PDA

View Full Version : Какви са ви мечтите ???



gab4ooo
04-17-2011, 11:56
Извинявайте , ако темата не е за тук , но видях 5 подобни и реших и аз тук да я постна . Какви са ви мечтите и изобщо вярвате ли в сбъдването им ??? Моята е да стана актриса . Незнам защо , но имам доста голямо увлечение към това . Ходя на актьорско майсторство , а преди това съм участвала в 5-6 реклами по телевизията и като цяло ми харесва обстановката :-D Сега сте вие наред и моля без да се обиждаме . Всеки има право да изрази мнението си :) :)

amazzing
04-17-2011, 12:23
моята е да имам група на име : Blue Stars ... просто много ме кефи как звучи и много обичам музиката . От малка ходя по конкурси за пеене и всички ми казват че имам уникален глас и големи заложби . А групата да е задължително в Америка , известна и да има звезда на пътя на славата . ^"^ .... много мечти , но какво да се прави повечето хора умират със тях но аз се боря моята да се осъществи :))

gab4ooo
04-17-2011, 12:26
моята е да имам група на име : Blue Stars ... просто много ме кефи как звучи и много обичам музиката . От малка ходя по конкурси за пеене и всички ми казват че имам уникален глас и големи заложби . А групата да е задължително в Америка , известна и да има звезда на пътя на славата . ^"^ .... много мечти , но какво да се прави повечето хора умират със тях но аз се боря моята да се осъществи :))
Браво много готина мечта :) и аз исках първо да съм певица но нямам глас , но ето че си намерих дарбата :) не се отказвай

Cybershot
04-17-2011, 12:58
Не съм се замислял какво ще правя след първите 10 милиарда.

Greennight
04-17-2011, 13:19
Искам да стана известен и хората да ме обичат.Не искам пари,или квото и да било.Нз що,просто съм такъв човек :lol:

XxInn0cencexX
04-17-2011, 13:22
За сега най-голямата ми мечта е да завърша успешно училището и да уча това което искам и там където искам !

inej89
04-17-2011, 14:58
Моята мечта е да стана лекар.Искам да спасявам животи,да помагам на хората,да ги лекувам,да виждам живот в очите им.

SlowDownBaby
04-17-2011, 18:16
Aз пък много искам да стана дизайнер. Постоянно си мисля дрехи,а сега се уча и да ги шия.Другата ми мечта е да стана зоополицай,но тя е....невъзможна. :-D

xWandereRx
04-17-2011, 21:25
да оправя тая държава

darkPaladin
04-17-2011, 21:36
да ми дадът заплатата

WishICouldForgetYou
04-17-2011, 22:28
Аз имам много заложби. Въпросът е, че не развивам доста голяма част от тях. Дори 1 от тях е, че съм доста добра актриса. 8-)
Засега се развивам най-много в посока медицина. Но има още много годинки, за да мисля по въпроса.
В крайна сметка.. каквото ми е писано.

marin4itu
04-18-2011, 20:16
В личен план имам всичко, за което съм мечтала.
Мечтая ей сега като завърша след 20 дена за изкарам курсове за фризьорка и маникюристка, защото от малка ме влекат тези неща, пък и хората казват, че имам дарбата. Искам един ден и моя верига салони да си отворя в цялата страна и името ми да се знае като името на Стилист Капанов. Е това последното не се знае дали ще стане, но и без него мога да мина.

gab4ooo
04-18-2011, 20:36
много готини мечти имате браво . следвайте ги и успех :)

StolenBliss
04-18-2011, 21:30
Да си купя водно легло :-o :grin: :D (скромно,скромно)

BlueKnife
04-18-2011, 21:54
мечти много... ;д ще ги подредя според това кога се надявам да се сбъднат.. ;д такаа, като за начало се надявам всичко да се уреди и някъде до края на този или началото на другия месец да си заживея самостоятелно ;д след това искам да си завърша годината успешно, че да си взимам стипендийка и другата година ;д искам да си изкарам шофьорските курсове и да взема книжка (искам и някоя евтина хондица, че семейната кола не ме кефи ;д ).. надявам се лятото да преборя мързела и така да съчетая нещата, че да поуча малко за кандидатстудентски изпити (ако си намеря и някаква не много ангажираща работа ще е супер).. с това е свързана и другата ми мечта - да ме приемат с това, с което искам и после да се реализирам.. и като че ли това са ми най-важните. останалите са или прекалено далечни/неосъществими, или прекалено незначителни, или пък прекалено лични : )))

