PDA

View Full Version : Различни или?



Roxie
04-16-2011, 21:34
Здравейте, ние сме две 16 годишни момичета (Roxie и kameliyar). Искаме да зададем няколко въпроса към днескашните тинейджъри:

1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?

Пишем тази тема, за да разберем мнението на различни юноши по едни от най-често задаваните въпроси.
п.п. Обръщаме се към вас с молбата да не се нападате един друг. Целта е различна.

Благодарим Ви, предварително!

WrongLife
04-16-2011, 21:48
1. Това не е вярно и зависи от момчето!
2. Твърде съм млад да си тровя живота с момичета!
3. Уважения, доверие, приятелство и привличане
4. По това колко от тях не са пушачи, пияници и не са малоумници
5. Достатъчно
6. Не се обръщам, имам си приятели за тая работа
7. Не, няма да я намеря. Против онлайн сваляниците съм!

Roxie
04-16-2011, 22:05
Благодарим за коментара.
Относно втория въпрос - не мислим, че ще си тровиш живота, както ти сам си написал зависи от момичето.
Отговорът на четвъртия въпрос много ни хареса.
И за седмия въпрос - щом си против онлайн сваляниците как се запознаваш с ново момиче и ако някое момиче ти направи впечатление би ли отишъл да се запознаеш с нея?

BgHtH
04-16-2011, 22:17
1.Наистина си зависи от момичето,не всички който се носят разголени са секси.
2.Ами не виждам какво една сериозна връзка може да ми даде.
3.И идея си нямам честно казано :)
4.Сходни интереси естествено,кво да правя с хора с който нямам за какво да си говоря.
5.Природа, трябва да се съобразяваме с нея :D
6.По-скоро влизам тук като нямам какво друго да правя
7.Не,защото не я търся :)

TheNewReligion
04-16-2011, 22:48
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?


1. Т'ва си е някаква ваша заблуда. Не знам за какво става дума.
2. Не искам да съм обвързана, а споделено влюбена.
3. Освен секс да има и чувства.
4. Тя ме избира.
5. Засега от никакво.
6. Не се обръщам в интерес на истината. Може преди години да съм го правила, но съм осъзнала, че да споделя проблема си публично, дори във форум, никога не ми е помогнало да го разреша. Винаги нещата са се задълбочавали или е ставал някакъв форумен въргал. Затова съм открила алтернатива.
7. Принципно не съм предубедена спрямо мястото, където "ще срещна своята половинка", ама хич не ми се вярва да е точно тука. Защо ли...няма тема, в която момчетата споделят размера на куровете си. ^^

П.П.: Доста странни въпроси.

BlueFace
04-16-2011, 22:49
1. Това изобщо не е така. Не знам от къде ви е хрумнала тази идея.
2. Искам връзка, защото ми писна да съм сам.
3. Честност, уважение, разбирателство, любов...
4. По характера.
5. Това е нужда, която трябва да бъде задоволявана.
6. Бях пускал една тема тук, но това беше много, много отдавна, когато бях малък и наивен.
7. Много малко вероятно е, защото съм скептичен относно интернет запознанствата.

kameliyar
04-16-2011, 22:56
1. Това изобщо не е така. Не знам от къде ви е хрумнала тази идея.
2. Искам връзка, защото ми писна да съм сам.
3. Честност, уважение, разбирателство, любов...
4. По характера.
5. Това е нужда, която трябва да бъде задоволявана.
6. Бях пускал една тема тук, но това беше много, много отдавна, когато бях малък и наивен.
7. Много малко вероятно е, защото съм скептичен относно интернет запознанствата.

1. Ами имаме някакви такива наблюдения, особено в гимназията, в която учим виждаме кои момичета са изолирани.
2. Защо ти е писнало да си сам? Какво мислиш, че можеш да намериш в една връзка?
4. Какво точно свързано с характера?
5. Физически или духовно?
6. Сега не е казано, че не можеш да пускаш теми.. Сега даже можеш да отсяваш полезните и смислени коментари от простотиите на народа.
7. И ние сме на същото мнение. Не можеш да си сигурен в същността на някого когато е зад клавиатурата.

Благодарим ти за коментара :)

kameliyar
04-16-2011, 23:02
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?


1. Т'ва си е някаква ваша заблуда. Не знам за какво става дума.
2. Не искам да съм обвързана, а споделено влюбена.
3. Освен секс да има и чувства.
4. Тя ме избира.
5. Засега от никакво.
6. Не се обръщам в интерес на истината. Може преди години да съм го правила, но съм осъзнала, че да споделя проблема си публично, дори във форум, никога не ми е помогнало да го разреша. Винаги нещата са се задълбочавали или е ставал някакъв форумен въргал. Затова съм открила алтернатива.
7. Принципно не съм предубедена спрямо мястото, където "ще срещна своята половинка", ама хич не ми се вярва да е точно тука. Защо ли...няма тема, в която момчетата споделят размера на куровете си. ^^

П.П.: Доста странни въпроси.

1. Не мисли, че е заблуда. Много наблюдаваме какво се случва около нас.
4. Защо компанията избира теб, а не ти - нея?

П.П. Защо мислиш въпросите за странни? :)

Благодарим ти за коментара ;р

BlueFace
04-16-2011, 23:07
1. Ами имаме някакви такива наблюдения, особено в гимназията, в която учим виждаме кои момичета са изолирани.
2. Защо ти е писнало да си сам? Какво мислиш, че можеш да намериш в една връзка?
4. Какво точно свързано с характера?
5. Физически или духовно?
6. Сега не е казано, че не можеш да пускаш теми.. Сега даже можеш да отсяваш полезните и смислени коментари от простотиите на народа.
7. И ние сме на същото мнение. Не можеш да си сигурен в същността на някого когато е зад клавиатурата.

Благодарим ти за коментара :)

1. Ами драги момичета, те са изолирани, защото не са достатъчно атрактивни за сегашното деградирало поколение. Критериите не свършват с начина на обличане. Важна роля играят външният вид, характера и излъчването. Ако искаш да се харесаш на "гъзарчетата" и "готините пичове" в даскало трябва да си лека и нахакана, но от какво значение е одобрението на такива повърхностни хора?
2. Това, което търся в една връзка е подкрепа, разбиране, любов, нежност такива работи. Не казвам, че нямам приятели и семейство, които ме разбират и подкрепят, напротив, точно обратното, но е различно когато те идват от "половинката" ти.
4. Това да не са от деградиралата пасмина тийнейджъри. Да споделят интересите ми, да са добри и интелигентни хора и да ни е забавно заедно.
5. Сексът е физическа нужда.
6. Идеята ми е, че сега знам къде ми са грешките и какво трябва да направя, за да си реша проблемите.

