PDA

View Full Version : 100 неща



Greennight
04-17-2011, 14:23
Ами с 1 приятел искаме да направим 100 "неща" преди края на годината.Целта е обаче тия неща да са забавни,но и не лесни.В смисъл да не е нещо от сорта на-нарисувай си папагалче в тетрадката.Чакам идеи :D

Emeriss
04-17-2011, 14:32
1.Фани тва парче :razz:

teodora87
04-17-2011, 14:52
абе тва наистина е яко :grin: :grin:

mimsssssss
04-17-2011, 15:24
1. Скочи с бънджи.
2. Отиди на езда.
3. Сбий се с човек от твоя пол.
4. Напий се, изтрезней и пак се напий.
5. Открадни нещо, след това отиди да го върнеш.
6. Купете си билети за градският и се возете цял ден и разглеждайте града.
7. Отидете на стриптийз клуб и си поръчайте момиче за двама ви.
8. Правете секс в някой вход през деня.
9. Отидете в дом за деца и дарете нещо.
10. Отидете в центъра на града и вижте за един час, кой повече снимки с други хора ще събере. Тоест ти и някой непознат да се снимате.

Само да имате идеи, да ви работи въображението - неща за правене бол :)

StolenBliss
04-17-2011, 16:02
Хм, не е лошо като идея, но не знам как ще успеете да измислите 100 интересни неща, плюс това не ви остава и много време за изпълнението им.

Greennight
04-17-2011, 16:14
Тва с бънджито съм го писал.Иначе това със сбиването не знам,няма с кой и защо.Това със стриптиз бара и секса във входа малко трудно,щото нямаме 18,а пък и едва ли ще има момиче екстремистка,която да намерим за толкова бързо време 8-) Писал съм още-да изкача Черни връх пеш,да пусна писмо в бутилка,да надраскаме на бившото ми даскало със спрей псувня към бившия ми класен,да отида на централна гара и да се качим на първия видян влак-без билет :lol: ,да скочим с дрехите във фонтаните пред НДК :grin: ,да обарваме някоя мацка в градския транспорт :lol: ,да изпием по отделно 500 мл бира на екс(винаги когато се опитвам стигам до 350 и просто повече не мога :? ,но предполагам,че с тренировки ще отстраня проблема :D ),да целим хора с яйца и пликчета с вода от прозореца на някой блок и също да се опитаме да издържим 24 часа без сън.Това е,което съм написал,иначе с напиването не е лоша идеята(не че не се случва често :lol: )

slicky
04-17-2011, 16:24
Тва с бънджито съм го писал.Иначе това със сбиването не знам,няма с кой и защо.Това със стриптиз бара и секса във входа малко трудно,щото нямаме 18,а пък и едва ли ще има момиче екстремистка,която да намерим за толкова бързо време 8-) Писал съм още-да изкача Черни връх пеш,да пусна писмо в бутилка,да надраскаме на бившото ми даскало със спрей псувня към бившия ми класен,да отида на централна гара и да се качим на първия видян влак-без билет :lol: ,да скочим с дрехите във фонтаните пред НДК :grin: ,да обарваме някоя мацка в градския транспорт :lol: ,да изпием по отделно 500 мл бира на екс(винаги когато се опитвам стигам до 350 и просто повече не мога :? ,но предполагам,че с тренировки ще отстраня проблема :D ),да целим хора с яйца и пликчета с вода от прозореца на някой блок и също да се опитаме да издържим 24 часа без сън.Това е,което съм написал,иначе с напиването не е лоша идеята(не че не се случва често :lol: ) Гледай да се не озовеш в РПУ-то след някое от приключенията. :D :D

Greennight
04-17-2011, 16:30
Е възможно е,въпреки че тука няма чак толкова тежки провинения...Аз досега,ако всеки път са ме хващали е трябвало да съм осъден за дребно хулиганство,фалшифициране на документи и пренасяне на забранени вещества 8-) Забавното е точно в адреналина 8-)

Гениалният ми мозък се сети за още-Да скрием дневника от класната и да сложим в на някой чантата миризливка :-D

anonymous708973
04-17-2011, 17:16
Последните две са от репертоара на 5 клас 8-)

diksi
04-17-2011, 17:18
Нарисувайте хуй в дневника :oops:

BlackEyedPeas
04-17-2011, 17:24
Помня, че в книжарницата гледах една такава книга, само че беше за "100 неща, които трябва да направите до края на живота си" или нещо такова.

Greennight
04-17-2011, 17:57
Нарисувайте "мъжки полов орган" в дневника :oops: :razz: добра идея между другото.Иначе знам,че някои са детински,ама е така като не се сещам нищо :o Иначе се сетих още 1-да скочим в басейна на Дианабад от най-високото-15 метра.

3motion
04-18-2011, 09:22
... Може едно от нещата, които да направите да бъде да поканите непозната на среща по възможно най - странния начин .. 8-)