PDA

View Full Version : трябва ми тема за женска полова система.... help



sex_is_zero
04-17-2011, 07:02
трябва да направя реферат на тема "Стареене и морфологични промени в женската репродуктивна система". не мога да намеря нищо полезно. ви ако имате някакви идеи моля ви помогнете.

благодаря ви предварително :) :) :)

WishICouldForgetYou
04-17-2011, 09:55
Сериозно ли? Толкова ли нямаш учебници по Биология?

kyka1
04-17-2011, 10:04
Седни си на задните части и започни да учиш, защото така ако чакаш наготово от тебе човек няма да стане :)

sex_is_zero
04-17-2011, 10:26
аа аз помолих само малко помощ не съм искал на готово. аз с1м готов с морфологията и анатомията на женската полова система а сега ми трябва актуална информация за новите проучвания. но не мога да намеря. а и да ти кажа в учебника по биология има неща за малки деца а не за моя реферат. учебника го знам от точка до точка :) но все пак благодаря че ми показахте какъв помощ мога да намеря от тука

приятен ден

WishICouldForgetYou
04-17-2011, 10:57
Аз не разбрах само... искаш да платя 4 и 20 в pomagalo, да седна да ти го напиша или какво?
Пък и тук не е раздела, в който сме длъжни да ти помогнем. ;)

Chacho
04-18-2011, 12:32
Ти и да пишеш не си длъжен. Ако трябва да сме точни, това е разделът, в който едва се навива някой да помогне, а всеки е мотивиран да плюва.


Женската полова система е свързна с размножаването и в тази тема влиза и предпазването от нежелана бременност, където може много неща да се изпишат.

Най-срещаните гинекологични проблеми също са интересна тема.

Можеш да направиш сравнения с анатомията на женската полова система при хората с тази при някои животни.