Ще ми е интересно да чуя вашите отговори на въпросите, които зададохте :)

TheNewReligion
04-16-2011, 23:17
1. Т'ва, че във вашето училище е така, не значи, че е масово. Много си зависи от момичето. Истина е, че момчетата на тази възраст искам да общуват предимно със сексапилни момичета. НО! За да си сексапилна не значи непремено да си разголена. Една истинска мацка и в поло може да те накара да...искаш да общуваш с нея. И честно казано, сексапилът си върви за ръчичка със самоувереността. Ако можеш още на 14- 15 да си такава- какво по-хубаво за любовния и сексуалния ти живот.
2. Такъв е изразът. Естествено, че подбирам с кого да се движа. Има няколко критерия- да ми е забавно, да няма хейтъри-комплексари в компанията, да мога да бъда себе си без притеснения, да бъда оценявана като личност, да има колкото хахо-хихи разговори, толкова и сериозни. Естествено не винаги всичко е идеално, има си и хора, които не ми се кефят, такива, на които и аз не се, но определено разбирам кога си струва и защо.

kameliyar
04-16-2011, 23:29
1. Така е, не си заслужава да се обръща мнение на днескашната паплач, но не си ли съгласен, че тази изолация влияе много зле на тяхното самочувствие и на мнението им за заобикалящите ги хора?
2. Определено е по-различно като идва от половинката - чувствата, които изпитваш са много по-силни и мнението като чели е по-значимо :)
4. А можеш ли да се похвалиш, че имаш такива хора за приятели?
5. Тук вече не съм съгласна. Според мен не е само физическа.
6. Имаш решение за всеки проблем ли? Понякога не се ли нуждаеш от съвет, който по-скоро би искал да чуеш от непознат. Предполагам си чувал, че понякога е по-лесно да споделиш на някого, когото не познаваш, отколкото на някой близък ;р


Относно моите отговори:
1. Не ги отписвам. Запознавам се с всякакви хора, независимо от стила им :)
2. Искам да съм обвързана, защото се чувствам по-сигурна в себе си и, както всеки, имам нужда да обичам и да се чувствам обичана.
3. Приятелство, разбирателство, сериозни и не толкова сериозни разговори, смях, искреност, отдаденост...
4. По "умствения багаж", по чувството за хумор, чувствата, които пораждат в мен, доколко мога да съм сигурна в тези хора и задължително трябва да са открити.
5. Не толкова голямо значение, но нуждата и желанието определено си ги има.
6. За сега мисля, че не съм се обръщала към какъвто и да е сайт за помощ. Не мисля, че има много хора, които все още обръщат внимание на сериозно зададени теми, изискващи малко повече размисъл.
7. По-скоро не.

Roxie
04-16-2011, 23:31
1.Aми аз лично се кефя на момичета, които не се обличат по модата или разголено.Според мен това показва, че имат лично мнение и обичат да го изразяват.И да наистина са отхвърляни от другите, защото не се вписват в интригантските отношения на прителките си, а и всеки би предпочел момиче с къса пола пред момиче с дънки (или почти всеки).
2. Да си обвързан с някого е нещо, което все още не съм опитала, но мисля, че ще се отрази не само на чувствата , но и на начина ми на живот. Може би ще ми помогне да се променя положително..
3. За мен сериозната връзка е сплав от приятелство и любов.
4. Предпочитам да не се събирам в компания по различни причини, но все пак ще ми е приятно да контактувам с хора дори и да нямаме общи интереси.
5. Все още от никакво.
6. Никога не съм се обръщала към този сайт за проблем, защото не съм имала толкова сериозен проблем, които да изисква съвет от някои друг човек, непознат.
7. Не мисля, че тук мога да намеря половинката си. Не може да прецениш какъв е един човек зад монитора, а зада ти стане приятел е нужно не само да говорите, живият разговор е нещо неизменно.

kameliyar
04-16-2011, 23:33
2. Такъв е изразът. Естествено, че подбирам с кого да се движа. Има няколко критерия- да ми е забавно, да няма хейтъри-комплексари в компанията, да мога да бъда себе си без притеснения, да бъда оценявана като личност, да има колкото хахо-хихи разговори, толкова и сериозни. Естествено не винаги всичко е идеално, има си и хора, които не ми се кефят, такива, на които и аз не се, но определено разбирам кога си струва и защо.

Добри критерии имаш :) Дано да имаш такива хора, които се вписват ^^

BgHtH
04-16-2011, 23:40
1. а и всеки би предпочел момиче с къса пола пред момиче с дънки (или почти всеки).

Не е точно така,с дънките може да се види хубавото дупе на момичето,докато с полата някак се губи фокуса от там.Освен разбира се ако момичето не носи колан вместо пола :D

Само аз ли не получих отговор ,толкова ли повърхностно изглеждам :-#

kameliyar
04-16-2011, 23:44
1.Наистина си зависи от момичето,не всички който се носят разголени са секси.
2.Ами не виждам какво една сериозна връзка може да ми даде.
3.И идея си нямам честно казано :)
4.Сходни интереси естествено,кво да правя с хора с който нямам за какво да си говоря.
5.Природа, трябва да се съобразяваме с нея :D
6.По-скоро влизам тук като нямам какво друго да правя
7.Не,защото не я търся :)

1. Не ставаше въпрос за сексапил тук.
2. Може да ти даде много, според нас. Защо си с това мнение?
4. Ако нямате сходни интереси все пак можеш да научиш нещо важно или интригуващо. Не знаеш на какъв човек ще случиш.


П.П Обсъждахме какво да отговорим :)

BlueFace
04-16-2011, 23:54
1. Така е, не си заслужава да се обръща мнение на днескашната паплач, но не си ли съгласен, че тази изолация влияе много зле на тяхното самочувствие и на мнението им за заобикалящите ги хора?
2. Определено е по-различно като идва от половинката - чувствата, които изпитваш са много по-силни и мнението като чели е по-значимо :)
4. А можеш ли да се похвалиш, че имаш такива хора за приятели?
5. Тук вече не съм съгласна. Според мен не е само физическа.
6. Имаш решение за всеки проблем ли? Понякога не се ли нуждаеш от съвет, който по-скоро би искал да чуеш от непознат. Предполагам си чувал, че понякога е по-лесно да споделиш на някого, когото не познаваш, отколкото на някой близък ;р




1. То си зависи от човека. Ако си имаш собствена компания и добри приятели какво ти пука дали в училище си център на вниманието или не. Винаги има аутсайдери, но такива хора с ниско самочувствие просто трябва да поработят върху себе си. Живеем в жестоко общество, в което просто не трябва да се оставяш да те тъпчат.
4. О, да. Имам много добри и верни приятели, на които мога да разчитам.
6. Решение за всеки проблем далеч нямам, но в сферата на любовните взаимоотношения нямам нужда от помощта на Teenproblem.
И да, понякога имам нужда да бъда изслушан, но това е просто, защото споделената мъка е половин мъка : )

BgHtH
04-17-2011, 00:01
[quote=BgHtH]

1. Не ставаше въпрос за сексапил тук.
2. Може да ти даде много, според нас. Защо си с това мнение?
4. Ако нямате сходни интереси все пак можеш да научиш нещо важно или интригуващо. Не знаеш на какъв човек ще случиш.


П.П Обсъждахме какво да отговорим :)
1.Имах предвид че едно никой не би причислил едно чаровно/сексапилно(за мен са синоними) момиче към
"клуба на "Загубеняците" защото циците й не са отвънка.Най-малкото че всеки си има стил на обличане.

4.Май аз не разбрах правилно въпроса ,обаче под компания приемам групата хора който са ми приятели и излизам с тях всеки ден.С тези хора е хубаво,даже императивно, да имате сходни интереси и допирни точки иначе всеки си хваща пътя.Но като цяло обичам да се срещам с всякакви хора.

