PDA

View Full Version : Връзка !



KaramiteV
04-16-2011, 21:12
Здравейте моля за малко помощ ;]
Проблема е такъв ,че искам да си хвана сериозно гадже с ,което не искам да се чукаме цяла вечер и накрая КЪСАМЕ!
Набелязал съм си 3-4 момичета ,които изпитват нещо към мен и аз към тях но съм най-срамежливия на тоя свят 100% сигурен съм и незнам как да им кажа Да излезнем някъде и нещо такова обаче имам много добро мислене но ще оплескам всичко на първата среща!

Кажете ми няколко съвета как да предложа на момичето да излезе с мен да речем на кафе , на разходка и как да постъпя по нататък.


Моля без тъпи коментари!
Извинявайте за темата ,че е поставена в раздел Секс а не в раздела ,които трябва да е.Но в раздел Любов има по-малко посещаемост и тука се надявам да получа свестни отговори.

dunce
04-16-2011, 21:26
Ние не можем да ти помогнем, ти сам трябва да преодолееш срама и да поканиш някое момиче. Което всъщност изобщо не е толкова трудно, стига да изпитва симпатии към теб.

"Набелязал съм си 3-4 момичета ,които изпитват нещо към мен и аз към тях"

Ако си сигурен за това, предложи на една от тях и готово.. Все някога трябва да пробваш, щото като си толкова срамежлив, накрая ще си останеш сам.

zay4e
04-16-2011, 21:41
Амииииии просто я питай дали иска да се поразходите или на кафе.После просто бъди себе си говори за хобито ти ,какво правиш най-често ,но не говори през цялото време за теб де :D питай и нея какво харесва ,какви филми обича такива неща :) Успех и просто бъди себе си не се срамувай чак толкова,мисли си ,че все си с някой приятел на кафе :-D

Gr0zDan0v
04-17-2011, 08:30
Здравейте моля за малко помощ ;]
Проблема е такъв ,че искам да си хвана сериозно гадже с ,което не искам да се чукаме цяла вечер и накрая КЪСАМЕ!
Набелязал съм си 3-4 момичета ,които изпитват нещо към мен и аз към тях но съм най-срамежливия на тоя свят 100% сигурен съм и незнам как да им кажа Да излезнем някъде и нещо такова обаче имам много добро мислене но ще оплескам всичко на първата среща!

Кажете ми няколко съвета как да предложа на момичето да излезе с мен да речем на кафе , на разходка и как да постъпя по нататък.


Моля без тъпи коментари!
Извинявайте за темата ,че е поставена в раздел Секс а не в раздела ,които трябва да е.Но в раздел Любов има по-малко посещаемост и тука се надявам да получа свестни отговори.


пий 2 бири ... поеми няколко пъти дълбоко дъх и и предложи ;)

gandalfepi4
04-17-2011, 09:14
http://images.piccsy.com/cache/images/16333-872010-400-278.jpg

Cucko0
04-17-2011, 09:17
грешен раздел

mayaaa
04-17-2011, 09:33
3-4 момичета :shock: :shock: :shock:

asasfdf
04-17-2011, 13:05
ние няма как да знаем дали момичето няма да те скъса веднага след като сте се ебали или не

VaMpiRKaTaaa
04-17-2011, 14:48
Избираш си едната,отиваш и я заговаряш.

IvoncHeTyYy
04-17-2011, 18:10
Няма нищо срамно ако ти откаже откаже продължава живота ... Кажи и ако сте от едно училище да идете заедно , да излезнете навънка обаче не и казвай къде ще ходите и седнете някъде на спокойствие и обесни какви са ти чувствата към нея.Ако ти откаже момичета има много.

Но най-важното ако те обича ТЯ а ТИ не я обичаш по-добре не тръгвайте после ще я нараниш ;]

Ако се обичате взимнно се взимайте и ме поканете на сватбата ;)