PDA

View Full Version : Някога припадали ли сте?



SorrowEyes
04-17-2011, 18:29
Случвало ли ви се е да припаднете от недохранване или ниско кръвно или притиснение и т.н. ...?

Unendlich
04-17-2011, 18:36
От ниско кръвно - да, беше гадно припадане и единствено. Дано да не ми се случва, доста брутално си ударих главата. :-x

smoker4e7o
04-17-2011, 18:39
Припадала съм веднъж от нерви.

dream1707
04-17-2011, 18:41
От недохранване съм припадала 2 пъти ... Иначе лятото помня, пак че бях припаднала заради силното слънце.

NqkfaNikakva21
04-17-2011, 18:45
редовно припадам
с ниско кръвно съм ;]

LovEsIckk
04-17-2011, 18:51
Да.Често ми се случва. Имам анемия.

gabri3lla
04-17-2011, 18:52
Няколко пъти ми се е случвало, когато ми е падало кръвното и веднъж, когато не бях слагала 3 дена нищо в устата си.

Infinity
04-17-2011, 18:52
Интересно, но при всичкия този глад, който съм ударила не съм припадала нито веднъж ! 8-)
:)

neeDaBosS
04-17-2011, 19:00
Не съм припадала никога,не бих и искала де 8-)

FuckingFreak
04-17-2011, 19:01
Не съм припадала, но ми се ще да усетя какво е 8-)

vagarious
04-17-2011, 19:08
Само веднъж,защото ми беше паднало кръвното.Още помня този ден, все едно беше вчера. :( Много ми е тъпо, като се сетя ...
И още веднъж щеше да ми се случи и да падна по стълбите, пак заради ниско кръвно,жега и менструация .. но се овладях някак си. :?

breathless
04-17-2011, 19:08
Не съм припадала, но ми се ще да усетя какво е 8-)

8-) same

darrie
04-17-2011, 19:11
^ Много е гадно..
Аз бях болна, нямах апетит и не ядях и припаднах от глад.. Аз реално не бях гладна, но явно съм останала без сили. Иначе и аз съм с ниско кръвно, но слава Богу не съм припадала заради него.

WaterLilly
04-17-2011, 19:11
Причернявало ми е и от ниско кръвно, и от глад, и от претъпкан тролей, и жега... Много лесно става и затова внимавам винаги да съм яла, когато излизам.
Най-зле беше преди 2 години като вечерта не бях яла, на другата сутрин нямах време и в тролея на път за училище се гътнах. :D Само за няколко секунди бях... там, в безсъзнание (макар че е силно казано) и после като си отворих очите, не помнех какво е станало в интервала между падането и събуждането.

Усеща се, че ти пада кръвното, като започнеш да се прозяваш много, ушите ти заглъхват, потиш се рязко и се чувстваш малко сякаш се носиш. После по краищата виждаш черно. Някакво неосъзнато състояние е, някой ти говори и си неспособен да го разбереш или да му отговориш.

Гадно е.

karamelcheto92
04-17-2011, 19:13
Да 1 път по време на цикъл понеже се къпах с гореща вода

UniCoWN
04-17-2011, 19:26
Не съм припадала, но съм любопитна какво е усещането.
Иначе, причернява ми редовно, особено, когато е топло, понякога до такава степен, че не мога да си стоя на краката и трябва да седна. От ниско кръвно, от глад - не знам.

Cucko0
04-17-2011, 19:42
припадала съм да ..анемична съм

CupcakeMonster
04-17-2011, 19:45
Да удариха ме с топка и 8-)
и се оказа мозъчно сътресение с припадък ..

SorrowEyes
04-17-2011, 19:56
Да удариха ме с топка и 8-)
и се оказа мозъчно сътресение с припадък ..

Ау ... :( :? Това звучи ужасно...

TheNewReligion
04-17-2011, 20:06
Наскоро не можех да заспя и си мислех какво ще е чувството да припадна. И накрая заспах и сънувах, че припадам. Чувството беше ужасно, дори насън.
Аз пък мога да се "похваля" с високо кръвно- едно, че ям много сладко, ами и по три кафета на ден пия...

CupcakeMonster
04-17-2011, 20:08
Да удариха ме с топка и 8-)
и се оказа мозъчно сътресение с припадък ..