Втори въпрос... точно в момента не ми се мисли по него ...може би на лично утре :)

kameliyar
04-17-2011, 00:02
1. То си зависи от човека. Ако си имаш собствена компания и добри приятели какво ти пука дали в училище си център на вниманието или не. Винаги има аутсайдери, но такива хора с ниско самочувствие просто трябва да поработят върху себе си. Живеем в жестоко общество, в което просто не трябва да се оставяш да те тъпчат.
4. О, да. Имам много добри и верни приятели, на които мога да разчитам.
6. Решение за всеки проблем далеч нямам, но в сферата на любовните взаимоотношения нямам нужда от помощта на Teenproblem.
И да, понякога имам нужда да бъда изслушан, но това е просто, защото споделената мъка е половин мъка : )

1. Днес почти всички се водят по акъла на кифладжийките, следователно тези момичета често остават сами и неразбрани.
4. Евала :)
6. Нямаш нужда, защото не вярваш, че тук има някой, който може да ти даде стойностно мнение или просто не ти се занимава?

"споделената мъка е половин мъка" << това ни хареса :)

BlueFace
04-17-2011, 00:25
1. Днес почти всички се водят по акъла на кифладжийките, следователно тези момичета често остават сами и неразбрани.
4. Евала :)
6. Нямаш нужда, защото не вярваш, че тук има някой, който може да ти даде стойностно мнение или просто не ти се занимава?

"споделената мъка е половин мъка" << това ни хареса :)

1. Така е, за съжаление, но нормални и готини хора има под път и над път, така че винаги можеш да намериш някого, който споделя интересите ти и с който можеш да се сприятелиш.
Както казах има ги и тези аусайдери, на които децата в училище избиват комплекси и потискат за забавление и в следствие на това те са необщителни и неуверени в себе си. Децата, неосъзнаващи последиците от действията си, могат да бъдат много жестоки понякога. Животът просто не е честен...

6. В този форум има много хора, които биха дали стойностно мнение, но когато имам нужда да бъда изслушан, се обръщам към приятелите си.

П.П. Съгласен съм с мнението, че едно сексапилно момиче няма нужда да се облича като кур*а ,с извинение, за да бъде забелязано.

imjsfd
04-17-2011, 02:15
1. Тук не попадам аз, но най-вероятно някакви предразсъдъци относно разкрепостеността на момичето. Доста от тийновете търсят предимно секс, но това предполагам ви е известно
2. Всичко е по-хубаво с любимия човек до теб :)
4. Ако под компания имате предвид хората с които прекарвам доста от времето си - гледам да ми е приятно с тях и да знам че са зад мен, както и аз зад тях (без нечисти помисли моля)
5. Няма смисъл ако не е приятно и за двамата.
6. За гледни точки различни от моята.
7. Не. Предпочитам живия контакт

Roxie
04-17-2011, 08:19
1. Тук не попадам аз, но най-вероятно някакви предразсъдъци относно разкрепостеността на момичето. Доста от тийновете търсят предимно секс, но това предполагам ви е известно
2. Всичко е по-хубаво с любимия човек до теб :)
4. Ако под компания имате предвид хората с които прекарвам доста от времето си - гледам да ми е приятно с тях и да знам че са зад мен, както и аз зад тях (без нечисти помисли моля)
5. Няма смисъл ако не е приятно и за двамата.
6. За гледни точки различни от моята.
7. Не. Предпочитам живия контакт

1. Да знаем, че тинейджърите търсят сексуалното повече, но ставаше дума за онези момичета, които предпочитат стилът им на обличане и държания да е такъв какъвто би трябвало да е за едно момиче на 16,17,18.
4. Относно въпроса да точно това имаме предвид, но как се чувстваш в компания от много хора с различни проблеми.. това не те ли вкарва в една сфера на "приятели - нужда - съвет" т.е. обвързваш се с нея?
5. А за теб какво е сексуалният живот - душевно или физическо желание. (Лично според мен не е само физическо, все пак не сме роботи!)
7. И ние сме на същото мнение, но какво разбираш от живия контакт т.е. какво виждаш или забелязваш в човека?

anonymous708973
04-17-2011, 09:11
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?


1. Не го правя. Но има момичета, които като ги видя и знам, че са такива. Не може да си на 16 и грам да не се интересуваш от външния си вид. В главата е като кошница (не защото е къдрава), носи някви огромни мега грозни кръгли очила (нищо против очилата, даже и аз искам да нося), пуловер и дънки, които грам не се съчетават, и мъжки обувки със супер дебела подметка. Ето такива момичета наричам загубенячки, защото представа си нямат за обществото.
2. Искам да съм, защото имам нужда да знам, че съм на първо място за някого (макар че това усещане напоследък ми се губи) и някой да е на първо място за мен.
3. Сериозна връзка е, когато партньорът ти е едновременно най-добрият ти приятел и любовник (баси думата :Д).
4. Не се движа в компания. Излизам с няколко различни човека по различно време. Имаме допирни точки, интересно ми е да разговарям с тях и знам, че има някого, на когото да кажа каквото и да е, знаейки, че независимо дали ще чуя критика или съгласие, мнението му ще е честно и истинско. Предпочитам да общувам с момчета.
5. Адски важна част е.
6. Не се обръщам. Не мисля, че шепа непознати ще вникнат в проблема ми. А ако аз имам проблем, значи е сериозен. Обикновено решавам сама. И е правилно.
7. Защо не всъщност? Общуването през монитора ти дава интересната възможност да прецениш човека (естествено, ако имаш добра интуиция), да го опознаеш и т.н. без неловки паузи. Естествено, ако ти направи добро впечатление, винаги може да се видите. Правила съм го и не съжалявам :)

kameliyar
04-17-2011, 11:30
1. Не го правя. Но има момичета, които като ги видя и знам, че са такива. Не може да си на 16 и грам да не се интересуваш от външния си вид. В главата е като кошница (не защото е къдрава), носи някви огромни мега грозни кръгли очила (нищо против очилата, даже и аз искам да нося), пуловер и дънки, които грам не се съчетават, и мъжки обувки със супер дебела подметка. Ето такива момичета наричам загубенячки, защото представа си нямат за обществото.
2. Искам да съм, защото имам нужда да знам, че съм на първо място за някого (макар че това усещане напоследък ми се губи) и някой да е на първо място за мен.
3. Сериозна връзка е, когато партньорът ти е едновременно най-добрият ти приятел и любовник (баси думата :Д).
4. Не се движа в компания. Излизам с няколко различни човека по различно време. Имаме допирни точки, интересно ми е да разговарям с тях и знам, че има някого, на когото да кажа каквото и да е, знаейки, че независимо дали ще чуя критика или съгласие, мнението му ще е честно и истинско. Предпочитам да общувам с момчета.
5. Адски важна част е.
6. Не се обръщам. Не мисля, че шепа непознати ще вникнат в проблема ми. А ако аз имам проблем, значи е сериозен. Обикновено решавам сама. И е правилно.
7. Защо не всъщност? Общуването през монитора ти дава интересната възможност да прецениш човека (естествено, ако имаш добра интуиция), да го опознаеш и т.н. без неловки паузи. Естествено, ако ти направи добро впечатление, винаги може да се видите. Правила съм го и не съжалявам

1. Стила на обличане не трябва да те кара да страниш от тях?.. От този тип, който ти описа познавам няколко момичета... и го правят не, защото си нямат представа каква е модата, а просто си имат техен поглед към нещата и не ги е срам да го изразяват.. Има момичета, които се обличат така и заради финансови проблеми.. Общо взето има много причини някое момиче да не е по последна мода.
3. Абсолютно съгласна.
4. А защо излизаш поотделно с тях?
5. Адски важна част? Защо? Кое по-точно?

w0sh
04-17-2011, 11:35
Отговорът на всички въпроси е :

след 5 години нещата се променят. Винаги.

iiordanova
04-17-2011, 12:39
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?



