PDA

View Full Version : "Приятели"...



Requisition
04-17-2011, 18:33
Здравейте. Не мислех, че някога ще пиша тук за проблемите си, но... Хора, с които преди бях приятел почнаха да ме убиждат много. Примерно да стане нещо инцидентно(примерно да объркам някоя дума) ще кажат на един на втори и така докато всички разберат... Или пък че съм разбирал "ненужни" неща. Та какво е лошото да разбирам и какво ги бърка тях?
Също така примерно играем баскет и когато някой се провали и аз съм на близо обвинява мен и другите го слушат все пак "нали е нещо повече от мен". Има само 1 човек, който независимо какво казват не се заяжда с мен. Сега сигурно повечето ще ми кажат "Не им обръщай внимание." и т.н. Повярвайте те ми пробвал съм какво ли не. Единствения начин да ги игнорирам е да не излизам, което е невъзможно, не съм някой загубен аутсайдър. С какво съм си заслужил всичко това? Преди отвръщах, но вече няма кой да ме подкрепи. Тези хора наричах приятели до преди 1-2 години...

smoker4e7o
04-17-2011, 18:40
Мачкай ги бро, отмъщавай си и им го връщай по най-долния начин и те ще разберат, че не трябва да се закачат с теб. Аз тей правя и действа безотказно. 8)