Ау ... :( :? Това звучи ужасно...

Да :D Така става като изриташ баскетболна топка със всички сили на не много разстояние :D

rahito
04-17-2011, 20:18
мда падна ми кръвното от стрес като ми пробиваха пъпа.. много гадно се проснах на улицата изкарах акъла на приятелката ми ..не искам да ми се случва пак.. :shock:

BrokenInnocence
04-17-2011, 20:29
Няколко пъти преди доста години ми е причернявало от ниско кръвно (все в банята, заради горещата вода) до степен в която не виждам абсолютно нищо около себе си, но едва преди около 2 седмици ми се случи за пръв път в живота ми да припадна - пак от ниско кръвно + сериозно обезводняване.

letmetellyou
04-17-2011, 20:36
И аз съм припадала, но не помня вече защо. Беше преди години :)

Sevdito
04-17-2011, 20:50
Да.Помня веднъж припаднах на двора върху цимента после в лицето бях все едно боксьор ме е боксирал 1 час в лицето(цялото в кръв)беше от притеснение в 5-6 сутринта.(На сестра ми нещо не й беше добре и аз от паникьосване...:lol: )От аптеката не ми вярваха,че съм припаднала мислеха,че ги лъжа и викаха,че съм се била с някой.Добре,че реагирах навреме и си взех нужните лекарства,иначе щяха да ми останат белези по лицето. :(

TheBeliever
04-17-2011, 20:55
Няколко пъти от рязко падане кръвното. Странното е, че не помня как съм припаднала, нито какво е било чувството в конкретния момент. Просто се "събуждам" на пода с изтръпнали крайници и усещането, че съм спала с дни, а всъщност са били няколко минутки.

Много пъти съм била на косъм - причернява ми, губя сили и ориентация, крайниците натежават и т.н., но някак успявам да запазя съзнание.

psych0
04-17-2011, 21:02
Много пъти съм била на косъм - причернява ми, губя сили и ориентация, крайниците натежават и т.н., но някак успявам да запазя съзнание.

ZaicheNaXeroin
04-17-2011, 21:21
само веднъж съм припадала в един трамвай лятото,от жегата а и бях болна с висока температура .. гадничко си беше

billytalent
04-17-2011, 21:23
Много пъти съм била на косъм - причернява ми, губя сили и ориентация, крайниците натежават и т.н., но някак успявам да запазя съзнание.

И при мене така.

reni7o0o
04-17-2011, 21:32
От ниско кръвно - да, беше гадно припадане и единствено. Дано да не ми се случва, доста брутално си ударих главата. :-x
И аз заради кръвно припаднах, един единствен път и се моял никога повече да не ми се случва... Защото освен със силна болка в глават се оказах и със силна болк в чайнето :D нз как съм паднал...
Тъкмо щях да слизам от автобуса и съм се залепила за вратата 8-) :D :D :D

ImmortalSportFreak
04-17-2011, 21:42
да,като малка съм получила гърч от мн висока температура.Нищо не помня от тогава,освен един момент в болницата като ми мереха кръвното.

2 пъти съм била на косъм.. веднъж на едно изложение в хотел,беше претъпкано от хора,мн задушно и дълго стоях права..... вторият път супер много хора чакахме на огромна опашка,беше адската жега,стоях мн дълго права и бях супер жадна.... и в 2-та случая ми беше супер зле и клекнах и ми стана по-добре.. после съответно отидох на чист въздух и пих вода и се освежих 8-)

Дано да не ми се случва др път.. да си на косъм от припадък също е адски гадно :booooomb: :D

SUNinTHEsunset
04-17-2011, 21:48
Случвало ми се е ,да след десет дневен глад не,че това ме спря да продължа да си гладувам...(под глад разбирайте например половин банан за целият ден,половин филийка и т.н)таа продължих така до 20-я ден,свалих 10 кила,а сега смятам,че няма нужда да казвам,че си ги върнах,че и отгоре...

mimsssssss
04-17-2011, 22:04
Да, веднъж, преди мисля, че 2 години. Припаднах от нерви, притеснение и като цяло срив на нервната система. Получила съм и гърч, не си спомнях нищо кое как е станало, спомням си само един кратък сък :-D . А пък на всичкото отгоре бях и в болницата точно тогава и като се съвзех след тва гледам двадесет човека над мене - една сеста ми бие шамари, другата ме мокри с ръката си, лекари ми говорят, изобщо няква лудница, аз се панирах.