1. Аз лично за себе си мога да кажа, че не го правя. Не преценявам човека по това дали е по-разголен или не.
2. И двете си имат плюсове и минуси. Искам да съм обвързана, защото искам да се чувствам обичана от някого, да споделя любовта си с някого. А искам да съм необвързана, защото обичам да съм свободна, да си правя каквото аз искам и изобщо много съм своенравна.
3. Сериозна е тогава, когато осъзная, че не мога без човека до мен.
4. По нищо не избирам компанията си. Защо трябва да избирам я избирам по нещо?
5. Девствена съм и не мога да отговоря с точност. Може би е от голяма, не знам.
6. Много рядко се обръщам към Тийнпроблем. Когато имам проблем си го решавам или сама, или с помощта на някой много близък приятел. Зависи и какъв ми е проблема, де.
7. Защо не? Нищо не е изключено. Не знам какво ще се случи утре, нали?

anonymous708973
04-17-2011, 13:54
1. Не го правя. Но има момичета, които като ги видя и знам, че са такива. Не може да си на 16 и грам да не се интересуваш от външния си вид. В главата е като кошница (не защото е къдрава), носи някви огромни мега грозни кръгли очила (нищо против очилата, даже и аз искам да нося), пуловер и дънки, които грам не се съчетават, и мъжки обувки със супер дебела подметка. Ето такива момичета наричам загубенячки, защото представа си нямат за обществото.
2. Искам да съм, защото имам нужда да знам, че съм на първо място за някого (макар че това усещане напоследък ми се губи) и някой да е на първо място за мен.
3. Сериозна връзка е, когато партньорът ти е едновременно най-добрият ти приятел и любовник (баси думата :Д).
4. Не се движа в компания. Излизам с няколко различни човека по различно време. Имаме допирни точки, интересно ми е да разговарям с тях и знам, че има някого, на когото да кажа каквото и да е, знаейки, че независимо дали ще чуя критика или съгласие, мнението му ще е честно и истинско. Предпочитам да общувам с момчета.
5. Адски важна част е.
6. Не се обръщам. Не мисля, че шепа непознати ще вникнат в проблема ми. А ако аз имам проблем, значи е сериозен. Обикновено решавам сама. И е правилно.
7. Защо не всъщност? Общуването през монитора ти дава интересната възможност да прецениш човека (естествено, ако имаш добра интуиция), да го опознаеш и т.н. без неловки паузи. Естествено, ако ти направи добро впечатление, винаги може да се видите. Правила съм го и не съжалявам

1. Стила на обличане не трябва да те кара да страниш от тях?.. От този тип, който ти описа познавам няколко момичета... и го правят не, защото си нямат представа каква е модата, а просто си имат техен поглед към нещата и не ги е срам да го изразяват.. Има момичета, които се обличат така и заради финансови проблеми.. Общо взето има много причини някое момиче да не е по последна мода.
3. Абсолютно съгласна.
4. А защо излизаш поотделно с тях?
5. Адски важна част? Защо? Кое по-точно?

1. Има огромна разлика между "техен поглед" и абсолютно никаква идея какво да носиш и как най-елементарно да съчетаваш цветове. А финансовите проблеми не са извинение... Хубавите дрехи не са задължително скъпи. Просто... ако един човек не ме привлече на външе вид - не да е облечен по последна мода, а просто да има стил и да е чаровен, не се сближавам с него.
4. Защото съм ужасно зле, когато трябва да запознавам един приятел с друг. Грам не се получава. Пък и с всеки си имам специфични теми на разговор, не знам...
5. Ами... аз съм сексуален човек попринцип, въпреки че правя секс от супер малко време (няма година). Просто има моменти, в които само за това мисля, и докато не си "начеша крастата", не мога да свърша нищо друго.
За мен сексът не е задължително свързан с любов. Можеш да правиш страхотен секс с някого, който не обичаш. Но кофтито при нас е, че е единият секс ни кара да се привързваме. В това отношение завиждам много на мъжете.
А не мога да си представя да обичаш някого и да не го желаеш... над/под/до себе си :)

GregoryHouse
04-17-2011, 14:03
Отговорът на всички въпроси е :

след 5 години нещата се променят. Винаги.

Я, не съм само аз стигнал до този извод...

ForzaFelipe
04-17-2011, 14:05
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"? -Това кой ти го каза...абсолютно грешно,вие момичетата се самонавивате за това...

2. Защо искате / не искате да сте обвързани? - искам защото ми липсва чувството да имаш някой до себе си като повече от приятел,някой който да почустваш до теб.

3. Какво разбирате под сериозна връзка? - приятелство с екстри

4. По какво избирате компанията си? - хора с който мога да си прекарам супер винаги.
5. От какво значение е за вас сексуалният живот? - както съм се разгонил отскоро.... :D :D

6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем? - току виж някой дал нормален съвет с който да помогне.

7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо? - еми защо не,никога не знаеш къде и кога може да я срещнеш :)

YoUcANNOtiMaGiNe
04-17-2011, 14:19
1. Това изобщо не е така. Не знам от къде ви е хрумнала тази идея.
2. Искам връзка, защото ми писна да съм сам.
3. Честност, уважение, разбирателство, любов...
4. По характера.
5. Това е нужда, която трябва да бъде задоволявана.
6. Бях пускал една тема тук, но това беше много, много отдавна, когато бях малък и наивен.
7. Много малко вероятно е, защото съм скептичен относно интернет запознанствата.
На същото мнение съм, но съм момиче. 8-) Като добавка-> В днешно време свестните хора са на изчезване, защото не биват възприети от мнозинството на деградирали хора. Някои от тях, за да не бъдат отхвърлени от пропадналото общество, решават да зарежат принципите си и да се приобщят към него. Затова и остават малко принципните и свестни хора, които не се интересуват от мнението на такива индивиди.

imjsfd
04-18-2011, 00:16
1. Да знаем, че тинейджърите търсят сексуалното повече, но ставаше дума за онези момичета, които предпочитат стилът им на обличане и държания да е такъв какъвто би трябвало да е за едно момиче на 16,17,18.
4. Относно въпроса да точно това имаме предвид, но как се чувстваш в компания от много хора с различни проблеми.. това не те ли вкарва в една сфера на "приятели - нужда - съвет" т.е. обвързваш се с нея?
5. А за теб какво е сексуалният живот - душевно или физическо желание. (Лично според мен не е само физическо, все пак не сме роботи!)
7. И ние сме на същото мнение, но какво разбираш от живия контакт т.е. какво виждаш или забелязваш в човека?

1. Ами явно колегите предпочитат да виждат повече от човека, който е или евентуално искат да бъде до тях :). Иначе описаните от вас са горе-долу моя тип момичета :)
4. Абсолютно... Няма как просто да прекарваш толкова време с определени хора и отношенията ви в даден момент да не достигнат приятели, а не просто познати.
5. И аз не съм робот ;)
7. Живия контакт показва всичко. И то доста по-нагледно. Не знам дали сте чели за език на тялото и подобни работи, но на живо може да разберете много повече за човека отсреща без дори да го питате за тях, докато в интернет можете да зададете въпросите си и пак нищо да не разберете. С две думи комуникацията е хиляди пъти по-пълноценна.