amk933
04-18-2011, 22:34
Мечтата ми в момента е само една - да вляза в университета, за който мечтая. С това си лягам и с това се събуждам. И се надявам догодина на 15 декември да празнувам. :)

shmurkam
04-19-2011, 08:24
За кариера:моден дизайн във висша мода.
За живота:да избягам някъде от всички и от всичко и да започна на чисто.
За любовта:просто да съм обичана(ако ли не, да му шибна един здрав ритник на оня олигофрен, дето ми разби сърцето)

SisiStrange
04-19-2011, 10:02
Искам да стана криминолог. :):) Стискам си палци магистратурата ми един ден да е там.

amazzing
04-20-2011, 08:21
Да си купя водно легло :-o :grin: :D (скромно,скромно)

о0о0о твааа просто ме разби :razz: :razz: :razz: :grin:

Chacho
04-20-2011, 08:55
Не съм се замислял какво ще правя след първите 10 милиарда.

:razz: :razz: :razz:


Да съм свободен.

EsteticLoff
04-20-2011, 17:42
да обиколя света с влак/кола 8-)

suNnykaty96
04-21-2011, 12:25
Да се чувствам винаги добре, напук на всичко (:
Авторке, ако не е тайна, би ли казала в кои реклами участваш, много ми е интересно ((:

brokeback
04-21-2011, 14:20
Да стана актриса. Нищо друго не искам! :(

babyy123
04-21-2011, 17:00
да ме приемат с това, с което искам и после да се реализирам :)

kotetyyyy
04-21-2011, 19:07
Моято мечта.... ам обаче аз си падам малко суеверна и ме е страх, че ако я кажа няма да сбъдне после. Но карай, така мечтата ми е:
1. Всичките ми близки хора да са здрави
2. Искам да ме приемат, където си поискам ( говоря за гимназия )
3. Много искам, когато порасна :D ( когато съм вече пълнолетна и съм независима от родителите ми) да замина за Америка с най-добрите ми приятелки.
3тата мечта знам ^^, че е много детинска и най-вероятно няма да се сбъдне, но аз ще си мечтая и силно ще се надявам да се сбъдне. [-(
А мечтите на хората преди мен, които прочетох са много хубави и им пожелавам с цялото си сърце да сбъднат :-)

sashinka95
04-22-2011, 07:33
Моята най-голяма мечта е да имам собствена книга и по-точно стихосбирка.

skatew
04-22-2011, 08:39
да стана ветеринар и да работя някъде в африка :grin:
но това е малко неосъществима, а от по-осъществимите - да завърша добре годината, да си взема книжката, да си имам кола, без значение каква ;д , да си карам с нея по улиците и да съм си надул музиката в колата ! А лятото аз и още 4 приятеля да ходим с колата до морето, другите 10-тина човека от компанията да са с влак и там да се срещнем и да си спим на плажа, без бунгала или хотели е така 4-5 дни само на плажа да спим и всеки ден да сме в различен град 8-)

Pamaa
04-22-2011, 11:45
Най-много искам да си взема изпитите и евентуално след завършване на училище да уча медицина :) . Това май съм си го поставила като цел, а може би мечтата ми е да си отворя стоматологичен кабинет, да имам 2 деца, 1 малко пинчерче, което да си го гледам вкъщи и две големи кучета, които да живеят навън / една немска овчарка и една каракачанска :D /.
Общо взето мечтая за спокоен живот, не за слава и тем подобни, мисля, че отдавна съм го отминала този перид или по-точно никога не съм го имала :D .

gab4ooo
04-22-2011, 12:26
да стана ветеринар и да работя някъде в африка :grin:
но това е малко неосъществима, а от по-осъществимите - да завърша добре годината, да си взема книжката, да си имам кола, без значение каква ;д , да си карам с нея по улиците и да съм си надул музиката в колата ! А лятото аз и още 4 приятеля да ходим с колата до морето, другите 10-тина човека от компанията да са с влак и там да се срещнем и да си спим на плажа, без бунгала или хотели е така 4-5 дни само на плажа да спим и всеки ден да сме в различен град 8-)
Много ме изкефи твойта мечта да спиш на плажа без бунгала и тем подобни е успех на всички дано ви се сбъднат мечтите :)