Little_Lady93
04-17-2011, 22:16
да, да и да... и доста пъти

ruth
04-17-2011, 22:25
3 пъти от ниско кръвно :(

tanch3t093
04-17-2011, 23:01
Само веднъж и то от ниско кръвно.

Rebirthing
04-17-2011, 23:21
Преди припадах в банята и всеки път успявах да си ударя главата :D . Чувството не е чак толкова лошо, освен ако не се удари човек някъде. Спомням си веднъж как припаднах и се ударих толкова силно в мивката, болката беше неуписуема и всъщност от това се събудих, всяшак някой ме беше блъскал и бил брутално 8-) .

Винаги като се събудя обаче си викам "Уот дъ фък ?!" и треперя от ужас :D .

GrippingBosh
04-18-2011, 04:32
Имам ниско кръвно,ако не нося очилата на компа или при четене очите ми се измарят и понякога координацията ми се обърква ,редовно се ограничавам и понякога почти нищо не слагам в устата си.Винаги съм на ръба да припадна,но не се случва.Гадно е

mynichka
04-18-2011, 05:05
От недохранване 1 път и няколко пъти заради ниско кръвно

HexGirl
04-18-2011, 05:33
:shock:
само на мен ли не ми се струва нормално как спокойно коментирате кой колко пъти е припадал защото не е ял от маса време !?!

Shizaya
04-18-2011, 07:32
Да, веднъж. :(

pitfall
04-18-2011, 09:42
да, 4-5 пъти, предполагам заради кръвното

ghahg
04-18-2011, 09:54
Случвало ми се е няколко пъти от ниско кръвно, предпоследния път страшно грубо си ударих главата. Но беше някво много странно и не беше неприятно..

slun4o2
04-18-2011, 09:57
да, 2-ти миналата година от ниското кръвно и от топлина :(

vagarious
04-18-2011, 10:02
Сега се сетих за още един случай.Не помня причината каква беше,но сигурно пак ниско кръвно.Както си се разхождам с нов бански вкъщи,изведнъж ми пречерня много жестоко и полетях назад.Добре, че мама ме хвана, че иначе щях да си ударя главата в ръба на камината. :?
Не е си работа това .. аз много се страхувам,когато усетя да ми се мотае малко главата.И от паника,мога сама да си "причиня" припадък.Просто ... ужасно си е.Лятото особено, като излизам - гледам да не съм сама,докато стигна до опр.място. :?

LaffyTaffy
04-18-2011, 12:12
Не съм припадала ,губила съм съзнание като малка, защото си ударих много силно главата в 1 стълб :D
Една приятелка много често припада, и тя от ниско кръвно. Както си върви по коридора в училище и туп на земята.

mentallyAdvanced
04-18-2011, 12:37
По време на цикъл..от силните болки. :)

gerityySUN
04-18-2011, 14:00
Не съм припадала, но ми се ще да усетя какво е 8-)

8-) same

И аз така 8-) 8-)

krasiveli
04-18-2011, 18:01
От 1 до 4 клас всяка година припадах веднъж. Eдиният път беше на 15 септември...

victoriassecret1
04-18-2011, 18:05
Веднъж от висока температура. Беше през нощта и никой не е разбрал. Не знам колко време съм си откарала на земята.

amnessia
04-18-2011, 18:11
Припадала съм от ниско кръвно :booooomb: Бях на колоход на 15 км без спиране. Нямах време да закусвам , много бързах :D щях да закъснея ии .. като спряхме на отиване припаднах и от глад и от ниско кръвно :x
Миналото лято бягах на стадиона в най - голямата жега само на вода и така от ниско кръвно :D
Когато бях малка си счупих носа много лошо и припаднах , бях в безсъзнание някорлко минути. Ии това е :)


Но ако се случи на някой друг , няма да умре :D член съм на БМЧК :)

vikiraa
04-18-2011, 18:11
Припадала съм веднъж...без храна цял ден,многоо алкохол и повръщане :? бях като умряла за една вечер свалих 2 кг от тази "забава" :(

Иначе постоянно ми пада кръвното и ми причернява,но не се стига до припадъци :)

againstyou
04-18-2011, 18:52
редовно припадам
с ниско кръвно съм ;]