Josefinne
04-18-2011, 12:20
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"? --> На мен ми правят по-лошо впечатление зле съчетаните дрехи или твърде разголените мацки, защото според мен едно момиче трябва да си има достойнство и някои части от тялото й да си останат ЛИЧНИ и ИНТИМНИ, а не обратното.
2. Защо искате / не искате да сте обвързани? --> Не държа да бъда обвързана, но се радвам, когато намеря подходящ за мен човек, защото това е шанс за мен да преоткрия един нов свят, да се почувствам страхотно , обичана и желана.
3. Какво разбирате под сериозна връзка? --> Когато и двамата партньори имат намерения да бъдат един с друг за неопределено дълго време и да споделят живота си в определени аспекти ( с тенденци тези аспекти да са все повече )
4. По какво избирате компанията си? --> Не принадлежа към компания. Имам различни приятели, които подбирам внимателно и обичам с цялото си сърце.
5. От какво значение е за вас сексуалният живот? --> Това е едно здравословно и нормално явление, което не трябва да се пренебрегва. Не съм за безразборните връзки, а по-скоро за редовния секс ;)
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем? --> Не съм го правила до сега. Винаги съм могла да си отговоря на въпроса, преди да го задам тук. Но ако го бях, сигурно щях да търся човек в сходна ситуация или човек преживял нещо подобно, за да ми каже как са се развили нещата според това, което той/тя е направил. Особено, ако съм пред дилема.
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо? --> Не мисля, но кой знае как е проготвила Съдбата.

kameliyar
04-18-2011, 15:53
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"? --> На мен ми правят по-лошо впечатление зле съчетаните дрехи или твърде разголените мацки, защото според мен едно момиче трябва да си има достойнство и някои части от тялото й да си останат ЛИЧНИ и ИНТИМНИ, а не обратното.
2. Защо искате / не искате да сте обвързани? --> Не държа да бъда обвързана, но се радвам, когато намеря подходящ за мен човек, защото това е шанс за мен да преоткрия един нов свят, да се почувствам страхотно , обичана и желана.
3. Какво разбирате под сериозна връзка? --> Когато и двамата партньори имат намерения да бъдат един с друг за неопределено дълго време и да споделят живота си в определени аспекти ( с тенденци тези аспекти да са все повече )
4. По какво избирате компанията си? --> Не принадлежа към компания. Имам различни приятели, които подбирам внимателно и обичам с цялото си сърце.
5. От какво значение е за вас сексуалният живот? --> Това е едно здравословно и нормално явление, което не трябва да се пренебрегва. Не съм за безразборните връзки, а по-скоро за редовния секс ;)
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем? --> Не съм го правила до сега. Винаги съм могла да си отговоря на въпроса, преди да го задам тук. Но ако го бях, сигурно щях да търся човек в сходна ситуация или човек преживял нещо подобно, за да ми каже как са се развили нещата според това, което той/тя е направил. Особено, ако съм пред дилема.
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо? --> Не мисля, но кой знае как е проготвила Съдбата.


1. Подкрепям мнението ти.
4. Защо не сте заедно в една компания, а излизаш поотделно с тях?
5. "Не съм за безразборните връзки, а по-скоро за редовния секс" , тоест?

Roxie
04-18-2011, 19:35
1. Ами явно колегите предпочитат да виждат повече от човека, който е или евентуално искат да бъде до тях :). Иначе описаните от вас са горе-долу моя тип момичета :)
4. Абсолютно... Няма как просто да прекарваш толкова време с определени хора и отношенията ви в даден момент да не достигнат приятели, а не просто познати.
5. И аз не съм робот ;)
7. Живия контакт показва всичко. И то доста по-нагледно. Не знам дали сте чели за език на тялото и подобни работи, но на живо може да разберете много повече за човека отсреща без дори да го питате за тях, докато в интернет можете да зададете въпросите си и пак нищо да не разберете. С две думи комуникацията е хиляди пъти по-пълноценна.[/quote]

1. Кои от двата описани типа? Този на деколтето или този на нормалното?
5. Абсолютно си е така!
7. И аз съм на това мнение. В гимназията учим за комуникацията и наистина само от мимиките и изражението може да опознаеш човека, дори от да мълчи :)

Pa3yMeH
04-18-2011, 19:39
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?































NOT.
2. Приятно ми е да има момиче до мен, чиито отночение (взаимни) са различни от другите.
3. Уважание, доверие и по-късно любов естествено.
4. По интереси и характери.
5. Моралист съм и млад, така че засега нямам такъв :)
6. Доста рядко става, но когато стане - защото някой хора от тук имат по-голям опит от мен в живота.
7. Не, шанса е минимален. Също веднъж имах интернет връзка, траеше точно 3 дена. Точка.

kameliyar
04-18-2011, 20:00
6. Доста рядко става, но когато стане - защото някой хора от тук имат по-голям опит от мен в живота.

И успявали ли са да ти помогнат?

Roxie
04-18-2011, 20:29
5. Моралист съм и млад, така че засега нямам такъв :)


5. Супер е да го чуя от момче.. понеже от днешното поколение освен теми от рода на : "На 13 съм и много го искам" или "аз съм на 13 той на 20" са безнравствени!

MaLkaTa_LaDy
04-19-2011, 12:03
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?
1. Не мисля, че е до това колко плът показват дрехите. Но има разлика между това да видиш развлечено момиче със смъкнати дънки и 5 номера по-голяма фланелка [нямам намерение да обиждам никого] и едно елегантно облечено момиче, което е решило да разкрие приемлива част от деколтето си, например. Жената трябва да си е жена и да бъде нежна.
2. Искам да съм обвързана, защото ми харесва да съм с човека до мен. А не искам, защото се чувствам до известна степен ограничена. И знам, че той има определени очаквания към мен.
3. Това е до вътрешното усещане на партньорите.
4. По това дали ще си допаднем. По какво може?! Доста глупав въпрос.
5. Обикновена човешка нужда. Щом има любов, трябва да има и секс. Двете вървят ръка за ръка.
6. От доста време не съм го правила, защото има хора, които могат да ми дадат доста по-обективно мнение. Но понякога имам нужда да си излея душата именно пред непознати.
7. Защо пък да не? Щом се запознаваш с нови хора, значи е възможно да се запознаеш и с онзи специалния за теб.

lubomirky
04-19-2011, 12:12
^ а секс без любов? :д

alkoxolizmo_0
04-19-2011, 13:52
как да запазят принципите си,като всеки път са съдени от почти всички ,коментират зад гърбовете на въпросните загубеняци,даже и семействата правят всичко възможно да превърнат детето си в "нормално" такова.Еми не става.Или си от стадото или постоянно сочат с пръст,което едва ли ще е приятно на който и да е,въпреки ,че всички си правят на непукисти.И все пак много зависи от обкръжението .Аз например в 7 и 8 клас си бях метълка и наистина се обличах както ми дойде,но никога не съм имала проблеми с общуването.Даже с кифладжийките си бяхме много добри приятелки и още е така.
Сега пак си слушам метъла ,но се обличам коренно различно от преди...

alkoxolizmo_0
04-19-2011, 13:57
1. Мисля ,че си изказах мнението по въпроса.
2. Искам да си стоя обвързана, защото чувствам сигурност и любов от момчето ,с коeто искам да изживея живота си :)
3. За всеки случай,не връзка от 1 месец, а такава в която има разбирателство,приятелств ,компромиси и ест. любов.
4. По забавната простотия,която се лее от хората в нея :D
5. Е важен си е секса , според мен заема 49-50%
6. Не се обръщам,решавам си сама проблемите.
7. Не :D

