PDA

View Full Version : Най-голямото наказание което никой не е изпитвал



bonbonenoizkushenie
04-17-2011, 12:11
Как ще се почувствате ако всеки божи ден виждате любовта на живота си ако виждате момчето за което толкова много мечтаете момчето за което толкова сте страдали и плакали в прегръдките на друга ? Ще понесете ли гледки на прегръдки и целувки пред очите ви? ше имате ли сили за нещо ако чувате как сиказват обичам те ? .. ще имя ли смисъл вашият живот ? С каккво чувство ще си легнете вечерта когато знаете че и другият ден ще видите как той я докосва нежно и вие сте излишния ? .. едва ли има по-голямо наказание от това да виждаш любимият си човек да бъде близо до теб но да знаеш че никога няма да го имаш и че той е щастлив с друга .... никой от вас няма да може да се постави намое място опитвам се да бъда силно но немога . и знам че никой не може да ме разбере защото никой не е търпял повече от мен

w0sh
04-17-2011, 12:12
Питай инквизицията дали има по-голямо наказание.

Спри да преиграваш и се стегни малко.

TheBeliever
04-17-2011, 12:15
Ти се изкара света мъченица, бе момиче. И за к'во са тия драми? Колко още има да се влюбваш, колко още има да страдаш и да се радваш в тоя живот. Ти си се вкарала във филма още от сега.

britzy
04-17-2011, 12:18
Ехеее,я се стЕгни малко :shock: :shock:
Пий една студена вода и тва.Да случвало ми се е -и какво мога да направя?Да си тегля ножа ли-не ,мерси.Цял живот имам ,тоест предполага се :-D и всеки ден те среща с нови хора-от теб зависи дали ще направиш нещо,за да останат тези хора в живота ти ,или просто ще си тръгнат така като са и дошли :)

XxInn0cencexX
04-17-2011, 12:19
И си мислиш че това е най-голямато наказание? Ти знаеш ли хората още какви неща претърпяват - страх,болка,глад,жажда .. смърт ?
Колко са лекомислени някои хора ;x

dimi93
04-17-2011, 12:24
Лесно ви е да упреквате и да съдите хората, когато не сте на тяхно място.

evvky
04-17-2011, 12:28
о боже , стегни се . .

saruhi
04-17-2011, 13:13
Явно момичето е по-емоционална и дооста хлътнала...все едно не сте били и вие така...хайде,моля ви се! :P
Относно темата...това чувство ще мине,когато срещнеш точния човек!Не се вглъбявай само в това....Millions of people out there! :)

TheBeliever
04-17-2011, 13:18
Явно момичето е по-емоционална и дооста хлътнала...все едно не сте били и вие така...хайде,моля ви се! :P
Относно темата...това чувство ще мине,когато срещнеш точния човек!Не се вглъбявай само в това....Millions of people out there! :)

Точно защото е често срещано в пубертета, е глупаво тя да се изкарва "най-наказаната". Сякаш никой никога преди нея не е преживявал несподелена любов, та света свършил. Хайде, моля ти се... Излишни драми на филмирано дете.

По-добре да се осъзнае навреме, преди да направи някоя глупост :?

britzy
04-17-2011, 13:34
Е били сме много ясно,но какво да я насърчаваме да продължава да тъне в самосъжаление и сополи ли ? ЕМ не :? Ще го преглътне-ебаси сякаш е умрел некой

BlueFace
04-17-2011, 13:47
Някои хора умират от глад, нямат дрехи и подслон ти си тръгнала да се оплакваш заради някакъв пикльо... :? Get a grip on yourself ....

jghgh
04-17-2011, 13:51
Лесно ви е да упреквате и да съдите хората, когато не сте на тяхно място.
била съм. и кво праим?

много по-гадно е да си обичал някого, да сте били заедно и всичко да е било много щастливо и причината, поради която сте се разделили да е смъртта на този човек! всеки път, когато чуя за нещо такова, а такива истории ИМА, вътрешно се потрисам колко може да е зла съдбата.. и даже не знам какво да кажа за успокоение при такова голямо нещастие.

така че хайде без излишно преувеличаване. дистанцирай се от тези хора, за да не ги наблюдаваш и толкова.

човек никога не е тъй щастлив или нещастен, както си въобразява - ларошфуко

anonymous708973
04-17-2011, 14:03
^Супер вярно. *виртуално стискане на ръка*
Изобщо... написано е супер мелодраматично. Момчето, което обичах и с кого бях 2 години, ми обясняваше как искал ЕДИНСТВЕНО И САМО сегашната си (бяха се скарали) и как тя била единствената и прочее. И лошото беше, че аз си го изпросих, защото исках да помогна. Е, отдавна вече бях с моя, обаче пак ме жегна дълбоко.

И не съм умряла, както виждаш.