Harum_Scarum
04-18-2011, 19:18
редовно припадам
с ниско кръвно съм ;]

zlatit0o
04-18-2011, 19:22
Да, беше по-по-миналото лято бяхме излезнали с мама някъде на обяд в голямата жега, а аз нищо не бях яла и така.. :[[

Доста черно ми причернява :(

Colouring
04-19-2011, 07:26
Не съм,да чукам на дърво.
Но си спомням един случай преди една година,когато чаках с майка за едни документи юли месец на ужасно дълга опашка.Не знам дали защото не бях яла или просто от жегата,ама ми стана супер лошо и майка отиде да ми купи нещо от магазина + нещо освежаващо за пиене.И аз вече я виждам как се връща и тръгвам към нея,но изведнъж ми причернява пред очите и имах чувството,че съм в някакъв черен тунел,без да виждам напред нищо.Не знам как съм стигнала до нея,но като отпих две глътки от фантата да се освежа малко и ми мина. 8-) Майка после ми каза,че съм вървяла на зиг-зак.

Pamaa
04-19-2011, 11:52
Не съм припадала, но мнооОго често ми се случва да ми причернява :D .
Най-зле май беше миналата година, когато правих класна по БЕЛ. Госпожата прочете веднъж текста и ние като почнахме самостоятелно аз нищо, ама нищо не виждах всички букви ми се размазваха и листа беше черен. То това добре, ама като почнахме да пишем аз бърках думите, не можех да се сетя как се пишеха буквите и отивам при госпожата и се опитвам да говоря, ама само някакви глупости плещя :D , та тя ме прати да излезна да пия вода, обаче ми изтръпна ръката, не можех да я движа и си се прибрах вкъщи :) . Веднага майка ми и баща ми ме заведоха на лекар и ми предписаха някакви хапчета за кръвното и някакви за нервите :D .
Не са единични случаите да ми става лошо в банята, но то е, защото се къпя с вряла вода и става много задушно, защото банята ни е така раположена, че няма прозорец :lol: :lol: .
Тази година ме е страх да не се повтори случката от класното, защото, ако това стане на изпитите никога няма да си го простя 8-) .

ri41
04-19-2011, 13:16
не съм стигала до края, но много пъти съм била пред припадък, заради ниско кръвно, от глад не, никога не бих гладувала по желание, ако нямам апетит е друг въпрос, но не бих се насилила

BaffaLsc
04-19-2011, 15:54
Като малка - да, при тва често.. от много силна болка..

anonymous708973
04-19-2011, 16:48
Не съм, ама ми е интересно, колкото и странно да звучи.

Иначе съм имала един подобен случай. Майка ми ми слагаше обеца на ухото и явно напипа някаква точка и аз - БАМ! - омеквам като желе и трябваше да ме хванат, за да не се строполя на плочките. След 2 минутки бях окей, ама нашите бая се изплашиха.

skatew
04-19-2011, 17:20
Припадал съм, като ми махаха гипса ^^

VampireLover3
04-19-2011, 17:51
Не съм припадала.

anonymous708973
04-19-2011, 17:57
Припадал съм, като ми махаха гипса ^^

О, да, усещането е супер кофти... От гледката само ми причерня супер много.

brutaLxxbunny
04-19-2011, 17:58
Да,припадам си доста често,защото съм с ниско кръвно.Но обикновенно не се стига чак до там,само ми причернява и ми се завива свят.

xSANYAx
04-19-2011, 18:32
Аз преди време докато се къпех и понеже от горещата вода става пара и някакси ми причерня,не можех да се държа на краката си,едвам излезнах и легнах веднага,пробвах след 1 минутка д астана ии...пак ми причерня и починах си малко и се оправих..но е доста стресиращо..

