко сте готови да правите компромиси,аз лично до сега съм имала две дълги връзки

antifashionshit
04-17-2011, 10:54
Отворени връзки 8)
най-много се доближава да моята лична истина

BgHtH
04-17-2011, 10:58
Къси или никакви до гроб :)

ivelinaivanovaivanova
04-22-2011, 14:11
аз предпочитам късите се пак съм на 18 имам време за дълги връзки сега ми е времето да се забавлявам а не да се съобразявам с някого и да си тровя нервите :) (м/у другото съм имала дълга връзка)

Taam
04-22-2011, 14:30
Само аз ли си мисля, че понятията "дълга" и "къса" хич не са определящи за същността на самата връзка...? :?
Тя тая работа не е като оная...

nepowtorima
04-22-2011, 14:47
дългата връзка е съпътствана с много любов, разбирателства и привързаност, но накрая всичко завършва с повече кавги и много болка..
докато късите връзки са изпълнени с несериозност, правене на кефа, почти никаква любов и завършва с някое тъпо скарване, защото двамата осъзнават, че няма смисъл да са заедно, защото така или иначе няма силна любов между тях .. и не са превързани един към друг...

по-добре дълга, поне ще разбереш, че някой те обича за по-дълъг период.. отколкото да съм играчка за по-кратко!!

vikiraa
04-22-2011, 15:31
Може би дълги,но и късите си имат предимства... И да си сам понякога е предимство! Просто човек трябва да знае как да е щастлив във всяко положение! :)

n3zabrawiimaa
04-22-2011, 19:03
Къси...

Extremescream
04-22-2011, 20:40
От 16-годишна до сега съм имала две връзки, като едната беше година и малко, а другата продължава вече година и половина. И е много яко, защото имаш до себе си близък и любим човек, имаш някакво спокойствие и някаква сигурност. И при мен е или забивка, или дълга връзка, понятието къса връзка ми е странно. Какво, планира се да е къса връзката ли?
Или връзка, или забавление. А по-нататък ще се види дали ще е дълга, или къса.

jghgh
04-22-2011, 20:48
Дълго
+Не мога да отговоря О.о
*след известно време...*
+Хората се обичат и са си по-близки от колкото с другите.
+Знаеш...че там има някой, някой специален, който искаш да гушкаш повече от другите...с който предпочиташ да прекарваш времето си повече от колкото с другите...има някой, пред който можеш да си съблечеш душичката дори да е грозна.

-идва момент, в който искаш да си свободен
-идва момент, в който не искаш дълго
-идва момент, в който се плашиш от сериозността на дългото
-идва момент, в който се дразниш на човека до теб на 70%, но стоиш с него заради дългото
-ревност
-чувство за собственост


Късо
+правиш си кефа
+свободен си
+свободен си

-С колкото и да си идва момент, в който се чувстваш сам сред хора.
-има риск да искаш късото да стане дълго, но да не те огрее, понеже за отсрещния човек си е късо.
С Щруделът съм на едно мнение, като сякаш за мен + на дългите връзки са повече от - . Т.е. просто аз явно се усещам като тип, който предпочита дълги връзки, въпреки че такива досега не съм имала.


Интересно обаче, всички са гласували за "Дълги", а в реалността не виждам който и да е да е прегорял да се обвързва дългосрочно .. : ? Има разминаване тука...

Grommash
04-22-2011, 21:20
Дългите! За късите никога не съм намирал плюсове.

XTREMEFREERIDE
04-22-2011, 21:44
Самото понятие "къса връзка" е странно за мен. Никой не би могъл да знае какво ще се случи още в началото. А тези, които планират късането са глупаци. Няма средно положение. Или-или. Тва е. Или имаш стабилна, отговаряща на пълната дефиниция на понятието връзка, или не се захващай въобще.

cigarettekisses
04-23-2011, 06:27
зависи.
мисля,че съм против късите връзки.
като не харесваш човека-къса.
когато го обичаш-дълга.

Hilary_
04-23-2011, 06:59
Дълги!! Останалото ЗА МЕН е безмислено .. 8)

kalpazanka
04-23-2011, 11:37
jghgh, подобни феномени ми правят впечатление от известно време насам- последният повод тук във форума бе темата за парите и ролята им във връзката.

Дълги връзки. Ако преценя, че човекът срещу мен не е мой тип и няма да мелим заедно, просто прекратявам. Късите връзки биха ме изцедили емоционално.

gegomego
04-23-2011, 19:59
Зависи :)

dead_princess
04-23-2011, 20:41
Къси, точно, защото не са ангажиращи и толкова натоварващи отколкото дългите, според мен.Имам достатъчно време за дълги връзки в по-късен период от моя живот, така че не бързам за никъде..

RoSKo0o0
04-24-2011, 05:48
Дълга връзка. Не съм с момичето за едното..... с баланс в живота, всичко се постига... имам предвид махането на минусите и плюсовете.