Colouring
04-22-2011, 17:03
Дори не знам към каква сфера на работа ще се насоча,само се моля работата,която върша да ми доставя удоволствие.Не искам да съм от онези хора,за които с настъпването на нов ден идва ужасната задача да станат и да отидат на работа,която не харесват,с хора,които не харесват.Искам да харесвам работата си и да ми доставя удоволствие да я върша(поне в повечето време).
Просто искам животът ми да се подреди и дай Боже да създам семейство...
Искам един нормален,спокоен и щастлив живот. :)
Друго,друго.. ИСКАМ да обиколя света.Няма значение в коя държава съм,всяка е уникална по себе си.Европа,Америка,Австрали .. ааааа,как искам.

Хаха,бая в дългосрочен план говоря май.
Иначе за настоящия ми живот.. искам да завъша годината с добри оценки,да имам повече хубави дни и да се забавлявам. :)

Grommash
04-22-2011, 22:08
Човек, без мечти и цел е животно.

BladeDancer
04-22-2011, 22:18
Мечтата ми е винаги да оценявам музиката колкото в момента. И никога д а не забравям от къде съм тръгнал.

daq96
04-26-2011, 10:30
Една моя приятелка казва:
Аз съм велика личност. Не мечтая - директно реализирам. :D
Та иначе обичам да пиша. Бях започнала нещо подобно на книга но нямам време. Харесвам модата. А може и актриса. Но засега първо да завърша образованието си а пък после ще реализирам. :-D

marzinata
04-26-2011, 10:53
Мечтата ми е да сбъдна всичките си мечти :)

Ssummerjam
04-26-2011, 15:34
1. Да уча нещо свързано с история, може да се занимавам и с криминалистика.
2. Да стана човека, който винаги съм искала да бъда.
3. Да се кача на Айфеловата кула, да отида на пирамидите, също и във Венеция, и на мнооого други места... 8-)
4. Да срещна перфектната си половинка 8-) така де, то такова животно няма, ами просто да ни е добре заедно и да се обичаме


пхаа много сладникаво стана :D има и още, но ме мързи да пиша.. 8-)

didsyy
04-29-2011, 16:21
Да отида в Канада,а после да уча за адвокат или ветеринар или за актриса или......абе много си мечтая

vikiraa
04-29-2011, 16:27
Искам да съм щастлива!Да виждам красотата на всичко в този свят,защото той е прекрасен! :) Иначе може би най-много искам да намеря истинската любов...

Sunwell
04-29-2011, 17:13
За в момента е, ръката да спре да ме боли и да не се налага да бавя групата с глупостите си, както и да ми дойде муза за нова песен.
Иначе в бъдеще, да си завърша средното (програмиране) после да продължа да уча програмиране, да стана програмист успоредно на което групата ни да продължава да съществува.

TheBee
04-29-2011, 17:29
Тази тема вече ми е любима :D
Попринцип си мечтая за мнооого неща!
Най-важните са:
- да снимам за някое известно списание като National Geographic ,Списание 8 и т.н ;
- да имам къща с угромен двор с конюшна,и достатъчно пространство за други животни и растения;
-да отида в Африка на Сафари;
-да си намеря подходящ мъж :D ;
-много ми се иска да направя нещо важно и същесвено в областа на екологията,да помогна на света да преодолее глобалното затопляне..но това е нещо почти невъзможно (но надеждата винаги а има!!)
Други мечти,но не толкова важни..не са като горните (приоритети)
-да работя за кратко в радио станция
-искам да бъда и актриса,но за това няма време :D Иначе познати и приятели твърдят ,че ми се отдава о.О
-искам Red hot chili peppers да дойдат в България и да отида на концерта им!!
Благодаря на тези,които отделиха време да прочетат романа,който изписах :D

0shy
04-30-2011, 11:26
himalayan mountain of cocaine... :?

slicky
04-30-2011, 17:42
Да стана готин като Джъстин Бийбър.

polssa
05-01-2011, 12:29
himalayan mountain of cocaine... :?
Найс..

gab4ooo
05-01-2011, 14:35
Нещо ме разубедихте . Вие имате супер яките мечти . Кво съм тръгнала да ставам актриса . Мисля , че ще е много яко да обиколя света с кола , да бъда просто себе си , а не като някой известни личности винаги да имам наизустена история за живота ми . Благодаря за мненията ви :)

vankata5555555
05-01-2011, 14:42
Да,много е важно да не забравяш откъде си тръгнал.Иначе всичко друго се свежда до финанси.Та мечтата ми е да имам много солидни финанси,другото зависи от мен.И не искам да съм известен.