Psycho0
04-19-2011, 18:36
Не съм припадала.

vagarious
04-19-2011, 18:40
Забелязвам, че повечето от тези,които сме писали в темата, сме с ниско кръвно. :-o Чудя се,това "нормално" ли е, не е ли, имайки предвид възрастта ни .. смисъл на не повече от 18-19 сме, а пък .. :-o

Greennight
04-19-2011, 18:42
Не,и добре че.

dream1707
04-19-2011, 19:13
Пропуснах да спомена един път в банята, след като не бях яла нищо.. и заради горещата вода.. Слава Богу не нацелих нищо ;д

Иначе не знам от какво, грам не разбирам от кръвно и тнт... Но преди няколко сутринта на гладно след едно кафе и няколко цигари (2-3 най-много) ми прилоша ... и станах много рязко от стола.. и бам на земята ... после като се свестих един барман седеше над главата ми и ме пръскаше с вода ;д

Това всъщност от кръвно ли е, че наистина нищо не разбирам.

regin19
04-19-2011, 19:33
Не съм припадала, но ми се е спало до такава степен, че едвам си държах очите отворени, а и бях принудена да седя на едно място (на една презентация).. Усещах как ми се слепват клепачите, направо имах чувството, че миглите ми са завързани 8-) Предната нощ не можах да спя и бях като куца мравка ударена с чехъл когато се случи това :D

Biskfitka
04-19-2011, 19:51
Пропуснах да спомена един път в банята, след като не бях яла нищо.. и заради горещата вода.. Слава Богу не нацелих нищо ;д

Иначе не знам от какво, грам не разбирам от кръвно и тнт... Но преди няколко сутринта на гладно след едно кафе и няколко цигари (2-3 най-много) ми прилоша ... и станах много рязко от стола.. и бам на земята ... после като се свестих един барман седеше над главата ми и ме пръскаше с вода ;д

Това всъщност от кръвно ли е, че наистина нищо не разбирам.От цигари на някои им пада кръвното,или се повишава.Ти щом си пила кафе,явно кръвното ти е било по-високо. :)

Fr3eGiRl
04-19-2011, 20:20
Охх.. и аз от ниско кръвно съм припадала .. Много е гадно.. ;хх

anonymous708973
04-20-2011, 08:48
Попринцип и аз съм с много ниско кръвно.
Майка ми заради същото за малко да умре преди две години.

neeDaBosS
04-20-2011, 11:15
Аз незнам защо,(явно имам доста ниско кръвно) ВСЕКИ ден по няколко пъти ми причернява (3-4 пъти,че и повече). Виждам,че всички свързвате припадането с това..Както си стоя или стана разко ми се губи всичко пред очите,прималява ми и трябва да се облегна на нещо.Според вас дали е сериозно? :( да се консултирам ли с лекар?

Infinity
04-20-2011, 11:21
Момичета, не смятайте ниското кръвно за нормално, защото не е !

ZaicheNaXeroin
04-20-2011, 13:20
онзи ден в солариума.. стана АДСКИ горещо :shock: почна да ми прилошава но си казах айде още една минутка ще издържа.. и не издържах :( отворих вратата и направо паднах на земята..после 10 мин след тва не знаех къде съм

LoveYou95
04-20-2011, 13:27
Аз също съм гладувала много дълго време, но не съм припадала.
Единствено когато пресичах улицата, баба беше до мен , нещо ми говореше, аз не я чувах добре, ушите ми бяха заглъхнали, затварях си очите ... и бях на косъм да припадна. :(

Jaune
04-20-2011, 13:29
Аз незнам защо,(явно имам доста ниско кръвно) ВСЕКИ ден по няколко пъти ми причернява (3-4 пъти,че и повече). Виждам,че всички свързвате припадането с това..Както си стоя или стана разко ми се губи всичко пред очите,прималява ми и трябва да се облегна на нещо.Според вас дали е сериозно? :( да се консултирам ли с лекар?

И аз съм така някои дни, особено това със ставането..
не е нормално, ама и аз не знам

dollyz
04-20-2011, 14:04
Не, никога. :? Дори не ми е причернявало пред очите.

sasec
04-20-2011, 14:04
За щастие не, но пък понякога ми приченява пред очите.

SuperBadSuperFresh
04-20-2011, 16:01
Веднъж,преди 3-4 години.Беше от притеснение.Всичко стана черно-бяло и туп .Кофти беше,изкаеах акъла на хората,а на мен ми беше интересно. 8-)

TheBeliever
04-20-2011, 16:46
Момичета, не смятайте ниското кръвно за нормално, защото не е !

Кой казва, че е нормално? Това си е здравословен проблем. Но темата не е за ниското кръвно.

