PDA

View Full Version : Пак тея момчета :@



Isolation
04-17-2011, 14:40
Преди около година се запознах с едно момче една моя фр ме запозна с него и компанията му и тогава излизахме заедно но бяхме само на здрасти и чао. Сега прекратих отношенията си с тази моя Уж приятелка и вече не го виждам.Но понеже толко много го харесвах и още го ... превете сметка ... от една година насам... и то на моята възраст...така..и рових се рових се в нета и мунамерих Facebook от там и Skype и го добавих и в двете. Той ме прие- и в двете. Писах му по скайп писахме си там някакви глупости забивах му се ма той сякаш изобщо не разбра... Писах му всеки ден в продължение на 4-5 дена. след това се отказах защото имах чувството че ставам досадна и че падам под нивото сикато му пиша постоянно.Но след това сега наскоро почнах да харесвам и друго момче от моето училище харесвам и двамата много. но тоя да го зарежем да се върнем на първия. Започнах да го сънувам постоянно .... не мога всеки път като се събудя и рзбера че всичко е било само сън плача и то без да знам ... майка ми ми казва.. .. :X какво да правя помогнете ми .. много го харесвам наистина искам да стане нещо между нас но при положение че сме се виждали само 3-4 пъти,,,,,,, ПОМОЩ :( :(

Greennight
04-17-2011, 14:48
Еми помоли го да излезете на среща.Аз никога не бих отказал да излезна на среща с момиче,ако ще да е най-грозното плашило на целия Балкански полустров.Тогава ще се види,дали енвентуално може да стане нещо между вас :)

Isolation
04-17-2011, 15:06
проблемът е че съм мн срамежлива и немога да го поканя на среща.Наскоро си писахме пак и на другия ден като му писах той пак не отговори не знам вече... имам чувсвото че.... Ужас имам ужасно чувство нищо не ми се прави само вися пред компютъра като накаква.... луда... и чакам да ми пише или да ми отговори :( :(

CanisDirus
04-17-2011, 15:09
Съчуствам ти, мила :(

kalpazanka
04-17-2011, 15:15
Greennight, ако беше женско, просто не те чувствам, както и не можеш да отказваш. :D

Авторката на колко години е? Следващият път да се опита да уцели раздела. ;)

Isolation
04-17-2011, 15:25
Съжалявам всичко тиин на куп... Това е обобщаващо за това я пуснах тук. :)

CanisDirus
04-17-2011, 15:32
бъди директна. кажи му, че той е всичко за теб и много го желаеш и по цял ден мислиш за него и искаш да сте заедно и тн.

VaMpiRKaTaaa
04-17-2011, 15:44
''Да го зарежем''.. 8-)
С кого ще го зарежете?
Една дама,не може да си позволи да говори по този селски начин.

А относно темата...
Ако не забелязваш първият не проявява интерес към теб,ако беше обратното,до сега да го е показал по някакъв начин.Не се занимавай повече с него.Не си заслужава.

Josefinne
04-17-2011, 17:18
Наистина - престраши се и го покани да излезете на кафе :)

britzy
04-17-2011, 17:39
Съчуствам ти, мила :(

:lol: :lol: :lol:

ПТ-еми да,излезте едва ли ще откаже щом сте имали некви"взаимоотношения"

Isolation
04-17-2011, 18:30
Момчетата обичат нещата да им се казват директно. Ако не се сеща, направо го питай иска ли да станете гаджета и да правите секс. При такава директна оферта те се замислят повече. Ако не можеш да го питаш ти, кажи на някоя позната или познат да му кажат, че го харесваш и искаш да правите секс и така ще имаш и обратно мнението му, което той може да каже на тях, а на теб може и да не иска директно да каже. Ако нямаш кой да ти свърши тази работа, мога и аз да го направя.


Ти луда ли си аз съм на 14 . Първо ...!!! И Второ АЗ да му предложа... Ти така ли правиш а и на мен не ми е до тва да ме из..е а искам връзка... някаква защото на мойта възраст не може да имаме серизони отношения просто искам да съм с него не заради .....................

catyyyy
04-17-2011, 18:40
Попринцип има всякакви хора.Той може би е от тези,които не се застояват в скайп,фейсбук и подобните.Но определено,ако е имал някаква симпатия да я е показал.Ако имаша възможност да разбереш интересите му и да успееш да го впечатлиш някак,определено ще бъде голям +
Успех!

Isolation
04-17-2011, 18:55
бъди директна. кажи му, че той е всичко за теб и много го желаеш и по цял ден мислиш за него и искаш да сте заедно и тн.

Как да му го кажа като сме се виждали 2 пъти ....ще звуча толкова смешно и откачено че....

Isolation
04-17-2011, 19:10
Дай аз ще му го кажа.


Никакъв шанс.... Не бих искала да съсипеш всичко още от сега.. не че вече не е съсипано но НЕ...

monika9595959595
04-18-2011, 16:23
14? :D

Isolation
04-18-2011, 16:44
14? :D


Какво толкова чудно има ? :?

kokosety
04-18-2011, 17:03
''Да го зарежем''.. 8-)
С кого ще го зарежете?
Една дама,не може да си позволи да говори по този селски начин.

А относно темата...
Ако не забелязваш първият не проявява интерес към теб,ако беше обратното,до сега да го е показал по някакъв начин.Не се занимавай повече с него.Не си заслужава.
Тъпа си до мозъка на костите си !!!!!!!! <--- ЗА кръвожадната вампирка !!!
Иначе съм съгласна със другите. Покани го навън, ако искаш нещо наистина много би трябвало да преодолееш страха си.
Пп Вампиркеее , това че е казала "Да го зарежем" не означава, че говори по сеслки начин. Ти понеже си знатната херцогиня и си мн мн възпитана и т.н. И на всяка подобна тема пишеш-ми той няма интерес :? :?

Isolation
04-18-2011, 17:29
''Да го зарежем''.. 8-)
С кого ще го зарежете?
Една дама,не може да си позволи да говори по този селски начин.

А относно темата...
Ако не забелязваш първият не проявява интерес към теб,ако беше обратното,до сега да го е показал по някакъв начин.Не се занимавай повече с него.Не си заслужава.
Тъпа си до мозъка на костите си !!!!!!!! <--- ЗА кръвожадната вампирка !!!
Иначе съм съгласна със другите. Покани го навън, ако искаш нещо наистина много би трябвало да преодолееш страха си.
Пп Вампиркеее , това че е казала "Да го зарежем" не означава, че говори по сеслки начин. Ти понеже си знатната херцогиня и си мн мн възпитана и т.н. И на всяка подобна тема пишеш-ми той няма интерес :? :?

Благодаря ти :) ... А иначе за идеята аз да го поканя нямам против но проблема е че ме е срам и винаги ме е било срам ме е да попитам непознат за часа на улицата камоли пък да поканя момче на среща... И то такова което съм виждала два три пъти... вече се чудя как да му пиша и по скайп чувствам се досадна като му пиша постоянно и той не ми отговаря. Ще се побъркам ... :(