Josefinne
05-01-2011, 14:47
Искам да имам собствен бизнес - магазин за дрехи или кафене с яка обстановка. И двете ме влекат еднакво :) Не знам дали ще стане, защото в момента уча и се занимавам с нещо доста различно.

Moderatorius
05-01-2011, 18:19
Имам дооооста мечти. Почвам от близкото към далечното бъдеще :D Искам успех над 5.50 за края на годината, но и за срока. (макар, че като гледам как с всеки изминал ден някой даскал ме прецаква СУПЕР брутално.. малко се съмнявам) Искам най-накрая да спре да ми пука толкова за нещата, свързани с училище и тия несправедливости, които ми се случват да не ми правят такова впечатление, защото наистина супер много се разстройвам от такива истории. Иначе искам да си прекарам страхооооооотно лятото, да видя всичките си приятели, да видя малката си племеница, а заедно с това да поуча малко историята, за да съм по-подготвена за изпитите. В същото време искам да си продължа работата и през лятото. Като цяло искам да вляза където и с каквото искам, още от 1во класиране :D Искам ранен брак и до 25 години да имам 2 деца :D :-) Слабост са ми. Искам стабилен мъж, който да ме носи на ръце, ако ще да е безделник, да не работи, но да дава всичко, за да ми е добре душевно :D Професия.. хм, мечтая си да работя в някоя фирма, чуждестранна. И да пътувам от време на време. И другата мечта... след като завърша и последния курс, искам да идем цялото семейство за 1 година да живеем в родното ми село :smt007 Ще е великоооо! Да ставаш рано, да виждаш хората, които са ти щипали бузките, като си било дребосъче, да си сред животните. Да си тичаш насам-натам, да се събирате по празници, както го правят там, неделите да е както си е от години... Пък и най-вече искам децата ми да видят и какво е да поживееш и в различно нещо, от затворената кутия, наречена апартамент. Дано това стане, ще ми подейства УНИКАЛНО добре. Това е за следващите 7-8 години, старините си не съм ги измислила :D

Mirage3
05-01-2011, 20:53
Като за начало искам да се развия във фотографията и да имам професионален фотоапарат след няколко години, когато вече съм се научила. Наистина не мисля, че толкова бързо ще ми мине мерака.
Искам да си намеря приятелки, горе долу на моята възраст, които да слушат същата музика, пък дай Боже и приятел. :lol: Иска ми се да се занимавам с дизайнерство (обзавеждане) или да си хвана някоя професия, като фотограф. :D Искам и да срещна/да видя някои личности, на които се възхищавам, а това е трудно. (да ги видя) Мечтая да посетя Холандия, Париж, Финландия и Сърбия. :-D

LoveChocolate
05-02-2011, 05:01
Искам да създам роk група с няколко сладки момчета :) но просто няма как да стане след като не ме бива в музиката :D иначе много я обичам .. :D

30stmars
05-26-2011, 17:13
Ами моите мечти.. като начало да бъда приета в училището в което искам, след това да уча висше и да живея в САЩ. И като завърша да се реализирам в областта на модата, може би главен редактор на American Vogue :-D (много скромно от моя страна)

nevertolatekn
01-04-2017, 14:50
Мечтата ми която искам и се надявам да се сбъдне е .. да замина за Корея просто тази държава е моята любима държава и много мечтая да замина да живея там.. Родителите ми са напълно съгласни с това.. щом аз го мечтая .. просто изчаквам да завърва висшето си образование и да поизчакам 1,2 години докато изкарам малко пари, за да замина.. Тази държава адски много ме влече,. заради хората там, тяхното отношение, възпитание, заради сладурите ( от мъжки пол ) дай боже и такъв мъж до мен, храната въобще всичко .. Приятелите ми много не ме подкрепят, защото си мислят, че е невъзмножно, но няма невъзможни неща щом прекалено много го искаш се сбъдва! :)