3oPuTy
04-20-2011, 17:12
Случвало ми се е да ми причернее,но да припадна - не!!!

eminemfenka
04-20-2011, 18:41
Не съм припадала никога.
Имам ниско кръвно и анемия , често ми се случва да ми приченява и да падам , но все още със съзнания и да /седя , лежа , вися/ там където съм се проснала около минута , докато отмине цялото приченяване , болка и отпадналост .. след , което чуството е адски неприятно ..

Причернява ми адски много , когато се ударя лошо , или се порежа и почне да блика много кръв .. сичко ми отмалява става ми лошо ., същото като горното .. :D

или ако седя малко наведена и се изправя, ставам от стол , легло и прочие.. но слава богу не съм припадала, а и не изгарям от желание :D

katericArofl
04-20-2011, 19:11
2 пъти
1- слънце + менструация
2 - нерви
Както едно от момичетат на 1 стр описа заглъхват ти ушите, вие ти се смят, причернява ти, не можеш да сее държиш на крака и т.н.
Ужасно е, помня чувството мн добре и не искам да го изпитвам отново.

tinkiwinkidipsi
04-20-2011, 21:18
Доста редовно ми се случва , като повечето случаи са когато съм гладна , когато съм в цикъл и когато е много горещо... По принцип зимата много рядко ми се случва , но почне ли да се постопля и се започва и с припадането...Аз горе долу започнах вече да се усещам и усещам кога ми става зле и съм на път да припадна ... При такъв случаи събличам всичко, което мога да съблека , взимам си нещо за ядене и вода... винаги помага :) Затова и винаги си нося вода в мен .... много е важно като усетиш че ти е лошо да седнеш някъде и да пиеш вода , защото ако не седнеш има опасност да паднеш и да се нараниш... от собствен опит го знам това :D

krokkrok
04-20-2011, 22:02
Аз имам и анемия и ниско кръвно..от сътресение също съм припадала.От слънце,цикъл,глад...първи и последен ден на даскало идвам малко по-късно от колкото почва,защото вече няколко пъти съм припадала в двора.Поне винаги е било докато вървя и първо падам на колене :)

marin4itu
04-21-2011, 08:30
Като бях 5-6 клас, баща ми ме взимаше от танци и си нанизах ръката на една тел. Не беше голяма раничка, не ме и заболя кой знае колко и аз реших, че нищи ми няма. След няколко минути обаче напълних една шепа кръв, баща ми не закара в спешното, докато стигнем още една шепа. Лекарят докато ми миеше ръката усетих точно причерняване, заглъхване на учите, омекнаха ми колената, но изведнъж някак си се оправих. Беше ужасно чувство.

И от трева ми е ставало така 1-2 пъти, но не съм припадала.

ImmortalSportFreak
04-21-2011, 23:20
Аз незнам защо,(явно имам доста ниско кръвно) ВСЕКИ ден по няколко пъти ми причернява (3-4 пъти,че и повече). Виждам,че всички свързвате припадането с това..Както си стоя или стана разко ми се губи всичко пред очите,прималява ми и трябва да се облегна на нещо.Според вас дали е сериозно? :( да се консултирам ли с лекар?

И аз съм така някои дни, особено това със ставането..
не е нормално, ама и аз не знам
Ходете на лекар,бе хора.. ;) Може да е от ниско кръвно((което разбира се не е нормално)),може да е и от мн др неща. И не стойте гладни!!!

LoveHurT
04-21-2011, 23:38
ZaicheNaXeroin, как ще припаднеш от солариум, в тях изобщо не е горещо, нали има вентилатори за оглаждане и постоянно работят.
Иначе аз да, въднъж като излезнах от много гореща вана и влязох в още по-топла стая.. и така стана работата.

FuCKkK13
04-22-2011, 09:38
аз съм припадала от притеснение :(

YSMF
04-22-2011, 11:28
Първия и единствен път в който съм припадала беше през август, миналата година. За няколко дни рязко си бях изгубила апетита и ядях сигурно по един сандвич на ден и това да е, бях подложена на силен стрес и слънцето беше убийствено.
Както си вървя с нашите по центъра на града изведнъж ми се пригади ужасно и видях едно столче и в момента, в който тръгвам да вървя към него изведнъж всичко причерня, не можех да се ориентирам и трябваше да моя майка ми да ме сложи на стола. За известно време ми мина и ставам, пак продължаваме по пътя. Изведнъж ми се препи страшно много студено и последното, което е как майка ми ме пита да вземе. После се събудих върху една пейка с адски болки в главата.