ForzaFelipe
04-17-2011, 14:07
Как ще се почувствате ако всеки божи ден виждате любовта на живота си ако виждате момчето за което толкова много мечтаете момчето за което толкова сте страдали и плакали в прегръдките на друга ? Ще понесете ли гледки на прегръдки и целувки пред очите ви? ше имате ли сили за нещо ако чувате как сиказват обичам те ? .. ще имя ли смисъл вашият живот ? С каккво чувство ще си легнете вечерта когато знаете че и другият ден ще видите как той я докосва нежно и вие сте излишния ? .. едва ли има по-голямо наказание от това да виждаш любимият си човек да бъде близо до теб но да знаеш че никога няма да го имаш и че той е щастлив с друга .... никой от вас няма да може да се постави намое място опитвам се да бъда силно но немога . и знам че никой не може да ме разбере защото никой не е търпял повече от мен

каква драма на 13...не си единствената,защо смятате че всички проблем се случва само на вас...харесвам адски много едно момиче от много време,която ми е много добра приятелка,казва ми почти всичко,за гаджетата си,кой харесва и т.н. ... Е да се самоубивам ли,съвземи се,малка си да ги приемаш нещата толкова навътре.

againstyou
04-17-2011, 14:14
Лесно ви е да упреквате и да съдите хората, когато не сте на тяхно място.
Хаха,щото все едно не сме били ..

ivcheto0o
04-17-2011, 14:35
И защо трябва да гледаш това всеки ден ? И ако наистина той е голямата ти любов едва ли щеше да е с друга,просто продължи напред потърси си друг.И както вече ти казаха има далеч по-трудни за преживяване неща.

SisiStrange
04-17-2011, 14:46
Знаете ли, наскоро попаднах на едно клипче. Ставаше дума за едно момиченце, което е родено със Harlequin ichthyosis syndrome. Това е вродено заболяване, при което децата се раждат практически с кожа, която е насечена и не стига да покрие цялото тяло та затова тялото прилича на мозайка. Това, разбира се е много грубо и неточно обяснение, но ми се струва безсмислено да седна да обяснявам за фосфолипиди и грешки в първичната структура на белтъци точно в тоя форум.
Та, въпросното момиченце беше на 14 (един вид феномен, повечето бебета с тази генна мутация умират в зародиш или малко след това) и беше обезобразено. Кожата и имаше страховит вид. Нямаше никакво окосмение (освен малко на темето - но пак много морбидно изглеждащо) и беше принудена да се топи във вода на всеки няколко часа, иначе кожата и ще се втвърди и ще заприлича в общи линии на люспи на влечуго. Това лишено от всякакъв шанс същество със заложено още в гените си доживотно проклятие, имаше най-здравия оптимистичен дух, който съм виждала в моят 18-годишен живот. Смееше се, разказваше вицове, веселеше хората около нея, свиреше на инструмент, пишеше, имаше изобщо хоби до хоби и пълен социален живот + приятели. Как човек с такъв товар и истинска свръхчовешка болка и мъка може да се смее и да гледа на света с копнеж, да се занимава със себе си и да не изпада в драми, а тука някакви пикли на по 13-14, зарязани от гаджетата си реват и обясняват как никой не можел да им стъпи в положението? Жал ми е за вас. Наистина.

teenems
04-17-2011, 15:20
направи и ти като въпросния младеж :)

Josefinne
04-17-2011, 17:34
Гадно. Бих направила всичко възможно да се чупя, за да не ги виждам заедно, но опредлено ще мине доста време, докато ми мине.

bybit0o0
04-17-2011, 18:44
докато не спреш да се самосъжаляваш няма да ти мине... кажи си,че колкото и да страдаш нищо няма да се промени.. трябва да си намериш друг..това е отговорът на всичко (;

terii
04-17-2011, 19:05
Едно момче не е целия ти живот :-D

Yancheto
04-17-2011, 19:18
Нямаше да ми е особено приятно, но щях да го преживея и то без да се тръшкам и самосъжалявам. Все пак бих искала той да е щастлив, пък макар и без мен.

fen7asy
04-17-2011, 19:21
СЕРИОЗНО?! ;О

TheNewReligion
04-17-2011, 19:55
Питай инквизицията дали има по-голямо наказание.

Спри да преиграваш и се стегни малко.

xBadxApple
04-17-2011, 20:43
Късал съм с момиче а.к.а. първата ми любов и съм бил в една класна стая с нея, докато е била с друг и т.н.

Аре са, кофти е, доста зле е, особено ако ти е първа връзка, ама се преживява. Но ако държиш да си набиваш в главата колко гадно е...няма как да помогнем малко да избушиш от него.

lolito333
04-18-2011, 06:58
Ехеее,я се стЕгни малко :shock: :shock:
Пий една студена вода и тва.Да случвало ми се е -и какво мога да направя?Да си тегля ножа ли-не ,мерси.Цял живот имам ,тоест предполага се :-D и всеки ден те среща с нови хора-от теб зависи дали ще направиш нещо,за да останат тези хора в живота ти ,или просто ще си тръгнат така като са и дошли :)


Направо си излей една кофа, пълна със студена вода върху главата и се осъзнай малко.Какви са тези драми!Повечето хора са минали през това, но никой не е умрял, така че...
Помисли си!

dimi93
04-18-2011, 09:04
Лесно ви е да упреквате и да съдите хората, когато не сте на тяхно място.
Хаха,щото все едно не сме били ..

Всеки изживява личните си драми по различен начин!

pitfall
04-18-2011, 09:52
Била съм в такова положение, не съм умряла както виждаш, ще го преживееш, дори да не вярваш..