Madycen
04-19-2011, 14:16
1. Не мисля, че въпроса е коректен.. и аз съм момиче, което се облича по-разголено и никой не ме слага в клуба на "загубеняците" :)
2. Хубаво е да си обвързан .. мотив - има някой, който мисли за теб, който те иска - чувството е приятно.
3. Сериозна връзка - хм .. когато двама души наистина се обичат, има силно привличане м/у тях. Заедно са от по-дълго време - така се познават много добре и знаят какво иска другия :)
4. По характера им и разбирането им за нещата, а също и по общите интереси.
5. За мен лично значението на секса е голямо !
6. Защото чувам различните мнения повъпроси, който ме интересуват.
7. Не знам :)

Roxie
04-19-2011, 15:13
1. Не мисля, че е до това колко плът показват дрехите. Но има разлика между това да видиш развлечено момиче със смъкнати дънки и 5 номера по-голяма фланелка [нямам намерение да обиждам никого] и едно елегантно облечено момиче, което е решило да разкрие приемлива част от деколтето си, например. Жената трябва да си е жена и да бъде нежна.
2. Искам да съм обвързана, защото ми харесва да съм с човека до мен. А не искам, защото се чувствам до известна степен ограничена. И знам, че той има определени очаквания към мен.
3. Това е до вътрешното усещане на партньорите.
4. По това дали ще си допаднем. По какво може?! Доста глупав въпрос.
5. Обикновена човешка нужда. Щом има любов, трябва да има и секс. Двете вървят ръка за ръка.
6. От доста време не съм го правила, защото има хора, които могат да ми дадат доста по-обективно мнение. Но понякога имам нужда да си излея душата именно пред непознати.
7. Защо пък да не? Щом се запознаваш с нови хора, значи е възможно да се запознаеш и с онзи специалния за теб.[/quote]

1. 16 годишното момиче не може да е жена, то си е момиче. Не случайно сме непълнолетни 18 годишна възраст. И не мисля, че е приемливо да се разхождаш по блузка с 1 размер по-малка от твоя, да не говорим за деколтето, което стига до "пъпа". Ако говориш за момичетата, които се обличат по-официално (има разлика)!
4. Ами щом питаме значи има защо! Като ти е глупав недей отговаря!

п.п. Нямам за цел да те обидя!

Roxie
04-19-2011, 15:16
1. Не мисля, че въпроса е коректен.. и аз съм момиче, което се облича по-разголено и никой не ме слага в клуба на "загубеняците" :)


Ние имахме предвид момичетата, които се обличат по-НЕразголено.

Eddie
04-19-2011, 22:13
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?

Глупости, няма такова нещо. Аз прибавям момичета в клуба на "Загубеняците" ако имат твърде фрапиращ външен вид като да речем ужасно тънко оскубани вежди, прическа тип табуретка, тежък грим и т.н. Ужасявам се от факта, че хубави момичета се правят изроди.

2. Защо искате / не искате да сте обвързани?

Аз лично в момента и може би в следващите няколко години няма да имам особено желание да се обвързвам, защото съм си поставил високи цели свързани с работа/учене и нямам намерение някой да ми се пречка да ги постигна. Но нищо се не знае, ако изкочи момиче което си заслужава... От друга страна съм разочарован, защото за година и половина излизах с 9 различни момичета и с нито една не се получи нищо сериозно. Затова реших да обърна внимание на по-важни неща.

3. Какво разбирате под сериозна връзка?

Под сериозна връзка разбирам момичето до мен да ми е пръв приятел, а не само да се "джаскаме" като сме загоряли.

4. По какво избирате компанията си?

Избирам си хора с които да дружа като ги подлагам на тест на интелигентност, тест за издръжливост на пиене, тест за решаване на интеграли и тест за писане на алгоритми... То това се не избира, просто се намираме хора с общи интереси.

5. От какво значение е за вас сексуалният живот?

В момента не особено голямо

6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?

TeenProblem е последното място където ще се опитам да търся помощ. Досега не съм писал тема тук в която да искам да ми разрешат даден проблем. Тук запонах да чета преди няколко години като ме бяха ударили хормоните и си бях харесал една мома и се чудех какво да правя и ми беше любопитно да видя другите неандерталци като мен какво споделят. После за определен период от време бях спрял да влизам докато веднъж случайно от скука реших да видя кво става тук и не попаднах на темите на cycadmin който пишеше адски увлекателно и четях всичко което публикуваше. Сега влизам само чат пат, като съм изключително отегчен.

7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?

Някой казват, че са си намерили тук половинките. Аз лично нямам намерение да си намирам жена от интернет. Въпреки че прекарвам много време на компа винаги ми е било по-интересно да се запозная и да си говоря с момиче на живо. Де да знам къв крокозъбел седи срещу екрана отсреща, като сам се запознал с някоя в нета.

Jumbie483
04-20-2011, 07:10
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
- Аз не правя така, а не съм виждала и друг да го прави. Нищо не мога да кажа по този въпрос!

2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
- И тук нямам мнение. Не съм мислила дали искам или не искам, просто така стана, че случайно намерих човек, с който МОГА да съм.. и ми е добре с него.

3. Какво разбирате под сериозна връзка?
- Връзка в пълният смисъл на думата. За мен няма НЕсериозна връзка!

4. По какво избирате компанията си?
- Провеждам конкурс и си избирам най-готините!!!
Сериозно.. По нищо конкретно не избирам хората, с които да общувам. Важно за мен е да мога да говоря свободно и за всичко с тях и да се разбираме. Другите неща не са от значение!

5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
- Важен е до някъде..

6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
- Преди се обръщах, след това спрях да го правя. Видях, че тук никой не може да помогне и е по-добре да се справям с възникналите проблеми сама.

7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?
- Не! Първо - защото вече съм я намерила! Второ - защото съм против връзките и запознанствата онлайн. От личен опит знам, че с хора, които в и-нет не можем да вържем 1 изречение, на живо се разбираме повече от прекрасно. А пък с хора, с които в и-нет не спираме да си пишеме и говориме, на живо едно смислено изречение не можем да си кажем. Предпочитам всичко да става очи в очи.

Roxie
04-20-2011, 17:51
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?

Аз лично в момента и може би в следващите няколко години няма да имам особено желание да се обвързвам, защото съм си поставил високи цели свързани с работа/учене и нямам намерение някой да ми се пречка да ги постигна. Но нищо се не знае, ако изкочи момиче което си заслужава... От друга страна съм разочарован, защото за година и половина излизах с 9 различни момичета и с нито една не се получи нищо сериозно. Затова реших да обърна внимание на по-важни неща.


Радвам се, че има някой, който мисли за бъдещето си! Наскоро с kameliyar осъзнахме, че всяка една оценка формира бъдещата ти работа и изводът е, че трябва да се работи много вместо да се занимаваш със странични неща.


3. Какво разбирате под сериозна връзка?

Под сериозна връзка разбирам момичето до мен да ми е пръв приятел, а не само да се "джаскаме" като сме загоряли.

Повечето хора са на това мнение, но дали наистина го мислят или просто пишат каквото се очаква..


4. По какво избирате компанията си?

Избирам си хора с които да дружа като ги подлагам на тест на интелигентност, тест за издръжливост на пиене, тест за решаване на интеграли и тест за писане на алгоритми... То това се не избира, просто се намираме хора с общи интереси.

Съгласна ... компания няма как да си намериш, тя те намира, но има случаи, в които ти я създаваш.


7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?