Hristova
04-22-2011, 12:20
редовно припадам
с ниско кръвно съм ;]

ch0c0latee7
04-22-2011, 19:52
мне ,никога :)

howland
04-23-2011, 13:51
Абе, какво става тук?!
Толкова много припадащи момичета, и то предимно от глад!

Слушайте какво, момичета,
Грабвайте лъжицата и трупнете малко месце върху тия кокали, защото след време ще сте майки, и не искам децата ми от вас да са хилави и болнави.
:-x

Ще ми припадат...

FATALITY
04-23-2011, 18:10
Не съм припадала, но ми се ще да усетя какво е 8-)

albi951
04-25-2011, 08:45
Не съм припадала, но ми се ще да усетя какво е 8-)

ZaicheNaXeroin
04-25-2011, 10:22
ZaicheNaXeroin, как ще припаднеш от солариум, в тях изобщо не е горещо, нали има вентилатори за оглаждане и постоянно работят.
Иначе аз да, въднъж като излезнах от много гореща вана и влязох в още по-топла стая.. и така стана работата.


солариума не им беше наред и за това
никога не ми се беше случвалo ,но факт..
на мен във вана и в джакузи ми е ставало лошо,но не съм припадала за щастие..

infected9
04-29-2011, 13:36
Не съм припадала ,но много пъти ми се е искало ,ако примерно се карам с майка ми или нещо такова.Много е ефективно предполагам :D

Bonbonchencetyy
04-29-2011, 15:56
Лично аз не съм припадала,но бях в полза при един инцидент.Та значи имаше по няколко човека от всеки клас за едно тържество и се беше паднало генералната репетиция да е в нашата класна стая.Тъкмо г-жата пусна една песен и участниците започнаха да пеят.Едно момче първо спря да пее,после затвори очи,подпря се на хилавия ми съученик,но не се удържа за много време и падна.Г-жата каза да отида да извикам сестрата,ама децата от другите класове хукнаха.Аз не ги последвах и отидох до сестрата.Извиках я и тя прегледа момчето.Оказало се,че човека не е закусвал...

infreakincredible
05-15-2011, 16:38
Припадала съм веднъж, когато ми вземаха кръв за изследвания.. Тогава нищо не бях яла през деня, а и ми прилошава от кръв :?

willq
05-15-2011, 18:34
Не съм припадала никога,не бих и искала де 8-)

+ :)

silviau66
05-15-2011, 19:26
Не, не съм припадала.
Причернява ми доста често, но само до там.
Един път бях с една приятелка. Тя беше в банята, а аз излязох на терасата да пуша и след малко се връщам и отивам при нея и почваме да си говорим нещо и по едно време спрях да виждам каквото и да е.. сичко някво черно и бяло.. като на развален телевизор звездичките.. хахх.. после ми заглъхнаха ушите ии краката ми омекнаха, загубих ориентация и почнах да залитам ии тка.. беше много гадно.. и с опипване на мебелите и помощ от страна на приятелката ми стигнах до леглото и легнах и след 2-3 минутки се пооправих и тя ми вика .. ако си по добре я се надигни и се погледни в огледалото.. и ме гледа уплашена такава.. ;дд и аз ставам и гледам лицето ми нещо средно между жълто и бяло а устните ми аболютно бели.. като на мъртвец общо взето.. ;дд
Много ми е интересно какво чувства човек по време на припадъка.. колкото и тъпо да звучи искам да разбера.. ;д
И така де.. предполагам, че е от цигарите сутрин на гладно или нз.. :(

caty041
05-15-2011, 21:17
редовно припадам
с ниско кръвно съм ;]
и аз таака и от нерви също :(

rosencetooo
05-16-2011, 04:02
Да припадала съм , даже имаше един период постоянно припадах.. но се радвам , че отмина :) И скоро не ми се е случвало.

bubkaa93
05-17-2011, 13:59
Да припадала съм от ниското кръвно,парата в банята и от болки в корема. :(

Greshka
05-17-2011, 14:04
Никога не съм припадала, но честно казано ще ми е интересно да усетя какво е. 8-)