Някой казват, че са си намерили тук половинките. Аз лично нямам намерение да си намирам жена от интернет. Въпреки че прекарвам много време на компа винаги ми е било по-интересно да се запозная и да си говоря с момиче на живо. Де да знам къв крокозъбел седи срещу екрана отсреща, като сам се запознал с някоя в нета.[/quote]

Терминът "крокозъбел" как си го измислил не знам :D

antifashionshit
04-20-2011, 18:16
1. понеже това се възприема, сякаш момичето не се старае да изглежда секси. => е задръстена. това е логиката тези образи. а иначе и по-деликатното облекло може да бъде секси.
2. нямам желание да съм във връзка. не искам отговорностите и да се съобразявам с фактът, че имам връзка с някого.
3.когато започнеш да си правиш планове за бъдещето с този човек.
4.като цяло по това дали са добри и интелигентни хора. естествено не може да са само такива, но такива хора предпочитам.
5.ами.. какво да се лъжем. сексуалният живот е от голямо значение за всички. това, че някои не си го признават - тяхна работа.
6.не се обръщам особено редовно.. "страдам" от липса на истински проблеми. с псевдо проблемите мога да се справя и сам. по-скоро се шматкам наоколо и се правя на интересен.
7.не съм особен фен на запознаването по интернет, туко-виж съм се запознал отблизо с педобеър.. но всичко може : )

Roxie
04-20-2011, 18:57
1. понеже това се възприема, сякаш момичето не се старае да изглежда секси. => е задръстена. това е логиката тези образи. а иначе и по-деликатното облекло може да бъде секси.

Аз примерно не искам да се старая да изглеждам секси или нещо такова. Мисля, че естествената красота - тази, която е по-скоро духовна е по-важна, но това не значи, че си грозен!



6.не се обръщам особено редовно.. "страдам" от липса на истински проблеми. с псевдо проблемите мога да се справя и сам. по-скоро се шматкам наоколо и се правя на интересен.

Един да си го признае :D


7.не съм особен фен на запознаването по интернет, туко-виж съм се запознал отблизо с педобеър.. но всичко може : )

Мисля, че трябва да открием нова тема за "новите термини на юношите"

antifashionshit
04-20-2011, 19:05
1. понеже това се възприема, сякаш момичето не се старае да изглежда секси. => е задръстена. това е логиката тези образи. а иначе и по-деликатното облекло може да бъде секси.

Аз примерно не искам да се старая да изглеждам секси или нещо такова. Мисля, че естествената красота - тази, която е по-скоро духовна е по-важна, но това не значи, че си грозен!


ами те и двете "красоти" са важни.. но хората толкова много се водим от подсъзнанието си и фактори, които не разбираме и които всъщност далеч не са толкова възвишени.. затова и се въздържам от термина "вътрешна красота".

Roxie
04-20-2011, 19:10
[/quote]
ами те и двете "красоти" са важни.. но хората толкова много се водим от подсъзнанието си и фактори, които не разбираме и които всъщност далеч не са толкова възвишени.. затова и се въздържам от термина "вътрешна красота".[/quote]

Да и двете са важни, все пак първото нещо, което гледаш в един непознат е това дали ти е симпатичен или не на външен вид. А за терминът "вътрешна красота" признавам малко е бабешки, но аз все пак обичам да го споменавам.

antifashionshit
04-20-2011, 19:23
^ ако няма физическо привличане, не можеш да имаш пълноценна връзка с някого.

Roxie
04-20-2011, 19:58
^ ако няма физическо привличане, не можеш да имаш пълноценна връзка с някого.

Точно!

kameliyar
04-20-2011, 20:01
^ ако няма физическо привличане, не можеш да имаш пълноценна връзка с някого.

++

imjsfd
04-20-2011, 23:02
1. Кои от двата описани типа? Този на деколтето или този на нормалното?
5. Абсолютно си е така!
7. И аз съм на това мнение. В гимназията учим за комуникацията и наистина само от мимиките и изражението може да опознаеш човека, дори от да мълчи :)

Не знам дали е случайност, но съм забелqзал че по-НЕразголените да ги наречем много по-често ми допадат по характер. Пък и толкова ако ми се гледат цици - има специални сайтове ;)

Roxie
04-21-2011, 19:30
Не знам дали е случайност, но съм забелqзал че по-НЕразголените да ги наречем много по-често ми допадат по характер. Пък и толкова ако ми се гледат цици - има специални сайтове ;)

Да за това, че тези по-неразголените повече ти допадат като характери супер. А за сайтовете - абсолютно прав!!!

sunshinee92
04-21-2011, 21:43
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
Aз определено нося ''неразголени'' дрехи и никой не ме е отписал :D незнам откъде сте решили така
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
искам, но не съм :D
3. Какво разбирате под сериозна връзка? Да пише ''обвъразн/а'' във фейсбук :D не, сериозно, да не се занимава с други и да се знае точно какви са отношенищта ни
4. По какво избирате компанията си? Те ме избраха, иначе има всякакъв тип хора
5. От какво значение е за вас сексуалният живот? е има значение
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем? За да получа различни мнения
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо? Не

ivelinaivanovaivanova
04-22-2011, 08:56
здравейте :)
1. м аз не мисля че момиче с по неразголени дрехи е загубенячка
2. м в момента съм на 18 имала съм сериозна връзка за което от една страна съжелявам :) за мен в момента е по важно да съм с приятели и да се веселя а не да се съобразявам с някой и да си тровя нервите :) но пък някой път се дразня когато видя обвързани колко мн се обичат а аз нямам човек до себе си :) на тея години по добре да нямаме сериозни връзка според мен имаме достатъчно време след това да бъдем сериозни а тея години никой няма да ни ги върне :) (извинявам се че малко объркано пиша ама преди малко станах и нещо не можах да оформя както трябва )
3. сериозна връзка ли Confused ми да не се заглеждаме по други момичета/момчета ... да се обичаме ... да сме си верни бла бла хаха .. м да водим полов живот
4. компанията тка се получава че като си паснем с някакви хора и почваме да излизаме заедно
5. ми доста голямо значение има сексуалния живот Smile сега разбирам какво им е на момчетата като не правят 2-3 месеца секс funfunfun
6. м аз не споделям тук проблемите си направих си рег за да чета на другите прооблемите и ако имам какво да напиша да споделя мисленето си
7. силно се съмнявам да намеря в саит половинката си пред компютара всеки може да се прави на добър,ммил,разбиращ и т.н предпочитам да го среща на улицата Very Happy

cigarettekisses
04-23-2011, 07:00
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"? не мисля,че е смотано..всеки с вижданията си.не мисля,че трябва да съдим хората по външния им вид.дааа,по това,как изглежда един човек,можем да разберем някои неща,но маловажни.И кво викат 'загубеняк/загубенячка' някои.:D хаха, кефят ме.мислят се за съвършени,но често са просто тъпи,заблудени и повърхностни тийнейджъри.никой не е съвършен,всеки има недостатъци.
2. Защо искате / не искате да сте обвързани? защото съм влюбена,мисля ,че искам да съм обвързана..не знам обаче защо винаги,когато съм 'обвързана' се 'задушавам'.нямам свобода,имам задължения към някога и това някак си ме притеснява..
3. Какво разбирате под сериозна връзка? връзка,основана на споделена любов.(:
4. По какво избирате компанията си? по това дали ми се струват интересни хора..понякога ги преценявам от пръв поглед какви са-грешка.(:
5. От какво значение е за вас сексуалният живот? eми важен е,да.:D
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем? или проблема е нерешим,или съм объркана и искам да разбера какви са различните гледни точки.
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?
възможно е ,но не мисля.

Hilary_
04-23-2011, 07:05
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
.. защото повечето са ограничени от към мозък!! (и не само)
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
Искам, защото съм свикнала да има някой до мен и се чувствам по - щастлива!
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
Една дума: любов ..
4. По какво избирате компанията си?
По това дали си пасваме и ми е приятно с тях ..
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
На последно място е ..
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
Не се обръщам .. ;д
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?
Не само мисля, но и съм я намирала ..

dontcare
04-23-2011, 07:43
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?


1.Аз не го правя,за мен тези с ултра късите поли и ултра дълбоките деколтета без съдържание за "загубените" в случая (:
2.Искам и СЪМ,защото споделената любов е най-прекрасното нещо на света
3.Ами да знаеш,че има смисъл да си с този човек и да знаеш,че можеш да разчиташ на него за всичко.Банално,но факт.Връзката е сериозна тогава,когато осъзнаеш,че не можеш да пракараш и е дин миг без човека до теб (:
4.Да подбирам..не бих казала.То нещата просто си стават.Запознавам се с някого,струва ми се печен..скайпове,фейсбуци,би ри в парка.Но повечето пъти нещото,което може да ме привлече към даден човек е музиката :д
5.Не е най-важното нещо на света,но си е нормална човешка нужда.Жалко,че "днешната младеж"е толкова обсебена..
6.Не се обръщам,но нямам нищо против да давам своето мнение по чуждите проблеми.За мен тийнпроблем не е мястото да искам мненията на хората,които да ми казват какво да направя.Имам си глава на раменете.
7.Половинка-не,но приятели-определено (:
Моят човек го срещнах във фейсбук :)
:)

mechtattelka
04-23-2011, 09:52
1 Според мен не от дрехите може да се прецени какав човек си, а от това което носиш вътре в себеси. Има хора за които външната обвивка е по-важна и затова ако не те харесат могат да те нарекът ,, Загубеняк".
2 Аз искам да съм обвързана само с този, когото обичам и с когото съм щастлива.
3 Сериозна връзка може би е връзка в която влагате много и планирате заедно бъдещето и разбира се сте от дълго време заедно.
4 Избирам компанията си по това как се чувствам с хората в нея независимо какво мнение имат другите за нея. Предпочитам аз да съм щастлива и обсъждана отколкото изкустено щастлива скрита под маска на лъжи и двуличие.
5 Сексуалният живот е нещо което трябва да се сподели с някой, с когото наистина го искаш и си сигурен. За мен точно това е важното.
6 Аз се обръщам рядко за мои проблеми, но когато го направя е, за да събера съвети и мнения от различни места и да реша кое е най-правилното.
7 Незнам каде и дали ще я намеря това е чист късмет, за когото аз не мога да решавам, а единствено съдбата.
Това е всичко от мен!

FatalError49
04-24-2011, 16:55
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?
3. Какво разбирате под сериозна връзка?
4. По какво избирате компанията си?
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?

1.Според мен не е толкова важно колко е разголено едно момиче а какъв е характера и,а красотата си е красота независимо дали е с дрехи или без :P :P

2.Ще отговоря от личния ми опит!
Искам защото когато има човек до теб мисленето ти е съвсем различно от това когато си сам чувстваш се някак си по добре и аз не знам как да го обясня надявам се някой да ме е разбрал. 8-)
Не искам защото досега каквото сам преживял сам разбрал че от любовта боли!

3.Под сериозна връзка разбирам първото което е чувствата да са взаимни и силни.Да можеш да разчиташ на дадения човек,да можеш да му споделиш всичко без никакви притеснения,да си съпричастен с проблемите му.

4.Компанията я избирам по общите ни интереси най-вече :D

5.За мен специално има значение бая да не кажа без хич :D

6.Ми аз сам нов все още така че не мога да отговоря на въпроса :)


7.Не мисля че мога да я намеря тук но знай ли са :D

bloodyF
04-24-2011, 20:10
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"?-не е така, просто трябва като си на 15-16-17 години да се стараеш да се обличаш по-добре, не говоря за марки, скъпи дрехи и обувки, ами за самия стил..и за 20 лева може да са ти дънките, блузата и обувките ама да изглеждаш елегантна и секси, а може и за 200 да изглеждаш като че бъркаш в кофите ...а и на мен тези с деколтетата, ботушите до..., полите тип колани, потничетата и прашките, които разбира се са показани отвън, са ми доста противни, но не харесвам и крайността широка черна тениска,кубинки,черна риза най-много и т.н. Баланса посредата е най-добре : )
2. Защо искате / не искате да сте обвързани?-искам, защото ми липсва някой да ме сграбчи изведнъж в някакъв обикновен момент и да ме целуне..липсва ми романтиката и държането за ръце..
а не искам, защото не искам да бъда ревнувана и строго пазена от останалите хора..ама по-скоро искането ми надделява :д
3. Какво разбирате под сериозна връзка?-дълготрайна,моногамна,искр ена и романтична връзка
4. По какво избирате компанията си?-компанията ми? по нищо..не си избирам приятелите, просто си допадаме по характери и така
5. От какво значение е за вас сексуалният живот?-ми..средна степен
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем?-рядко се обръщам към форума когато имам проблем но все пак, защото тук мненията са обективни и никой (почти) не ме познава и няма да тръгне да разказва на приятелите си утре за моя проблем (изключвам фрапиращия случай с капачката от дезодорант в.... :Д) ,докато напоследък не знам на кого мога да се доверя и да не ме предаде -.-
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?-що не? случайните запознанства и приятелства са даже още по-приятни, така че мисля че може да започне едно приятелство, което да прерасне в любов по-късно :)

asasfdf
05-20-2011, 23:43
1. всеки който разделя събеседниците си на "готини" и "смотани" е смотан филмиран пубер. дрехите трябва да са чисти, не ме вълнува стилът
2. причините са казани по сто начина вече
3. когато не се изпитва нужда от изневеряване. имал съм връзки година+, когато съм изпитвал нуждата
4. по това от общуване с какъв тип хора имам нужда в дадения момент
5. от каквото са близостта с някого и самата връзка. ако е за изпразването, имам си четири здрави крайника
6. разпускам като пиша из различни теми
7. обвързан съм -> "не", но преди съм имал връзки в следствие запознанства в нета

VampireLover3
05-21-2011, 02:20
1. Защо когато видите момиче с по-неразголени дрехи я отписвате от света и я прибавяте към клуба на "Загубеняците"? Лично аз не го правя, но някой се разделят на "звезди" и "мишки".
2. Защо искате / не искате да сте обвързани? Защото е хубаво да си свободен и да не се притесняваш от действията си.
3. Какво разбирате под сериозна връзка? Да бъдеш с човека който обичаш и който те обича и разбира се да е дълга връзка.
4. По какво избирате компанията си? Нямам конкретни предпочитания, когато един човек ме кефи бих се събирала с него.
5. От какво значение е за вас сексуалният живот? Не е най-важното.
6. Защо се обръщате към TeenProblem когато имате проблем? Защото е по лесно да споделиш с непознати, а и е хубаво когато човек получава малко критика все пак близките не биха ти казали нещо лошо за да не се почустваш още по-гадно и т.н.т.
7. Мислите ли, че тук може да намерите своята половинка, защо?
Не.